>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

T 0

tenis007

Użytkownik
calkowita liczba bramek albania u 2,5 kurs 1,5 bah moim zdaniem perelka.niema co opisywac albania spore szanse ze już dalej nie pogra a nawet gdyby to 2 bramek niestrzela
Pytanie czysto teoretyczne - jeżeli Albania jednak awansuje z 3 miejsca, to gra ze zwycięzcą naszej grupy, czyli powiedzmy Niemcami? Czy idzie na inną drużynę?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
blad=value=zysk jedyny minus możliwość anulacji i limit ale bah to solidna firma nie takie zakłady rozliczali przynajmniej live,nie wiem jak wygląda prematch bo mało gram
a jakie rozliczyli?przecież ten błąd jest tak chamski że nawet szkoda zachodu żeby nawet się łudzić.ten zakład nie powinien mieć nawet wartości 1.01
 
S 44

sareig

Użytkownik
a jakie rozliczyli?przecież ten błąd jest tak chamski że nawet szkoda zachodu żeby nawet się łudzić.ten zakład nie powinien mieć nawet wartości 1.01
okaze sie po fazie grupowej,a co do chamskich bledow to 3,5 na top 16 irlandi polnocnej na doxxbet jest taki i ten zakład tez zagram ale dam minimalna kontre po 5,5 ze niewyjda w razie jak by im Niemcy zaduzo nastrzelali
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
życzę żeby to rozliczyli.3.5 Na top 16 Irlandii to żaden błąd, na ich awans wpływa niespodzianka z Niemcami lub minimalna porażka przy korzystnych rezultatach w innych grupach.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Zaklad ponizej 2,5 gola Albanii wrocil z kursem @1.2, wiec raczej nie bedzie zwrotow.
poczekamy zobaczymy.bo może się też okazać że zakład będzie nieważny bo...po jego złożeniu drużyna Albanii nie wyszła na boisko.Jeśli jest jednak inaczej to chyba ktoś jest przekonany że Albania awansowała z 3m, co w tym wypadku do pary daje im Niemcy/Polska?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ja na dziś polecam aku (razem 2.04):
Ilu graczy zmieni drużyna Niemiec w regularnym czasie gry?
3 zmiany zawodników
Ilu zawodników zostanie zmienionych w zespole Hiszpanii (regularny czas gry)?
3 zmiany zawodników
Ilu graczy zmieni drużyna Polski w regularnym czasie gry?
3 zmiany zawodników
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Ja na dziś polecam aku (razem 2.04):
Ilu graczy zmieni drużyna Niemiec w regularnym czasie gry?
3 zmiany zawodników
Ilu zawodników zostanie zmienionych w zespole Hiszpanii (regularny czas gry)? 3 zmiany zawodników
Ilu graczy zmieni drużyna Polski w regularnym czasie gry?
3 zmiany zawodników
Może ktoś podać jaki buk, bo mam tylko chrome i mi się nie wyświetla, potem do kasacji, dzięki
 
S 44

sareig

Użytkownik
za glupie 900 zl chcialem na Tą Irlandie top16 zagrac i po chwili mail zaklad odrzucony.... i wycofali z oferty
no widać brak doświadczenia z doxxbetem wyższe stawki biora do akceptacji i wiadomo ze odrzuca gdyby kolega zagral 18x50 było by ok
 
Do góry Bottom