>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

miralas 26

miralas

Użytkownik
Czy jakikolwiek gracz strzeli bramkę dal swojej drużyny i przeciwnika -95. Obrońca jak załaduje samobója to często chce się zrehabilitować po takim kursie warto próbować. Betsafe.
tylko lepiej się wcześniej dowiedzieć czy nie ma znaczenia kolejność tych bramek :]
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mocno chodzi mi po głowie napastnik United, że pojedzie na Euro. Mowa o Rashfordzie. Wiadomo,że głównym jego przeciwnikiem jest o miejsce w składzie zawodnik Liverpoolu - Daniel Sturridge. Oczywiście,że jest lepszy od Markusa ale czy menadzer zdecyduje się na niego patrząc na to,że w każdej chwili może się połamać? Wiadomo atak Vardy-Kane Roo widzę bardziej w drugiej linii a jako rezerwowy napastnik United może się sprawdzić podobnie do zawodnika Kloppa.

Rashford powołanie TAK
15.00
Unibet

Myślicie,że warto? Czy przypadkiem za ostro kombinuje?
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Dobre to. Raz, że więcej drużyn i w konsekwencji meczów, to przez to z pewnością poziom rozgrywek trochę spadł. Jest parę drużyn, które mogą dostać dużo bramek w plecy. Na pewno kurs godny uwagi.

Myślę również, że Irlandia Płn. 0 punktów w grupie.
Skoro nawet trzecie miejsce może dać awans, to z pewnością będzie walka na całego. Dla mnie osobiście to powinien być kurs w granicach 2.70. Nasi piłkarze mają znakomitą formę i mam nadzieję ,że powtórzą to też na ME. Niemcy zawsze na wielkich imprezach grają bdb, a Ukraina ma duży potencjał. Jeśli Konoplyanka i Yarmolenko będą zdrowi to też powinni outsidera naszej grupy.
@4.25 uni
Grając w tym samym Unibet na 3 zwycięstwa przeciwko Irlandii masz kurs 4.38. A pewnie gdzieś można więcej uzyskać.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mocno chodzi mi po głowie napastnik United, że pojedzie na Euro. Mowa o Rashfordzie. Wiadomo,że głównym jego przeciwnikiem jest o miejsce w składzie zawodnik Liverpoolu - Daniel Sturridge. Oczywiście,że jest lepszy od Markusa ale czy menadzer zdecyduje się na niego patrząc na to,że w każdej chwili może się połamać? Wiadomo atak Vardy-Kane Roo widzę bardziej w drugiej linii a jako rezerwowy napastnik United może się sprawdzić podobnie do zawodnika Kloppa.

Rashford powołanie TAK
15.00
Unibet

Myślicie,że warto? Czy przypadkiem za ostro kombinuje?
http://m.sport.pl/euro2016/1,136511,20084861,euro-2016-marcus-rashford-w-szerokiej-kadrze-anglii.html
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
F.Torres zostanie powołany do kadry Hiszpanii @3.00 uni

Myślę, że po takim kursie można spróbować. Może nie ma zbyt dużo bramek w lidze, ale ta druga, piękna runda Atletico to w dużej mierze jego zasługa. Strzela dość często i to w ważnych meczach, a czasem też asystuje jak z Bayernem do Griezmanna. Jest w formie i tyle. Zaufany człowiek Boskiego. Rywali ma ciężkich, ale jako że może to być jego ostatni wielki turniej to może dostanie powołanie.
Morata pewnie pojedzie na Euro, Diego Costa kontuzjowany na dwa tygodnie i nie wiadomo w jakiej formie będzie. Aduriz w świetnej formie i też pewnie pojedzie. Niski kurs jest na Paco, choć on sam jak i cała Valencia grają kiepsko. W sensie to bardzo inteligentny zawodnik, ale wydaje mi się że obecnie w dużo gorszej dyspozycji niż Torres.
Del Bosque zaskoczył mocno.
Na Euro nie zagrają Juan Mata, Fernando Torres, Diego Costa czy Paco Alcacer.

http://transfery.info/88347,me-kadra-hiszpanii
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
fox71 to,że jest w szerokiej kadrze to wiem ale czy będzie w tej ścisłej co poleci do Francji?
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
D.Drinkwater zostanie powołany do kadry Anglii @ 1,85

Roy Hodgson w dniu wczorajszym ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Anglii na EURO 2016 (26 zawodników). Na turniej załapie się jednak 23 piłkarzy, także trójka będzie na wylocie. Ciekawy wydaje się typ na powołanie Danny&#39;ego Drinkwatera z Leicester City. Każdy kto śledzi Premier League wie, jaki sezon miało Leicester i wie, że bez dobrej gry i przede wszystkim asyst Drinkwatera tego sukcesu by nie było. Danny w reprezentacji zadebiutował dość niedawno, w przegranym meczu z Holandią 1:2. Pomocnik Leicester został w tym meczu wybrany MVP spotkania, zbierając bardzo wysokie noty za swój występ. Czy ma szansę pojechać na EURO 2016? Uważam, że absolutnie tak! Jak wiemy Hodgson odpali 3 graczy (lub odpalą się sami - kontuzje). Bramkarzy jest trójka, więc wszyscy pojadą do Francji. Prawdopodobnie wyleci ktoś z napastników i raczej stawiałbym na Rashforda. Chłopak jest młody, moim zdaniem za młody na taki turniej. To powołanie do szerokiej kadry to ma być taka motywacja na przyszłość,także Marcus out. Kto z pomocników? W mojej opinii zarówno Alli, jak i Dier to pewniacy. Obaj mieli świetny sezon z Tottenhamem, obaj wychodzili w pierwszym składzie na mecz z Niemcami i oboje znajdą się w samolocie do Francji. Delph mnie kompletnie nie przekonuje. Mało grał w City, a jak już grał to nie zachwycał. Henderson po kontuzji, zapewne pojedzie, bo Hodgson ma do Niego słabość, choć sezon miał słabszy od Danny&#39;ego. Milner to na bank, podobnie Lallana, choć ten drugi mnie nie przekonuje, jednak od dłuższego czasu jest w kadrze i widać Roy stawia na niego. Sterling i Townsend to skrzydłowi, czyli teoretycznie nie ma co ich porównywać do Drinkwatera, bo nie ta pozycja, jednak Raheem strasznie obniżył loty w City, a Townsend miał dobrą jedynie końcówkę sezonu i to tyle. Zostaje Wilshere, którego moim zdaniem nie powinno tutaj być, bo w tym sezonie grał straszny piach i był zdecydowanie słabszy od pomocnika Leicester, a liczy się przecież obecna dyspozycja.

Reasumując pod kątem pomocników:

Alli, Dier (Tottenham), Milner, Lallana (Liverpool) - pewniacy,
Sterling (City), Townsend (Newcastle) - skrzydłowi, inna pozycja,
Barkley (Everton), Henderson (Liverpool) - słabsze sezony niż Drinkwater, jednak Hodgson ma do nich słabość,
Delph (City), Wilshere (Arsenal) - zdecydowanie słabsi w obecnej dyspozycji od Drinkwatera

Moim zdaniem warto pograć Danny&#39;ego choć kurs nie zachwyca. Warto wspomnieć także o dobrej współpracy na linii Drinkwater - Vardy. Wszyscy wiemy jak ta dwójka dobrze się rozumie i ile asyst przy golach Vardyego zanotował Drinkwater. Zakład moim zdaniem jak najbardziej do gry!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
D.Drinkwater zostanie powołany do kadry Anglii @ 1,85

Roy Hodgson w dniu wczorajszym ogłosił szeroką kadrę reprezentacji Anglii na EURO 2016 (26 zawodników). Na turniej załapie się jednak 23 piłkarzy, także trójka będzie na wylocie. Ciekawy wydaje się typ na powołanie Danny&#39;ego Drinkwatera z Leicester City. Każdy kto śledzi Premier League wie, jaki sezon miało Leicester i wie, że bez dobrej gry i przede wszystkim asyst Drinkwatera tego sukcesu by nie było. Danny w reprezentacji zadebiutował dość niedawno, w przegranym meczu z Holandią 1:2. Pomocnik Leicester został w tym meczu wybrany MVP spotkania, zbierając bardzo wysokie noty za swój występ. Czy ma szansę pojechać na EURO 2016? Uważam, że absolutnie tak! Jak wiemy Hodgson odpali 3 graczy (lub odpalą się sami - kontuzje). Bramkarzy jest trójka, więc wszyscy pojadą do Francji. Prawdopodobnie wyleci ktoś z napastników i raczej stawiałbym na Rashforda. Chłopak jest młody, moim zdaniem za młody na taki turniej. To powołanie do szerokiej kadry to ma być taka motywacja na przyszłość,także Marcus out. Kto z pomocników? W mojej opinii zarówno Alli, jak i Dier to pewniacy. Obaj mieli świetny sezon z Tottenhamem, obaj wychodzili w pierwszym składzie na mecz z Niemcami i oboje znajdą się w samolocie do Francji. Delph mnie kompletnie nie przekonuje. Mało grał w City, a jak już grał to nie zachwycał. Henderson po kontuzji, zapewne pojedzie, bo Hodgson ma do Niego słabość, choć sezon miał słabszy od Danny&#39;ego. Milner to na bank, podobnie Lallana, choć ten drugi mnie nie przekonuje, jednak od dłuższego czasu jest w kadrze i widać Roy stawia na niego. Sterling i Townsend to skrzydłowi, czyli teoretycznie nie ma co ich porównywać do Drinkwatera, bo nie ta pozycja, jednak Raheem strasznie obniżył loty w City, a Townsend miał dobrą jedynie końcówkę sezonu i to tyle. Zostaje Wilshere, którego moim zdaniem nie powinno tutaj być, bo w tym sezonie grał straszny piach i był zdecydowanie słabszy od pomocnika Leicester, a liczy się przecież obecna dyspozycja.

Reasumując pod kątem pomocników:

Alli, Dier (Tottenham), Milner, Lallana (Liverpool) - pewniacy,
Sterling (City), Townsend (Newcastle) - skrzydłowi, inna pozycja,
Barkley (Everton), Henderson (Liverpool) - słabsze sezony niż Drinkwater, jednak Hodgson ma do nich słabość,
Delph (City), Wilshere (Arsenal) - zdecydowanie słabsi w obecnej dyspozycji od Drinkwatera

Moim zdaniem warto pograć Danny&#39;ego choć kurs nie zachwyca. Warto wspomnieć także o dobrej współpracy na linii Drinkwater - Vardy. Wszyscy wiemy jak ta dwójka dobrze się rozumie i ile asyst przy golach Vardyego zanotował Drinkwater. Zakład moim zdaniem jak najbardziej do gry!
Popieram ten typ. Hodgson będzie po prostu idiotą, jeśli weźmie na Euro Wilshera, który cały sezon leczył kontuzję i zagrał w trzech meczach przez dokładnie 141 minut, zamiast Drinkwatera, który miał świetny sezon i wygrał mistrzostwo.

Pozostałe typy, które podawałem jeszcze nierozliczone, ale mam nadzieję, że nie przytrafią się komuś kontuzje, tak jak Welbeckowi, który był pewniakiem. Forster jest powołany, Jagielka nie, nie podawałem tutaj Walkera, ale grałem, że pojedzie. No i dziś jeszcze polecam Drinkwatera. Żałuję, że nie pograłem Rose&#39;a jak był kurs 10,00 :?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dodatkowo można zaryzykować za drobne

Henderson nie pojedzie @ 6,00 Unibet
Wilshere nie pojedzie @ 10,00 Unibet

A co sądzicie o zagraniu zakładu w stylu &quot;surebet 3-drogowy&quot;, lecz nim nie będący:

Etap eliminacji Polski z turnieju:

- faza grupowa
- top 16
- ćwierćfinał

Gramy 3 zakłady eliminacji naszego zespołu z turnieju.

Obecnie można znaleźć &quot;surebet&quot; nawet dochodzący do 20%. Oczywiście istnieje tu ryzyko, że jeśli nasi osiągną półfinał tracimy absolutnie całość postawionych stawek, lecz z drugiej strony sam awans do historycznego półfinału byłby niewątpliwie myślę dla kibica reprezentacji dobrą rekompensatą straconych pieniędzy.

Zapewne podobną strategię można zastosować również do innych zespołów, lecz trzeba tutaj dobrze rozeznać się wśród kursów.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W bet365 mamy zaklad suma goli druzyny:
I teraz moje pytanie dotyczy to calego turnieju czy tylko fazy grupowej orientujecie sie??
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
W bet365 mamy zaklad suma goli druzyny:
I teraz moje pytanie dotyczy to calego turnieju czy tylko fazy grupowej orientujecie sie??
Ewidentnie na cały turniej. Trudno żeby taka Francja czy Niemcy w trzech meczach pokryli 10,5 bramki.
Tak jak spojrzałem to już na pierwsze oko Albania ładnie wygląda. Gdzie oni tu wbiją 3 bramki, z Francją będzie bardzo ciężko, Rumuni niby przeciętni ale defensywa bardzo solidna. Szwajcaria też sobie nie da wbić więcej jak bramki.
Realnie patrząc to w każdym meczu na pewno nie zdobędą bramki tak samo jak w jednym nie przekroczą dwóch.
Takie Węgry nie dość, że mają słabszych przeciwników od Albanii to stoją już z kursem 1,36 co już się w ogóle nie opłaca.

Albania under 2,5 bramki @ 1,66
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Popieram te typy na granie za drobne braku powolania dla hendersona i wilshere&#39;a, obydwaj po kontuzjach i dla mnie jeden z nich nie powinien jechac na ME, chociaz znajac Roy&#39;a to nic nie wiadomo, ale kursy wysokie wiec mozna sprobowac. Od siebie polecam zagrac za drobne na drobne MVP turnieju Antoine Griezmann kurs 17 na BET365, moze gdzies indziej mozna dostac wiecej. Jesli Francuzi zagraja na miare oczekiwan i potencjalu i zajda daleko, sam licze na final, to Grizi jako jeden z liderow Trojkolorwych, dodajac do tego brak Benzemy powinien brac ciezar gry ofensywnej na siebie, wiec gole i asysty przy takiej dyspozycji jaka prezentuje powinny byc, co napewno by wplynelo na ocene przy wyborze pilkarza turnieju. Licze ze Griezmann pokaze swoj potencjal i poprowadzi Francje jak najdalej, oby do triumfu ;)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
21:00 Czy rekord indywidualny w najszybszym hat-tricku zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “18” minut “Michela Platiniego” w “Euro 1984” | Specjalne | Euro 2016 | Piłka Nożna
250 Betsafe​

Kolejny z baardzo interesujących zakładów zaoferowanych przez Betsafe. Pamiętam, jak w eliminacjach do tegorocznego Euro Robert Lewandowski ustrzelił hattricka w meczu z Gruzją w niecałe 5 minut. Jeśli chodzi o rekord w najszybszym hattricku na Mistrzostwach Świata to wynosi on 8 minut. Z kolei jeśli chodzi np. o najszybszy hattrick w Lidze Mistrzów to został on ustrzelony w 7 minut przez Bafetimbiego Gomisa. Da się??? Da się! Zdecydowanie polecam ten zakład - za głupie 10 zł można wyciągnąć 2,5 kafla. Warto :cool:
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
21:00 Czy rekord indywidualny w najszybszym hat-tricku zostanie pobity podczas“Euro 2016”? Obecny rekord: “18” minut “Michela Platiniego” w “Euro 1984” | Specjalne | Euro 2016 | Piłka Nożna
250 Betsafe​

Kolejny z baardzo interesujących zakładów zaoferowanych przez Betsafe. Pamiętam, jak w eliminacjach do tegorocznego Euro Robert Lewandowski ustrzelił hattricka w meczu z Gruzją w niecałe 5 minut. Jeśli chodzi o rekord w najszybszym hattricku na Mistrzostwach Świata to wynosi on 8 minut. Z kolei jeśli chodzi np. o najszybszy hattrick w Lidze Mistrzów to został on ustrzelony w 7 minut przez Bafetimbiego Gomisa. Da się??? Da się! Zdecydowanie polecam ten zakład - za głupie 10 zł można wyciągnąć 2,5 kafla. Warto :cool:
Jest coś podobnego w Bet365? ????
 
B 0

bobiszu

Użytkownik
Witam,
czy wie ktoś z Was, czy BET365 da typy na ilość rzutów rożnych na Euro 2016, póki co, nie mają takiego w ofercie. Ewentualnie, czy kojarzycie może jakiegoś buka z zakładem na ilość rzutów rożnych na Euro 2016.
Dzięki za pomoc ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
W Unibecie prócz wyboru kadry na EURO Anglików, Włochów dostępne są jeszcze zakłady na reprezentację Węgier



Ktoś się orientuje w miarę, na kogo warto zwrócić uwagę ?
 
troqu 3

troqu

Użytkownik
Z góry sorry za off-top (nie mam pojęcia, gdzie to wstawić), ale mam pytanie czy ktoś się orientuje czy na jakiejś witrynie internetowej można wykupić pakiet meczów na EURO w dobrej jakości?
Jeśli ktoś ma info na ten temat, będę wdzięczny za kontakt na priv.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
W sportingbecie zakład która druzyna zdobędzie najmniej goli Albania 6 Irlandia Płn 6 co sądzicie możan by dać po 200zł ewentualnie jeszcze Węgry 9
Ale co w wypadku gdy dwie drużyny będą miały taką samą ilość goli? Postawie na Albanię załóżmy, nie strzelą gola ale załóżmy Irlandia tak samo. I co wtedy? Zakład wygrany czy przegrany?
 
Do góry Bottom