>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawostki na temat hazardu - Wydarzenia, Arytykuły, Wywiady itd.

C 8

champion99

Użytkownik
Ustawa hazardowa, nadchodzi nowelizacja. coś trzeba ruszyć by było normalnie, dotyczy to naszego świata bukmacherskiego, tylko legalizacja i zmiana konstrukcji podatku od wygranych może doprowadzić Nas do normalności ! Jestem przeciwko nakazom i zakazom! Mogę normalnie płacić podatek od wygranych, ale normalnie i logicznie - skonstruowany podatek, normalny (np. w wys.: 5% od wygranej, w skali globalnej - byśmy byli bardzo konkurencyjni na całym Świecie :) !
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pic na wodę, jak i kupon za 95000 w STS.
Pozwolę sobie posiłkować się artykułem z najnowszego wydania jednej z lokalnych gazet:
&quot;Kara grzywny grozi 33-latkowi, który za pośrednictwem internetu uczestniczył w zakładach wzajemnych organizowanych przez zagraniczną spółkę. W Polsce to zakazane. Prokuratura rejonowa prowadzi kilkanaście podobnych spraw, w których podejrzani są internetowi gracze.&quot;
Dalej prokurator odsyła do KKS: &quot;Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych&quot;

Jak został namierzony ten gracz przez Urząd Celny? Oczywiście na podstawie przelewów na zagraniczne konto. W sumie przelał 2300zł. W tytułach przelewów wpisywał numer gracza także myślę, że należy pamiętać o tym przy przelewach, by nie ułatwiać organom ścigania pracy.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Może podasz tytuł tego szmatławca, który nie zna się na prawie i nie wie, że przez pisanie paragrafów na kolanie nie notyfikowano ustawy hazardowej w Komisji Europejskiej? (nie pozwalano zagranicznym firmom bukmacherskim rejestrować się do niedawna - wolno od tego momentu kiedy WH zamknął zakłady bukmacherskie dla Polaków)
Dowód: Fortuna musiała wykupić polską firmę Profesjonał, aby wejść na polski rynek zakładów bukmacherskich.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Pozwolę sobie posiłkować się artykułem z najnowszego wydania jednej z lokalnych gazet:
&quot;Kara grzywny grozi 33-latkowi, który za pośrednictwem internetu uczestniczył w zakładach wzajemnych organizowanych przez zagraniczną spółkę. W Polsce to zakazane. Prokuratura rejonowa prowadzi kilkanaście podobnych spraw, w których podejrzani są internetowi gracze.&quot;
Dalej prokurator odsyła do KKS: &quot;Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych&quot;

Jak został namierzony ten gracz przez Urząd Celny? Oczywiście na podstawie przelewów na zagraniczne konto. W sumie przelał 2300zł. W tytułach przelewów wpisywał numer gracza także myślę, że należy pamiętać o tym przy przelewach, by nie ułatwiać organom ścigania pracy.
Jak najbardziej, jest taki zapis w kks i nawet wielu tych co się przyznali zostało ukaranych, ale ci co się nie przyznali, w 95% zostali uniewinnieni. W wielu sprawach sądy argumentowały, że sam przelew nie jest dowodem na grę. Tylko tutaj nie ma co się więcej na ten temat rozpisywać. Wszystko jest w wątku o Ustawie Hazardowej i nie powielajmy tego.
Pozdrawiam
 
M 444

metallica

Użytkownik
Jakby ci co się przyznali się odwoływali do organów Unii Europejskiej to wygraliby sprawę.
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie, to powtórzę - Wszystko jest w wątku o Ustawie Hazardowej i nie powielajmy tego.
Chcesz i tu ze swoją gromadką zrobić szambo? Sio. To nie ten temat.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do góry Bottom