>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
W 0

wysek

Użytkownik
mam takie pytanie mam kupon w STS-ach gdzie typ Hiszpania/Chile wyjdą z grupy zamykają mi kupon i teraz moje pytanie czy jak Chile bedzie pierwsze a Hiszpanai druga to wejdzie ? Dodam że innej kombinacji na wyjscie tych drużyn nie było że Chile/Hiszpania ? ma ktoś coś takiego postawione ?
 
melu 0

melu

Użytkownik
sluchajcie w ofercie unibet jest SUPER typ
to chyba ich jakas pomylka
ile minut bedzie przy pilce druzyna gosci linia 68,5 min
powyzej pisza 68 min dla calego meczu
ja tam za 5zl obstawilem
ciekawe czy wyplaca czy dadza zwrot
pozdro
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
mam takie pytanie mam kupon w STS-ach gdzie typ Hiszpania/Chile wyjdą z grupy zamykają mi kupon i teraz moje pytanie czy jak Chile bedzie pierwsze a Hiszpanai druga to wejdzie ? Dodam że innej kombinacji na wyjscie tych drużyn nie było że Chile/Hiszpania ? ma ktoś coś takiego postawione ?
Jeżeli nazwa zdarzenia brzmiała Hiszpania/Chile wyjdą z grupy, lub coś podobnego, i postawiłeś 1, to w opisanym przez Ciebie przypadku wejdzie.
 
B 2

borek734

Użytkownik
Ciekawe ????
Hej
zastanawiam sie nad zagraniem takiego kuponiku:
1.Urugwaj - koniec w półfinale -4.00
2.Holandia - koniec w cwiercfinale -2.20
ewentualnie dodac do tego
3.Niemcy-Anglia(Awans) -1 -1.85
AKO 1,2 =8.80 Stawka 100 zl co daje 880 zl wygranej
AKO 1,2,3 =16.28 za 100 zl co daje 1628zl wygranej
Moje mysli: ????
Urugwaj w tych mistrzostwach prezentuje sie wysmienicie. w 1/8 trafili na Koree Pld. Mysle ze taka druzyne przejde bez problemu. W cwiercfinale spotkaja sie z USA lub Ghana, mysle ze Urugwaj prezentuje o wiele wyzsza forme niz te dwie druzyny. Wedlug mojego myslenia w polfinale trafia na Brazylie, ktora najpierw wygra z Chile, a nstepnie pokona Holandie (dlatego typ nr2) a w polfinale mysle ze jeszcze da rade druzynie Urugwaju.
Co do typu numer 3, moim zdaniem Niemcy jest o wiele lepsza druzyna niz Anglicy, prezentuja wyzsza forme, do tego jest to typowa duzyna turniejowa, gdzie na takich duzych imprezach umie sie zmobilizowac, co pokazuja ich wyniki we wszystkich tego typu imprezach ????

prosze o wasze opinie ????
pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wedlug mojego myslenia w polfinale trafia na Brazylie, ktora najpierw wygra z Chile, a nstepnie pokona Holandie (dlatego typ nr2) a w polfinale mysle ze jeszcze da rade druzynie Urugwaju.
Kazdy tak się zachwyca tą Brazylią,a oni niczego sensownego nie grają... Chyba magia nazwy robi swoje. Jak się popatrzy przecież na skłąd to tylko Robinho przypomina piłkarza Brazylijskiego, takiego których kochamy. Potrafi dryblowac i kocha to co lubi. Oprócz niego można jeszcze dodac Maicona, Bastosa, Daniego Alvesa, Fabiano i Elano. Kaka pod formą. Dubga ustawia ich bardzo defensywnie i gra typowo pod wynik. Chciałbym zobaczyc Brazylie będącą pod presją, a na swojej drodze do finału takie mecze ich wkońcu czekają. Chile myślę, że ich zaatakuje i wtedy poznamy siłę Canarinhos czy naprawdę są tacy dobrzy czy tylko z nazwy są z góry faworytem.
Zauważ tylko, że i Chile i Holandia grają ofensywną i poukładaną piłkę. To bardzo silni rywale potencjalni dla Brazylii. Zakładanie, że z urzędu nalezy im się gra w finale jest błędne. Niczego ciekawego jeszcze na tym turnieju nie pokazali! Jeżeli tak ma grac przyszły MŚ to ja nie wiem.. Holendrom doszedł Arjen Robben, a więc gracz który teraz będzie głownym motorem napędowym Pomarańczy. Bez niego wygrali wszystkie mecze. Ja bym się poważnie nad tym zastanowił, a kurs marny.
Pzdr
 
B 2

borek734

Użytkownik
Kazdy tak się zachwyca tą Brazylią,a oni niczego sensownego nie grają... Chyba magia nazwy robi swoje. Jak się popatrzy przecież na skłąd to tylko Robinho przypomina piłkarza Brazylijskiego, takiego których kochamy. Potrafi dryblowac i kocha to co lubi. Oprócz niego można jeszcze dodac Maicona, Bastosa, Daniego Alvesa, Fabiano i Elano. Kaka pod formą. Dubga ustawia ich bardzo defensywnie i gra typowo pod wynik. Chciałbym zobaczyc Brazylie będącą pod presją, a na swojej drodze do finału takie mecze ich wkońcu czekają. Chile myślę, że ich zaatakuje i wtedy poznamy siłę Canarinhos czy naprawdę są tacy dobrzy czy tylko z nazwy są z góry faworytem.
Zauważ tylko, że i Chile i Holandia grają ofensywną i poukładaną piłkę. To bardzo silni rywale potencjalni dla Brazylii. Zakładanie, że z urzędu nalezy im się gra w finale jest błędne. Niczego ciekawego jeszcze na tym turnieju nie pokazali! Jeżeli tak ma grac przyszły MŚ to ja nie wiem.. Holendrom doszedł Arjen Robben, a więc gracz który teraz będzie głownym motorem napędowym Pomarańczy. Bez niego wygrali wszystkie mecze. Ja bym się poważnie nad tym zastanowił, a kurs marny.
Pzdr
to tylko dales opinie do jednego typu ????
co myslisz o reszcie
Robson// O reszcie nie mam zdania póki co. Trudne do wytypowania będzie mecz Niemców z Anglikami. Coś czuję, że kości będą trzeszczały, a wynik przewidziec jest bardzo ciężko w tym starciu. Co do Urugwaju to niby teoretycznie łatwa droga, ale uważa tak każdy z zespołów znajdujący się w tej połówce więc nikt łatwo nie odpuści.
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Zastanawiałem się nad stworzeniem ciekawych akumulatorów z takich faworytów do przejścia dalej jak:
Urugwaj
Argentyna
Holandia
Brazylia
Hiszpania
Wkładając kilka setek na ich zwycięstwa (w regulaminowym czasie gry) można nieźle się obłowić, ale czy nie jest to zbyt piękne? Sprawdźmy statystyki.
Niemcy 2006
7 meczy rozstrzygniętych w 90 minutach
Karne w meczu Szwajcaria - Ukraina
MŚ Korea/Japonia 2002
6 meczy zakończonych w 90 minutach
Hiszpania - Irlandia karna
Korea Płd. - Włochy zwycięstwo po złotym golu
O ile nie ma już Włochów o tyle jest Hiszpania i gra z kapryśna Portugalią
Francja 98
6 drużyn
USA 94
również 6
Mimo iż ten turniej nazywany jest mundialem niespodzianek, statystyki powinny zostać podtrzymane, ale zresztą jakie niespodzianki? To że żegnamy Francję i Włochy było do przewidzenia już przed mistrzostwami, nawet na tym zarobiłem. Reasumując, zachęcam do grania zakładów na zwycięstwa swoich faworytów w regulaminowym czasie gry, statystyki nie kłamią. Może mamy tendencję wzrostową 6, 7, 8 drużyn, zagadką jest tylko to czy faworyci wygrają, ale to pozostawiam strategom. Wiem, każdy mecz rządzi się swoimi prawami, w ciągu kilku sekund, przypadek może przesądzić o dalszym jego przebiegu. A więc jeszcze raz zachęcam. pzdr
edit: 2 tys na nich poszlo ;D
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ciekawy zakład znalazłem na Bet-at-home: &quot;Kto będzie najlepszą południowo-amerykańską drużyną?&quot;
Brazylia - 2,15
Argentyna - 2,30
Urugwaj - 5,00
Paragwaj - 10,00

Wydaje się, że kurs w granicach 2,15 na Brazylię to dobra okazja. Analizując sytuację spodziewam się, ze Paragwaj i Urugwaj nie będą się tutaj zbytnio liczyć. Paragwaj może już dzisiaj odpaść, a jeśli nie dzisiaj to już na pewno w następnej fazie, bowiem mierzyć się będą raczej z Hiszpania, a w konfrontacji z nimi nie daje im większych szans.
Urugwaj także nie powinien tutaj zagrozić zbytnio. Zaszli już i tak bardzo daleko, a potyczka z Ghaną nie będzie należała do łatwych, także ciężko będzie, a nawet jeśli już by awansowali dalej to czekać na nich będzie Brazylia, a wiemy jak się ma sprawa grając z Brazylią.
Argentyna ma w przeciwieństwie do Brazylii bardzo trudną drogę. Nie dość, że grają z Niemcami, to jeśli udałoby im się awansować, to zagraliby w półfinale z Hiszpanią [ prawdopodobnie] także niesamowicie trudna droga. Brazylia tak na prawdę ma tylko Holandię do pokonania, później bądź Ghana bądź Urugwaj, także jeśli poradzą sobie z Oranje, to finał jest bardzo blisko!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
teoretycznie to kartke można dostać za wykopanie piłki jak braknie ułamka sekundy do dobiegnięcia, za sam faul byłby to ciekawy typ
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Co sądzicie o kursie na Paragwaj, że dostanie pierwszy żółtą kartkę - 1,55 w meczu z Hiszpanią.
Myślę, ze to dobry typ.
Raz, Hiszpania do meczu z Portugalią nie miała żadnej kartki na koncie.
Dwa, Paragwaj będzie musiał stosować pressing od pierwszej sekundy spotkania, czyli faule będą, żółta kartka kwestią czasu.
Trzy, Paragwaj w każdym meczu łapał kartkę, tak jedną, czy to działa na korzyść?
Dwa pierwsze pkt mnie przekonują i może tez to zagram.;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Może i typ dobry, ale kurs trochę za niski. Kartki to loteria i tak naprawdę to, że Hiszpania ma tylko jedną kartkę do tej pory nie wiele znaczy. Wystarczy jedna sytuacja, jeden moment i któryś z Hiszpanów już na początku meczu, jako pierwszy, zarobi kartkę. Ja po 1,55 bym tego nie grał.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co sądzicie o kursie na Paragwaj, że dostanie pierwszy żółtą kartkę - 1,55 w meczu z Hiszpanią.
Może i typ dobry, ale kurs trochę za niski. Kartki to loteria i tak naprawdę to, że Hiszpania ma tylko jedną kartkę do tej pory nie wiele znaczy. Wystarczy jedna sytuacja, jeden moment i któryś z Hiszpanów już na początku meczu, jako pierwszy, zarobi kartkę. Ja po 1,55 bym tego nie grał.
Jeśli dobrze pamiętam to pierwsza żółta kartka padła w 58 minucie meczu dla Pique, czyli miałem rację, że typ odradzałem. Kartki to jednak całkowita loteria.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
co jeśli dwóch piłkarzy będzie miało taką samą ilość goli ? chodzi mi o krola strzelcow, jak na to patrza buki
 
C 15

chuli

Użytkownik
pieknie ;) liczyłem na wiecej goli ze strony hiszpanów ale wazne ze weszło ;)
Villa nie strzelil tylko Puyol ;))
Cos mi sie zle spojrzalo na date i tak wyszlo nie za dobrze
Przepraszam za zamieszanie i wprowadzenie nieladu
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
co jeśli dwóch piłkarzy będzie miało taką samą ilość goli ? chodzi mi o krola strzelcow, jak na to patrza buki
Normalnie, jest dwóch królów strzelców :razz: np. w 1994 roku Salenko i Stoichkov mieli po 6 goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom