>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co aktualnie czytacie ?

catalona 704

catalona

Użytkownik
Ktoś czytał to i inne książki Zychowicza: Pakt Piłsudski-Lenin czy Pakt Ribbentrop-Beck? Warto się za to brać? Jakie opinie?
Czytałem Ribbentrop-Beck i mogę polecić jeśli lubisz łączenie historii z teoriami spiskowymi i fantastyką historyczną. Ciekawa, wciągająca wizja Zychowicza, oczywiście potwierdzona historycznymi ciekawostakmi i statystykami. Oczywiście książki nie można odbierać w 100%, do lekkiego zastanowienia.
Od siebie mogę polecić &quot;Polskie imperium&quot; Morysa-Twardowskiego oraz &quot;Kalifat terroru&quot; Samuela Laurenta. Pierwsza to opis podbojów, walk i zasług polskiego oręża na wielu różnych frontach. Dużo ciekawostek. Druga pokazuje jak świetnie zorganizowane jest Państwo Islamskie i jak wygląda administrowanie taką organizacją.
 
L 0

lang

Użytkownik
Henning Mankell &quot;Morderca bez twarzy&quot; - niezły skandynawski kryminał, początek cyklu o detektywie Kurcie Wallanderze,

wczoraj skończyłem &quot;Plażę topielców&quot; - Domingo Villar, nieco cieplejsze, galicyjskie klimaty:grin:
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Ludzie z forum czytaja ksiazki ! Zaskoczylo mnie to, ja czytam ulotki z Biedry i innych dyskontow. Mam nadzieje to zmienic, moze jakies, zapo!nialem jak to juz nazwac, cos na faktach o zyciu sportowca itp ktps cos poleci ?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

tani pakiet, w Empiku był nawet po 50zł niedawno.
Aktualnie zamykam &quot;Z mocy nadziei&quot;, Niebezpieczne związki czytałem wcześniej i wkrótce zaczynam czytać dwie pozostałe.
Sumliński opowiada w tej książce głównie o tym jak był inwigilowany przez służby IIIRP,
pozycja obowiązkowa :grin:
jak ktoś przeczyta nawet tę pozycję dojdzie do wniosku, że Komorowski powinien pójść do paki.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

Skutek uboczny: śmierć to oparta na faktach opowieść o korupcji i oszustwach napisana przez dr. Johna Virapena, który określany jest mianem &quot;osoby wtajemniczonej z kręgu Wielkiej Farmacji&quot;. W czasie 35 lat pracy w branży farmaceutycznej (głównie jako dyrektor generalny Eli Lilly and Company w Szwecji) odpowiadał za wprowadzanie na rynek wielu leków. Wszystkie miały efekty uboczne.
John Virapen opowiada teraz całą prawdę i ujawnia tajemnice, których mieliśmy nigdy nie poznać.
a w planach:
Dieta optymalna - książka Kwaśniewskiego, dieta była mocna krytykowana i jest o niej dużo błędnych informacji w necie, tak naprawdę warto ją poczytać, by jednak dostrzegać jej zalety.
Mówi Józef Światło. Za kulisami bezpieki i partii 1940-1955
Archipelag Gułag 1918-1956. Tom 1-3 - pokazuje prawdziwy obraz ZSRR, pismo zakazane u Sowietów, po jej przeczytaniu np. Oriechow
http://www.youtube.com/watch?v=WjRx89NC3Bo
diametralnie odmienił swój światopogląd odnośnie swojego kraju.
Pogorzelisko - nowość od Sumlińskiego.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Archipelag Gułag 1918-1956. Tom 1-3 - pokazuje prawdziwy obraz ZSRR, pismo zakazane u Sowietów, po jej przeczytaniu np. Oriechow diametralnie odmienił swój światopogląd odnośnie swojego kraju.

Pogorzelisko - nowość od Sumlińskiego.
Kto nie czytał Sołżenicyna to naprawdę polecam chociaż książka gruba i dość wymagająca. Podane przykłady za co ludzie byli wysłani do gułagów nie do wymyślenia.

Jak przeczytasz Sumlińskiego to daj znać, czy dalej tak szaleje z opisami czy po wpadce z zapożyczeniami z innych książek w Niebezpiecznych związkach Bronka dał sobie spokój. Jak dla mnie to całkiem niepotrzebne bo lepiej by się czytało, gdyby pisał konkretnie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jak przeczytasz Sumlińskiego to daj znać, czy dalej tak szaleje z opisami czy po wpadce z zapożyczeniami z innych książek w Niebezpiecznych związkach Bronka dał sobie spokój. Jak dla mnie to całkiem niepotrzebne bo lepiej by się czytało, gdyby pisał konkretnie.

Ok,

Sumliński przy premierze Niebezpiecznych związków wspominał kim się inspiruje,
a cała nagonka o plagiat miała tylko odwrócić uwagę od tego co jest w książce napisane ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sumliński przy premierze Niebezpiecznych związków wspominał kim się inspiruje, a cała nagonka o plagiat miała tylko odwrócić uwagę od tego co jest w książce napisane
To wiadomo, że tak chcieli pokazać, że jak plagiat to znaczy, że tam nie ma nic prawdy. Dopiero o tym potem usłyszałem że czerpał z innych ale jak czytałem to właśnie coś mi się rzucało w oczy, że te opisy gdzieś już widziałem. A to z MacLeana brał ???? Tak czy inaczej książka bardzo ciekawa, tylko lepiej by było jakby sobie darował takie opisywanie.
 
Do góry Bottom