>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

China Open 2018 (2-8.04.2018)

Status
Zamknięty.
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w Williamsa z handicapem, nie ma co ukrywać, Borsuk jest kilka półek wyżej, niż Holt.
Na pewno pogram Dinga, Allena i może Honghao, tylko trzeba jakoś sensownie to połączyć.
Williams vs Holt: Williams -2,5 @1,75
Ding vs Guodong: Ding win @1,35
AKO: 2,36
Do tego trebel raczej ze stawką rekreacyjną:
Allen vs Bingtao: Allen win @1,65
Jones vs Honghao: Honghao win @1,60
Wilson vs Perry: over 8,5 @1,35
AKO: 3,56
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 15,6K

sinus

Użytkownik
STS czasem miewał na niektóre mecze. Ale to raczej sporadycznie, na finały czy półfinały, teraz rzadko nawet dają inne opcje poza win.
A wiesz, czy na live maja to moze?
Bo na Forbet ma ale tylko na dany frejm lub minisesje (np frejmy 1-4 itp), ale tez nie zawsze... ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A wiesz, czy na live maja to moze?
Bo na Forbet ma ale tylko na dany frejm lub minisesje (np frejmy 1-4 itp), ale tez nie zawsze... ????
Na live nie widziałem.
Co do pierwszej sesji to dla mnie najlepiej wyglądają setki, właściwie w każdym meczu ale w tych zwłaszcza. Zresztą cały turniej obfituje w wysokie brejki w tym juz 2 maksy.
Zhou Yuelong - Neil Robertson
Zhou Yuelong Total Centuries: Over 0.5 @ 4.00 ✅ 1 (122)
Zhou Yuelong - Neil Robertson
Total Centuries: Over 1.5 @ 2.62 ✅ 2 (Yuelong 122, Robbo 110)
Luo Honghao - Tom Ford
Luo Honghao Total Centuries: Over 0.5 @ 3.74 ⛔
Luo Honghao - Tom Ford
Highest Scoring Break: Luo Honghao @ 2.59 ⛔
Co do młodego Luo znowu kursy na jego setki podzly w górę , nie wiem dlaczego. W pierwszym meczu 2 setki, w drugim tez dwie. Świeżo upieczony mistrz świata amatorów ma smykałę do wbijania, Ford też na tym bazuje więc szans będzie sporo.
Z kolei Yuelong z Robbo też w kazdym meczu przynajmniej setka, wiec czemu teraz miałoby być inaczej. Do tego value w stronę Chińczyka bo Robertson daleki od najlepszej formy.
Selby tez pewnie wbije setkę choc tu juz kursy nie zachęcają .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W pierwszej sesji setki na plus: Yuelong i Robbo wbili po jednej i tym samym zrobili też over setek w meczu, Selby wbił nawet dwie i chyba Mareczek się rozkręca , inna sprawa że Haotian pomagał jak mógł. Zobaczymy jak jutro będzie wyglądał na tle Williamsa/Allena.
I w drugiej dzisiejszej sesji tez powinni trochę powbijać, bo spece od tego nawet lepsi niż rano. Williams, Allen, Ding, Wilson którzy w tym tygodniu mają po 3-4 setki na koncie , do tego Bingham który właśnie wbił maksa, i jeszcze Hawkins, Dott i Cao którzy tez wbijali setki.
Williams - Mark Allen | Mark Williams Over 0.5 Centuries @2.088 ✅ 1 (130)
Kyren Wilson - Ding Junhui | Total Centuries Over 0.5 @1.4 ✅ 2 (Wilson 107, 111)
Overall odds: 2.923 ✅
Mark Williams - Mark Allen
Total Centuries: Over 1.5 @2.375 ⛔
Kyren Wilson - Ding Junhui
Total Centuries: Over 1.5 @2.61 ✅ 2 (Wilson 107, 111)
Kursy z 1xbet
 
Czy ktos moze mi wytlumaczyc co robi ten łobuz hawkins ? nawet 60 pkt nie wbil w meczu
Az chetnie zobacze mecz jak bedzie dostepny,bo ten Cao orznal brecela w sposob dziwny ,i dzis tez mi sie wydaje ze moze byc ciezki wał
edit .zwracam honor z 2-5 n 6-5
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktos moze mi wytlumaczyc co robi ten łobuz hawkins ? nawet 60 pkt nie wbil w meczu
Az chetnie zobacze mecz jak bedzie dostepny,bo ten Cao orznal brecela w sposob dziwny ,i dzis tez mi sie wydaje ze moze byc ciezki wał
edit .zwracam honor z 2-5 n 6-5
Cuda to były w innych meczach. Tu po prostu Cao się wystraszyl wygranej. Za to w deciderach swoich meczów Ding i Allen oddali wygrane frejmy z przewagi 60+ banalnymi pudlami na bilach meczowych. Kryminał snookerowy.
 
Witam,Panie Psotnick jak widzi pan mecz Lisowski-Wilson ?widzialem w h2h ze lis ma lepsze wyniki ale to glownie na german masters,tu wiadomo ogral johna ale mysle ze wilson wczoraj odrabianiem strat z dingiem pokazal ze mu zalezy .Kurs 1,6 w uni zacheca
Ps wczorajszego farta odebral mi Washington Wizards ,tu trzeba byc frajerem zeby wygrywac 16 pkt na 6 min do konca i przerznac ????
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, po porannej sesji dochodzę do wniosku, że blisko jest powtórki z wczoraj.
Co mam na myśli? Szybkie, underowe pierwsze mecze, drugie długie i overowe.
Pobrałem wygrane Hawkinsa i Selbiego w dublu. Zamknąłem przy wynikach 4:1 z kursem 1.9. Pre było 2.09.
Na popołudniowe uderze w dwa overy 8.5 po kursach ~~1.4. Liczę na wyrównane, dobre spotkania, co by weekendowe piwko do obiadku po pracy smakowało jeszcze lepiej.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,Panie Psotnick jak widzi pan mecz Lisowski-Wilson ?widzialem w h2h ze lis ma lepsze wyniki ale to glownie na german masters,tu wiadomo ogral johna ale mysle ze wilson wczoraj odrabianiem strat z dingiem pokazal ze mu zalezy .Kurs 1,6 w uni zacheca
Wilson duzo lepszy gracz, w stylu Selby&#39;ego, czyli i potrafi grubo punktowac, ale też bardzo dobry w defensywie , kiedy frejm brudny i trzeba się przepychac na odstawnych. Wtedy jest najlepszy. Lisowski tego nie ma, dość blade pojęcie o taktyce, no chyba ze w tym tygodniu gra lepiej niż umie co tez mozliwe patrząc na wyniki. W płynności budowania brejka myślę w czołówce światowej ale Wilson tez to wie i nie będzie mu przecież wystawiał układów . Plus temperament idealny do tej gry i doświadczenie na tym poziomie. Lisowski mentalnie jeszcze junior i zobaczymy jak będzie grał pod presją. Myślę ze Wilson wygra, ale po walce, np 6-3 6-4.
W drugim meczu wygląda na over frejmow i setek bo Robbo i Bingham to potrafią jak mało kto.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Półfinały nietypowo gramy do 10 wygranych frejmów, mecze podzielone na 2 sesje, więc na tak długim dystansie o niespodzianki dużo trudniej, zwłaszcza że dogi nie zachwycili w tym tygodniu i trochę skorzystali na słabości rywali.
M.Selby vs K.Wilson
Match Winner: Selby, Mark @ 1.363
Nie wiem ile Wilson ma żyć ale w tym tygodniu już chyba wszystkie wykorzystał. Z Higginsonem z 0-3 na 6-3, wczoraj z Dingiem cud w deciderze, no i dzisiaj z Lisowskim z 0-4 na 4-4 i później drama w deciderze. Na 4 mecze 3 decidery w czwarty wygrany 6-4, chłopina lubi emocje. Na jego nieszczęście jutro gra z Selbym który im dalej w las tym gra lepiej. Pierwsze rundy to męczarnie z dużo słabszymi rywalami, ale im bliżej finału tym forma rośnie. A przy tym cały czas utrzymuje wysoką formę punktową, w każdym meczu przynajmniej 2 setki. Dość podobni gracze stylowo i temperamentem, ale w starciu młodszej wersji Selbyego z Selbym prawdziwym stawiam zdecydowanie na oryginał.
N.Robertson vs B.Hawkins
Match Winner: Robertson, Neil @ 1.59

Też kolejny powrót z zaświatów, zarówno Selby jak i Robertson cały sezon szukali formy i wygląda na to że tuż przed MŚ ją znaleźli. Robbo męczył się tylko z Craigie (6-5), za to Yuelongowi i Binghamowi w 2 ostatnich rundach oddał w sumie 1 frejma, forma punktowa w sumie nigdy nie odeszła, ale dzisiaj wygląda to prawie jak za najlepszych jego czasów. W każdym meczu minimum setka,w sumie 5 w całym turnieju, do tego masa wygrywających brejków np. dzisiaj wszystkie frejmy wygrane za jednym podejściem 92, 143, 80, 73, 62, 86. Biorąc pod uwagę, że Hawkins męczył się prawie z każdym na swojej drodze, a 2 ostatnie mecze musiał odwracać z 2-5 z Cao i z 4-5 z Fordem, to ma tak długim dystansie może być o to trudno.
Kursy na setki też wyglądają ciekawie, zwłaszcza w meczu Selby - Wilson linia 3 setek nie powinna być problemem, bo obaj powinni się na nią złożyć. W drugim w sumie też, sa m Robertson jest w stanie ją przekroczyć.
Kursy z Marathonu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom