>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Znalazłem zakład na EURO warty przemyślenia, choć nie związany ze stroną sportową.
Czy przynajmniej jeden mecz EURO 2016 odbędzie się oficjalną decyzją bez publiczności? TAK 5,00 Totolotek ▶ 4,40 po odjęciu podatku
Wiemy wszyscy co w ostatnich miesiącach się dzieje w Europie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przyjacielscy muzułmanie nie będą chcieli z tej okazji się pokazać. Oczywiście nie sądzę, że ktoś wniesie jakąś bombę na stadion bo na normalnych meczach międzynarodowych nie ma praktycznie możliwości czegoś wnieść, już nie mówiąc o takiej imprezie w takiej atmosferze. Wydaje mi się, że wystarczy jednak jakieś większe zamieszanie przed którymś z meczów a już mogą przekładać, tak jak było choćby na jesieni, kiedy zostawiony plecak czy samo zgłoszenie skutkowało automatycznie odwoływaniem meczów towarzyskich. Oczywiście tu mamy inną rangę ale UEFA już zabezpieczyła się jakiś czas temu na taką ewentualność:
http://www.gs24.pl/polska-i-swiat/a/euro-bez-kibicow-uefa-boi-sie-zamachow,9456614/
Chciałbym, aby mistrzostwa odbyły się w spokoju ale mając na uwadze co się dzieje obecnie i fakt, że EURO odbędzie się we Francji prawdopodobieństwo meczu bez kibiców jest większe niż wskazuje na to kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
http://www.telegraph.co.uk/football/2016/05/02/phil-jagielka-set-to-miss-out-on-euro-2016-as-roy-hodgson-consid/

Phil Jagielka NIE zostanie powołany na EURO @ 3,50 Unibet

Ostatnio pojawiają się głosy, że Hodgson może nie zabrać na Euro Phila Jagielki. Hodgson może zdecydować się na zabranie nie ośmiu a siedmiu obrońców (3 środkowych i po 2 na boki), po to żeby zrobić dodatkowe miejsce w składzie dla napastnika (Rooney, Vardy, Kane i o czwarte miejsce walczą Wellbeck i Sturridge). Już 2 lata temu na MŚ Hodgson zdecydował się zabrać właśnie 7 obrońców. W tym momencie Jagielka jest kontuzjowany i prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu. Myślę, że po kursie 3,50 warto coś postawić na to, że Jagielka nie pojedzie na Euro. W razie konieczności, gdyby na turnieju posypał się środek obrony (Smalling, Cahill, Stones) to na tej pozycji może zagrać Dier, który jest defensywnym pomocnikiem, ale grywał już w Tottenhamie na środku obrony - jest to dodatkowy argument za tym, żeby nie powoływać Jagielki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 68

grota

Użytkownik
http://www.telegraph.co.uk/football/2016/05/02/phil-jagielka-set-to-miss-out-on-euro-2016-as-roy-hodgson-consid/
Phil Jagielka NIE zostanie powołany na EURO @ 3,50 Unibet
Ostatnio pojawiają się głosy, że Hodgson może nie zabrać na Euro Phila Jagielki. Hodgson może zdecydować się na zabranie nie ośmiu a siedmiu obrońców (3 środkowych i po 2 na boki), po to żeby zrobić dodatkowe miejsce w składzie dla napastnika (Rooney, Vardy, Kane i o czwarte miejsce walczą Wellbeck i Sturridge). Już 2 lata temu na MŚ Hodgson zdecydował się zabrać właśnie 7 obrońców. W tym momencie Jagielka jest kontuzjowany i prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu. Myślę, że po kursie 3,50 warto coś postawić na to, że Jagielka nie pojedzie na Euro. W razie konieczności, gdyby na turnieju posypał się środek obrony (Smalling, Cahill, Stones) to na tej pozycji może zagrać Dier, który jest defensywnym pomocnikiem, ale grywał już w Tottenhamie na środku obrony - jest to dodatkowy argument za tym, żeby nie powoływać Jagielki.
Chyba już wycofali ten zakład. Przynajmniej ja nie mogę znaleźć. Ktoś go widzi?
 
G 68

grota

Użytkownik
Warto grać po 2,28? Dziś czytałem, że na ostatni mecz z Norwich (15.05) ma być gotowy. Co prawda składy mają ogłosić do 12.05, ale...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Już jutro selekcjoner Adam Nawałka ogłosi szeroką (28-osobową) na Euro.
Panowie, widział ktoś z was w jakimś buku zakłady na powołania konkretnych piłkarzy do reprezentacji Polski?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie czemu na to, że Lacazette pojedzie na EURO jest kurs 4?
Przecież to drugi strzelec Ligue 1 a Benzema nie jedzie na Euro to oprócz Grizmana kto ma grać w pierwszym składzie? Rozumiem, że w towarzyskich meczach grał Girud i Cignac, ale dalej będzie stawiał na Cignaca który gra w Mexico a nie gościa z Lyonu?

Może chociaż zabierze Lacazette
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Deschamps ma zabrać 6 napastników, pewniakami są: Griezmann, Giroud, Payet, Martial, Gignac, Kingsley Coman. Dużo mniejsze szanse, by wskoczyć za kogoś z wymienionych lub ewentualnie za jakiegoś obrońcę lub pomocnika mają Hatem Ben Arfa i właśnie Lacazette. Więc Lacazette nie jest faworytem do powołania, ale moim zdaniem kurs na niego jak i na Ben Arfę wart zaryzykowania.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No właśnie to Dechamps zabierze Girud który ma ile 13 bramek i Martiala który ma 11 a nie powoła Lacazette który ma 21?
No uważam, że za Jagiełe można spróbować ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
21:00 Czy rekord indywidualny w najszybszym golu w meczu zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “68” sekund “Dmitri Kirichenko” w “Euro 2004” | Specjalne | Euro 2016 | Piłka Nożna
1
Tak 100.00 Betsafe​

W mojej opinii jest to bardzo dobry valuebet - osobiście wystawiłbym tutaj kurs maksymalnie 40. Dotychczasowy rekord nie jest jakoś gigantycznie wyśrubowany w stylu analogicznego rekordu MŚ Hakana Sukura wynoszącego bodajże 11 sekund. Za głupie 10 zł można zgarnąć 1000 PLN, a też początek każdego meczu na turnieju to będzie spory dreszczyk emocji, polecam :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
faktycznie można spróbować, jak pykałem kurs spadł na 95 :]

ciekawym zakładem też się może wydawać:
Czy rekord indywidualny na najszybsze otrzymanie czerwonej kartki zostanie pobity podczas Euro 2016 Obecny rekord:24 minuty Érica Abidala w Euro 2008
Tak: kurs:10

z tego co obiło mi się o uszy mają dojść jakieś nowe zasady na temat czerwonych kartek za umyślne faule, ktoś to potwierdzi?
 
jozzy22 560K

jozzy22

Użytkownik
z tego co obiło mi się o uszy mają dojść jakieś nowe zasady na temat czerwonych kartek za umyślne faule, ktoś to potwierdzi?
Fakt przed euro trochę zmieniają przepisy:

Duże zmiany w przepisach gry w piłkę nożną. Innowacje zostaną wprowadzone jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2016. Wszystkie reprezentacje uczestniczące w turnieju we Francji zostaną poinformowane o zmianach. Biało-czerwoni muszą uważnie słuchać. Już raz w 2008 roku olali wytyczne przedstawicieli UEFA i właśnie przez to odpadli z turnieju
To już pewne. Od 1 czerwca wejdą w życie istotne zmiany w przepisach gry w piłkę nożną. Projekt został zaakceptowany przez Międzynarodową Radę Piłkarską. To oznacza, że podczas Euro 2016 piłkarze będą musieli zwracać uwagę na pięć istotnych szczegółów:

1. Czerwona kartka jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Sędzia będzie miał prawo ukarać w taki sposób zawodnika przed pierwszym gwizdkiem, gdy ten chociażby uderzy rywala w tunelu
2. Przepisy zezwalają na rozpoczęcie każdej z połów meczu kopnięciem piłki w dowolnym kierunku, nawet do tyłu. Wcześniej pierwsze podanie trzeba było kierować do przodu.
3. Faul na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję nie będzie automatycznie karany czerwoną kartką.
4. Podczas wykonywania rzutu karnego zawodnik nie będzie mógł symulować zwodu. Za takie zachowanie zostanie ukarany żółtą kartką, a jedenastka zostanie zamieniona na bezpośredni rzut wolny. Żółtą kartką będzie również karany bramkarz, jeśli przed strzałem wyskoczy do przodu, aby skrócić kąt uderzenia.
5. W spotkaniach rozgrywanych przy wysokiej temperaturze oraz dużej wilgotności sędzia będzie mógł przerwać grę, aby zawodnicy obu zespołów uzupełnili płyny.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
zabiliście zakład na najszybszy gol, już tylko 30 kurs:-:)-(


Rozwalił mnie zakład:
Czy jakiś trener zostanie nagrany jak dłubie w nosie
kurs 10.00

hahahah
Przecież któryś może powiedzieć rodzinie/znajomym grajcie na to gruby hajs a ja podłubie w nosie do kamery:razz::razz:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Faule w polu karnym
Wedle nowych reguł, jeśli obrońca lub każdy inny zawodnik broniący dostępu do własnej bramki sfauluje gracza atakującego, który znajduje się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale jego intencją było trafienie w piłkę, to obejrzy tylko żółtą kartkę. Do tej pory arbitrzy karali takich zawodników czerwoną.
Czerwona kartka przed meczem
Obecnie sędzia może ukarać zawodnika czerwoną kartką nawet przed spotkaniem, np. podczas bójki w tunelu. Ale od pierwszego czerwca w takiej sytuacji trenerzy będą mogli wprowadzić nowego zawodnika w miejsce tego ukaranego. To przypadek skrajny, ale z pewnością jest to dobra wiadomość dla szkoleniowców - ich zespoły nie będą w ten sposób osłabiane.
Nie jesteś bramkarzem, a obronisz strzał rękoma, karny? Nic z tego...
Na pewno pamiętacie ćwierćfinał mundialu w RPA w 2010 r., w którym Ghana odpadła z Urugwajem. W ostatniej minucie dogrywki Luis Suarez wybił piłkę z linii bramkowej... ręką, zabierając rywalom zwycięstwo. Arbiter podyktował rzut karny, a Asamoah Gyan jedenastkę zmarnował. Ghana przegrała w rzutach karnych i odpadła z turnieju.
Wedle nowych przepisów, jeśli ktoś zachowa się jak Suarez, to nie będzie mógł liczyć na rzut karny. Arbiter może zaliczyć gola, jeśli uzna, że futbolówka wpadłaby do bramki. Gdyby tak stało się w 2010 r. doszłoby do historycznego zdarzenia, bo jeszcze żadna reprezentacja z Afryki nie awansowała na poziom półfinałów mistrzostw świata. Suarez to osiągnięcie im zabrał.
oczywiście to jeszcze nie jest zatwierdzone, i kilka innych zasad mają/planują wprowadzić od 1 czerwca.
za sport.pl
edit:
gadałem z supportem betsafe, kartka liczona dopiero po gwizdku.
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Co myślicie o zakładach na powołania Ben Arfy (3,0) i wspominanego wcześniej Lacazetta (4,0)? Obaj w świetnej formie w tym sezonie, jedyny problem jest taki, że chyba nie są ulubieńcami Deschampsa. Kursy kuszą. Ktoś ogarnia francuski i jest w stanie zobaczyć, jak prognozują media znad Sekwany?
 
Do góry Bottom