>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co począć z kontem?

K 12

klingos

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
Do MGA moze napisz co ich nadzoruje w tej sprawie zawsze uzyskasz jakas odpowiedz tylko musisz po angielsku napisac i cala sytuacje opisac wtedy betsson sie odniesie...Albo napisz jeszcze raz na support betssona mozliwe ze dzial bezpieczenstwa pozwoli ci otworzyc konto...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Te panie z czatu, lekko mówiąc, nie zawsze są kompetentne. Tak jak radzi @slukasz123, pisz wyżej z dokładnym opisem sytuacji i na pewno dojdziesz do porozumienia.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
Nie pisz do MGA bo oni nie pomogą (Buk może odmówić otworzenia konta wg własnego uznania i MGA ma **** do tego, dlatego w ogóle nie będą się sprawą zajmować) tylko skontaktuj się ponownie i wyjaśnij sprawę jeszcze raz. Konto na 100% możesz mieć a Pani z którą rozmawiałeś albo nie zrozumiała tematu albo po prostu jest nowa i jeszcze nie wie jak wszystko działa. Ewentualnie zażądaj informacji od managera dlaczego nie możesz mieć konta skoro stare zostało zamknięte nie z Twojej winy.

Chyba, że nie mówisz całej prawdy i stare zostało zamknięte z innego powodu a licencja tylko je &quot;domknęła&quot;.
 
Do góry Bottom