>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CONCACAF Liga Mistrzów

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów CONCACAF
Real Salt Lake - Columbus Crew


Jutrzejszej nocy, a raczej o polskim poranku o godzinie 4:00 w Salt Lake City rozpocznie się rewanżowy mecz Ligi Mistrzów strefy CONCACAF pomiędzy Real Salt Lake i Columbus Crew.
W pierwszym spotkaniu zawodnicy z Realu uzyskali dość korzystny wynik, remisując na wyjeździe 0:0. Teraz Columbus Crew ma piekielnie trudne zadanie wygrać na wyjeździe gdzie ekipa z Salt Lake City jest niepokonana u siebie od 17 maja 2009 roku ! Polegli wtedy 0:2 z Sporting KC. Od tego czasu zanotowali u siebie 9 remisów i 21 zwycięstw co jest bardzo korzystnym rezultatem.
Poniżej dowód:
W fazie grupowej wygrali u siebie wszystkie mecze i wyszli z 1 miejsca w grupie. Według mnie Real miał silniejszą grupę A niż ich jutrzejsi rywale w grupie B. Real musiał grać z Toronto, drużyną z Panamy i zawsze silnymi Meksykanami CDSC Cruz Azu.
Columbusi według mnie mieli łatwiejszą grupę. Grali z drużyną z Gwatemali CSD Municipal, Joe Public z Trynidad i Tobago i meksykańskim Club Santos Laguna.
Forma wyjazdowa Columbus Crew jest zupełnie inna niż domowa Realu. Na wyjeździe zdołali ograć jedynie zespół z Trynidad i Tobago wygrywając 1:4, ale ogranie takiego przeciwnika o niczym nie świadczy.
Poniżej wyniki:
O lidze również nie ma co wspominać, bo rusza dopiero około 20 marca. Więc obydwa zespoły mogą spokojnie skupić się na jutrzejszym meczu.
W poprzednim meczu który zakończył się 0:0 było dość gorąco, a mianowicie padły aż 3 czerwone kartki. Od 53 minuty Real grał w 10, a w 72, zarówno gospodarze jak i goście dostali po czerwonej.
Do tego należy dodać na pewno ciekawy fakt, spotkania pomiędzy tymi drużynami.
Widać, że w ostatnich latach Salt Lake spokojnie sobie radzi u siebie z Columbus Crew. Czy jutro będzie tak samo ?
Real Salt Lake - 1,50 bet365 4:1 ✅
Źródło: http://sportowe-analizy.blogspot.com/2011/03/real-salt-lake-columbus-crew.html
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
CF Monterrey - Deportivo Toluca


Dziś we wtorek gdy prawie cała Europa toczy pucharowe potyczki, wyszukałem znowu dość ciekawe spotkanie z Ligi Mistrzów strefy CONCACAF, spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy 3 marca.
Tym razem spotkają się dwie Meksykańskie drużyny CF Rayados de Monterrey i Deportivo Toluca FC.
Pierwszy mecz zakończył się dość nieoczekiwanie bo wygrała ekipa gości po bramce w 83 minucie Martineza, lecz gospodarze w tym meczu grali od 9 minuty w 10 bo Kolumbijczyk Arias dostał czerwoną kartkę. Tak oto teraz drużyna CF Monterrey jest w bardzo korzystnej sytuacji do awansu. Wystarczy im remis by znaleźć się w półfinale ligi mistrzów strefy CONCACAF.
Obydwie drużyny doskonale znają się z rodzimej ligi i kolejnym atutem drużyny Monterrey jest korzystne H2H (head to head). Toluca ostatni raz wygrała na wyjeździe z Monterrey w grudniu 2005 roku, gdzie grali wtedy kapitalny sezon, między innymi II miejsce właśnie w lidze mistrzów. Później już nie udało im się wywieźć 3 punktów z twierdzy w Monterrey.
Kolejnym ciekawym faktem jest to, że miasto Toluca położone jest na wysokości 2600 metrów nad poziomem morza, więc trochę inne warunki do gry w piłkę niż w Monterrey gdzie miasto położone jest na wysokości około 500 metrów nad poziomem morza. Więc ugranie wyjazdowego korzystnego wyniku jest tutaj podwójnym plusem dla ekipy CF Rayados de Monterrey.
Warto wspomnieć o formie obydwu drużyn. Toluca ewidentnie widać, że notuje ewidentny spadek formy. 3 ostatnie mecze to ich 3 porażki. Jedyne co mnie martwi to na przestrzeni ostatnich lat, według statystyk Toluca nie zanotowała formy 4 przegranych meczy z rzędu, przynajmniej od 2003 roku. Ale każda seria musi się kiedyś skończyć, a dzisiejszej nocy jest doskonała okazja do tego.
Skoro mówimy o takich statystykach to należy wspomnieć o tym, że Toluca u siebie po raz pierwszy przegrała od 2003 roku gdzie polegli na własnym terenie 1:4 z Club America w rozgrywkach ligi mistrzów.
Jaka jest forma wyjazdowa w lidze mistrzów Deportivo ? Kiepska, o czym świadczą poniższe wyniki:
Ostatni mecz jaki wygrali na wyjeździe był w 2009 roku z drużyną z USA DC United i San Juan Jabloteh Trynidad i Tobago.
Teraz czeka ich trudne spotkanie z Monterrey gdzie w 2010 roku w lidze mistrzów u siebie wygrali wszystkie mecze.
Jak będzie jutro ? Myślę, że Monterrey awansuje, a do tego potrzebne jest zwycięstwo lub tylko remis.
Mam nadzieję, że dobre passa na blogu nadal się utrzyma.
Monterrey DNB - 1,57 bet365
Źródło: http://sportowe-analizy.blogspot.com/2011/03/cf-monterrey-deportivo-toluca.html
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Real Salt Lake - CF Monterrey DNB 1,63 0:1 ⛔

O ile mnie pamięć nie myli to już 3 czy 4 raz typuję na Real Salt Lake i zawsze było trafnie. Taką samą nadzieję mam i tym razem. Argumenty nadal te same. Dla przypomnienia Real Salt Lake jest piekielnie silny na własnym terenie. Ostatni mecz jaki przegrali u siebie odbył się w 2009 roku 17 maja ! Teraz może to co niektórych zdziwi, ale w pucharze strefie CONCACAF finał rozgrywany jest na boisku gości i gospodarzy. W pierwszym meczu Real Salt Lake zremisował z meksykańskim Monterrey 2:2 i tylko krok ich dzieli od wymarzonego pucharu. Według mnie gospodarze wygrają to spotkanie, choć wystarczy im nawet remis 0:0 czy 1:1 by zdobyć to trofeum. Na własnym terenie Real potrafi nawet wygrać 4:1 z czołówką MLS Los Angeles Galaxy. Do tego dodam fakt, że gospodarze w tym sezonie wygrali wszystkie mecze u siebie właśnie w lidze mistrzów strefy CONCACAF.
Ciekawą informacją jest to, że Real jest na II miejscu w lidze pomimo, że mają rozegrane tylko 4 mecze (12 punktów), A przykładowo takie LA Galaxy ma rozegranych 2 razy więcej meczów i mają 15 punktów. Dziś nie wyobrażam sobie by na własnym terenie Real Salt Lake nie zdobył tego trofeum.
Ostatnie wyniki gości nie zachwycają:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik

Nie widzę tematu a warto według mnie go założyć.Są to coroczne rozgrywki pucharowe organizowane przez federację CONCACAF dla czołowych klubów pochodzących z krajów Ameryki Północnej.
Od roku 2005 zwycięzca turnieju ma prawo udziału w organizowanych przez FIFA klubowych mistrzostwach świata. Ponadto finalista rozgrywek jest jednym z trzech klubów strefy CONCACAF, który może wziąć udział w Copa Sudamericana.Obecnie prawo gry w pucharze mają 24 drużyny – cztery z Meksyku, cztery z USA (Major League Soccer), trzy lub dwa najlepsze kluby z krajowych lig środkowoamerykańskich krajów oraz trzy najlepsze z Pucharu Mistrzów Karaibów. (za wikipedia ,nie lubię opisywać musiałem sobie pomóc).Tutaj oficjalna strona w językach angielskim i hiszpańskim http://www.concacafchampions.com/page/CL/Home/
W razie pytań PW.
Proszę nie usuwać tematu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dobra o i pierwszy meczyk(nie chciałem zamieszczać &quot;analizy&quot; w pierwszym poście).

Santos Laguna - Olimpia
Już dziś o 4 godzinie zmierzą się meksykański Santos Laguna z honduraską(?) Olimpią faworytem są gospodarze i nie ma co się dziwić bardzo dobra ofensywna ekipa u siebie groźna co pokazała już nie jednokrotnie czy to w CL czy w Meksykańskiej lidze ,bardzo dobrze zaczęli ligę od wysokiego zwycięstwa z nie byle kim a z Pachucą (1-4 na wyjeździe Santos) .Olimpia to jeden z najlepszych klubów w Hondurasie u siebie grają dobrze ale ten wyjazd do Meksyku do łatwych nie będzie należał .Obie drużyny sporo strzelają ofensywa to podstawa ,za gospodarzami przemawia jeszcze to że Olimpia o ile się nie mylę ostatnio grała w maju(w razie pomyłki pisać)Santos już wszedł w rytm meczowy ,jest to naprawdę ciekawa drużyna piłkarze tacy jak bramkostrzelny Peralta ,Estrada ,Baloy czy Rodriguez sporo mogą namieszać ,wydaję się że ten mecz będzie do jednej bramki .Na uwagę zasługuję u gości R.Bruschi który strzela sporo ,jest Garcia nie zły obrońca i bramkarz Escober który jest podstawowym bramkarzem rep Hondurasu.Olimpia w swoim zespole posiada tylko 2 Brazylijczyków reszta to Honduranie .Ale do rzeczy ja w tym meczu gram na gospodarzy ,którzy na prawdę są zespołem lepszy i dziś to udowodnią do tego over 2.5 w meczu na ofensywę tutaj jest największy wkład .

Typy:
Santos Laguna 1.30 Expekt✅
over 2.5 1.73 Sportingbet✅


edit
kolejne peffki izzi
;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Morelia-Tempête
Kolejny mecz i tak pokrótce Monacras Morelia to solidna ekipka z Meksyku bardzo dobra defensywa ,drużyna swojego podwórka ,bramkarz dobry obrona też niczego sobie i w ataku radzą sobie przyzwoicie ,przyjdzie im się zmierzyć ze słabą drużyną z Haiti ,składa się ona głównie z graczy z Haiti +3 Brazylijczyków .Morelia nie powinna mieć żadnych problemów z tym zespołem,defensywa mało traci jak na warunki meksykańskie .Typy na to spotkanie to:
Obie nie strzelą 1.70 Bwin
✅

;)
edit
5-0 izzi;) co więcej goście przez cały mecz oddali jeden strzał na bramkę gospodarzy,pod każdym względem Morelia miażdżyła drużynę z Haiti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Real Estelí vs. Toronto
Egzotyczne: drużyna gospodarzy z kraju Nikaragua* nie daleko Hondurasu i Kanady.W pierwszym meczu o dziwo Toronto wygrało tylko 2-1 i nie jest to jakiś super rezultat przed rewanżem gospodarze to drużyna swojego podwórka u siebie dobrze grają łatwo nie będzie Kanadyjczykom .Toronto ma piłkarzy którzy są znani bądź byli w Europie jak T.Frings ,D. Koevermans + paru obiecujących graczy z Holandii ,Anglii i Francji na papierze goście powinni przebiec się po gospodarzach ale ja bym się takiego łatwego meczu nie spodziewał szanse na zaistniej dalej mają gracze Realu niż tylko u siebie w lidze .Zespół z Kanady na wyjazdach nie zachwyca choć w pierwszym meczu mieli posiadanie piłki na poziomie 71% zdołali strzelić 2 bramki , Real gra z kontry które są groźne,skład gospodarzy to głównie Nikaraguańczycy + 2 Meksykanów jest to wiekowy zespół sporo piłkarzy ponad 27lat ja widzę:

2 poł więcej goli 1.909 Sportingbet
⛔
obie strzelą 1.67 bwin✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Seattle Sounders vs. San Francisco
Gospodarze dobra ekipa swojego podwórka w pierwszym meczu mieli więcej okazji ale nic nie udało im się strzelić przegrali 1-0 ,u siebie sporo strzelają ,i tracą. Ofensywny styl gry prezentują ,zagrają z Panamską drużyną która radzi przeciętnie ,na wyjazdach słabo ,nastawieni będą głównie na obronę ,ale czy im to wyjdzie na dobre to nie wiem jadą na ciężki teren na 9 meczy w CONCACAF wygrali 2 (u siebie) reszta to porażki .
Typ:

Seattle over 1.5 gola 1.50 Sportingbet⛔
Obie nie strzelą 1.666 Sportingbet ✅
edit
tylko 1-0 ;)
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dallas - Alianza FC @1.30
Dallas na wyjeździe zwyciężyło 1:0 lecz taki wynik nie może sprawić, że będą pewni awansu. Jednakże u siebie napewno będzie im się grać łatwiej niż na Salwadorze.
Hyndman says his team won’t put 10 men behind the ball and play passive soccer.
Jak widać trener nie zamierza bronić wyniku, tak więc chyba można być spokojnym o wynik, gdyż piłkarsko Dallas to drużyna lepsza.
Tempete FC - Monarcas Morelia @1.25
Meksyk to potęga w strefie CONCACAF, w 6 ostatnich finałach tylko 2 razy zagościł zespół spoza tego kraju, rzecz jasna ani razu nie wygrał. Dziś w nocy meksykańskie Monarcas na wyjeździe zagra z Haitańskim Tempete. Haiti footballem nie stoi co było widać w pierwszym meczu gdy Tempete poległo 5:0. U siebie być może ustrzegą się pogromu, jednak 2 bramki to raczej minimum, które zaaplikują im Meksykanie.
Dubelek 1.625 powinien wejść na luzie, można też dorzucić do jakiegoś kuponu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
można ale 5-0 dla Moreli w pierwszym meczu mówi samo za siebie nie wiadomo jak podejdą do tego meczu i czy pojedzie dobry skład a kurs 1.25 słaby ale powinien wejść ;) choć ryzyko sporawe
edit

Jednak nie dali żadnych szans rywalowi 2-0 wygrali na wyjeździe ;) w dwumeczu 7-0
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
X

Spotkanie meksykańskiego Santos Laguna z honduraskim Realem Espana. Meksykańskie ekipy od lat rządzą w Lidze Mistrzów CONCACAF. Santos w fazie eliminacyjnej pokonał inny zespół z Homdurasu, Olimpię. W meczu u siebie wygrał 3-1, na wyjeździe przegrał 1-2. U siebie drużyna z Meksyku gra bardzo dobrze: w dwunastu ostatnich meczach jeden mecz przegrała, pozostałe 11 kończyła jako zwycięzca. Zwycięstwa te były okazałe, zdarzało się że strzelali przeciwnikom po pięć czy sześć bramek. Real to jak na warunki krajowe czołowa drużyna, ale kluby z Hondurasu nie odgrywają znaczącej roli w rozgrywkach Ligi Mistrzów, tak więc spodziewam się łatwej i okazałej wygranej meksykańskiej ekipy, bo na pewno będą chcieli w dobrym stylu rozpocząć rozgrywki w fazie grupowej.
Strzeli tylko Santos @ 1,66 bet365 ⛔ 3-2
Santos (-2 AH) @ 2,05
⛔
over 2,5 @ 1,44 ✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pumas UNAM vs. Dallas
Mecz jest w czwartek w nocy ,ale nie będzie mnie i już podaje.
Gospodarze ,świetnie grają ,bardzo dobrze ułożony zespół ,defensywa mało traci + solidna ofensywa z tego co policzyłem w CONCACAF na 17 meczy u siebie przegrali tylko 1 robi wrażenie ,w lidze też świetna forma na razie bez porażki.Herrera będzie strasznie kręcił gośćmi ,bardzo ciekawy napastnik.A goście na wyjazdach grają też ciekawie ,zajmują 2 miejsce w MLS .W tym meczu myślę,że ciekawym typem jest under 2.5 patrząc na wyniki gospodarzy i ich obronę ,która mało traci ,Dallas na wyjazdach w kratkę raz over ,raz under ale myślę ,że tutaj nie przyjadą z nastawieniem ofensywny bo to ciężki teren i może skończyć się to źle ,głównie będą grać z kontry.Pumas powinno także podtrzymać swoją formę, bo zespołem to są lepszym.
Typ:
Under 2.5 Betsafe✅
Pumas UNAM 1.65 Betsafe⛔
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas na strefę CONCACAF i ichną Ligę Mistrzów:

LA Galaxy -1 AH 1.700 ✅
Bet365
5/10

LA Galaxy -2 AH 3.200 zwrot
Bet365
2/10

Galaxy jest właściwie w środku ligi, jest liderem MLS, mają dobrą formę. Motagua dopiero co zaczęła sezon. Póki co przeszli gwatemalski Municipal w CCL, dzięki wygranej u siebie 4:0, bo wyjazd 0:2. Poza tym 2 wyjazdy w lidze, jeden w plecy, drugi remis, ale ekipy bez szału. Jak nie radzą sobie z wyjazdami w swoim kraju to co będzie w przypadku wyjazdu do USA:?: Moim zdaniem pogrom.


CSD Comunicaciones strzeli 1.80 ✅
Bet365
2/10

Takie coś, wydaje mi się, że Seattle wcale nie jest takie mocne. W poprzedniej rundzie LM się męczyli bardzo z panamskim San Francisco. A ekipa z Gwatemali jest wg mnie mocniejsza od San Francisco. Mają 2 dobrych jak na tamte warunki napadziorów. Myślę, że bramkę mogą ustrzelić tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna vs. Isidro Metapán
Faworyt gospodarze ,zagrają z salwadorską drużyną ,która ma tyle samo pkt (6pkt) walka można powiedzieć ,że o pierwsze miejsce .Santos ofensywnie wygląda bardzo solidnie sporo strzelają w 3 spotkaniach CONCACAF u siebie wpadło 13 bramek ,strzelili 7 stracili 6.Goście na 3 wyjazdy w których brali udział wpadło 12 bramek ,strzelili 5 bramek i 7 stracili.Nie widzę innej opcji niż over w tym meczu .W Sierpniu grali już ze sobą te ekipy i Isidro wygrało 2-0 lecz okazji było dużo więcej ,dziś ciężki i overowy teren dla gości ,dla gospodarzy próba odskoczenia na 3pkt i usamodzielnienie się na pozycji lidera.
Typ:

Over 2.5 1.55 gamebookers✅

6-0 ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monterrey vs. Herediano
Ciężko tu porównać dwie drużyny do siebie ponieważ dzieli ich przepaść,gospodarze jedna z lepszych ekip w Meksyku ,goście drużyna z Kostaryki .Grali ze sobą w sierpniu na stadionie Herediano mecz zakończył się zwycięstwem Monterrey 5-0.Ofensywa bardzo dobra ,defensywie przytrafiają się błędy nie widzę innej opcji niż over w tym spotkaniu .Są tacy zawodnicy jak H.Suazo ,A. De Nigris,A. Carreño,Ayovi więc 3 bramki powinno wpaść a kursy całkiem sympatyczny choć już spadł .Herediano sporo traci na wyjazdach i to z przeciętniakami w CONCACAF.
Typ:
Over 2.5 1.60 Bet365 ⛔
1 poł. powyżej 1 (w przypadku jednej bramki zwrot) 1.575 Bet365 zwrot
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jedziemy dalej .
Real Espana - Santos Laguna
Kadrowo o klasę lepsi goście ,ale Real Espana to charakterny zespół nawet jak zalicza pogrom to coś strzela ,Santos w bardzo dobrej formie sporo strzela ,ale w tym meczu nie muszą się przemęczać wystarczy im remis ,a gospodarze żeby coś osiągnąć muszą wygrać ,dobrą opcją wydaję się typ obie strzelą ,obie drużyny grali ze sobą w sierpniu Santos wygrał 3-2 .Moim zdaniem obie strzelą ,a kurs przyjemny.
Typ:
BTS 1.60 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
U.N.A.M. Pumas - Metapan
Co tu dużo pisać drużyna gości w tych rozgrywkach mogła powalczyć tylko u siebie i to zrobiła wygrywając 2-1 ,ale na terenie w stolicy Meksyku nie widzę dla nich szans ,piłkarsko gospodarze są o poziom wyżej potrafią się spiąć i powalczyć z tymi najlepszymi (w lidze meksykańskiej) w CONCACAF rzadko u siebie przegrywają na 9 meczy 7 wygranych i 2 porażki goście wręcz odwrotnie 9 meczy 8przegranych i 1 zwycięstwo.Nie wyobrażam sobie ,że Pumas nie przejdzie paly offów i kibice w Meksyku zapewne też .Ja na ten mecz polecam over 2.5 z Tobet gdzie trzymają przyzwoity kurs i szybka bramka dla gospodarzy .
Typy:
over 2.5 1.60 Tobet✅
U.N.A.M Pumas strzeli przed 30 min 1.83 bet365✅
\miodzio;)
peffa
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monterrey - Pumas UNAM
No i mamy już półfinały ,w tym meczu spotkają się dwie ekipy z Meksyku ,Monterrey jest ostatnim zdobywcą pucharu ,forma ostatnio bardzo dobra po prostu wszystko im wychodzi ,grają bardzo ofensywny futbol i dosyć skuteczny ,obrona całkiem dobrze sobie radzi ostatnie 11 spotkań u siebie nie przegrali ,stracili w nich 9 bramek czyli jak na tak overową ligę to bardzo dobrze ,strzelili 30 bramek :cool: Najlepszy strzelec w lidze jak na razie De Nigris 7 bramek 11 meczy ,ale nie muszę przypominać chyba takich nazwisk jak H.Suazo ,C.Delgado.Goście na wyjazdach słabo w 10 meczach 6 porażek 1 wygrana i 3 remisy stracili 13 bramek ,strzelili 7 najlepszy ich strzelec Cacho 4 trafienia .W tym meczu zagram na Monterrey bo po prostu są lepsi ,i forma bardzo dobra ,tutaj jest dwu mecz więc myślę ,że Monterrey u siebie będzie chciało wygrać przekonywująco,co by na wyjeździe nie było problemów .Kursów nie rozumie na tą chwilę ale już lecą na łeb i szyję;).
Typ:
Monterrey 1.91 Bet365 ✅
Monterrey powyżej 1.5 gola 2.05 Sportingbet✅
edit
dupcze:razz:heh
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jak ktoś znajdzie u jakiegokolwiek buka zakład na wygraną całego pucharu, przez którąś z drużyn niech napiszę.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna-Toronto
Faworytem Santos i trudno się nie zgodzić ,piłkarsko lepsi od Toronto .W pierwszym meczu 1-1 ,dla ekipy z Meksyku to bardzo dobry wynik ,u siebie powinni bez problemu poradzić sobie z Toronto .Santos gra bardzo ofensywną piłkę strzela mnóstwo goli ,forma ostatnio przednia .W ostatnim 5 meczach w tych rozgrywkach Santos u siebie strzelił 20 bramek ,stracił 4 .Toronto ostatnio bez formy ,na wyjazdach grają w kratkę choć ostatnie 5 spotkań w CONCACAF 4 wygrane i 1 porażka ale te wygrane to z drużynami w pół amatorskich lig porażka z Meksykańskim Pumas 4-0 mówi sama za siebie.Nie widzę innej opcji niż wygrana Santosu Laguna i można spodziewać się kilku bramek.Mecz dopiero 5 kwietnia ale kursy polecą.
Typ:
Santos Laguna 1.35 Bwin✅
over 2.5 w meczu 1.75 Tobet
✅
Santos Laguna wygra i powyżej 2.5 w meczu 1.83 Bet365✅

i tak ma być zawsze;)
FT 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom