>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

co zamiast 22bet

E 0

engelbobo

Użytkownik
Witajcie,

jestem nowym użytkownikiem i jeśli zamieszam post nie tam gdzie powinienem z góry przepraszam.
Grałem na 22bet od 2 lat. Wygrałem od nich trochę pieniędzy i nałożyli mi najpierw limity, potem niższe kursy a teraz niekończącą się weryfikację.
Wyczytałem tutaj, że tak właśnie robią. Na szczęście przed tym wszystkim udało mi się wypłacić prawie wszystko. Został 1000 z groszami, którego nie mogę wypłacić bo ciągle chcą jakichś dokumentów.
Czuję, że nie przejdę tego bo ciągle będzie coś więc postanowiłem odpuścić temat a dobrze mi się tam grało, wypłacali, support też jako tako aż do teraz. Mogę powiedzieć, że byli uczciwi, do czasu.

W związku z tym co polecacie zamiast 22bet? Ktoś gra już gdzieś jakiś czas i może polecieć?
Żeby nie wymagali weryfikacji na wstępie ale jeśli wymagają to "normalnej", żeby nie nakładali szybko limitów, żeby nie był to klon 22bet bo zaraz będzie jak w 22bet. Żeby byli uczciwi - oczywiście nikt gwarancji nie da, że skoro dziś jest ok to jutro też będzie.

Rozważam też założenie nowego konta w 22bet ale nie wiem czy nie zmieniła im się polityka i czy nie chcą od razu dokumentów potwierdzających tożsamość.
No i wtedy pozostaje też kwestia zasilania i wypłacania z takiego fake konta.
Ktoś ma jakieś doświadczenie z takim rozwiązaniem?

Dzięki
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik

W tym temacie musisz pogrzebać i chłopaki tam często jakieś fajne buki opisują
 
Do góry Bottom