>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

O 9

otsochodzi

Użytkownik
Zibi jezeli jest tak jak pytales na czacie, jezeli druzyna z 3 miejsca wchodzi i zaklad wygrany, to reasumujac w takiej grupie A na awans Rumunii i Szwajcarii jest 19, to powiedzmy ze obydwie druzyny pokonuja Albanie, i pomiedzy nimi pada remis i z 4 pkt raczej napewno awans bd miala druzyna ktora zajmie 3 miejsce. Nawet moze sie zdazyc ze sama 1 wygrana i 3 pkt moga dac awans z tego 3 miejsca. Adekwatna sytuacja w naszej grupie i awansie Polski i Ukrainy. Value w tych kursach jest naprawde duze, ale zeby sie potem nie okazalo ze zaklad wejdzie jak taka Rumunia i Szwajcaria zajma 2 pierwsze miejsca w grupie i bezposredni awans. Oby bylo tak jak pisali bo wtedy sa to bardzo fajne typy.

Cos mi sie wydaje ze jednak za pieknie byloby z takimi kursami, np w takim betcie365 za awans Portugalii i Austrii jest w Ako 1,34 a tutaj 2.4. Wszystko wskazuje ze pewni chodzi im o wyjscie z 1 i 2 miejsca, bo watpie ze byliby tak chojni i takie perelki z wysokimi kursami dawali ;)
 
B 0

barcelona18

Użytkownik
Witam Panowie . Oczywiście jak już napisał kolega wyżej typy odnoszą się do dwóch pierwszych miejsc jeżeli np postawisz że z grupy A wyjdzie Szwajcaria,Rumunia i np Szwajcaria będzie 2 a Rumunia 3 ale również uzyska awans typ będzie błędny ponieważ chodzi tu tylko o 2 pierwsze miejsca . Pozdrawiam ;)

O to moje typy na wyjście poszczególnych państw z swoich grup ;

Grupa A - Francja,Szwajcaria @1.80

Grupa B - Zwycięstwo Anglii w grupie @1.83

Grupa C - Niemcy,Polska @2.00

Grupa D - Hiszpania,Chorwacja @2.25

Grupa E - Belgia,Włochy @2.00

Grupa F - Portugalia,Austria @2.10

Ako łączne : @63

Komentować typy ????
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Tasma jak najbardziej fajna, wiadomo ze niespodzianki moga byc, ale pogranie na faworytow kazdych grup, gdzie w niektorych grupach roznica miedzy pretendentami a innymi jest znacznie widoczna. Na sucho dla mnie to wyglada tak
A: Francja pewniak, Szwajcaria napewo kadrowo i z wiekszym dosw na turniejach niz Rumunia, Albania z awansem to mega niespodzianka
B; Anglicy maja latwa grupe, wszystkie zespoly raczej niz poza przecietnosc, z taka forma jak ostatnio to zajecie innego miejsca niz 1 niespodzianka
C; Niemcy raczej spokojnie 1 miejsce, Polska napewno zespol mocniejszy od Ukrainy i Irl Pln
D; Tutaj moze byc najtrudniej bo grupa wyrowanana, mimo wszystko Hiszpanie i Chorwacji powinni zajac 2 pierwsze miejsca, jednak Turcja jest nieobliczalna, Czesci kadrowo odstaja, mimo dobrych elminacjii, mocno sie zaskocze jak awansuja
E; Belgia na miare potencjalu wygrywa grupe, Wlosi mimo oslabien powinni sb bez problemow poradzic ze Szwecja i Irlandia
F; Portugalia i Austria na papierze sporo mocniejsze, Islandia mimo swietnych elminacjii, debiutant moze napsuc sporo krwi jednak jesli awans to z 3 miejsca raczej, Wegrzy jesli nie zdazy sie jakis cud to prawie zerowe szanse na awans bezposredni

