>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chile (Primera Division) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Kolejne moje podejście do ligi Chile. Spotkanie czwartej drużyny w tabeli O&#39;Higgins z szesnastą drużyną La Serena. Faworytem spotkania jest na pewno drużyna gospodarzy, która ostatnio całkiem dobrze sobie radziła w starciu z jedną z dwóch najlepszych drużyn ligi - Universidadem Catolica, które przegrała 0-2. La Serena natomiast fatalnie rozpoczęła rozgrywki Clausury: w pięciu meczach uzbierała zaledwie 4 punkty i jak narazie znajduje się na dole ligowej tabeli. Na wyjazdach spisuje się bardzo słabo: 1-2, 1-4 i 0-3. Obie drużyny wystąpią w meczu w optymalnych zestawieniach. Liczę na dobrą grę O&#39;Higgins, w trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie 2 punkty i dzisiejsze spotkanie będzie dobrą okazją do zwiększenia swojego dorobku punktowego.
O&#39;Higgins: Luis Marín; Yerson Opazo, Cristián Oviedo, Luis Casanova, Eduardo Alejandro López; Juan Luis González, Fernando De la Fuente y Miguel Ángel González; Guillermo Suárez, Juan Pablo Carrasco y Enzo Gutiérrez
La Serena: Marcos Gutiérrez; Mario Pardo, Diego Guidi, Mauricio Zenteno y Francisco Rojas; Rafael Caroca, Diego Rosende, Juan Ignacio Silva y Gamadiel García; Eduardo Rubio y Dwight Pezzarossi
Wynik: 1:1 ⛔
O&#39;Higgins @ 1,6 bwin
O&#39;Higgins -1 @ 2,6
over 2,5 @ 1,6
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Chile 1
Huachipato - Colo Colo
Over 3.5 gola
2.40
Gamebookers


Dzisiaj o godzinie 22:30 zostanie rozegrany mecz w ramach 6 kolejki spotkań w 1 lidze chilijskiej. Zmierzy sie ze sobą Hauchipato i Colo Colo. Gospodarze po 5 meczach zajmują w tabeli 6 miejsce natomiast goście rozgrali o jeden mecz mniej ale zajmują 5 miejsce czyli jedno oczko są przed Hauchipato.

Do tej pory gospodarze grają ofensywnie i strzelają sporo bramek. Średnio na mecz z ich udziałem pada 2.80 gola. Colo Colo to jedna z najbardziej ofensywnych drużyn w lidze chilijskiej. Obecnie w ich meczach pada średnio 3.75 gola na mecz. Będzie to otwarty mecz i kibice zobaczą dzisiaj sporo bramek. Stawiam 2:2, a zatem over 3.5 gola.
---------------
Wynik: 1-2 ⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Deportes Iquique vs. Unión Española
Więc tak,goście wiadomo ofensywna ekipa ,która dużo strzela i z przeciętniakami mało traci na wyjazdach grają w kratkę .Gospodarze grają przeciętnie ,sporo bramek tracą ,obrona dziurawa i tutaj gracze gości będą mieli pole do popisu szybkość i technika w tym im pomoże .Ja upatruje faworyta w drużynie gości kadrowo lepsi ,h2h na korzyść Unionu ,w tabeli obie ekipy maja 10pkt .U gości liczę głównie na Liguerę który zdobył jak na razie 4 bramki ,w tym meczu myślę ,że oglądniemy kilka bramek ,ze względu na styl obu ekip na wzmiankę zasługuję napastnik gospodarzy C. Bogado ,który zanotował 6 trafień .Kurs zdecydowanie przesadzony na oba zdarzenia bo potencjał ofensywny w obu ekipach ogromny ,choć umiejętnościami goście przewyższają gospodarzy :
over 2.5 1.81 Pinnacle ✅
Union Espanola 0.0 1.875 Bet365( w przypadku remisu zwrot)✅
edit
wynik 1-5 Union gromi
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Univ. Católica vs. Unión San Felipe
Mała zadyszka gospodarzy ostatnio ,ale nadal to solidna drużyna która ofensywnie wygląda świetnie sporo strzela ,jak i traci.Goście bardzo słabo ostatnie miejsce w 9 meczach tylko 7pkt ,tracą bardzo dużo choć próbują się odgryzać ,na wyjeździe od 8 spotkań bez wygranej .W tym meczu proponuję over 3 ze względów takich ,że to spotkanie dobre będzie dla gości by pod szlifować morale i odbić się od dna ,a dla gospodarzy pod tym względem że te trzy ostatnie spotkania to tylko wypadek przy pracy ,kurs kuszący patrząc na potencjał ofensywny ,według mnie warto zawsze w meczach tych drużyn padało sporo bramek .

Typ:
Over 3.0 1.825 Bet365 (przy 3 zwrot)⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Deportes Iquique – Colo Colo
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:





Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 16 tym samym przed ostatniej kolejki Chilijskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 12 pozycję w tabeli zespół Deportes Iquique z 4 Colo Colo. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a stracili 19. Goście natomiast w swoich 8 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zwyciężyć a 5x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 17. Do serii finałowej przechodzi 8 najlepszych zespołów w tabeli które będą rywalizowały ze sobą. W tej chwili Colo Colo jest już pewne tego awansu i tak naprawdę nie gra już o nic natomiast gospodarze wciąż mają jeszcze szansę na 8 miejsce które premiowało by ich udziałem w finałowej serii lecz żeby tak się stało trzeba tutaj zwyciężyć. Reasumując myślę, że większa wola walki oraz zaangażowanie w to spotkanie będzie po stronie gospodarzy stąd mój typ to wygrana Deportes.
1:1 ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Audax Italiano-Universidad de Chile
Goście mają już zapewniony start w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores, jak i mistrza. Teraz skupiają się na Sudamericanie, gdzie są po pierwszym meczu z Vasco, który zremisowali w Brazylii 1:1. Na ligowe spotkanie z Audaxem wystawiają kompletne rezerwy, gdyż przeciwko Italicos wystąpi z tego co widzę tylko 2 graczy, którzy weszli na boisko przeciwko Vasco. Dodając do tego fakt, że Audax ma szansę na wicemistrzostwo Clausury i że u siebie są bardzo mocni, to moim zdaniem warto ich zagrać, tym bardziej, że jedyny brak do Christian Jelves. Warto grać szybko, bo kursy już lecą na łeb, na szyję, a pewnie przed meczem na win gospodarzy będzie coś koło 1,8-1,9.
Moje typy:
Audax @ 2,15 Sportingbet⛔
Audax over 1,5 @ 1,909⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 4

