>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chore reguły wypłaty

dudikovvv 0

dudikovvv

Użytkownik
Drogi użytkowniku Kamil,

musimy potwierdzić Twoją tożsamość jako posiadacza konta Tobet. Prosimy w związku z tym o przesłanie kserokopii lub skanów poniższych dokumentów (po jednym z każdej kategorii):


Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie):
- paszport
- prawo jazdy
- dowód osobisty
- dokument poświadczający obywatelstwo



Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy


Weryfikacja źródła płatności. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- karta kredytowa zarejestrowana na Twoim koncie Tobet (awers i rewers
- wyciąg z konta karty kredytowej zarejestrowanej na koncie Tobet, wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- zrzut z ekranu przedstawiający profil konta MoneyBookers lub Neteller



Kopie powinny być czytelne i zawierać dopisek z nazwą lub identyfikatorem użytkownika


Co mam jeszcze podać ? Długość buta f**** i średnice ?
Czy to jest normalne?

Karty kredytowej nie posiadam do konta a mieszkam na stancji i rachunki także nie przychodzą na mnie !
 
favago 69

favago

Użytkownik
Eeee... a jesteś pewien, że to normalna weryfikacja? W Betfair na przykład są dwa rodzaje weryfikacji: podstawowa (pozwala na wypłaty) i pełna (uaktywnia rynki australijskie). O ile do weryfikacji podstawowej wystarczy skan dowodu, tak do pełnej weryfikacji potrzebny jest dowód, rachunek, wyciąg z konta bankowego, itp.
Może tutaj jest podobnie?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Teoretycznie mogą wszystko. Poprzeglądaj forum, jest masa tego typu historii. Inna sprawa, że duża ich część jest podkoloryzowana przez opisujących ludzi. Co zazwyczaj wychodzi pod koniec sprawy :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dużo zależy od Was - weryfikowanych.
Najlepiej wysyłać całe screeny bez obróbki. Zdarzają się agenci, którzy ze zrobionego zdjęcia dokumentu wycinają tylko adres zamieszkania. Wysyłajcie pełne fotografie dokumentów.
To samo dotyczy się moneybbokers. Róbcie screen całego profilu, gdzie są zarejestrowane wszystkie adresy mb.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
W Tobecie faktycznie wzięli się ostatnio za weryfikację, ja gram ponad 2 lata, sporo wpłacałem i wypłacałem i też dopiero teraz przyszło mi się weryfikować. U mnie trwało to 3 dni i wszystko ok. Jestem zdania, że jak ktoś nie kombinuje i jest uczciwy to bez problemu wszystko się odbywa. Miałem podobną sytuacje jak dudikovvv, też nie mam rachunków na siebie, ale wysłałem po konsultacji z supportem screen wyciągu z konta bankowego z października i bez problemu przyjęli. Znam takich agentów co się burzą, że po godzinie od wysłania dokumentów nie mają weryfikacji i zasypują wręcz support mailami z ponagleniem. Jak się potem okazuje to nic nie daje, a jak ktoś jest agresywny i bluzga im w mailach to jest tylko gorzej. Tam też pracują ludzie i troche to niestety trwa, radzę wysłać dokumenty, swoje odczekać, zachować spokój i nie będzie problemów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 178

becks-59091

Użytkownik
Teraz widzę większość buków tak robi.
Gram w Tobet sporo czasu, wcześniej miałem konto weryfikowane bo wypłacałem normalnie a ostatnio poprosili o ponowną weryfikację. Wysłałem dokumenty, które chcieli i po kłopocie.
Podobnie miałem w Betsson, gdzie również wcześniej szły wypłaty normalnie musiałem kolejny raz dostarczyć dokumenty więc nie ma co się denerwować tylko wysłać czego chcą i po problemie ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja teraz zamierzam pierwszy raz wypłacać z Tobet. No i chce to zrobić na kartę kredytową ale piszę, że mam ją zarejestrować, co przed chwilą zrobiłem ale dalej gdy klikam na wypłatę, a potem na kartę kredytową to nie mam opcji wpisania ile chce wypłacić tylko piszą te pierdoły, że muszę zarejestrować.... Ile takie coś będzie trwać i czy oni tam muszą sobie ogarnąć w systemie moją kartę czy jak to wygląda?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja teraz zamierzam pierwszy raz wypłacać z Tobet. No i chce to zrobić na kartę kredytową ale piszę, że mam ją zarejestrować, co przed chwilą zrobiłem ale dalej gdy klikam na wypłatę, a potem na kartę kredytową to nie mam opcji wpisania ile chce wypłacić tylko piszą te pierdoły, że muszę zarejestrować.... Ile takie coś będzie trwać i czy oni tam muszą sobie ogarnąć w systemie moją kartę czy jak to wygląda?
Jaką metodą wpłacałeś pieniądze ?
Wszystkie wygrane uzyskane przez użytkownika zostaną przekazane na jego konto Tobet. Wypłaty z konta Tobet odpowiadające wysokości uiszczonej wpłaty będą realizowane tą samą metodą, jaką dokonano płatności, czyli np. jeżeli wpłaty dokonano z użyciem karty kredytowej, kwota wpłaty zostanie odjęta od kwoty wygranej i przekazana na konto tej karty kredytowej. Reszta wygranej może zostać wypłacona z wykorzystaniem innej metody płatności.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jaką metodą wpłacałeś pieniądze ?
Wszystkie wygrane uzyskane przez użytkownika zostaną przekazane na jego konto Tobet. Wypłaty z konta Tobet odpowiadające wysokości uiszczonej wpłaty będą realizowane tą samą metodą, jaką dokonano płatności, czyli np. jeżeli wpłaty dokonano z użyciem karty kredytowej, kwota wpłaty zostanie odjęta od kwoty wygranej i przekazana na konto tej karty kredytowej. Reszta wygranej może zostać wypłacona z wykorzystaniem innej metody płatności.
No właśnie wpłacałem jak zwykle z resztą za pomocą karty kredytowej i to mnie dziwi, że takie coś mnie spotkało. Poczekam do rana i zobaczę czy się da wypłacić ale na wszelki wypadek już napisałem do Tobetu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No właśnie wpłacałem jak zwykle z resztą za pomocą karty kredytowej i to mnie dziwi, że takie coś mnie spotkało. Poczekam do rana i zobaczę czy się da wypłacić ale na wszelki wypadek już napisałem do Tobetu.
z odpisywaniem u nich jest różnie, najlepiej jakby złapać ich na LC, ale przecież praktycznie to jest nie możliwe... Ja musiałem napisać do nich 3 maile, żeby raczyli zainteresować się moim bonusem. Dziwne z tą kartą, wpłacałeś tą samą metodą, wszystko zrobiłeś tak jak należy więc nie wiem o co chodzi. Musisz czekać na to co Ci odpiszą
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Jest jeszcze łatwiejszy sposób: skan dowodu (strona ze zdjęciem) &lt;1dokument&gt; + screen konta MB &lt;2dokument&gt; + skan dowodu (strona z adresem) &lt;3dokument&gt;. Ja tak właśnie wysłałem i po chwili konto było zweryfikowane. Nie wysyłałem skanu rachunku za media czy podatkowego tylko poprostu drugą stronę dowodu (ta z adresem). Pozdrawiam
 
Do góry Bottom