Teoretycznie to naprawde spoko wyglada, mimo ze turnieje rzadza sie swoimi prawami to takie ako jak jest napewno warte ryzyka i zagrania, sam to z checia pobiore za jakas stowke ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zibi jezeli jest tak jak pytales na czacie, jezeli druzyna z 3 miejsca wchodzi i zaklad wygrany, to reasumujac w takiej grupie A na awans Rumunii i Szwajcarii jest 19, to powiedzmy ze obydwie druzyny pokonuja Albanie, i pomiedzy nimi pada remis i z 4 pkt raczej napewno awans bd miala druzyna ktora zajmie 3 miejsce. Nawet moze sie zdazyc ze sama 1 wygrana i 3 pkt moga dac awans z tego 3 miejsca. Adekwatna sytuacja w naszej grupie i awansie Polski i Ukrainy. Value w tych kursach jest naprawde duze, ale zeby sie potem nie okazalo ze zaklad wejdzie jak taka Rumunia i Szwajcaria zajma 2 pierwsze miejsca w grupie i bezposredni awans. Oby bylo tak jak pisali bo wtedy sa to bardzo fajne typy.
Cos mi sie wydaje ze jednak za pieknie byloby z takimi kursami, np w takim betcie365 za awans Portugalii i Austrii jest w Ako 1,34 a tutaj 2.4. Wszystko wskazuje ze pewni chodzi im o wyjscie z 1 i 2 miejsca, bo watpie ze byliby tak chojni i takie perelki z wysokimi kursami dawali ;)
Dzisiaj pytałem jeszcze raz na czacie czy ten zakład wejdzie jeśli któraś drużyna awansuje z 3 miejsca i znowu potwierdzili, ze nie ma znaczenia miejsce, muszą awansować ... Dla pewności zapisałem tą rozmowę więc mogę pokazać tutaj.
 
B 0

barcelona18

Użytkownik
zibi16 wybacz ale nadal nie wierzę że chodzi tu byle o awans nawet z 3 miejsca . Myślisz że bukmacher wystawił by kurs na awans Polska/Ukraina @17? Przy czym jest bardzo prawdopodobne że np Polska może awansować z 2 a Ukraina z 3 albo odwrotnie więc moim zdaniem to nie możliwe żee jest na to taki kurs bo ludzie by milionerami zostali podczas euro . Musiałeś coś pokręcić . Pozdrawiam ;)
otsochodzi też myślę że warto zaryzykować i zagrać tą taśmę którą napisałem . Moim zdaniem to jest prawdopodobne że te typy wejdą ????
 
B 0

barcelona18

Użytkownik
Ja jednak nadal zostanę przy swoim zdaniu ponieważ nie wierzę w takie value . W każdej grupie mógłby wtedy siąść kurs po 15 itd Ja uważam że tu chodzi o miejsca 1-2 . Pozdrawiam ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja nikogo oczywiście nie namawiam ponieważ sam do końca nie jestem pewny w 100% ale dowód rozmowy mam i zobaczymy co będzie, a tą rozmowe każdy może pokazać jako dowód potem w razie jakichkolwiek problemów.
A po Euro zobaczymy czy jednak to były promocje czy jednak jest jakieś &quot;ale&quot; jak wielu pisało.
A w tej rozmowie specjalnie podkreśliłem czy jeśli awansuje z 3 miejsca to czy zakład jest ważny i On to potwierdził
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Na Betsafe np jest zakład czy jakiś piłkarz uderzy drugiego z dyńki, czyli jak np piłkarz podbiegnie do przeciwnika na bliskie Face to Face i drugi upadnie że dostał cios i co kupon trafiony? ????
 
P 21

p@nda

Użytkownik
Przeglądałem dzisiaj ofertę Betfair (sekcja bukmachera) na bramki drużyn w turnieju i znalazłem parę ciekawych zakładów. Nie będę pisał analizy bo nie mam na to teraz czasu ;)

Dla osób które lubią pobawić się w surebety:
Węgry under 2,5 - 1,66 Betfair
Węgry over 2,5 - 3,0 Bet365

Można tutaj osiągnąć zysk bez względu na wynik w okolicach 6-7% :grin:

Zakłady które w mojej opini są bardzo prawdopodobne i warto je zagrać:
Turcja over 2,5 - 1,66 Betfair
Szwajcarja over 3,5 -1,66 Betfair
Słowacja over 2,5 - 2,37 Bet365
Irlandia over 2,5 - 2,62 Bet365
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
u jakiego buka? I czy uwzględniony w tym jest awans z 3 miejsca?
Bet365 Fragment czatu: &amp;quot;Marcin Z Jeżeli zespół zakwalifikuje się do następnej rundy, oznacza to, że zakład na zakwalifikowanie danej drużyny jest wygrany. Marcin Z Miejsce nie ma tutaj znaczenia, liczy się fakt zakwalifikowania.&amp;quot; Liczyłem się z tym dlatego puściłem takie , a nie inne drużyny. Zapewne masz na myśli głównie Rosję, ale moim zdaniem o ile w ogóle znajdą się na trzecim miejscu to wg mnie będąmieć góra 2 pkt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jednak dobrze pisali co niektórzy, zakład będzie trafiony jeśli zajmą 1-2 miejsca... Szkoda tylko, że jeden pisał tak a drugi pisze inaczej ???? Ale jeśli ktoś puścil już to może się zgłosić o anulowanie zakładu. I może podać moją rozmowe, może anulują...
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
czyli jednak tak jak racjonalnie to wygladalo, kursy na awans bezposredni, szkoda tylko ze brakiem niewiedzy na czacie wprowadzaja zamieszanie, bo czlowiek juz myslal ze fajne prezenty rozdaja.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
STS rozdaje prezenty na Euro? Podzielacie moje zdanie nt. H2H tych drużyn?

kto lepszy?

Polska - Irlandia Płn. 1 @1.27
Belgia - Szwecja 1 @1.30
Anglia - Rosja 1 @ 1.40
Francja - Szwajcaria 1 @ 1.20
Chorwacja - Czechy 1 @ 1.47
Austria - Węgry 1 @ 1.25

AKO @ 5.10

Pokrótce, Polacy raczej nie powinni mieć problemu z uzyskaniem większej liczby punktów w grupie od Irlandii. Już w pojedynku bezpośrednim przewiduję 3pkt, do tego wygrana/remis Polski z Ukrainą. Irlandia mogłaby się z Ukraińcami pokusić ewentualnie o remis.

Belgia może namieszać w grupie, a nawet zdobyć komplet punktów. Szwedom brakuje jakości, problemy ze zdobywaniem goli. Zlatan to nie wszystko. Belgia wygrywa ze Szwecją i jak najbardziej wg. mnie powinno wejść.

Anglia z Ruskimi powinna sobie poradzić. Potencjał jaki mają podopieczni Hodgsona jest ogromny i wg. mnie wyjdą na pierwszym miejscu z grupy. Rosja będzie walczyć z czarnym koniem tej grupy - Walią, która niewykluczone,że może awansować nawet z drugiego miejsca. Licze po cichu w tej sytuacji na Słowaków, którzy mogą urwać punkty Rosji, a wtedy typ raczej na plus.

Francuzi zakładają sobie za cel na pewno komplet punktów w grupie. Szwajcarzy nie będą wiecznie polegać na Shaqirm, choć kadra jest już fajnie zbudowana, ale to niewiele znaczy w porównaniu do Francuzów.

Chorwacja ma fajną ekipę. Czechom brakuje stabilności. Powołany do kadry Rosicky może być porównywany do roli, jaką pełni Rakitić czy Modrić w reprezentacji Chorwacji. No kurs elegancki, jak dla mnie Cech skapituluje już w bezpośrednim starciu. Rosicki nie rozegrał ani minuty w klubie w tym sezonie i dostaje powołanie. Po co? Nie wiem. Jak dla mnie Chorwacja może coś ugrać z Turkami, a Czesi nie wyglądają na takich, którzy mogliby się postawić reszcie z grupy. Chorwacja może sprawić niespodziankę i wyjść nawet na 1. miejscu moim zdaniem.

Austria - Węgry, heh, tutaj kurs mocno przesadzony, Węgry przewiduję, że zakończą rywalizację na ostatnim miejscu w grupie. Na pewno rotacja trenerami nie jest w stanie im w żadnym sensie pomóc. Ogromnym sukcesem był awans w walce z Norwegami do Euro i jak dla mnie to po prostu jest prezent.

Wstrzymam się z pograniem tego i byłbym wdzięczny za jakieś sugestie czy warto jest władować w to jakąś większą sumkę ;)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
@zmogu

Idę o zakład, że co najmniej jedno z tych zdarzeń ci nie wejdzie - po prostu na takich turniejach nie da się przewidzieć czy jakaś ekipa nie wystrzeli z super formą. Niech przykładem będzie tutaj skazywana na pożarcie Kostaryka z Mistrzostw Świata 2014.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
STS rozdaje prezenty na Euro? Podzielacie moje zdanie nt. H2H tych drużyn?

kto lepszy?

Polska - Irlandia Płn. 1 @1.27
Belgia - Szwecja 1 @1.30
Anglia - Rosja 1 @ 1.40
Francja - Szwajcaria 1 @ 1.20
Chorwacja - Czechy 1 @ 1.47
Austria - Węgry 1 @ 1.25

AKO @ 5.10

Pokrótce, Polacy raczej nie powinni mieć problemu z uzyskaniem większej liczby punktów w grupie od Irlandii. Już w pojedynku bezpośrednim przewiduję 3pkt, do tego wygrana/remis Polski z Ukrainą. Irlandia mogłaby się z Ukraińcami pokusić ewentualnie o remis.

