>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co słychac u naszych Orłów

matex 0

matex

Użytkownik
co do obrony to dzis wyczytałem, ze byc moze bedzie wygladac to tak:

Wasilewski/Golański - Jop - Bąk - Żewałakow

a co do Rogera, to masz rację, nie wiem czemu wystawiłem go na prawe :] moze dla tego ze jakos nie interesowałem sie jego kariera wczesniej ... ;)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Matex i Jaques
Swoją ocenę meczu mam na przykładzie meczu który oglądałem na telebimie w centrum miasta w którym mieszkam.Na pewno nie wszystko widziałem ale z tego co widziałem ( cóż za składnia :p ) Łobo mieszał dość sowicie.Ta akcja z Żurawiem w jego wykonaniu na pewno przypadkowo ale brakowało nie wiele.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
skład Polski na mecz a Austria by Me ???? :

ofensywny
--------------------------Boruc------------------------
Wasilewski/Golanski --- Bak --- Zewlakow --- Wawrzyniak
----------------------Lewandowski---------------------
Łobodziński ---------------------------------- Smolarek
---------------Roger--------------Garguła-------------
-----------------------Piszczek----------------------

defensywny
--------------------------Boruc------------------------
Wasilewski/Golanski --- Bak --- Jop ----------- Żewłakow
----------Lewandowski------Dudka---------------------
Łobodziński ---------------------------------- Smolarek
-------------------------Roger------------------------
-----------------------Piszczek----------------------
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Trochę nie na temat, nie wiem jak was ale mnie denerwują ciągłe komentarze &quot;eksperta&quot; Hajto, który praktycznie w każdym programie ciągle krytykuje naszą reprezentację. Sam grał na wielkiej imprezie w Koreii i Japonii i jakoś tam nie był taki mądry a szkoda bo może wtedy byśmy weszli dalej. Teraz to mu łatwo siedzieć w garniturku elegancko i komentować ale jak sam był w tej reprezentacji to jakoś nic zmienić na lepsze nie potrafił. Czasami mógłby sobie oszczędzić niektórych komentarzy.
 
domel 49

domel

Forum VIP
dokładnie:!: tez to zauważyłem Hajto nic takiego w Reprezentacji nie pokazał wiec troche nie na miejscu sa jego komentarze. Oczywiście ma parowo do swojej opinii ale śmiać sie z slow naszych reprezentantów to już przesada :/ myślałem ze to Boniek bedzie krytykował naszych pod każdym względem a tu niespodzianka jakoś oszczędza slow na naszych wierzy ze wygramy z Austria. Mysle ze Hajko ma jakiś kompleks :] może chciał byc w Austrii i grac??
 
matex 0

matex

Użytkownik
szczerze mówiąc to ja olewam te całe studio i zazwyczaj oglądam sam mecz :] wiec nie przejmuje sie znawcami typu Hajto ....

a co do składu podanego przez vis maior - Piszczek moim zdaniem nie nadaje się na te pozycje. tam moim zdaniem powinien zagrac Saganowski a Piszczek ew. za Łobodzińskiego ...
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Musieli jakiegoś eksperta do studia zaprosić ale bardziej od Hajty wkurza mnie Kowalczyk , pomijając ,że jego składnia pozostawia wiele do życzenia , wali teksty typu &quot; powinniśmy przyjechać na 2 mecz na EURO bo z Niemcami wiadomo ,że przegramy &quot;.Tak się nie robi.
Co do składu na Austriaków to ja bym zagrał va bank.
Boruc
Wasilewski Bąk Żewłakow Dudka
Lewandowski Roger Krzynówek(garguła)
Piszczek Smolarek Łobodziński
Tylko z pozoru ofensywne ustawienie bo może przejść w 3-52 jak i 4-4-2 w zależności od sytuacji.Przy stanie 0-1 może nawet przejść do 3-4-3.​
 
L 237

lookash

Użytkownik
roger udowodnił że zasługuje na pierwszą 11 bo jako jeden z nielicznych się pokazał z dobrej strony..co do piszczka to mam pewne zastrzeżenia bo kilka razy pociągnął ładnie skrzydłem ale brakowało mu precyzji i zimnej krwi...czy przekonał leo?myślę że w wyjściowym składzie nie wyjdzie jednak...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Super ;/ Jak tak dalej pójdzie to w spotkaniu z Austrią nie sklecimy 11 zawodników ...
Prawda jest taka ,że nie mamy ławki rezerwowych i to największy błąd Benhakera.
Tak wogóle to Piszczek nie nadawał się na pierwszy skład na Austrie , ale z ławki mógł wejść.
Jak tak dalej pójdzie to przed meczem z chorwatami wyleci jeszcze kilku ???? :-?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dzięki jedneemu łysemu pajacowi Polska praktycznie straciła szanse na awans, jeden złodziej zniweczył pracę całego zespołu nad sukcesem, i nie zgodzę się, że austriakom się to należało bo Roger strzelił ze spalonego, ponieważ jesli spalony był (sam nie wiem) to to był zwykły błąd sędziego, taki jak np w meczu z Niemcami gdzie takze straciliśmy gola ze spalonego i jakoś nikt pretensji większych nie miał, tu takze był zwykly bląd sędziego, nikt nie jest nieomylny, ale ten karny to nie był bląd sędziego tylko prezent, widać było ze sędzia szukał tylko sytuacji aby zagwizdać na korzyśc Austrii. WEBB=ZŁODZIEJ

Aby wyjść z grupy Polacy muszą wygrać z Chorwajcą i liczyć na zwycięstwo Austrii z Niemcami w o jedną bramkę mniej niż my. A nie wiem czy jesli NIE-AUS będzie remis 0-0 a Polska wygra 3-0 to czy nie wyjdziemy.
Ale powiedzmy sobie szczerze sędziowie nie pozwolą zeby Niemcy nie wyszli z grupy.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Moglismy strzelic na 2-0 i nie było problemu ale ten skur...l zabrał nam zwycięstwo za takie coś karny ,znów Boruc gra świetnie i co z tego eh .Nie liczy żaden ranking tylko bezpośredni mecz wiec Austria musi wygrac i my tez tylko jedną bramką wiecej tylko że Autria wygra to mało prawdopodobne i znów do domu jedziemy dzięki sędziemu 40sekund zabrakło.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Cóż, teraz pozostaje nam wygrać ostatni mecz i wyjechać z podniesioną głową, bo prawde mówiąc nie wierze, że Niemcy chociaż nie zremisują z Austrią, choć z drugiej strony może znowu sędziowie coś odwalą ale wątpie...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Niemcy nic ciekawego nie grają ! co widzieliśmy w meczu z Chorwacją! jeśli Austria będzie cisnęła od początku tak jak z nami może się to okazać kluczem do sukcesu, biorąc pod uwagę fatalną formę obrońców niemieckich, tak więc gramy do końca!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
O zwycięstwo Polaków możemy się w takim układzie najmniej martwić bo zapewne Chorwaci będą grać rezerwami, jednak jeśli sędziowie nie pomogą Austriakom to raczej nie wygrają z Niemcami , co najwyżej mogą zremisować a jak wiadomo to także nam nic nie daje. Ja nie pamiętam czy kiedykowiek ktoś pomogl nam w osiągnięciu sukcesu, więc nie liczył bym aby teraz było inaczej.

Ja już sam nie wiem czy sędzia sędziował dla Austriaków czy może dla Niemców, bo wiadomo że remis w tym spotkaniu był najlepszym rozwiązaniem dla Niemiec.
 
Do góry Bottom