>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co się stało z Ted-em?

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Detektyw Rutkowski rozwikła tą sprawę
a tak swoją drogą ciekawych jest kilka posunięć na forum: Macko18 junior admin, dymisja Ted-a, ale podejrzewam, że te informacje nie są dostępne dla zwykłych użytkowników
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Detektyw Rutkowski rozwikła tą sprawę
a tak swoją drogą ciekawych jest kilka posunięć na forum: Macko18 junior admin, dymisja Ted-a, ale podejrzewam, że te informacje nie są dostępne dla zwykłych użytkowników
Ale dlaczego Ted nie ma już nawet rangi VIP-a? W mojej ocenie został potraktowany jak zwykły śmieć.
Po tylu latach chyba należy mu się odrobinę szacunku.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Nikt nie został potraktowany jak śmieć. Ted to jeden z najbardziej zasłużonych dla forum ludzi dla którego furtka powrotna zawsze będzie otwarta. Po prostu stwierdził, że nadszedł czas aby pałeczkę przejęli nowi moderatorzy. I nie ma co tutaj siać zbędnego fermentu wyssanego z palca. Co do rangi to Tedzik sam poprosił aby jej mu nie przyznawać. Vip-a chce - ale w puszce ze sklepu hehe ???? Na tym zakończmy temat.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ale dlaczego Ted nie ma już nawet rangi VIP-a? W mojej ocenie został potraktowany jak zwykły śmieć.
Po tylu latach chyba należy mu się odrobinę szacunku.
Potwierdzam to co napisał pestka7. Kraher, zanim wydasz osąd, że ktoś kogoś potraktował jak śmiecia, może poczekaj na spokojnie na wyjaśnienie.

Co do drugiej osoby - Macko18, został on Junior Adminem, ponieważ jak wiecie Ramzesa zrezygnował z funkcji.

Ło to cała historyja, taka odpowiedź powinna być wystarczająca myślę.

pzdr!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom