>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 1: Fonfara vs. Najman

matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski Typ: - Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski @ 3,09 Fortuna

Wszystkie walki mają zdecydowanych faworytów co widać po kursach. Porażka, któregokolwiek będzie sporą niespodzianką. Ciężko nie zgodzić się z wystawionymi kursami. Pomijam walki, w których nastąpiła zmiana uczestnika. Nie chcę więc skupiać się na tych pojedynkach bo wszyscy mają tego świadomość. W mojej ocenie są 3 pojedynki, w których można spodziewać się niespodzianek. Dwa z nich to pojedynki kobiet, w których najtrudniej jest coś przewiedzieć. Trzecim jest starcie Szalony reporter – Czarek Czaruje. Dla Szalonego reportera jest to drugi pojedynek we freakach. W debiucie pokonał Michała Cichego. W tamtym pojedynku był wyraźnym underdogiem. W oczach wielu osób sprawił dużą niespodziankę. Wydaje się, że z tego powodu jest tak dużym faworytem w swoim drugim starciu. O Czarku niewiele wiadomo. Jest to dla niego debiut. Ciężko cokolwiek o nim powiedzieć bazując na konferencjach. Oczywiście nie jest to bardzo pewny typ, bardziej szukanie niespodzianki. W mojej opinii jest to jedna z nielicznych walk, w której można spodziewać się zwycięstwa wyraźnego underdoga i można poszukać wysokiego kursu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
R 680,5K

rjastrzab

Użytkownik
Bartman - Hajto
Typ powyżej 1,5 rundy
Kurs 2,06
Fortuna

Typowanie takich freakowych eventow to jak losowanie kulek z torebki. Niby jakieś argumenty przeważają, ale jak dla mnie jest po 50% szans i tak jest z tym typem. Bartman młodszy, lepsza wydolność, ale to chyba najgłośniejsza walka z tej gali i może komuś zależeć, żeby nie skończyła się za szybko. Skoro kurs na minimum 2 rundy jest sporo wyższy niż na zakończenie walki w pierwszej to idę w te stronę
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Witam Panowie po długiej przerwie.

Chciałbym przedstawić Wam swój punkt widzenia na 3 walki. Od razu zaznaczam, że nie doszukuje się tutaj aspektów sportowych i może to komuś się wydawać szalony pomysł/myślenie, więc jest to tylko moje spostrzeżenie.
Zaczynamy od kobiet.

Nikola „Nikita” Alokin vs. Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska

Tutaj widzę to podobnie jak ktoś wyżej opisał. Przepaść wiekowa między tymi kobieta jest olbrzymia. Monika bardzo dba o swój wygląd, więc nie liczę na to, że będzie dawać się obijać. Nikola ma 19 lat, jest młodą dziewczyną, która ma celu urwać głowę Monice za te łzy na panelach CLOUT. Emocje u dziewczyn zazwyczaj biorą górę i nie liczę tu na jakiekolwiek kalkulacje czy strategie. Jestem niemalże pewien, że Nikola ma na celu wjechać i rozjechać Monikę, a co za tym idzie wyprowadzi pierwsza cepa w jej głowę, co wg mnie będzie kluczowe w tej walce i Monika podda lub będzie obijana w parterze.
Mój typ

Nikola przed czasem 4,50
Fortuna



Zbigniew Bartman vs. Tomasz Hajto


Kolejne zestawienie jakie wziąłem pod lupę typowo biznesowo (nie sportowo!!). Hajto to kolega Peszki, tak? Tak. Hajto jest bardziej rozpoznawalną osobą, tak? Tak.
Ma podpisany kontrakt na 3 walki w CLOUT. Każdy w nim widzi starszego gościa, który dostanie w 1 rundzie bęcki od Bartmana, a ja z kolei widzę to inaczej.
Tomek jest piłkarzem i jedyną jego strategią będzie okopanie rywala, a nie wydaje mi się, żeby Bartman miał aż tak mocne nogi by zderzyć się piszczelami z Tomkiem i tego nie odczuć.
To co pokazał na media treningu to był jeden wielki cyrk w jego wykonaniu, na co Fortuna zareagowała od razu wyższym kursem na Tomka o całe 1zł.
Nie opłaca się CLOUT by Tomek przegrał swoją pierwszą walkę na pierwszej gali organizacjii, z którą podpisał kontrakt na 3 walki. Niestety to Tomek jest bardziej klikalną osobą i jeżeli wygra walke, gdzie był spisywany na straty to czy to nie "rozbije banku" jego popularności?

Tomasz Hajto 6,32
Fortuna



Andrzej „Polish Prince” Fonfara vs. Marcin „El Testosteron” Najman


I MAIN EVENT, czyli największe wałki freak fightów :) Jeżeli byłaby to walka o mistrza świata WBA to oczywiście Andrzej rozniósł by Najmana w 20 sekund. Ale komu to się opłaca? Przecież to widzowie oglądają i ma pozostać niesmak krótkiej walki? Nie wydaje mi się. Cała hala zbiera się żeby obejrzeć walkę wieczoru - 20 sekund i do domu? Nie widzę tego. Wg mnie walka wyjdzie poza 1 rundę. Oczywiście Fonfara wygrą tą walke i jestem tego pewien ale kurs na to, że to nie skończy się w 1 rundzie jest mocno atrakcyjny. Marcin będzie próbował kopać, Andrzej będzie elektryczny żeby zaraz gruby nie wszedł mu w nogi, więc ta 1 runda może być taka przechodzona. Druga to już oczywiście KO na Najmanie i ręka w górze Fonfary. Tutaj akurat Andrzej podpisał kontrakt tylko na 1 walkę i widząc jaki tu jest cyrk w odpowiedzi dla dziennikarza czy jeszcze zawalczy to powiedział, że raczej nie i nie jest zainteresowany. Więc wywiązać się z kontraktu musi i do domu, więc liczę na to, że lekkie show muszą zrobić. Akurat tutaj zero sportu - typowo biznesowo.

Koniec w 1 rundzie? NIE 3,21
Fortuna
 
U 0

Usunięty użytkownik 177394

Gość
Dominik Pudzianowski - Błażej Augustyn

Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmachera fortuna. Owszem, może i Augustyn wchodzi na zastępstwo jako short-notice, owszem, może i Pudzianowski ma już za sobą rozbrat z walką przed publicznością, ale moim zdaniem te dwa czynniki nie będą miały wpływu na walke? Dlaczego? Otóż Błażej Augustyn sympatyzuje sie w sportach walki od dawna, jeszcze za czasów gdy grał na ekstraklasowym poziomie w piłkę, uczęszczał na zajęcia kickboxingu, a teraz, gdy piłkarską karierę ma już za sobą, mógł się w pełni skupić na treningach bjj oraz k1. Jestem rowniez pewny, ze nie przestraszy go zadna presja tlumu, nie oszukujmy sie, to zawodowy pilkarz z setka meczy na koncie, kilkutysieczna widownia nie bedzie w stanie zrobic na niego wrazenia, w przeciwienstwie do pudziania, ktory do tej pory walczyl przed setka ludzi na kameralnej gali wotore. Podsumowujac, moim zdaniem zdecydowana przewaga warunkow fizycznych, ogolnej dyspozycji fizycznej, przewaga mlodosci oraz zacieklosci (Augustyn byl znany ze swojej ostrosci na boisku, czesto szedl na awanture co swiadczy zebrane prawie 15 czerwonych kartek w karierze) przyczyni sie do zdeydowanej wygranej nad kiepskim bratem brata pudziana.

Typ: Augustyn przed czasem - 3.20
Fortuna
 
chowirex 116,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Tomasz Sarara vs. Jay Silva
Typ: Tomasz Sarara
Kurs: 1.23
Fortuna


Trzeba przyznać że wejście Jay'a Silvy naprawdę fajne w świat polskich freak fightów, wzbudził ciekawość swoją osobą i myślę że kilka pojedynków jeszcze z tego względu przed nim. Natomiast jeżeli chodzi o starcie już bezpośrednio w oktagonie i w formule kickboxerskiej to mimo tego że Tomek Sarara w federacji KSW ostatnio przegrywał z Errolem Zimmermanem i Arkadiuszem Wrzosekiem i to były pojedynki z emocjami i zwrotami akcji pokazującymi że Sarara to nie jest emeryt i moim zdaniem przy lepszym parterze z Errolem powinien wyjść zwycięsko. Tutaj w K-1 Jay niema za bardzo argumentów w tym pojedynku tym bardziej że on już się wiele wiele lat jest poza swoją najlepszą dyspozycją która była z 10 lat temu w wygranej walce z Michałem Materlą.
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Tomasz Hajto vs Zbigniew Bartman
Typ: Tomasz Hajto wygra przez decyzję sędziów
Kurs: 15.00 Fortuna
Totalnie nie rozumiem aż takiej dysproporcji w kursach, zdaje sobie sprawę że Bartman jest młodszy, zwinniejszy i zapewne ma lepsze predyspozycje do walki, ale to są freaki i tutaj dzieją sie rzeczy niespodziewane. Tomek to chłop starej daty i wątpie, żeby położył się po ciosach, a rundy w takich walkach mijają bardzo szybko. Nie spodziewam się w tej walce chaosu,a raczej dużego szachowania i wyczekiwania na akcje rywala. Kurs na Bartmana taki, jakby miał tam wlecieć w Tomka jak Masvidal w Bena :LOL: Typ głownie zagram ze względu na duże value, ale zawsze staram się takie szukać w walkach freakowych. Na media treningu żaden nie pokazał się w świetny sposób i trudno to analizować, moim zdaniem Tomek ma większy spokój i możliwe że przełozy się to na kondycje w trakcie walki.
 
maarcin14 697,3K

maarcin14

Użytkownik
Laskowska - Nikita
Nikita wygra
@2.84 Fortuna

Monika Laskowska zmierzy się z Nikolą Alokin, czyli tzw. Najlepsza Polska Dziennikarka vs. Nikita. Typuje wygrana Nikity. Dlaczego? Jest to dziewczyna z patologii, uważam ją za chłopczycę, a poza tym w jej życiu dużo się ostatnio dzieje , w tym bardzo dużo złego typu hejt i tak dalej, dlatego myślę że ta fala gniewu, złości wyjdzie podczas walki i pokona starsza przeciwniczkę. Nie przepadam za tą osobą, szczerze to nie podoba mi się jej zachowanie na konferencjach i tym podobnych, ale uważam że ma większe szanse na wygraną niż kurs na nią wystawiony. Typuję Nikitę.
 
M 149,3K

mexes200

Użytkownik
Tomas Hajto - Zbigniew Batman
Typ: walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1 rundy. Tak
Kurs: 3
Fortuna
Nowa organizacja i chyba pierwszy raz mamy do czynienia z byłym a do niedawna aktualnym siatkarzem. Peszkin ma dobry pomysł na biznes organizowania gal z byłymi, aktualnymi sportowcami.. przecież sam ma walczyć również z Piotrkiem Żyłą. Tomek Hajto 50 lat 189 cm wzrostu. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego pana :) wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej i zawodnik między innymi Schalke.. wchodzi do klatki czy bił się z kimś kiedyś? Bardzo możliwe lubial obejrzec czerwony kartonik taki trochę prowodyr.. ale to było wieki temu.. Zbyszek Bartman siatkarz 36 lat 198 cm wzrostu.. kontrowersyjny charakter próbuje teraz zaistnieć disujac siatkarza Leona.. widać że chce zaistnieć medialnie. Czego możemy się spodziewac w klatce? Ciężko powiedzieć.. moja myśl jest taka że walka nie potrwa długo i zakończy się w 60 sekund.. walka dwóch amatorów którzy nie sądzę żeby mieli szansę sprawdzic jak twarda mają szczękę.. kurs na Zbyszka bardzo mały i chyba przedstawia aktualna szansę Hajty w tej walce.. 14 lat różnicy wiele lat już Tomek bez sportu.. Zbyszek jeszcze niedługo grał.. jezeli zawodnicy nie będą biegali i wzajemnie od siebie uciekali to myślę że walka nie potrwa dłużej niż minutę. Tomek przytuli gaże za występ i moze jeszcze jutro wystąpi w cafe futbol w Polsacie. O ile oczywiście dziś nie zachleje. Idę w szybkie rozwiązanie sprawy i koniec w pierwszej minucie po bardzo fajnym kursie. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom