>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Betsafe też miał, czy ktoś ugryzie Suareza. Może liczyli na to, że nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem :grin:
 
jacobhere 0

jacobhere

Użytkownik
Witam !
Ja osobiście skupiłem się teraz na rezerwowych, drużyny sie troche oszczedzają, dają pograć zmiennikom a totolotek oferuje teraz taką opcje kursy całkiem niezłe warto pograć za drobne przynajmniej ja takie opcje teraz wybieram ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Takie zakłady buki wystawiają, że dziwne rzeczy się dzieją, był zakład na zasłabnięcie masażysty lol - sprawdziło się, na kibica wbiegającego na murawę, na zwierzę, czy na ugryzienie kogoś przez Suareza i te rzeczy się wydarzyły. Jeszcze pewnie by się kilka przykładów znalazło. Przy takiej ofercie bardzo łatwo ktoś może namataczyć. Nawet sam Suarez mógłby kumplowi powiedzieć - weź postaw na te ugryzienie, ogarnie się - przy kursie 175 nie jeden by się skusił ;P.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Był gdzieś zakład na liczbę goli w całym turnieju ? Jeśli tak to orientuje się ktoś jakie przedziały i kursy były ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Był gdzieś zakład na liczbę goli w całym turnieju ? Jeśli tak to orientuje się ktoś jakie przedziały i kursy były ?
Mundial obfituje w bardzo dużą ilość goli ???? .

To jedziemy z ciekawymi typami dalej. ;)
Więcej niż 150 ? NIE 2,52
Tym razem idzie o bramki w całym turnieju z resztą jak widać na załączonym obrazku prosto z Fortuny. Ostatnie 2 turnieje MŚ odnotowały takie liczby bramkowe:
- 2006 Niemcy 147 bramek
- 2010 RPA 145 bramek
Wiadomo, sucha statystyka wiele wniosków z tego się nie da wyciągnąć, ale jednak magiczna liczba 150 nie pękła i ta linia bramek mnie najbardziej interesuje do gry. Bo o ile 140 bramek to ryzyko dobrze opłacone kursem 6,30 tak te 10 więcej czyli 150 jest do grania jak najbardziej i też kurs nie wygląda źle. Myślę, że nawet można zaatakować kurs 3,90 i mniej niż 145 i wcale to nie będzie niewykonalne.
Według mnie z roku na rok taktyka i zaangażowanie w poczynaniach defensywnych jest co raz lepsze i o ile w grupie trochę postrzelają czołowe ekipy tym najsłabszym tak w play offach w 3/4 przypadku wynik będzie się kręcił wokół underów. Warto też wspomnieć, że w RPA był ten ciekawy przypadek komunistycznej Korei gdzie dostali ładne 7-0 od Portugalii a łącznie wyłapali 12 bramek. I teraz znajdzie się kliku kelnerów jak Honduras, Australia czy Kostaryka, ale są też czy to Hiszpania czy Włosi ratujący większą liczbę bramek. Zakład zdecydowanie egzotyczny, ale dla emocji i liczenia bramek co klika meczów jak najbardziej mi pasuje. :grin:
EDIT:STS odpowiada tym samym zakładem na ofertę Fortuny mniej jak 157 bramek i kurs 1,80 to już liczba zdecydowanie nie do przejścia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
dzięki :] No bramek padło już bardzo dużo (144?) a meczów zostało jeszcze 24.. Gdyby średnia utrzymała się to wynik byłby bliski 200 :O
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Witam !
Ja osobiście skupiłem się teraz na rezerwowych, drużyny sie troche oszczedzają, dają pograć zmiennikom a totolotek oferuje teraz taką opcje kursy całkiem niezłe warto pograć za drobne przynajmniej ja takie opcje teraz wybieram ????
To jest zakład, że rezerwowy strzeli gola?
 
jacobhere 0

jacobhere

Użytkownik
Tak chodzi o to właśnie by rezerwowy zdobył gola, nie ma znaczenia z której drużyny. Osobiście szukałem w innych bukach i tylko totolotek to oferuje. Na dziś polecam gol rezerwowego w meczu Korea - Belgia kurs 4 a Belgowie póki co zwyciestwa zawdzięczają tylko zmiennikom. Pozdrawiam.
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Panowie, pamięta może ktoś jaki był kurs przed MŚ na wyjście z grupy Algierii?
Mi osobiście udało się takie coś skleić z Algierią, niestety jak to bywa największy pewniak nie siadł. Będę wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom