>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co to znaczy obrócić bonusem ?

V 49

vvss2

Użytkownik
Wiem, ze to pytanie jest dla niektórych głupie, ale zrozumcie, ze ja dopiero zaczynam swoją przygodę z zakładami. Dużo czytałem o tym, ale szczere wiele nie zrozumiałem, a jak widzę każdy buk nie dość, że daje inne kwoty bonusowe, inne zasady, to jeszcze inną ilość razy nakazuje obrócić i tak o to są tacy którzy wymagają tylko 1 raz, a są tacy co nawet i 16 razy nakazują obrócić, pytanie co to znaczy ? Załóżmy taką o tą sytuacje, że buk daje bonus 100% do 200zł i nakazuje obrócić go 4 razy po kursie minimalnym załóżmy 1,5zł, czy to oznacza, że ja muszę postawić najpierw załóżmy jeden zakład za minimum 1,5 później drugi za 1,5 itd. aż 4 razy to zrobię ? Czy może tu chodzi o to, że mogę raz postawić byleby wygrać 800zł (200*4) czy tu jeszcze chodzi o coś innego.
 
verno 608,5K

verno

Znawca - Hokej
200zl x4obrót po 1.5 czyli łącznie musisz postawić za 800zl, możesz to rozbić nawet na kupony po 2zł ale musi się uzbierać 800zl.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
200zl x4obrót po 1.5 czyli łącznie musisz postawić za 800zl, możesz to rozbić nawet na kupony po 2zł ale musi się uzbierać 800zl.
Nie wiem czy dobrze rozumiem, jak źle to mnie popraw. Trzymajmy się tego bonusu i tej sytuacji o której napisałem. Czy to wygląda tak, że wpłacam 200zł dostaje z automatu 200zł bonusu i później powiedzmy wpłacam 600zł, stawiam powiedzmy 1 zakład za te 800zł i wtedy otrzymuje te 200zł bonusu bez względu na wynik ? Założmy, ze kurs jest 1,5 i załóżmy, że wygrywam czy wtedy mam na koncie (800*1,5)+200=1200+200=1400zł ? A jak przegram to mam po prostu 200zł które mogę wypłacić ? Jeżeli ja jednak źle rozumuje to mi napiszcie jak to powinno wyglądać, bo ja najlepiej uczę się na przykladach, a nie na regułkach
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Zalezy jaki buk w fortunie masz liczone razem ,a np.totolotek masz bonus oddzielnie i to co wplaciles oddzielnie grasz za bonus z kursem takim jaki jest do obrotu .Może być 1 kupon za cala kase, albo graj po 2 zl
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem czy dobrze rozumiem, jak źle to mnie popraw. Trzymajmy się tego bonusu i tej sytuacji o której napisałem. Czy to wygląda tak, że wpłacam 200zł dostaje z automatu 200zł bonusu i później powiedzmy wpłacam 600zł, stawiam powiedzmy 1 zakład za te 800zł i wtedy otrzymuje te 200zł bonusu bez względu na wynik ? Założmy, ze kurs jest 1,5 i załóżmy, że wygrywam czy wtedy mam na koncie (800*1,5)+200=1200+200=1400zł ? A jak przegram to mam po prostu 200zł które mogę wypłacić ? Jeżeli ja jednak źle rozumuje to mi napiszcie jak to powinno wyglądać, bo ja najlepiej uczę się na przykladach, a nie na regułkach
nie bardzo rozumiem po co chcesz włacić te dodatkowe 600zł? Wpłaciłeś 200zł i musisz to obrócić 4x po kursie @1,5, więc grasz za stawkę jaką uważasz za słuszną po wymaganym kursie (1,5), musisz zagrać tyle kuponów, żeby suma Twoich stawek wynosiła 800zł, wtedy bonus będziesz miał obrócony.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
nie bardzo rozumiem po co chcesz włacić te dodatkowe 600zł? Wpłaciłeś 200zł i musisz to obrócić 4x po kursie @1,5, więc grasz za stawkę jaką uważasz za słuszną po wymaganym kursie (1,5), musisz zagrać tyle kuponów, żeby suma Twoich stawek wynosiła 800zł, wtedy bonus będziesz miał obrócony.
Chodzi o to, że ja łącznie musze postawić za 800zł, więc skoro mam możliwość zrobienia tego za jednym zamachem to po co mam dzielić te 800zł na niewiadomo ile kuponów ?
 
Do góry Bottom