Belgia może namieszać w grupie, a nawet zdobyć komplet punktów. Szwedom brakuje jakości, problemy ze zdobywaniem goli. Zlatan to nie wszystko. Belgia wygrywa ze Szwecją i jak najbardziej wg. mnie powinno wejść.

Anglia z Ruskimi powinna sobie poradzić. Potencjał jaki mają podopieczni Hodgsona jest ogromny i wg. mnie wyjdą na pierwszym miejscu z grupy. Rosja będzie walczyć z czarnym koniem tej grupy - Walią, która niewykluczone,że może awansować nawet z drugiego miejsca. Licze po cichu w tej sytuacji na Słowaków, którzy mogą urwać punkty Rosji, a wtedy typ raczej na plus.

Francuzi zakładają sobie za cel na pewno komplet punktów w grupie. Szwajcarzy nie będą wiecznie polegać na Shaqirm, choć kadra jest już fajnie zbudowana, ale to niewiele znaczy w porównaniu do Francuzów.

Chorwacja ma fajną ekipę. Czechom brakuje stabilności. Powołany do kadry Rosicky może być porównywany do roli, jaką pełni Rakitić czy Modrić w reprezentacji Chorwacji. No kurs elegancki, jak dla mnie Cech skapituluje już w bezpośrednim starciu. Rosicki nie rozegrał ani minuty w klubie w tym sezonie i dostaje powołanie. Po co? Nie wiem. Jak dla mnie Chorwacja może coś ugrać z Turkami, a Czesi nie wyglądają na takich, którzy mogliby się postawić reszcie z grupy. Chorwacja może sprawić niespodziankę i wyjść nawet na 1. miejscu moim zdaniem.

Austria - Węgry, heh, tutaj kurs mocno przesadzony, Węgry przewiduję, że zakończą rywalizację na ostatnim miejscu w grupie. Na pewno rotacja trenerami nie jest w stanie im w żadnym sensie pomóc. Ogromnym sukcesem był awans w walce z Norwegami do Euro i jak dla mnie to po prostu jest prezent.

Wstrzymam się z pograniem tego i byłbym wdzięczny za jakieś sugestie czy warto jest władować w to jakąś większą sumkę ;)
Wstrzymałbym sie z graniem przeciwko Szwecji (zwłaszcza po takim kursie) . Jak dla mnie jest to wybitnie turniejowa drużyna, która zawsze potrafila odpowiednio rozłożyć siły i urwać punkty &quot;lepszym&quot; . Co więcej pompowanie baloniku wokół kadry Belgii zaczęło się na długo przed EURO i ludzie widzą ich już w półfinale a nawet i w finale! No cóż...
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Z tego co widze to rzeczywiscie nalezy rozwazyc zagranie tego co podales za grubsza stawke. Naprawde na dzien dzisejszy ciezko znalezsc tutaj jakis argument przeciwko. h2h miedzy kandydatami a zespolami sporo slabszymi, ciezko sie spodziewac ze takie mizerne Wegry beda, przed stabilnym i calkiem silnym skladem Austrii, a Polska nie zaliczy az takiej wpadki i zajmie miejsce za Irl Pln, bo to pewnie oznaczalo ostatnie miejsce w grupie. Dobrze zaargumentowany typ Rosja-Anglia, Rosja jak nie zagra powyzej swoich umiejetnosci to sie nie zdziwie jak pojedzie do domu po meczach grupowych, Anglia wkoncu mocny sklad i stabilna gra, i nawet przecietny Hodgson nie powinien tego popsuc. Jak pisalem w temacie o grupie D, Chorwacja spokojnie moze byc czarnym koniem, sklad na wszystkich pozycjach moze oprocz bramki lepszy od Czech, dla mnie nawet Turcja bd wyzej niz reprezetnacja naszych poludniowych sasiadow, ktorzy nie maja argumentow w takiej trudnej grupie. W h2h Belgia-Szwecja, Francja-Szwajcaria to naprawde prawie zero argumentow ze nagle slabsze zespoly bd przed pretentedami, ktorzy sa o klase lepsi. Jesli nie wydarzy sie
katastrofa i spora niespodzianka to na koniec fazy grupowej przy tym ako powinien byc +.

Nie zgadzam sie z kolega a propo Szwecji , dla mnie to akurat w tym ako to chyba najpewniejszy kurs, Szwecja oprocz Ibry to zespol zlozony z przecietnych grajkow, albo juz dawno po swoim najlepszym okresie w karierze dla mnie cud musialby sie stac ze nagle znalezlibysie wyzej niz o 2 poziomy lepsza Belgia. Ale to moje zdanie wiec niech kazdy sie kieruje swoim.
 
Do góry Bottom