>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

co byście grali ?

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
gram już dość długo. do tej pory było to raczej testowanie różnych systemów. wychodziło różnie.
niestety nadszedł moment, że trzeba się na coś zdecydować. nie jestem już taki młody i kończą się możliwości zarobkowe

zamierzam zebrać odłożone pieniądze i w wieku 40 lat przenieść się na zasłużoną emeryturę do jakiegoś ładniejszego kraju, w którym dodatkowo życie jest tańsze

chciałbym zająć się już wyłącznie przyjemnymi sprawami ale ile można leżeć w hamaku

i stąd pytanie .... co byście grali gdybyście musieli wyciągnąć dziennie 10 - 12 dolarów przy dość dużym kapitale początkowym ? ( chociaż on jest w tym momencie bez znaczenia ). od razu eliminuję różnego rodzaju progresje pomimo tego , że mi się akurat sprawdzały. granie drużyn po dobrej analizie ... też raczej nie.

czy grali byście np kursy 1,02 - 1,04 za wysokie stawki ? raczej piłka niż np tenis ( możliwość kreczu )
zakładam zysk na takim poziomie , żeby dziennie było np 10 jednostek dziennie z 10000 . przy inwestycji np 100 J po kursie 1,03 wystarczą 4 mecze żeby spokojnie żyć

może piłka przy stanie 3 - 0 ? może ilość goli w hokeju OVER 0,5, ilość rogów pow 5 w meczu .... ??? opcji jest sporo ale chodzi o coś niesystemowego. raczej liczenie na farta ( mało profesjonalne )

trzeba też założyć , że jeżeli raz na jakiś czas coś nie wejdzie to można to traktować jako koszty życia

wiem, że to trochę dziwne pytanie. mam kilka swoich rozwiązań ale ciekawy jestem opinii dotyczącej grania po niskich kursach
 
R 67

romeq

Użytkownik
Zapamiętaj sobie jedną rzecz! NIGDY W ŻYCIU NIE GRAJ TAKICH ŚMIESZNYCH KURSÓW!.
Uwierz mi, że takie kursy 1,01-1,05 nie wchodzą dużo częściej niż Ci się wydaje.
Gra w ten sposób to jest krok do bankructwa.
 
T 0

triceratops

Użytkownik
Z różnych technik które stosowałem najlepiej wypadały mecze live np: kiedy faworyt do przerwy przegrywa, wtedy stawiasz na jego bramki, ew. rzuty rożne - w bet365 jest opcja łączenia takich zakładów i wtedy wychodzi całkiem w porządku ako.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
.... co byście grali gdybyście musieli wyciągnąć dziennie 10 - 12 dolarów przy dość dużym kapitale początkowym ? ( chociaż on jest w tym momencie bez znaczenia ). od razu eliminuję różnego rodzaju progresje
trzeba też założyć , że jeżeli raz na jakiś czas coś nie wejdzie to można to traktować jako koszty życia
wiem, że to trochę dziwne pytanie. mam kilka swoich rozwiązań ale ciekawy jestem opinii dotyczącej grania po niskich kursach
Rozważ ew. grę singlową na correct scores z 4 meczów typowanych po 4 różne DW w każdym z nich, a więc na 16 zdarzeń - i przy ich kursach po @7 oraz przy stawce 3j. (u Ciebie U$) koszt gry to 48j. a wejście DW już w 3z4 tych meczów to 3j.*@7*3=63j. zatem zysk 63-48=15j.
Można tu także przemyśleć grę na 16 meczów typowanych po 1 DW (zawsze tym samym np. 2:1 czy 2:0 lub dobieranych indywidualnie) gdyż w przeciwieństwie do poprzedniego modelu gry gdzie można trafić góra 4 DW, tu może wejść ich więcej niż 4 bo np. 5 itd. a trafienie 3z16 DW (18.75%) daje przy stawce 3j. i kursach po @7 oczywiście identyczną wygraną jak ta poprzednio już wyliczona, czyli 63-48=15j.
Wejście 3z16 przy kursach po @7 to jakby trafienie singla z kursem 21/[email protected], choć istotna różnica jest tu taka, że przy grze i trafieniu takiego singla, nie mamy już tego wciąż tu otwartego korytarza do trafienia np. 4z16 czyli 28/[email protected] czy 5z16 a więc 35/[email protected]
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
edi8 ... nie bardzo wiem jak rozpisać taki system. oczywiście śledzę to co już wcześniej w innych postach przedstawiałeś. musiałbym obliczyć prawdopodobieństwo padania tego typu wyników
romeq .... granie kursu 1,04 na zwycięstwo np. Nadala z jakimś &quot;ogórkiem&quot; uważam za ryzykowne. jednak dużo mniej ryzyka wg mnie jest w meczu gdzie faworyt u siebie wygrywa 2 - 0 w 75 minucie po kursie 1,02. ja wiem, że to wygląda na szaleństwo ale jak często taki mecz nie wchodzi ? tym bardziej że mi wystarczą 2 - 3 takie mecze dziennie
wczoraj zagrałem 14 spotkań. kursy dopasowane do stawek tak , żeby zysk był w granicach 1 J. trafiłem oczywiście wszystko. zwrot 23,39 % kapitału. w żadnym ze spotkań nie czułem żadnego zagrożenia. przy wyniku 2 - 0 raczej szło to w kierunku podwyższenia wyniku niż odwrotnie
wiem, że to trudno oceniać i &quot; wtopa &quot; kosztuje bardzo dużo ale testowałem już różne systemy i jak na razie sprawdziła mi się wyłącznie progresja na remisy , która nie jest uznawana za najlepszy system . udało mi się pewnie dlatego, że szybko zakończyłem ten sposób gry i nie doczekałem czarnej serii. po prostu było to dla mnie zbyt stresujące.
chcę tylko napisać , że te lepsze systemy już sprawdziłem. nigdy natomiast nie grałem takim , może trochę idiotycznym sposobem grania na niskie kursy. oczywiście nie zagram po kursie 1,05 w 88 minucie że nie padnie już bramka bo to bardzo duże ryzyko. ale że przy stanie 3 - 0 drużyna nie przegra po kursie 1,01 to już dla mnie mniejsze ryzyko
swoją drogą bardzo istotne jest tutaj stawkowanie. a nad tym szczerze mówiąc jeszcze nie myślałem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8 ... nie bardzo wiem jak rozpisać taki system.
Rozważ ew. grę singlową na correct scores z 4 meczów typowanych po 4 różne DW w każdym z nich, a więc na 16 zdarzeń
Pisałem tu poprzednio nie o grze żadnym systemem a wyłącznie o grze singlami, choć tam gdzie jest to dostępne u buka, można dla uproszczenia nadawania zastosować dla tych 4 meczów typowanych po 4 różne DW - systemy po 1z4 DW dla każdego z tych 4 meczów ( ew. jako mix po 1z4 typów na DW z każdego z 4 meczów).
W przypadku gry wariantem II na 16 meczów typowanych po 1 DW - wchodzi tu także dla ułatwienia nadawania zamiast 16 singli i tam gdzie jest taka możliwość, gra na 1 system 1z16 lub 2 systemy po 1z8 bądź 4 systemy 1z4
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Szczerze mówiąc od kilku lat notorycznie gram kursy rzędu 1,01 - 1,02 w meczach eliminacyjnych gdzie zespoły z topu rywalizują z &quot;ogórkami&quot; typu San Marino czy Gibraltar. Przykładowo ostatnio w spotkaniu Niemcy - San Marino na Mistrzów Świata kurs 1,01 był do gry z czego skorzystałem. Dlaczego jednak o tym piszę?
Kurs 1,01 odzwierciedla prawdopodobieństwo rzędu 99%. Średnio więc 1 na 100 typów będzie przegrany. Problem pojawia się gdy takie pudło przytrafi się stosunkowo szybko. W podanych przeze mnie wyżej spotkaniach na faworytów moim zdaniem kurs powinien wynosić 1,00, może 1,001 (wygrana pewna bądź prawdopodobieństwo na poziomie 99,9%) co stanowi istotną różnicę, mamy value, jest to więc warte gry.
Pamiętaj, przy graniu na LIVE gramy z większą marżą, często więc tam gdzie powinien być kurs powiedzmy 1,02 bukmacher wystawia 1,01. Z pozoru mała zmiana, w praktyce przy graniu dużej ilości typów w długim okresie robi się ona duża. Z piłką nożną lepiej uważać, poobserwuj uważnie przez jakiś czas niskie kursy przy prowadzeniu jednej drużyny dwoma czy trzema golami, często są one zaniżone - na pierwszy rzut oka jednak się tego nie zauważa.
Mówisz, że wystarczą Ci 2, 3 takie zagrane mecze dziennie. Ja uważam że to i tak sporo. Musisz w takim przypadku, przy takiej grze grać praktycznie z żadnym marginesem błędu. Jeśli jednak chcesz ryzykować to rób to tam gdzie czujesz się najpewniej, gdzie najlepiej potrafisz ocenić szanse.
Odpowiadając na pytanie - osobiście chcąc wyciągać 10 dolców dziennie zakładając kapitał 10000$ skupiłbym się na szukaniu jak najlepszych okazji przedmeczowych a przy spotkaniach gdzie kurs powinien wynosić 1,00 wchodziłbym grubo by za jednym razem zarobić 50$+.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
nie chciałbym zbyt dużym kapitałem ryzykować. na razie testuję, uczę się takiej gry. jakoś mam obawy do grania pre play. jak widzę co się dzieje w meczu jest mi łatwiej i jakoś potrafię sobie przypomnieć takie ultra niespodzianki po kursach 1,05 pre play. jeżeli natomiast niemcy wygrywają z san marino 2 - 0 to jakoś trudno mi uwierzyć w nietrafienie takiego typu
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
skuteczność mojego systemu gry została niestety brutalnie zweryfikowana przez grupkę kobiet z Jemenu :) od 2 - 0 po kursie 1,05 do 2 - 3 ..... najgorsze w tym pseudo systemie jest to, że w żadnym momencie meczu, niezależnie od sytuacji boiskowej nie ma możliwości reagowania live
próbowałem, nie udało się .... i to już w 18 zdarzeniu
przeliczę teraz system z CS prezentowany przez kolegę edi8
najczęściej padającym wynikiem w piłce nożnej jest podobno remis 1-1. kurs można złapać ok 8 .... ok 12 % trafnych
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a.iwanowicz&gt;&gt; biorąc pod uwagę kursy po @8 - to w grze singlowej na 16 takich zdarzeń z w/w kursami, wejście 2z16 (skuteczność 12.5%) daje zwrot, a od wejścia 3z16 (skuteczność 18.75%) to już zysk.
Tu - na przykładzie EPL - możesz sprawdzić najczęstsze CS w wielu ligach:
http://football.hkjc.com/football/statistics/english/centre/LeagueCorrectScores.aspx?ci=en-US&amp;amp;goal_type=0&amp;amp;ha=0&amp;amp;hdc=-2&amp;amp;hf=0&amp;amp;hha=-1&amp;amp;isFG=1&amp;amp;league_no=1&amp;amp;league_type=3&amp;amp;nf=0&amp;amp;player_pos=0&amp;amp;s_type=0&amp;amp;season_id=1443&amp;amp;ss=0&amp;amp;team_no=-1
 
A 85

aksior

Użytkownik
Masz rzekomo duży kapitał i chcesz wyciągać 10-12$ dzienie? ????
Nie bądź śmieszny ???? więcej zarobisz na lokatach czy innych inwestycjach niż na bukmacherce...ównie dobrze można nic nie robić leżeć w hamaku pic drinka i zrobić dwa banery miesięcznie żeby 300$ wyciągnąć...Jakiś ten twój post sie &quot;kupy&quot; nie trzyma ????
mając zaledwie 100-200K z lokaty więcej wyciągniesz(zwłaszcza zagranicznej) niż planujesz dziennie ugrać na bukmacherce...jałowa dyskusja!
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Masz rzekomo duży kapitał i chcesz wyciągać 10-12$ dzienie? ????
Nie bądź śmieszny ???? więcej zarobisz na lokatach czy innych inwestycjach niż na bukmacherce...ównie dobrze można nic nie robić leżeć w hamaku pic drinka i zrobić dwa banery miesięcznie żeby 300$ wyciągnąć...Jakiś ten twój post sie &quot;kupy&quot; nie trzyma ????
mając zaledwie 100-200K z lokaty więcej wyciągniesz(zwłaszcza zagranicznej) niż planujesz dziennie ugrać na bukmacherce...jałowa dyskusja!
bardzo możliwe że masz racje. nie miałem zamiaru inwestować całości a jedynie jakąś część kapitału , żeby bezpiecznie starczyło na życie bez pracy. możliwe , że lokata jest lepszym rozwiązaniem ale ja po prostu lubię grać, testować jakieś systemy chociażby &quot; na sucho &quot; . chciałem to po prostu połączyć bo z lokatą to tak jakoś .... nudno
 
K 0

koczkodan

Użytkownik
Najgłupszy pomysł jaki w życiu słyszałem i rozumiem jakby napisał to ktoś młody, ale nie facet w wieku prawie 40 lat z doświadczeniem życiowym piszący takie głupoty tylko dlatego, że nie chce się pracować. Gdybyśmy znali sposób na buka i codzienną stałą wygraną to pewnie byśmy tu nie rozmawiali. Grając do końca życia na pewno nieraz trafisz jakąś czarną serię, która uszczupli Twoje konto i ciekawe czy wygrywając 10$ dziennie to odrobisz. A co będzie jak zachorujesz poważnie? Kto to opłaci? Gdzie się będziesz leczył? U miejscowego szamana?
 
F 0

fiker

Użytkownik
Ja grałem na niskie kursy 1,01 itp jak był dostępny bet365. Niestety niezbyt długo bo było to raptem tylko kilka tygodni. Każdy mecz obstawiałem za 1000 zł. Wyszedłem na tym ok 15000 zł do przodu. Grałem różnie - undery, rożne ( mocno ryzykowne), win wygrywającej drużyny przy stanie 2:0 itp. Generalnie da się zarobić wg mnie. Chciałem zacząć grać takie kursy za 10k i np grać jak Ty 2-3 mecze dziennie ale zamknęli bet365, może i dobrze ????
Teraz też mam taki dylemat jak Ty a.iwanowicz . Mam duży kapitał ale nie wiem co grać. Jedyny buk na którym mam konto to bet-at-home :/
Więc dobijam do pytania.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
problem jest tylko że rzeczywiście nie ma dobrego pomysłu na taki rodzaj inwestycji. kursy 1,01 też mogą nie wejść ( wiem z doświadczenia ) najlepiej mi idzie grając przemyślane single ale dla mnie to już typowy hazard. mam niby jakiś sposób w którym wychodzi się teoretycznie na mały plus ( podkładając pod statystyki z 1000 ostatnich meczów ) ale sezon sezonowi nie równy a wahania 4 - 5 % zjadają cały zysk
granie tego na BaH nie ma najmniejszego sensu. ale tak jak napisałeś, może to i dobrze. mi nie wszedł mecz 3-0 . w 35 strzelili 4 bramki .... to bez sensu. no ale z problemem zmiany firmy bukmacherskiej to chyba sobie poradzisz
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Szczerze mówiąc od kilku lat notorycznie gram kursy rzędu 1,01 - 1,02 w meczach eliminacyjnych gdzie zespoły z topu rywalizują z &quot;ogórkami&quot; typu San Marino czy Gibraltar. Przykładowo ostatnio w spotkaniu Niemcy - San Marino na Mistrzów Świata kurs 1,01 był do gry z czego skorzystałem. Dlaczego jednak o tym piszę?
Kurs 1,01 odzwierciedla prawdopodobieństwo rzędu 99%. Średnio więc 1 na 100 typów będzie przegrany. Problem pojawia się gdy takie pudło przytrafi się stosunkowo szybko. W podanych przeze mnie wyżej spotkaniach na faworytów moim zdaniem kurs powinien wynosić 1,00, może 1,001 (wygrana pewna bądź prawdopodobieństwo na poziomie 99,9%) co stanowi istotną różnicę, mamy value, jest to więc warte gry.
Pamiętaj, przy graniu na LIVE gramy z większą marżą, często więc tam gdzie powinien być kurs powiedzmy 1,02 bukmacher wystawia 1,01. Z pozoru mała zmiana, w praktyce przy graniu dużej ilości typów w długim okresie robi się ona duża. Z piłką nożną lepiej uważać, poobserwuj uważnie przez jakiś czas niskie kursy przy prowadzeniu jednej drużyny dwoma czy trzema golami, często są one zaniżone - na pierwszy rzut oka jednak się tego nie zauważa.
Mówisz, że wystarczą Ci 2, 3 takie zagrane mecze dziennie. Ja uważam że to i tak sporo. Musisz w takim przypadku, przy takiej grze grać praktycznie z żadnym marginesem błędu. Jeśli jednak chcesz ryzykować to rób to tam gdzie czujesz się najpewniej, gdzie najlepiej potrafisz ocenić szanse.
Odpowiadając na pytanie - osobiście chcąc wyciągać 10 dolców dziennie zakładając kapitał 10000$ skupiłbym się na szukaniu jak najlepszych okazji przedmeczowych a przy spotkaniach gdzie kurs powinien wynosić 1,00 wchodziłbym grubo by za jednym razem zarobić 50$+.
A Francję z Luksemburgiem grałeś?o_O
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Ja grałem na niskie kursy 1,01 itp jak był dostępny bet365. Niestety niezbyt długo bo było to raptem tylko kilka tygodni. Każdy mecz obstawiałem za 1000 zł. Wyszedłem na tym ok 15000 zł do przodu. Grałem różnie - undery, rożne ( mocno ryzykowne), win wygrywającej drużyny przy stanie 2:0 itp. Generalnie da się zarobić wg mnie. Chciałem zacząć grać takie kursy za 10k i np grać jak Ty 2-3 mecze dziennie ale zamknęli bet365, może i dobrze ????
Teraz też mam taki dylemat jak Ty a.iwanowicz . Mam duży kapitał ale nie wiem co grać. Jedyny buk na którym mam konto to bet-at-home :/
Więc dobijam do pytania.
Przestań grać, bo wszystko stracisz. Nie masz żadnej strategii, tak samo autor tematu.
 
M 27

milt

Użytkownik
A Francję z Luksemburgiem grałeś?o_O
Powinien bo napisał, że notorycznie gra kursy rzędu 1.01-1.02 mecze eliminacyjne, kiedy zespoły z topu grają z ogórkami. Na Francję początkowo był kurs 1.02, później spadł do 1.01
Takie kursy uważa za valuebety!
Ten temat to pisanie bajeczek o graniu kursów 1.01 i wychodzeniu na plus. Inny niby grał przez kilka tygodni po tysiaka kursy 1.01 i wyszedł na plus 15000 czyli musiałby trafić 1500 zakładów pod rząd. Bo gdyby postawił na Francję to musiałby trafić 100 kolejnych zakładów żeby odrobić stratę.
 
Do góry Bottom