>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

COŚ NA TEMAT ANGOLI !

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
Witam wszystkich i jestem niemal pewien ze nikt z was nie zna historii angoli. Wiec moze warto to przeczytac i ktos sie skusi by na nich postawic lub chociaz nie olewac.
Mianowicie...studiuje z pewnym kolega z tego kraju (tępy strasznieeeee-nie wazne;) )
i przedstawil mi historyjke...mianowicie czarny kolega stwierdzil, iz ejego panstwo moze odniesc nie byle jaki sukces n aarenia miedzynarodowej poniewaz.....dawno dawno temu mieli oni dobra jak uwaza druzyne narodową ale- ich kraj ostatnimi laty byl nekany przez wojny domowe i futbol stal niemal w miejscu, nie mieli okazji grac itd, teraz dopiero od jakiegos roku - wojny sie skonczyly i panstwo zaczelo jakos normalnie funkcjonowac - a co za tym idzei futbol powrocil na arene, i podobno od tamtego czasu robia nie male postepy, sadzi np ze dzisiejszy mecz wygraja ( ja zagralem angola 1x). Wiec na podstawie jego historii - mozna by wywnioskowa ze angola bedzie sie parła w góre w klasyfikacjach - oczywiscie byl wsciekly na to co ETO z nimi ostatnio zrobil.....no ale to Eto.
Wiec jesli ktos by chcial - polecam przyglądnąć sie temu zespolowi - wojny sie skonczyly - maja potencjał, chca grac i potrafią.

PS: Chlopak powiedzial ze ich kraj to nie to co polska ( jesli o piłke chodzi) - przyznal od razu ze nasz zespol by ich rozgromił ????
PS2: to nie sa moje wlasne przemyslenia tylko kolegi ze studiów (prosto z Angolii)- nie ponosze żadnej odpowiedzialności jesli ktos sie zawiedzie ???? Mam nadzieje ze ktos na to zwróci uwage.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sadze ze jesli mieli by zrobic jakas niespodzianke to jeszcze troche trzeba poczekac. Mysle ze przez rok nieudalo by mi sie stworzyc bardzo dobrej druzyny narodowej.Jesli mieli by powalczyc to sadze ze dopiero za jakis czas.Takie jest moje zdanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
zgadzam sie z Fcbialasem, moim zdaniem tu mozna postawic na remis, ale to bedzie ciekawe widowsko :wink:
Dzieki za info Lucek ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja chciałem grać na Angolę, przed przeczytaniem tego tekstu, gdyż spodobała mi sie ich postawa w towarzyskim meczu z Maroko. Teraz już chyba na pewno postawię 1 - 2.4, polecam.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ja oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nie są w stanie zrobic druzyny w ciagu kilku miesiecy - ale oni podobno byli niezli nim zaczela sie ich wojna domowa - i teraz powracaja do formy. Oczywiscie ze to musi trwac - ale moze w Pucharze Afryki zagraja ladnie - wszystko zobaczymy z czasem.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Dziś Angolczycy zremisowali, ale szansa na awans jest w dalszym ciągu.
Ale nie zbaczając na to myslę że oni życiową formę szykują na niemiecki mundial, gdyż tam wypadałoby chociaż godnie wystąpić ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No musze przyznac po dzisiejszym meczu zmienilem troche zdanie o Angoli jest to dosyc solidna druzyna.Szczegolnie podobal mi sie ten napastnik Aqua niewiem czy dobrze go napisalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom