>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zrobić z kodami paysafecard?

M 38

miguel22

Użytkownik
Witam!
W poprzednim miesiącu wygrałem w kilku konkursach kody psc, ale nie wiem jak teraz ich użyć! Dostałem je na maila, ale nie wiem co z nimi zrobić. Szukałem tutaj jasnej odpowiedzi ale nie moge jej znaleźć.
Założyłem konto na paysafecard, ale według tego co czytałem kolejnym krokiem jest zakupienie karty i tu pojawia sie pytanie. Po co mam kupowac karte za gotówke jak ja chce wykorzystać przyznana mi nagrode a nie do tego dopłacać. Może mi ktos wytłumaczyc co trzeba zrobic od poczatku do końca by zrealizowac te bony? Bardzo prosze o pomoc. Nie miałem nigdy z tym styczności i nie wiem jak sie do tego zabrać...
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Zalożyłem konto! Ale nie rozumiem jak to mam doładowac z poziomu www Możesz jaśniej?
Mam gdzieś koło 5 kodów na łączną kwotę 300-400 zł. Czytałem, że chcąc wpłacić to do dowolnego buka muszę zakupić kartę na taką samą kwote i podczas przepisywania z niej pinu wstukać pod spodem kody z tych bonów! I wtedy bede miał podwojoną wartość! Wiec jak kupię karte za 300 i wklepie przy wpłacie moje kody otrzymam 600!
A jest jakas inna opcja? Daj znać jak możesz!
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
czesc ???? jak chcesz moge od Ciebie kupic kod ???? np. za 100zl zaplace ci 98 zl ???? tobie i mnie sie oplaci ???? moge i pieniazki wyslac na mb albo netellera lub konto bankowe
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zalożyłem konto! Ale nie rozumiem jak to mam doładowac z poziomu www Możesz jaśniej?
Mam gdzieś koło 5 kodów na łączną kwotę 300-400 zł. Czytałem, że chcąc wpłacić to do dowolnego buka muszę zakupić kartę na taką samą kwote i podczas przepisywania z niej pinu wstukać pod spodem kody z tych bonów! I wtedy bede miał podwojoną wartość! Wiec jak kupię karte za 300 i wklepie przy wpłacie moje kody otrzymam 600!
A jest jakas inna opcja? Daj znać jak możesz!
https://www.paysafecard.com/pl-pl/
Resjtrujesz tutaj konto i masz wszystko opisane. Wpłacasz na swoje konto poprzez kody a potem najprosciej żebyś to wypłacił np na konto bankowe to wpłacasz do jakiegoś bukmachera/kasyna poprzez twojego PSC i wypłacasz na konto bankowe.
 
Do góry Bottom