>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie jeszcze coś dla kogoś kto lubi bardzo wysokie kursy z szansą wejścia a mianowicie : Guedes najlepszy strzelec Portugalii 25.00 STS . Ten gość mial sezon życia w Valencii, nastrzelał bramek, w ostatnim sprawdzianie przed Mundialem strzelił 2 bramki. Jestem ciekaw czy wyjdzie w 1 składzie mam naddzieje,żę tak bo jest o wiele lepszy od Andre Silvy. Ten kurs to jakaś pomyłka wszędzie jest po 7. tutaj 25 jest mega różnica. Polecam grać
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
nie wiem czy bylo ale warto...
taki ciekawy zakład długoterminowy ale moz szybko padnie...dziś :p✅✅bum nareszcie

Zakłady na cały turniej Czerwona kartka w pierwszych 10 minutach ? tak 10,00 forBET Po takim kursie wchodzę w to...szkoda ze nie mozna tego łączyć choćby w dublu tutaj sprawa prosta bez większej analizy mamy VAR 63 mecze jeszcze duzo...będą mecze o wielka stawkę a wiec walki i innych rzeczy nie zabraknie moze nie liczę na jakieś mega ostre wejście na początku meczu czy cos niesportowego ale jakaś głupią strata kontra wyjście sam na sam z bramkarzem i jego faul taktyczny ręka...:szok::bz: w pierwszych 10 minutach czemu nie dziś 2 kandydatury Egipt I Waleczni Urusi...no i deser dnia Portugalia szalony Pepe kontra Hiszpania Ramos Sergio Busquets starzy znajomi...ogień panowie i księgujemy drobne....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zakład do zwrotu, nic więcej nic mniej
Która firma by się wystawiła na rozstrzelanie jak każdy janek wie o jego kontuzji tym bardziej na takim kursie, nie ma szans
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Możesz próbować z tymi karnymi. Ja sam mam pograny over 15,5 karnych w całym turnieju w Fortunie po kursie coś ponad 2,80 z tego co pamiętam. To wychodzi średnia jeden karny na cztery mecze, do tego jeszcze w ewentualnych dogrywkach w fazie pucharowej się liczą. Podobnie jak Ty uważam, że VAR raczej sprzyja większej ilości karnych. Mam nadzieję, że już jutro choć jeden będzie.
Francja z Australia chyba stwierdzili ze pomogą Ci w realizacji kuponu ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Okazało się, że nie tylko Francja i Australia ????
W każdym meczu dzisiaj był karny, więc jeśli chodzi o mój typ, to wygląda bardzo obiecująco. Już jest 6 karnych, jeszcze 10 brakuje. W sumie mogło być nawet więcej, bo Marciniak nie odgwizdał przynajmniej jednego ewidentnego karnego dla Argentyny pod koniec meczu, no i jeszcze ta kontrowersja z ręką, choć tutaj to było takie pół na pół, jeden by gwizdnął, drugi nie. Z drugiej strony karny dla Chorwacji dość naciągany, więc w sumie wyszło w miarę sprawiedliwie;)
No i tak jak wspominałem, VAR raczej sprzyja karnym, co pokazał mecz Peru-Dania. Gdyby nie VAR, to by karnego nie było.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie, obecnie kurs na to , że Iran najlepsza drużyną z Azji 3.9 kurs. Jak to widzicie? Mają już zaklepane 3 pkt, w przeciwieństwie do pozostałych. Arabia , Korea odpadają, Japonia i Australia zostaje. Australia mimo nienajgorszej gry, uważam , że maks na 1 remis ich stać jeszcze. Japonia? O ile nie same porażki, to może remiz z Senegalem/nami. Nie tyle pewne zdarzenie, co kurs po zdobyciu 3pkt Iranu kuszący, jak to widzicie?
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Nie widzę w tym value. Iran tragedia, najprawdopodobniej te 3 pkt to ich jedyna zdobycz. Australia coś sobą prezentuje, spokojnie mogą jeszcze jakieś zwycięstwo wywalczyć, a już mają 1 punkt. Japonii też bym nie dyskwalifikował na starcie, przecież to dobre grajki, zwinne i nie do zajechania. Kto wie czy nawet nie wyjdą z grupy. Ja bym odpuścił kolego!
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Nie widzę w tym value. Iran tragedia, najprawdopodobniej te 3 pkt to ich jedyna zdobycz. Australia coś sobą prezentuje, spokojnie mogą jeszcze jakieś zwycięstwo wywalczyć, a już mają 1 punkt. Japonii też bym nie dyskwalifikował na starcie, przecież to dobre grajki, zwinne i nie do zajechania. Kto wie czy nawet nie wyjdą z grupy. Ja bym odpuścił kolego!
Australia wcale nie ma póki co żadnego punktu. Mimo, że zasługiwali dziś to przegrali z Francuzami 2:1.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Najlepsza drużyna z Ameryki Południowej- Brazylia. 2.00 Totolotek
Więc tak rywalizacja jest przede wszystkim z Argentyną, Kolumbią i Urugwajem.
Oglądałem Argentynę i na prawdę to nie jest drużyna, mając tak świetnych piłkarzy, mając fajną okazję do wrzutki oni wycofują do Messiego bo to on musi mieć tam udział,oni nie osiągną nic moim zdaniem.
Kolumbia u nas w grupie to nikt nie może przewidzieć co się tam stanie. Przyznam,że pograłem na ich awans z grupy ale to nie jest pewność no bo grupa jest tak wyrównana,że wszystko się może zdarzyć. Potem gdyby awansowali trafiają Anglia/Belgia więc jest ciekawie.
Urugwaj swoją grą nie zachwycił, nie ma przejścia płynnego z obrony do ataku, Suarez na razie tragiczny ale to wszystko się może zmienić. No ale Urugwaj powinien zająć pierwsze miejsce w swojej grupie a potem prawdobodobnie Hiszpania/Portugalia także może to już tutaj się skończyć
No i została Brazylia, no moim zdaniem medal to jest minimum. Biorąc pod uwagę,że powinni wygrać tą grupę by nie trafić na Niemców, to będą grać z kimś Szwecja/Meksyk i tutaj powinni nie bez problemów ale ich przejść. Następnie Anglia/Belgia/Kolumbia/Polska moim zdaniem więc nie trafiają na żadnego z faworytów turnieju lecz może być ciężko.
Podsumowując Brazylia nie ma tak trudnej drabinki, jest silna paka a no i rywale z kontynentu mogą sami się poeliminować.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem najlepszą opcją jest obstawianie rzutów karnych. O ile w meczu otwarcia wtopiłem kasę o tyle wczoraj zebrałem solidne żniwa. Dlaczego? System VAR ! To będą najlepsze Mistrzostwa pod względem &quot;jedenastek&quot;. Co rusz przydarza się okazja aby zajrzeć w monitorek z boku boiska. Kursy oscylują między 3.50 a 4.50 w zależności od meczu więc naprawdę warto. Wczoraj 4 spotkania i 5 karnych ! Uważam, że jest to okazja. Powodzenia !
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Australia wcale nie ma póki co żadnego punktu. Mimo, że zasługiwali dziś to przegrali z Francuzami 2:1.
Masz rację, byłem zmęczony coś mi się pomieszało. Niemniej jednak i tak nie warto, Iran najprawdopodobniej nie wygra już żadnego meczu, a w zakładzie też nie wiadomo co w przykładu, np. remisu jak dwie drużyny będą miały tyle samo pkt. Pewnie zakład przegrany..
 
Do góry Bottom