>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chelsea (0-0) Olympiakos Mecz rewanżowy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
vs

Chelsea__1- 1,30__X-4,5__2-8,80__Olympiakos
Kursy By Expekt
W pierwszym spotkaniu obu tych Ekip Nie działa się kompletnie nic padł wynik 0-0 przyszedł czas na rewanż. Co sądzicie o tym spotkaniu ? , Zapraszam do pisania komentarzy i analiz.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Doberman - mam świadomość, że masz sporo pracy w związku z modowaniem, ale komentarze w stylu: &quot;w meczu nie działo się kompletnie nic&quot; są trochę nie na miejscu...
Pierwszy mecz nie był porywającym widowiskiem, ale można było się tego spodziewać. Mnie mile zaskoczyła dobra postawa Anglików. Liczyłem się z minimalną ich porażką, bo doskonale wiedziałem, jak trudny jest grecki teren. Tymczasem Chelsea była w tym meczu stroną przeważającą, grająca bardzo mądrze. Obie strony miały swoje szanse. Pech Olympiakosu, że nie strzelił choćby bramki - na Stamford mógłby się zamurować i miałby jakiekolwiek szanse na awans.
W obecnej sytuacji The Blues mają praktycznie zapewniony start w 1/4 finału. Podopieczni Granta grają naprawdę dobry futbol. Denerwuje mnie trochę fakt, iż Niebiescy są traktowani nieco gorzej niż Arsenal czy ManU. Cała trójka gra na bardzo zbliżonym poziomie, a mimo to fachowcy zachwycają się poczynaniami Diabłów i Kanonierów... Przecież to Chelsea bije rekordy kolejnych zwycięstw, doskonale grała w czasie PNA, mimo że była jednym z najbardziej osłabionych ekip.
O samym meczu z Olympiakosem nie ma co pisać - zdecydowana wygrana Wyspiarzy.
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Ja myśle że wynik nie jest tak zdecydowanie przesądzony bo Chelsea bronić się na pewno nie będzie a Olympiakosowi wystarczy że udadzą się 2-3 podania w kontrze i niebiescy mają problem.... Ale jednak Chelsea będzie zmotywowana na LM, ostatnio wygrali w lidze z West Ham dość wysoko wiec powinni wygrać...
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
co sądzicie o tym, żeby obstawić że Olympiacos nie strzeli gola ?? Obrona The Blues jest bardzo dobra i solidna, nie sądzę by Galetti, Kovacevic, Djodjevic czy inni pokonali Petra Cecha. Olympiacos będzie z pewnością liczył na szybkie kontry, po których może paść bramka, jednak uważam, że Chelsea nie da sobie strzelić gola u siebie ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
typ ze Olympiakos mnie strzeli jest bardzo realny. Dodam ze nie zagra ich napastnik Lua Lua ktory bardzio duzo strzela bramek i zawsze jest widoczny. a CO do typu na ten mecz to 1 baardzo pewna sie wydaje. widzialem ich ostatni mecz z West Hamem i mimo ze grali w 10 po cz,kartce dla Lamparda juz w 38min to nie bylo tego widac i atakowali dalej, a w obronie dobrze sie spisuja i Terry i bramkacz Cech wiec jak najbardziej jestem za tym typem ze nie strzela bramki zespolowi The Blues. pozdrawaim
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka idzie under 2.5 [7-7.5/10].
Chelsea moze i wygrała te 4-0 , ale to byly derby a dzis stawka jest powazniejsza a Grant ma sie wrażenie ze nieradzi sobie w Londynie z niektórymi piłkarzami.
Za Granta underow jest masa , Sheva i Ballack z extra kontraktami graja ale to nie jest super extra forma jak wiadomo. Chelsea ma klopoty z ustalaniem skladu bo ma zaduzo dobrych zawodnikow na dana pozycje.
Co do Olimpiakosu procz tego ze gra tam Zewlakow sie nie wypowiem , ale skreslac ich to nienajlepsza mysl moim zdaniem.
Alternatywa : X [3/10]
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Ja myśle że wynik nie jest tak zdecydowanie przesądzony bo Chelsea bronić się na pewno nie będzie a Olympiakosowi wystarczy że udadzą się 2-3 podania w kontrze i niebiescy mają problem.... Ale jednak Chelsea będzie zmotywowana na LM, ostatnio wygrali w lidze z West Ham dość wysoko wiec powinni wygrać...
jeśli mówisz że Olympiacos może groźnie kontrować to niemów że jest wszystko przesądzone ????
Futbol jak każdy sport jest nieprzewidywalny.
Jak wiadomo zdecydowanym faworytem są zawodnicy The Blues.
Grają ostatnio dobrą piłke, do tego wrócili po kontuzjach tacy zawodnicy jak Terry i Lampard.
By wytypować ten mecz nietrzeba jakiejś głębszej analizy.
Chcę tylko podkreślić że póki piłka w grze ... ????
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
moim zdaniem najpewniejszym zagraniem w tym meczu jest postawienie under 2.5. w pierwszym spotkaniu, mecz zakonczyl sie bezbramkowym wynikiem co jest korzystniejsze dla druzyny z Londynu. Druzyna z Pireusu nie zdołała zdobyć bramki na wlasnym boisku gdzie sprawują sie wysmienicie a co dopiero jak wyjdą na zimną murawe na Stamford Bridge. Stawiam na wynik 1-0 lub 2-0 dla The Blues.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram ja także w tym meczu widze under 2,5 ale w rewanżach nie lubię grac tego typu ponieważ jeśli któraś z druzyn strzeli gola to druga musi grac ofensywnie i naraża się na kontry nie ulega wątpliwości że gospodarze wygrają ;)
 
I 6

insaner

Użytkownik
Edited
Nie polecam stron http://www.covers.co.uk jak i http://covers.msnbc.com/ gdyż zawierają nieprawdziwe i nieaktualne informacje odnośnie kontuzji.
Osobiście stawiam dzisiaj na Chelsea 1 ponieważ (cytat z jednego z serwisów Chelsea):
•Avram Grant ma powody do zadowolenia. Nikt w jego zespole nie narzeka na jakiekolwiek urazy. W środowym spotkaniu najprawdopodobniej zagrają odpoczywający w miniona sobotę: Michael Essien oraz Didier Drogba.
• W kadrze meczowej są również Andriy Shevchenko, Henrique Hilario i Tal Ben Haim, którzy w poniedziałek grali w barwach rezerw. W meczu nie wystąpią Claudio Pizarro i Steve Sidwell, którzy nie zostali uwzględnieni w szerokiej kadrze na wiosenną część Ligi Mistrzów.
• Ekipa z Pireusu przyleciała do Londynu bez dwóch napastników. Lomano LuaLua narzeka na uraz barku a Luciano Galletti leczy kontuzję uda.
• W historii oba zespoły spotkały się tylko raz - 2 tygodnie temu w Pireusie. Wówczas padł remis 0:0 i o awansie zadecyduje starcie na Stamford Bridge.
Typ: Chelsea -1,5 (Kurs: 1,85 -&gt; Expekt)
lub ostrożniej do zakładu kombinacyjnego Chelsea -1,-1,5 z kursem 1,50 -&gt;bet365 (zakład rozliczany po kursie 0,5 jeśli chelsea wygra 1 bramką)
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
No to chyba niespodzianki się wyczerpały?....wczoraj Sevilla faworyzowana odpada za sprawą Turków, no i Milan jeżeli można to nazwać sensacją?! Chelsea &quot;masówka&quot; chyba dzisiaj, ale nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo Anglików, po ostatnim kapitalnym derbowym meczu z WHU wygranym na wyjeździe 0:4 udowodnili że są w wysokiej formie. Grecy przybędą na ten mecz bez kontuzjowanego Lua Lua, który miał grać jako jedyny z przodu, jest to bardzo poważne osłabienie gości poniewaz jest to jeden z wyrózniających sie graczy. Nie ma chyba co ukrywac że pomiędzy tymi zespołami jest ogromna różnica klas, pomijając choćby Ligi w jakich grają. Ostatnie spotkanie Olympiacosu CFP w lidze to jedynie remis na własnej murawie z Asteras Tripolis. Moim zdaniem nie ma liczyć na żadną niespodzianke i osobiści już teraz porzucam Gości na pożarcie przez Londyńczyków

Skład ekipy ze Stamford Bridge będzie wyglądal następująco:
w Bramce: Cech
obrona: Carvalho, Terry, Cole, Belletti
Pomoc wygląda imponująco: Lampard, Essien, Ballack, Cole
i w ataku: Anelka, Drogba
✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom