>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

P 0

presecutor

Użytkownik
Napisał sumada90 -&gt;
Polska - Irlandia Północna: Piotr Zieliński zagra w całym meczu: NIE 2,40 Unibet
Jak dla mnie perełka. Wczoraj Kołtoń zrobił podkop do pokoju Nawałki i zdobył wyjściowy skład Polski na pierwszy mecz. W środku pola ma grać Krychowiak z Mączyńskim, za Grosickiego Kapustka. Zieliński nie jest w tym składzie wymieniony. Ja do końca Romkowi nie wierzę i może być inaczej. Gdyby tak było to Zieliński jest pierwszym do wejścia zawodnikiem w środku pola. Gdyby wyszedł w pierwszym składzie to również ciężko, żeby całe spotkanie rozegrał, bo Krychowiak w środku jest nienaruszalny, a często Nawałka robi zmiany w środku. KURS moim zdaniem kosmicznie wysoki i warto zagrać.


Kolego, rozliczyli Ci ten zakład?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Napisał sumada90 -&gt;
Polska - Irlandia Północna: Piotr Zieliński zagra w całym meczu: NIE 2,40 Unibet
Jak dla mnie perełka. Wczoraj Kołtoń zrobił podkop do pokoju Nawałki i zdobył wyjściowy skład Polski na pierwszy mecz. W środku pola ma grać Krychowiak z Mączyńskim, za Grosickiego Kapustka. Zieliński nie jest w tym składzie wymieniony. Ja do końca Romkowi nie wierzę i może być inaczej. Gdyby tak było to Zieliński jest pierwszym do wejścia zawodnikiem w środku pola. Gdyby wyszedł w pierwszym składzie to również ciężko, żeby całe spotkanie rozegrał, bo Krychowiak w środku jest nienaruszalny, a często Nawałka robi zmiany w środku. KURS moim zdaniem kosmicznie wysoki i warto zagrać.


Kolego, rozliczyli Ci ten zakład?
Zwrot. Pisałem do nich to tłumaczyli się punktem regulaminu, który dotyczy zakładów head to head oraz over/under w zakładach, gdzie występuje co najmniej dwóch zawodników. Potem wyszło, że jest błąd tłumaczenia i w angielskim regulaminie jest o jednym lub więcej.
Jak pytałem czemu ten punkt stosują, skoro to ani zakład h2h ani over/under to najpierw jeden mi odpowiedział, że to &quot;wirtualny zakład h2h&quot;. Zacytowałem im pojęcia wg ich słownika i na tym się skończyło na razie bo się nie odzywają ale będę się dobijał o odpowiedź.
Przewalają nieźle ale decyzji już pewnie nie zmienią bo kursy spadły z 2,40 do 1,25 to kupę kasy musieliby pewnie wypłacić. Teraz w takich typach już dopisują, że aby zakład był ważny to zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie.
Jeśli ktoś jeszcze to stawiał i pisał do nich w tym temacie to niech się podzieli informacją, jak się tłumaczyli.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
3,40 !!! na to że Irlandia Północna nie wyjdzie z grupy ??? :eek:
Trzeba im remisu z Niemcami. Wątpię czy to osiągną a przy trzech punktach trzeba liczyć na dorobek bramkowy który na teraz wynosi 2-1. z Niemcami już tak kolorowo może nie byc tym bardziej że Niemcy walczyć będą o pierwsze miejsce.
Dla mnie ogromne value
 
P 0

pato91

Użytkownik
3,40 !!! na to że Irlandia Północna nie wyjdzie z grupy ??? :eek:
Trzeba im remisu z Niemcami. Wątpię czy to osiągną a przy trzech punktach trzeba liczyć na dorobek bramkowy który na teraz wynosi 2-1. z Niemcami już tak kolorowo może nie byc tym bardziej że Niemcy walczyć będą o pierwsze miejsce.
Dla mnie ogromne value
Nie zapominaj, że najlepszy zespół z 3 miejsca też wychodzi, a na razie jest nim właśnie Irlandia Północna.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Nie zapominaj, że najlepszy zespół z 3 miejsca też wychodzi, a na razie jest nim właśnie Irlandia Północna.
tak wiem to ale chodzi o to że według mnie Irlandia skończy z 3 pkt a inne drużyny z trzeciego miejsca z 4 punktami lub z 3 punktami ale z lepszym bilansem bramkowym.
Oczywiście zakładam że Irlandia Północna przegra z Niemcami
Więc mozna próbować że nie awansuja
a na drugim kuponie że zremisuja z Niemcami
 
M 24

mariusz5891

Użytkownik
3,40 !!! na to że Irlandia Północna nie wyjdzie z grupy ??? :eek:
Trzeba im remisu z Niemcami. Wątpię czy to osiągną a przy trzech punktach trzeba liczyć na dorobek bramkowy który na teraz wynosi 2-1. z Niemcami już tak kolorowo może nie byc tym bardziej że Niemcy walczyć będą o pierwsze miejsce.
Dla mnie ogromne value
Gdzie taki zakład jest dostępny?
 
E 0

emcowy

Użytkownik
w bet 3 6 5 jest na pewno w zakładach przedmeczowych w dziale &quot;kartki&quot; ale wystawiają tylko po jednej linii na dany zespół
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Wyrzucasz kasę w błoto, policz sobie to racjonalnie to zrozumiesz: w grupie belgijskiej bedzie pierwszy gorszy zespol z 3 miejsca na pewno, w grupie Anglii i Hiszpanii a i nawet Portugalii i Francji też się na to zapowiada. Lepiej grać na Irlandię awans tylko poczekać na roztrzygnięcia dzisiejszych grup i zobaczyć co się stanie jutro, tylko pytanie czy będzie jeszcze zaklad dostepny.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Też już kalkulowałem te te 3 miejsca i teoretycznie:
-Rumunia wygra z Albanią, więc 3 miejsce w grupie A będzie miało 4 PKT
-Słowacja przegrywając z Anglią będzie miała na koniec 3 pkt i bilans najprawdopodobniej na minusie
-Irlandia Północna przegra z Niemcami i będzie miała 3 pkt i bilans w najlepszym wypadku zerowy
-Czesi powinni jebnąć słabych Turków i także mieć 4 pkt
-W grupie gdzie jest Irlandia może wszystko się wydarzyć jednak bardzo prawdopodobne, że 3 miejsce będzie miało maksymalnie 2 pkt, bo nie wydaję mi się aby Irlandia lub Szwecja miała wygrać swoje spotkanie
-W ostatniej grupie jest jeszcze kolejka, która się odbywa ale wyczuwam, że tutaj wszystko będzie zacięte i zespół z 3 miejsca może mieć nawet 4 pkt lub 3 pkt i bilans bramkowy na dobrym poziomie
Reasumując z mojej analizy wynika:
-Odpada Szwecja/Irlandia
-Drugie miejsce, które odpadnie może zająć Słowacja lub Irlandia Północna jednak:
*Czesi muszą wygrać swoje spotkanie z Turcją
*Rumunia musi wygrać z Albanią
*Niemcy muszą pokonać Irlandię Północną
Więc lepiej zagrać chyba te 3 warunki w AKO zamiast samego odpadnięcia Iroli:
2.25x1.3x2.30=6.7
Według moich obliczeń tak to wygląda. Są jeszcze inne możliwości ale te wydają się bardzo prawdopodobne, więc jeżeli chcesz zagrać przeciwko Irlandczykom z Północy to pokombinuj bardziej w taki sposób.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Trzecie miejsca trzecimy miejscamy, ja tutaj mam inny dylemat. ????
Mam kuponik w ktorym siedzi 4 cyfrowy profit i nie wiem czy wczesniej zamykac.
Polska awans z grupy
Chorwacja awans z grupy
Albania udpadnie w fazie grupowej
Anglia wygra swoja grupe
Portugalia wygra swoja grupe.
Teoretycznie, na tak dlugo jak Anglia wygra ze Slowacja, Portgualia wygra z Wegrami wieksza iloscia goli niz Islandia z Austria, to wchodzi. Czy czegos nie przeaczam?
 
M 38

miguel22

Użytkownik
under 32 karnych w 51 spotkaniach po kursie 1.80... Bez jaj! 100% że się wliczają. Na taki typ to bym mógł postawić swój dom razem z samochodem :)
 
Do góry Bottom