>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak rozliczane są zakłady na króla strzelców turnieju w przypadku takiej samej ilości goli? Zostaje ten co strzelił w najdalszej fazie turnieju?
 
W 0

w.ant

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak rozliczane są zakłady na króla strzelców turnieju w przypadku takiej samej ilości goli? Zostaje ten co strzelił w najdalszej fazie turnieju?
kurs jest dzielony, taka sytuacja byla na euro 2012
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jeśli był zakład na najlepszego strzelca i będzie kilku zawodników to będą dzielić,ale jeśli chodzi o tytuł &quot;króla strzelców&quot; to jest on wyłaniany i dostanie go ten którego drużyna dojdzie najdalej,w dalszej kolejności decydują asysty i mniejsza liczba minut spędzonych na boisku w całym turnieju.
 
S 44

sareig

Użytkownik
clattenburg poprowadzi final 2,75 bah bo kto jak nie on jedyna przeszkoda to by byl awans angli do strefy medalowej, sedziowal lm a uefa czesto wybiera do sedziowania finalow wielkich imprez tych samych arbitrow w dodatku bardzo dobrze prowadzi spotkania na tym euro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Orientuje się ktoś jak rozliczane są zakłady na króla strzelców turnieju w przypadku takiej samej ilości goli? Zostaje ten co strzelił w najdalszej fazie turnieju?
Zależy od bukmachera, nie którzy liczą kto pierwszy strzelił bramkę.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Ja ze swojej strony zaproponuję zakład na zawodnika turnieju i postawienie na Manuela Neuera po kursie 12. Niemcy wydają się być wielkim faworytem do wygrania turnieju po wyeliminowaniu Włochów. Najprawdopodobniej w półfinale zagrają na Francję jeżeli tej uda się pokonać rewelację turnieju Islandię. Jeżeli Niemcy wygraliby to automatycznie zwiększyłoby to szanse na nagrodę dla zawodnika turnieju dla Neuera. Czy ktoś inny z jego kolegów bardziej zasłużył ? Neuer puścił aby 1 bramkę i to z karnego, broni bez zarzutu wczoraj w karnych pokazał klasę dzięki czemu Niemcy awansowali do półfinału. Według bukmachera faworytami są Francuzi ale czy po porażce w półfinale Payet może dostać nagrodę ? Jak dla mnie nagroda zawodnika turnieju trafi do najlepszej drużyny a w przypadku Niemiec to bramkarz zasługuję najbardziej na to wyróżnienie. Kurs 12 jest świetny, oczywiście można jeszcze zagrać na Payeta po kursie 5, który świetnie gra i w razie wygranej Francji z Niemcami staję się głównym faworytem do wygrania. Jak dla mnie po takich kursach opłaca się pograć najbardziej na Neuera i zabezpieczyć się i postawić na Payeta po kursie 5, który gra rewelacyjny turniej. Wszystkie kursy z Unibet
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
No to trochę nie jasno napisali, bo jak mam rozumieć zakład w którym dokładnie jest napisane tak &quot;Największa liczba bramek zdobytych w jednym meczu (bieżący rekord to 6)&quot; powinno być dodane że przez jedną drużynę



tego zakładu nie było pare dni temu napewno bo kilkakrotnie przeglądałem te całe zakłady na rekordy, musili go dodać na dniach, tak czy inaczej muszę się skontaktować z live chatem i to wyjaśnić bo w takim przypadku nie wiem czy chcę zagrać ten zakład

edit: oczywiście o anulowaniu zakładu nie ma mowy, pan powiedziałem mi że mogłem się zapytać przed założeniem zakładu jeśli był niejasny, tylko co w tym miało być niejasnego&quot;Największa liczba bramek zdobytych w jednym meczu (bieżący rekord to 6)&quot; , a jestem przekonany że tego drugiego zakładu o zdobyciu przez obydwie drużyny nie było gdy grałem ten kupon ???????? unibet
Wracając do tematu dzis dostałem maila że to była pomyłka z ich strony tzw. błąd w tłumaczeniu i zwrócili mi stawke, obudzili się dopiero po tym jak wczoraj padlo 7 bramek w meczu pewnie gdyby nie to kasa by przepadła.
 
Do góry Bottom