>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

K 105

krawol

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak będą rozliczane zakłady typu &quot;Najlepszy strzelec drużyny&quot; w przypadku takiej samej liczby bramek? buk - fortuna
już wiem, odp z czatu: &quot;Kurs zostanie podzielony pomiędzy zawodników.&quot; wyjątkowo przyjazna forma rozliczenia, jestem mile zaskoczony, spodziewałem się raczej zwrotu
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dla mnie jedynymi sensownymi typami na te mistrzostwa to karny w meczu. Sędziowie hojnie dyktują rzuty karne i spróbuje to wykorzystać. ZW pierwszych 14 meczach w sześciu były karniaki. Przy kursach coś pomiędzy 3,2-3,5 na to zdarzenie i grając za stówke każdy mecz byłoby się z 400-500 pln do przodu. Wg mnie warto spróbować i dzisiaj myślę o naszym meczu i o ruskich (wiadomo - gospodarzom &quot;ściany&quot; pomagają).
To prawda, na tym można było fajnie zarobić, zwiększając stawkę ponad te wspomniane 100 zł. Niestety, buki szybko zareagowały i w tej chwili na karnego w meczu wystawiają już tylko 2,50.
 
B 95

beerek

Użytkownik
Liczba żółtych kartek powyżej 235 kurs 20 bah
Do końca mistrzostw zostało 28 spotkań a brakuje 123 kartek czyli średnio 4,4 na mecz. Wchodzimy w decydujące mecze czyli bez odpuszczania. Wczoraj w meczach zostało pokazanych 17 kartek(Arabi - Egipt tylko 2 ale mecz bez znaczenia).
Warto zaryzykować za 5 zł
A dodam że kurs przed wynosił 1.8 a wczoraj 22. Dziś Nigeria i Argentyna mogą poprawić tą liczbe.
mógłbyś jakoś pokierować na ten zakład? patrze na specjalne zakłady i nie mogę znaleźć. Z góry dzięki
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
mógłbyś jakoś pokierować na ten zakład? patrze na specjalne zakłady i nie mogę znaleźć. Z góry dzięki
W tym momencie nie widac juz tego zakładu. Zostwili kartki tylko na dany dzien . No chyba ze Ja tez cos zle szukam :wasntme:
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Codziennie rano jest dostepny. Teraz już nie ma. Musisz sprawdzić rano(będzie nowy kurs w zależności od dzisiejszych kartek - obecnie 7 i jeszcze 2 mecze). W tej zakładce specjalne.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Najdłuższa seria bramkarza bez straty bramki w minutach - ponad 300 minut 1.40 lub ponad 350 minut 1.83 Fortuna
A mianowicie chodzi o Urugwaj i Muslerę, który przez 3 mecze grupowe nie puścił gola czyli ma już tych minut 270 więc łatwo policzyć, że do wejścia pierwszego typu wystarczy 31 minut bez straty gola z Portugalią, która jak wiemy gra bardzo minimalistycznie i defensywnie zresztą podobnie jak Urusi, mecz w którym chyba nikt nie spodziewa się fajerwerków ofensywnych więc 31 minut bez straty gola Urugwaju to IMO duże value. Zawsze jeśli stracą bramkę zostają jeszcze inni bramkarze dzięki, którym typ może wejść m.in. Subasić ma 180 czy Alisson 130
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
już wiem, odp z czatu: &quot;Kurs zostanie podzielony pomiędzy zawodników.&quot; wyjątkowo przyjazna forma rozliczenia, jestem mile zaskoczony, spodziewałem się raczej zwrotu
A na jakiej podstawie miałby być niby zwrot?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
no wlasnie bo z ta gra i obrona to moze wszystko tam byc ale nawet jak Chorwacja by sie spotkala z Rosja lub Hiszpania to moga wygrac i dojsc do 1-4 polfinalu ,graja dobrze na tych mistrzostwach co myslicie ?
Dla mnie jak dotąd to czarny koń mundialu. Bardzo poukładania. Troszkę brak indywidualności na miarę Messiego z przodu, ale to jedyny mankament jaki widzę. Dlatego chcę mocno zaatakować potrójne AKO Belgia+Chorwacja + Brazylia.
 
czarzasty 0

czarzasty

Użytkownik
Dla mnie jak dotąd to czarny koń mundialu. Bardzo poukładania. Troszkę brak indywidualności na miarę Messiego z przodu, ale to jedyny mankament jaki widzę. Dlatego chcę mocno zaatakować potrójne AKO Belgia+Chorwacja + Brazylia.
Brazylia powinna na Belgie bym uwazal a na Chorwacje na 1-4 klasyfikacja jest kurs 3,25 a moim zdanie powinni sobie poradzic z Hiszpania lub Rosja ale na tych mistrzostwach wszystko jest mozliwe
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja gram podobnie jak kolega wyżej trochę grubiej mianowicie.
Miejsce w grupie 1-2
Hiszpania @1.05
Francja @1.03
Belgia @1.05
Miejsce w grupie 1-3
Szwajcaria @1.15
Nie zajmie miejsca 1-2
Korea Południowa @1.12
Grupy nie wygra
Senegal @1.1
Liczba Hattricków razem z dogrywkami
over 0,5 @1.2
Liczba spotkań bez pokazanych kartek
over 0,5 @1.3
typy z Fortuny
AKO wychodzi 2.51 na ten moment
Jestem ciekaw waszych opinii na temat tego kuponu zapraszam do dyskusji.
Długo terminowy wchodzi elegancko pomimo mundialu z nie oczekiwanymi niespodziankami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

michm7

Użytkownik
Witam.
Tak szukałem na forum, ale nigdzie chyba nie było większej dyskusji o promocji STSu o milionie do podziału pomiędzy graczy, którzy wytypowali poprawnie przynajmniej 13 z 20 spotkań fazy grupowej. Tak się zastanawiam ile każdemu z tego miliona spadnie:cash: prosto policzyć że załóżmy trafiło 10 000 osób (lub tyle było wygranych kuponów bo nie było limitu kuponów na konto) to do podziału z 1M wychodzi 100zł....to by i tak dobrze było bo stawka za kupn była 10zł...byle by się to wróciło i 3zł na piwo pod finał
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
Witam.
Tak szukałem na forum, ale nigdzie chyba nie było większej dyskusji o promocji STSu o milionie do podziału pomiędzy graczy, którzy wytypowali poprawnie przynajmniej 13 z 20 spotkań fazy grupowej. Tak się zastanawiam ile każdemu z tego miliona spadnie:cash: prosto policzyć że załóżmy trafiło 10 000 osób (lub tyle było wygranych kuponów bo nie było limitu kuponów na konto) to do podziału z 1M wychodzi 100zł....to by i tak dobrze było bo stawka za kupn była 10zł...byle by się to wróciło i 3zł na piwo pod finał
Też się zastanawiam nad sposobem podziału tego miliona.
Ciekaw jestem czy stawka włożona w kupon ma znaczenie, czy ilość trafionych zdarzeń też ma znaczenie w tej sprawie.
Posiada ktoś jakieś sprawdzone informacje?
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
a ja pograłem delikatnie coś takiego (obydwa zdarzenia z betfair):
Iran, Panama, Australia &amp; Saudi Arabia each to score under 2.5 goals @7.00

Australia, Tunisia, Saudi Arabia &amp; Panama all to get under 3.5 points each @5.00
Z bramkami różnie bywa, chociaż patrząc na to kogo mają w grupach to jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakieś kanonady w ich wykonaniu.
Co do zakładu na punkty to nie widzę z kim mieli by te 4 punkty zdobyć -Australia może coś urwie Peru, Tunezja i Panama co najwyżej sobie punkty zabiorą, Arabia jak jakiś remis ugra to będzie dużo.
No to rozliczamy oba bety na plus ✅ ????
chociaz Iran, Australia i Panama troche strachu napedzily
Wiadomo, że niespodzianki na pewno będą, ale raczej nie szukałbym ich w braku awansu Portugalii. Jak można twierdzić, że jakaś drużyna zdobywa szczęśliwie Mistrzostwo Europy skoro aby tego dokonać trzeba rozegrać 7 meczów? Sam fakt dojścia do finału świadczy jednak o wysokim poziomie tej drużyny. Jakoś grając słabo najpierw wywalczyli ME a potem wyszli z pierwszego miejsca w grupie do MŚ. Ekipa doświadczona, dla wielu z nich będą to ostatnie MŚ, więc co mają do stracenia? Uważam, że Portugalia spokojnie wychodzi z grupy, a wobec problemów Hiszpanii (właśnie zwolnili selekcjonera) może nawet i z 1 miejsca. A potem ktoś z grupy A i ćwierćfinał robi się bardzo prawdopodobny.
Osobiście niespodzianek poszukałbym w grupie E. Pytanie kto awansuje obok Brazylii? Serbia wcale nie wygląda słabiej od Szwajcarii. Do tego Kostaryka, która nie raz udowadniała, że potrafi ogrywać najlepszych. A teraz jeszcze mają Navasa w formie.
Za drobne do spróbowania (kursy z Betfair):
awans z grupy:
Serbia @2
Kostaryka @4,5

Niespodziankę widziałbym też w grupie D. Islandia od kilku lat równy poziom -nikomu nie będzie łatwo ich ograć.
awans z grupy:
Islandia @3,6
Zastanawiam się też czy nie pograć czegoś przeciwko Niemcom. Historyczna porażka z Austrią, Neuer po kontuzji na bramce, brak Sane, kilku graczy skończyło karierę po ostatnich MŚ... Sądzę, że tym razem mogą nie dojść do TOP4.
rozliczam na ⛔⛔⛔
 
Do góry Bottom