maxir

Użytkownik
W Chile są playoffy, więc mistrza nie mają zapewnionego. Do typu podanego w temacie Peru: Universitario walczy o utrzymanie, a nie Sudamericanę bo im cztery punkty przy zielonym stoliku zabrali. Całkiem fajnie robicie tutaj Brazylię, ale poza nią lepiej się nie wychylajcie bo często piszecie bzdury. I to jest trochę żałosne, że widzę kilka nicków stąd na blogu Rabija i tam nabijacie się z komentatorów, że nie wiedzą czegoś o piłce brazylijskiej. Sami robicie podobne babole. I byłoby miło, gdybyście liczyli sobie jakieś statystyki, bo takie podawanie typów dla sztuki mija się z celem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja się cieszę, że Ty wszystko wiesz... O mistrza, to chodziło mi tego z pierwszej fazy generalnie ale może źle się wyraziłem. Z tymi play-offami to może faktycznie nie doczytałem i wprowadziłem tutaj kogoś w błąd ale i tak uważam, że warto grać Audax, bo La U z takimi rezerwami, to nie mają czego szukać na wyjeździe. A Ty jak masz taką wiedzę, a wiem, że masz, bo jak pisałeś regularnie na blogu to zawsze czytałem, to możesz się tutaj podzielić nią, no chyba że za wiele wymagam... A tak poza tym to jakie statystyki mamy sobie liczyć? Jak ktoś prowadzi temat swój to wtedy liczy, a jak nie to nie musi i basta.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Na ligowe spotkanie z Audaxem wystawiają kompletne rezerwy
jezeli to faktycznie byla prawda to chcialbym miec takie rezerwy bedac trenerem. Masakryczny mecz, Uni cisneli przez caly czas, bardzo szybkie tempo meczu. Zagralem Universidad dnb live. Nic ten Audax nie gral, niestety potwierdza sie po raz kolejny ze analizy z zagranicznych serwisow o szpitalu i oslabieniach w druzynie niewiele daja.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami już rywalizacja w parze Cobreloa-Colo Colo. W pierwszym meczu na Monumental wygrała Cobreloa 3:2 i było to zasłużone w moim odczuciu zwycięstwo, gdyż Colo Colo zaprezentowali się po prostu słabo. Z kolei we wtorkowy wieczór w Calamie to właśnie Colo Colo było o wiele lepsze. Jednak zwycięstwo 2:1 nic im nie dało i to właśnie Cobreloa zagra w finale Clausury. Warto wspomnieć o duecie graczy Colo Colo w ataku. Otóż w pierwszym meczu Paredes grał od początku, a Carlos Munoz wszedł dopiero w drugiej połowie ale przy golu na 2:2 to właśnie rezerwowy Munoz asystował przy golu reprezentanta Chile Estebana Paredesa, z kolei w Calamie obaj podzielili się po równo bramkami oraz asystami. Ja żałuję, że Los Albos nie awansowali do finału, a szansę mieli, gdyż w rewanżu powinni dużo wyżej ograć Cobreloe ale chociażby sytuacja z końcówki meczu, gdy to Millar w sytuacji sam na sam z Pericem zdecydował się na kompletnie nie potrzebny lob pokazała, że chyba nie zrozumieli powagi sytuacji w jakiej się znaleźli. A z tego co zrozumiałem cały regulamin rozgrywek w Chile to właśnie Colo Colo straciło szansę na grę w Libertadores 2012, a dla takiego wielkiego klubu to istny dramat. Dzisiaj czeka nas drugi półfinał:
VS

W niedziele na San Carlos doszło do pierwszego meczu Universidad Catolica-Universidad de Chile. Wtedy zasłużenie wygrali gracze La U po golach Charlesa Aranguiza oraz Eugenio Meny. Niby wygrali tylko 2:1 ale ten gol dla La UC był dość przypadkowy, gdyż Kevin Harbottle zdobył tego gola w głównej mierze dzięki &quot;uprzejmości&quot; Osvaldo Gonzaleza, który zbyt lekko podał do swojego bramkarza i Kevin pięknym strzałem po długim rogu dał prowadzenia Catolice. Jednak potem już z minuty na minutę co raz bardziej była widoczna przewaga gości. Widać, że ich postawa w tym sezonie to nie przypadek i mają szansę na potrójną koronę, bo już w tym sezonie wygrali Aperture oraz Copa Sudamericana, a teraz czas moim zdaniem na Clausure. I tym samym mogą stać się trzecią ekipą po Colo Colo i Cobreloi, która wygra w jednym sezonie oba turnieje, a co ciekawe Los Albos dokonali tego dwa razy i to pod rząd, a więc wygrali wszystko w roku 2006 i 2007!!!
Co do dzisiejszego meczu to moim zdaniem będzie to formalność, bo na chwilę obecną nie widzę żadnej ekipy w Chile, która byłaby w stanie zagrozić Universidadowi de Chile. Dodatkowo La U są bardzo mocni u siebie na Estadio Nacional oraz w dzisiejszym meczu wyjdzie ten sam skład, który przed kilkoma dniami ograł Katolików i ten sam, który przed tygodniem odprawił z kwitkiem LDU Qutio na tym samym stadionie. Ale już spore problemy mają właśnie goście dzisiejszego spotkania. Za czerwone kartki z niedzieli pauzować będą Milovan Mirosevic oraz Jorge Ormeno, a przecież ten pierwszy to kluczowa postać w ofensywie La UC, a drugi to też ważny gracz w środku pola. Z kolei problemy z urazami mają młody Stefano Magnasco oraz Roberto Cereceda czy Jose Luis Villanueva ale oni ostatecznie dzisiaj zagrają, ale jak to się odbije na ich dyspozycji to zobaczymy już w czasie meczu. Do tego gracze Catoliki grają podczas Clausury tragicznie na wyjazdach, jak na ekipę z czołówki. Bilans 2-4-4 i 8:13 na nikim nie robi wrażenia, tym bardziej, że Mario Lepe i jego podopieczni zagrają z mocnym zespołem i w moim odczuciu tutaj mogą przegrać wysoko.
Myślę, że czysta &quot;1&quot; to w tym spotkaniu pewniak, bo La U nie zagrają zachowawczo, a ja również polecam pozostałe opcję do grania, a kursy na handi oraz brak gola dla gości uważam za spore value i pewnie też z tego skorzystam. Mecz rozpoczyna się o godzinie 23:00 polskiego czasu czyli 19:00 czasu miejscowego.
Universidad de Chile: Jhonny Herrera, José Rojas, Osvaldo Gonzáles, Marcos González, Eugenio Mena, Marcelo Díaz, Charles Aránguiz, Matías Rodríguez, Francisco Castro, Eduardo Vargas y Gustavo Canales
Universidad Catolica: Christopher Toselli; Stefano Magnasco, Hans Martínez, Cristián Álvarez, Roberto Cereceda; Santiago Dittborn, Francisco Silva, Felipe Gutiérrez, Kevin Harbottle; Nicolás Castillo y Pablo Calandria
Moje typy:
Universidad de Chile @ 1,65 Sportingbet⛔
Universidad de Chile over 1,5 @ 1,615⛔
Universidad de Chile(-1) @ 2,70⛔
Universidad Catolica nie strzeli @ 2,625⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami już pierwszy mecz finałowy w Clausurze. Cobreloa zremisowała bezbramkowo z Universidadem de Chile i przed rewanżem to La U są w o wiele lepszej sytuacji i są bardzo blisko zdobycia swojego 3 trofeum w tym sezonie. Jednak ten post nie dotyczy analizy jutrzejszego meczu, bo na to przyjdzie pora właśnie w dniu meczu ale wrzucam jako ciekawostkę &quot;11&quot; sezonu, którą wybrało ANFP czyli federacja piłkarska w Chile, a oto ona:
Jhonny Herrera; Matias Rodriguez, Marcos Gonzalez, Jose Rojas(cała czwórka Universidad de Chile), Matias Campos Toro(Audax Italiano); Charles Aranguiz, Marcelo Diaz(obaj Universidad de Chile), Ramon Fernandez(Union La Calera); Esteban Paredes(Colo Colo), Eduardo Vargas i Gustavo Canales(obaj Universidad de Chile)
Trener roku: Jorge Sampaoli(Universidad de Chile)
Najlepszy strzelec: Esteban Paredes
Odkrycie: Felipe Gutierrez(Universidad Catolica)
Piłkarz roku: Eduardo Vargas
Jak więc widać w tej &quot;11&quot; mamy aż 8 graczy Universidadu de Chile, co nie dziwi, bo przecież La U mają za sobą znakomity sezon, który jeszcze mogą tylko polepszyć wygraną w Clausurze ale nawet jak się to nie uda, to przecież nic wielkiego się nie stanie.
Szkoda tylko, że taki gracz jak Eduardo Vargas opuszcza ligę chilijską ale należy mu się transfer do Napoli i tam mam nadzieję zrobi karierę wielką, bo na to zasługuję. Ja jestem szczęśliwy, że drugi rok z rzędu do najlepszej &quot;11&quot; jest wybierany Matias Campos Toro, którego uważam za najlepszego lewego defensora/pomocnika ligi i mam nadzieję, że wkrótce zasili jakiś dobry klub w Chile, a może i nawet w Europie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom