>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Panowie, znalazłem zakłady, które wydają się całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę całkiem dużą ilość meczy rozgrywanych podczas tych mistrzostw:

Czy jakikolwiek gracz strzeli z przewrotki/nożyc? @ 10,00

Will a team losing by 2 goals or more win the match? @ 19,50

AKO @ 195,00

Kursy Betsyf, co o tym sądzicie??
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Nie można z tych zakładów specjalnych robić AKO, ale oba wydają się fajne, szczególnie pierwszy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
drugi to chodzi o to czy beda przegrywac dwoma lub wiecej i wygraja , tak?
na to wychodzi.@TommyTSW
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ja w Bet365 dostrzegłem jak dla mnie super szanse na zarobek.
Mianowicie chodzi o reprezentacje Anglii w grupie.
Synowie Albionu zmierza się w niej z Rosją, Walią i Słowacją. Myślę że z każda z tych ekip Anglicy powinni wygrać, myślę że maksymalnie mogą stracić jakiekolwiek punkty w jednym meczu.

Ja stawiam tak w Bet365:
Zakład - Grupa - Dokładna ilość punktów drużyny - Anglia

9 punktów @ 5,00
Stawka: 500 zł
EW: 2500 zł

7 punktów @ 4,00
Stawka: 500 zł
EW: 2000 zł

Stawiam dwa takie zakłady, licząc na przynajmniej dwa zwycięstwa Anglii bez żadnej porażki
 
D 224

dboniem

Użytkownik
W STS można łączyć zakłady ?

Na tego typu turniejach nie brakuje niespodzianek, przykładowo na MŚ w 2014 roku mnóstwo graczy również tutaj na forum grało zakład Kostaryka 0 punktów a zdobyli 7, mając w grupie Urugwaj, Anglię i Włochy, więc drużyny na pierwszy rzut oka o wiele od nich silniejsze.

Ja osobiście nie grałbym tego kuponu
 
L 72

legoway

Użytkownik
zabiliście zakład na najszybszy gol, już tylko 30 kurs:-:)-(

Rozwalił mnie zakład:
Czy jakiś trener zostanie nagrany jak dłubie w nosie
kurs 10.00
hahahah
Przecież któryś może powiedzieć rodzinie/znajomym grajcie na to gruby hajs a ja podłubie w nosie do kamery:razz::razz:
w jakim to buku?
betsafe/betsson (masz kilka postów wyżej)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie na wygranie naszej grupy przez Niemców po 1,40? warto brać do ako?
Myślę, że taki kurs na to zdarzenie to jest śmiech na sali i wabik na &quot;januszy&quot; :grin: Zdecydowanie odradzam, nie po takim kursie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W STS można łączyć zakłady ?

Na tego typu turniejach nie brakuje niespodzianek, przykładowo na MŚ w 2014 roku mnóstwo graczy również tutaj na forum grało zakład Kostaryka 0 punktów a zdobyli 7, mając w grupie Urugwaj, Anglię i Włochy, więc drużyny na pierwszy rzut oka o wiele od nich silniejsze.

Ja osobiście nie grałbym tego kuponu
O dziwo ten zakład można połączyć.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam,

Przepraszam jeśli nie ten dział, ale potrzbuje pomocy.

Który buk ma zakłady, które można łączyć ?

np Anglia miejsce od 1-2 w grupie + np Irlandia nie wychodzi z grupy

bet 3 6 5 nie można łaczyć niekórych, Unib tez, Sportingbet przeszukałem to nie ma

znalazłem jedynie Etoto naziemny, ale tam zagrać za 8 tysięcy to chyba ryzyko?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
F.Torres zostanie powołany do kadry Hiszpanii @3.00 uni
Myślę, że po takim kursie można spróbować. Może nie ma zbyt dużo bramek w lidze, ale ta druga, piękna runda Atletico to w dużej mierze jego zasługa. Strzela dość często i to w ważnych meczach, a czasem też asystuje jak z Bayernem do Griezmanna. Jest w formie i tyle. Zaufany człowiek Boskiego. Rywali ma ciężkich, ale jako że może to być jego ostatni wielki turniej to może dostanie powołanie.
Morata pewnie pojedzie na Euro, Diego Costa kontuzjowany na dwa tygodnie i nie wiadomo w jakiej formie będzie. Aduriz w świetnej formie i też pewnie pojedzie. Niski kurs jest na Paco, choć on sam jak i cała Valencia grają kiepsko. W sensie to bardzo inteligentny zawodnik, ale wydaje mi się że obecnie w dużo gorszej dyspozycji niż Torres.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
F.Torres zostanie powołany do kadry Hiszpanii @3.00 uni

Myślę, że po takim kursie można spróbować. Może nie ma zbyt dużo bramek w lidze, ale ta druga, piękna runda Atletico to w dużej mierze jego zasługa. Strzela dość często i to w ważnych meczach, a czasem też asystuje jak z Bayernem do Griezmanna. Jest w formie i tyle. Zaufany człowiek Boskiego. Rywali ma ciężkich, ale jako że może to być jego ostatni wielki turniej to może dostanie powołanie.
Morata pewnie pojedzie na Euro, Diego Costa kontuzjowany na dwa tygodnie i nie wiadomo w jakiej formie będzie. Aduriz w świetnej formie i też pewnie pojedzie. Niski kurs jest na Paco, choć on sam jak i cała Valencia grają kiepsko. W sensie to bardzo inteligentny zawodnik, ale wydaje mi się że obecnie w dużo gorszej dyspozycji niż Torres.

Podpisuję się pod tym typem. Jakiś czas temu sprawdzałem ofertę unibet właśnie pod kątem powołania Torresa ale nie było nic odnoszącego się do kadry hiszpanii - widocznie dodali. Przy okazji Mistrzostw Świata w Brazylii dużo mówiło się o Torresie a na to zdarzenie szło złapać kurs 6.5. Różnica polega na tym, że wtedy hiszpan był na &quot;wygnaniu&quot; jako jeden z najbardziej krytykowanych napastników. Teraz El Nino jest w o wiele lepszej formie - wydaje się, że pod skrzydłami Simeone odżył. W związku z tym pojawia się pytanie. Skoro w 2014 się udało a nie było formy to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Na pewno warto spróbować.

Ciekawe zakłądy na MŚ 2014
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
21:00 Will any player score a Hat trick? | Specjalne | Euro 2016 | Piłka Nożna
8.00 Betsson
Kolejna perełka na Euro 2016 - w mojej ocenie kurs powinien tutaj wynosić maksymalnie 3,00. Na Euro 2012 co prawda hattricka nie było, ale już na Euro 2008 był, podobnie jak i w Euro 2000. Co więcej, w tamtych turniejach meczów było tylko 31 podczas gdy teraz - po powiększeniu turnieju - meczów będzie 51, dlatego z czystym sumieniem zdecydowanie polecam ten typ.
patrzyłem kilkanaście min po twoim poście było już po 5.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
21:00 Will any player score a Hat trick? | Specjalne | Euro 2016 | Piłka Nożna 8.00 Betsson Kolejna perełka na Euro 2016 - w mojej ocenie kurs powinien tutaj wynosić maksymalnie 3,00. Na Euro 2012 co prawda hattricka nie było, ale już na Euro 2008 był, podobnie jak i w Euro 2000. Co więcej, w tamtych turniejach meczów było tylko 31 podczas gdy teraz - po powiększeniu turnieju - meczów będzie 51, dlatego z czystym sumieniem zdecydowanie polecam ten typ.
Dobre to. Raz, że więcej drużyn i w konsekwencji meczów, to przez to z pewnością poziom rozgrywek trochę spadł. Jest parę drużyn, które mogą dostać dużo bramek w plecy. Na pewno kurs godny uwagi.
Myślę również, że Irlandia Płn. 0 punktów w grupie.
Skoro nawet trzecie miejsce może dać awans, to z pewnością będzie walka na całego. Dla mnie osobiście to powinien być kurs w granicach 2.70. Nasi piłkarze mają znakomitą formę i mam nadzieję ,że powtórzą to też na ME. Niemcy zawsze na wielkich imprezach grają bdb, a Ukraina ma duży potencjał. Jeśli Konoplyanka i Yarmolenko będą zdrowi to też powinni outsidera naszej grupy.
@4.25 uni
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie widzieliście oprócz Unibetu jeszcze jakieś inne buki oferujące powołania zawodników? Betsson chyba już wycofał na dobre, bo nie mogę tam nic znaleźć. Swoją drogą szukanie po tych zakładach to dla mocno cierpliwych jest.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Betsson

Czy jakikolwiek gracz dostanie kartkę siedząc na ławce - tak 2.50
Czy jakikolwiek trener zostanie wyproszony na trybuny ? - tak 5.00
Czy jakikolwiek gracz uderzy w kamerę podczas celebrowania gola - tak 2.50


Jak dla mnie pewne typy.
W niektórych meczach na pewno będzie nerwowo, przede wszystkim od fazy pucharowej. Zawodnicy jak i trenerzy się denerwują więc myślę że na lajcie wejdzie.
Uderzenie w kamerę podczas gola - nawet często się tak niektórzy zachowują, np. jak strzelą piękną bramkę :razz:

Inne, ciekawe do rozważenia:
Czy jakikolwiek gracz ugryzie innego gracza ? - tak 100
Czy dojdzie do minimum 3 karnych w meczu (seria karnych się nie liczy) - tak 20.00
Czy jakikolwiek gracz strzeli ze swojej połowy - tak 95.00

Nie ma Suareza więc może być trudno ???? Jednak taki kurs to czemu by nie spróbować :razz:
3 karne w meczu ? W zależności jaki sędzia i jak próg założy faulowania. Są sędziowie którzy uwielbiają gwizdać i pewnie tacy na EURO się znajdą :razz:
Co do ostatniego typu to liczę na łut szczęścia - bramkarz drużyny przegrywającej poleci w pole karne, szybki przechwyt i może z daleka ktoś spróbuje i wpadnie ala Beckham z MLS czy Hajto z ŁKS-u :razz:

Polecam :cool:
 
Do góry Bottom