>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tym bardziej, że Anglia dojdzie do finału.
Żebyś się nie zdziwił już za 3 dni ????
Moim zdaniem granie króla strzelców to lotto. Jest tyle zmiennych związanych z drabinką, przeciwnikami, ułożeniem meczów itd, że to loteria... Wystarczy, że Lukaku wbije z 3 bramki Brazylii i będzie po Kane&#39;nie albo po prostu Kane nie będzie miał więcej okazji...
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lukaku mało strzela przeciwko silnym zespołom. Do tego Hazard bierze karne. Wydaję się, że ten Kane to lokata, bo czekają go prawdopodobnie jeszcze 3 spotkania. Jakbym miał to z czym połączyć to bym to zagrał, ale z czym? Nie mam zielonego pojęcia.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Sam nie wiem gdzie to dodać. Dodaję tutaj. Moim zdaniem duże value. Chorwacja powinna wygrać z Rosją. Wszędzie kurs 1.45 1.50 może tutaj 1.65.
Anglia więcej rożnych już były analizy w dziale kto chcę to niech sprawdzi i moim zdaniem 1.30 kurs wystawiony na Unibet to poprawny kurs.
Francja większe posiadanie piłki- Unibet Betsson 56,5% posiadania wystawiły przy kursach 1.85. Tutaj mamy 1.50 więc moim zdaniem duże value. Jak coś będzie nie tak można to kontrować po niezłych kursach. Polecam
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Ja przed MŚ. Pograłem że Kane królem ???? mam nadzieję że utrzyma przewagę.
Zagrałem też: &quot;Czy drużyna przegrywająca dwoma golami wygra mecz?&quot; I siadło ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tim Cahill poniżej 1.5 gola @ 1,85 LVBET Promocja, myślę że po prostu się pomylili. Co prawda lekko liczę na Australię w tej wyrównanej grupie, ale Cahill najlepsze lata ma za sobą. Dodam tylko, że na przynajmniej jedną bramkę australijskiego zawodnika (over 0.5 gola) Uni daje kurs 2,90.
Ciekawostka - początkowo zrobili zwrot, po paru dniach natomiast widzę że rozliczyli na plus. Chłop zagrał w ostatnim meczu grupowym ~30 minut i to był cały jego występ na Mundialu, oczywiście bez gola. Raz jeszcze propsy za znalezienie takiego zakładu.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Hej,
Podzielę się moimi przemyśleniami na temat typu na najlepszego piłkarza turniuju.
Według mnie może to zgarnąć tylko:
Modric, kurs 8,00 - Fortuna
LUB
Hazard, kurs 5,20 - Fortuna
Każdy widział jak zagrali ten turniej jak dotychczas, są liderami swoich reprezentacji, kapitanami, strzelają też bramki.
Dlaczego nie Kane, dlaczego nie Mbappe?
Słyszałem o kaprysie Fify, żeby nie dublować nagród dla jednego piłkarza, Mbappe dostanie nagrodę dla najlepszego piłkarza młodego pokolenia na turnieju, Harry Kane zostanie królem strzelców.
Anglika: Harry Kane - król strzelców
Francja: Mbappe - najlepszy piłkarz młodego pokolenia
Chorwacja: Wyobrażacie sobie, żeby jakiś inny Chorwat miał dostać nagrodę dla najlepszego piłkarza turnieju? No właśnie. Jeśli będą chcieli nagrodzić Subasica, który na przykład ogra Anglików w karnych, wygrywając jako jedyny bramkarz w historii 3 serie jedenastek to dostanie po prostu nagrodę złotej rękawicy.
Belgia: Wydaje mi się, że tylko Hazard, w meczu z Brazylią fantastycznie zagrał de Bruyne, ale to dopiero w piątym meczu, wcześniej nie błyszczał.
O tym, kto dostanie nagrodę, czy Modric czy Hazard zadecyduje, który z nich stawi się ze swoją reprezentacją w finale.
- Jeśli Chorwacja, a Belgia odpadnie z Francją - dostanie Modric
- Jeśli Chorwacja odpadnie, a Belgia awansuje - Hazard.
- Jeśli Chorwacja spotka się w finale z Belgią, dostanie ten, którego drużyna zgarnie mistrzostwo świata
- Jeśli Chorwacja i Belgia zagrają w meczu o trzecie miejsce, to moja teoria może okazać się nietrafiona, tu jest ryzyko, ale patrząc na kursy 8,00 i 5,20 widzę duże value, bo jednak uważam, że ktoś z dwójki Belgia/Chorwacja pojawi się w finale.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Przecież w finale będą grać francuzi z anglikami.
Generalnie ten półfinał jest ciężki do typowania, ale jak już miałbym iść w czyimś kierunku to Francja awans jest super. Instynkt mi podpowiada tak. Belgii nie chcę nic odejmować, bo grają na prawdę dobry turniej, lecz tutaj Francja to ugryzie...
Porównując oba zespoły na przestrzeni tych kilku lat, to jednak belgom czegoś tutaj będzie brakować... Nie chcę im za bardzo odejmować, bo jednak graja dobry turniej, ale tutaj Francja jest w moim odczuciu jest faworytem i to się przełoży na wynik.
Pozdrawiam i powodzenia.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Kane najlepszy strzelec po 1.05 ale ości haha ale pobrałem w sts-ie do &quot;zmniejszenia podatku&quot; ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie lubię tego słowa, ale dla mnie to pewniak... Pograłem już... Jest tyle meczów, że w jakimś jestem pewien, że to się zdarzy. W poprzednich mistrzostwach też to pograłem tylko po lepszym kursie. Do tego Rosja korupcją stoi więc jakiś synek bogaczy może sobie &quot;załatwić&quot; sam na sam z Messim albo Ronaldo. Pomijam ludzi którzy też pewno gdzieś to pograli... i pojechali na Mundial albo samych Rosjan. Radzę się spieszyć bo buki albo zaniżą kurs albo to zdejmą. Brawo dla bmw00 za namiar ! Jak gdzieś jeszcze jakiś polski buk to daje dawajcie namiary ????
edit: W ciągu kilku godzin na Fortunie kurs spadł z 2,00 na 1,80...
edit2: dzisiaj tj 03.06 kurs na to wynosi już tylko 1,50 to apropos wpisu użytkownika mcz o wartości kursu odnośnie ryzyka ???? . Od razu miałem pisać, że właściwie każdy kurs na to byłby do gry - no ok może poniżej 1,30 i to z podatkiem bym się nie bawił; ale tylko pomyślałem o tym i się powstrzymałem żeby buk nie zaczął obniżać, ale i tak zaczął... ???? Cała reszta betów utrzymana w kursach jak na początku...
Cały miesiąc trzeba było czekać, ale weszło.... ✅✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak wam buki po za Fortuną - mam na myśli zagraniczne rozliczyły kibica ? Trochę się obawiałem bo jak się okazało, że to było PussyRiot to buk mógłby powiedzieć, że to nie kibic tylko akcja polityczna i nie wbiegł kibic tylko aktywistka... Fortuna jednak wielki ✅✅✅✅✅ bo rozliczyła jako kibica i już mam wypłatę na koncie...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie wiem czy wybrałem właściwy temat, ale chyba lepszy niż &quot;grupa B&quot;... Typ aż tak ciekawy nie jest, choć dla mnie na tyle, że zagrałem już teraz. Zakładam wyjście z grupy Portugalii, która później zmierzy się z kimś z grupy A i myślę, że awansuje do ćwierćfinału. Tak rozkminiam, że jeśli Crystyna i spółka mieliby zawieźć na tym mundialu to zawiodą już w grupie, w co bardzo wątpię. Poczują smak turnieju i rozjadą Egipt lub Rosję albo stoczą niełatwy bój z Urugwajem i zameldują się w 1/8.
Portugalia w top 8 @2.20 unibet
⛔
 
Do góry Bottom