>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chyczy x Bukmacherka

chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Zapraszam wszystkich do wspólnej gry. Gram u buków już około 4 lata, z różnym skutkiem, jedno mogę stwierdzić na nudę i rutynę narzekać nie mogę. Jeśli chodzi o ogólny bilans to nie jestem naprawdę w stanie tego określić, aczkolwiek cały czas jestem w stanie grać, więc tragedii nie ma. Są lepsze okresy i gorsze, aczkolwiek gdy nie typuje na siłę idzie dość dobrze. Mam jakieś tam ogólne pojęcie na temat większości dyscyplin, natomiast zdecydowanie te, które aktywnie śledzę, oglądam itd. to:
-Piłka nożna [Europejskie ligi]
-Koszykówka [głównie NBA]
-Tenis [raczej challenger i wzwyż, aczkolwiek zdarza się grać ITF&#39;y]
-Hokej [NHL]
-E-sport [LOL/CS:GO/Hearthstone]
Szczerze mówiąc nie mam jakiś preferencji odnośnie formy kuponów. Aktualnie gram na STS, więc linie itd. będą pochodzić z ich oferty oraz z racji podatku, raczej staram się grać AKO/systemami, chyba że znajdzie się coś ciekawego to zdarza się grać single.
Jeśli chodzi o stawki to nie dzielę budżetu na jednostki, ponieważ gram różnymi kwotami, aczkolwiek będę podawać moją stawkę i podawać szansę kuponu w % wg mojego odczucia. Typy będę starał się opatrywać analizą, mniej lub bardziej obszerną, aczkolwiek zależy jak czas pozwoli.
Staram się grać 1/2 kupony dziennie, w zależności od oferty.
Jeśli ktoś chce o coś zapytać, odnieść się do typu/analizy lub ma jakiekolwiek inne pytania zapraszam na pw, żeby temat był dość przejrzysty.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kupon nr 1:
AKO ~6.6
WTA Charleston: J.Jankovic vs E.Alexandrova
@1,6~
Ekstraklasa: Ruch Chorzów vs Piast Gliwice
@2.2~
Eliteserien: Valerenga vs Viking
@1.8~
1) Tutaj liczę, na to że Jankovic będzie chciała przerwać fatalną passę z poprzedniego roku, gdzie na mące nie wygrała żadnego spotkania. Jest zdecydowanie bardziej ograna zarówno na nawierzchni, jak i ogólnie. Alexandrova, natomiast widać, że preferuje harda i byłbym gotów pójść w jej stronę na tej nawierzchni, ale na mące instynkt podpowiada, żeby grać faworytkę.
2) Obie drużyny ostatnio zwyciężają i dzisiaj rozstrzygnie się kto musi martwić się o utrzymanie, a kto może zamarzyć o grupie mistrzowskiej. Ruch w przypadku wygranej naprawdę może jeszcze zawalczyć licząc na korzystne wyniki innych ekip, bo Pogoń i Korona są w zasięgu, Lech na wyjeździe raczej nie, aczkolwiek taki urok ligi, że wszystko możliwe. Piast czeka Jaga i Lechia oraz niestety dla nich wyjazd do Niecieczy, więc jeśli dla mnie ktoś miałby powalczyć o grupę mistrzowską to Ruch, więc dlatego gram tak, a nie inaczej.
3) Nowy rok, nowa nazwa ligi - z pewnością łatwiejsza do wymawiania :p. Myślę, że po średnio udanym poprzednim roku, ekipa ze stolicy będzie chciała dobrze zacząć sezon, a Viking leży jak najbardziej w zasięgu. Oslo u siebie grało, mimo wszystko solidnie, więc liczę, że dzisiaj nie zawiodą.
Ja gram za 20zł. Szanse na powodzenie oceniałbym na 60-70%.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kupon nr 1:
AKO ~6.6
WTA Charleston: J.Jankovic vs E.Alexandrova
@1,6~
Ekstraklasa: Ruch Chorzów vs Piast Gliwice
@2.2~
Eliteserien: Valerenga vs Viking
@1.8~
1) Tutaj liczę, na to że Jankovic będzie chciała przerwać fatalną passę z poprzedniego roku, gdzie na mące nie wygrała żadnego spotkania. Jest zdecydowanie bardziej ograna zarówno na nawierzchni, jak i ogólnie. Alexandrova, natomiast widać, że preferuje harda i byłbym gotów pójść w jej stronę na tej nawierzchni, ale na mące instynkt podpowiada, żeby grać faworytkę.
2) Obie drużyny ostatnio zwyciężają i dzisiaj rozstrzygnie się kto musi martwić się o utrzymanie, a kto może zamarzyć o grupie mistrzowskiej. Ruch w przypadku wygranej naprawdę może jeszcze zawalczyć licząc na korzystne wyniki innych ekip, bo Pogoń i Korona są w zasięgu, Lech na wyjeździe raczej nie, aczkolwiek taki urok ligi, że wszystko możliwe. Piast czeka Jaga i Lechia oraz niestety dla nich wyjazd do Niecieczy, więc jeśli dla mnie ktoś miałby powalczyć o grupę mistrzowską to Ruch, więc dlatego gram tak, a nie inaczej.
3) Nowy rok, nowa nazwa ligi - z pewnością łatwiejsza do wymawiania :p. Myślę, że po średnio udanym poprzednim roku, ekipa ze stolicy będzie chciała dobrze zacząć sezon, a Viking leży jak najbardziej w zasięgu. Oslo u siebie grało, mimo wszystko solidnie, więc liczę, że dzisiaj nie zawiodą.
Ja gram za 20zł. Szanse na powodzenie oceniałbym na 60-70%.
---
WSKRZESZENIE TEMATU**
------
Jako, że mam teraz wystarczająco wolnego czasu, będę publikował swoje typy. Zapraszam do obserwacji &amp; wspólnej gry. Będę wrzucać kupony/typy na podstawie oferty z Unibetu, aczkolwiek są to z reguły ogólnodostępne wydarzenia, co najwyżej po gorszych kursach.
------

AKO: 5.38
Stawka: 50 PLN
EWG: 269.02 PLN

  1. Kerber win (1/4 wimbledon)
  2. Cibulkova win (1/4 wimbledon)
  3. Belgia-Francja BTTS (mundial)

1. Niemka długo poluje na jakiś sukces i wygranie szlema zaczyna wyglądać z dnia na dzień realniej. Dużo zawodniczek typowo katujących serwisem już poza turniejem i w znacznej mierze pozostały zawodniczki o podobnej specyfice gry do Andżeli, więc myślę że na takim turnieju Ruska jej nie ma prawa zagrozić.
2. Cibulka przeżywa rozkwit formy w idealnym momencie, jak pisałem wyżej dużo rozstawionych zawodniczek wypadło i jeśli dobrze rozegra swoje karty to również jest poważnym pretendentem do tytułu, a Sasnowicz wczoraj z Ostapenko chyba doznała jakiegoś urazu, gdyż nagle z przewagi 2 czy 3 przełamań poszła na TB, gdzie miała problem zdobywać punkty z serwisu, a w drugim secie to już ogólnie tragedia 6-0. Ostapenko uderzając na raz może mieć tutaj poważne problemy.
3. Tutaj liczę na widowisko i przy składach obu drużyn będę zaskoczony jak nie obejrzymy, co najmniej 1 bramki od każdej z drużyn. Z resztą raczej murować nikt się tutaj nie będzie i liczę na otwarty pojedynek.

-50 PLN
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
AKO: 4.64 betsson
Stawka: 40 PLN
EWG: 185.60 PLN

  1. Mattek-Sands/Safarova win
  2. Isner +1.5 gem AH
  3. Del Potro - Nadal over 39.5 g

-40 PLN
 
Do góry Bottom