>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CONCACAF Liga Mistrzów

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
W finale zagra Monterrey i Santos Laguna ,dwie drużyny z Meksyku zapowiada się bardzo dobry dwumecz ,pierwsze spotkanie 16 kwietnia.Zapraszam do dyskusji po raz enty....
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Rozgrywki wygrywa Monterrey drugi raz z rzędu ,w meczu u siebie wygrali 2-0 a na wyjeździe przegrali 2-1 .Trzeba przyznać że zasłużyli na wygraną ,bardzo dobra forma strzelecka ,solidne mecze u siebie .Rayados wspierało sporo fanów ,po końcowym gwizdku feta na murawie.Więcej napiszę potem i po wklejam jakieś ciekawe foty ,filmiki itd
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
FAS - Olimpia
Liga Mistrzów strefy CONCACAF grupa C, w której występują trzy zespoły: Houston Dynamo oraz mierzące się w przedostatnim pojedynku tej grupy zespoły FAS z Salwadoru i Olimpii (Honduras). Z grupy dalej awansuje zwycięzca a o awans walczą Houston Dynamo i Olimpia, dzisiejszy mecz nie zaważy o awansie, ewentualnym wysokim zwycięstwem goście mogą sobie ułatwić drogę do zwycięstwa w grupie, dla gospodarzy to mecz o honor. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście, którzy wygrali pierwsze spotkanie u siebie z dzisiejszym rywalem pewnie 3:0, zespół FAS nie miał również szans z Houston Dynamo ulegając u siebie 1:3 i na wyjeździe 0:4. W stronę gości warto było zagrać na początku tygodnia kiedy to można było złapać ich nawet po 2.38 a obecnie kurs na nich spadł do poziomu 1.60, jednak ja od razu miałem inne spojrzenie na ten pojedynek, otóż pada w meczach tych drużyn naprawdę sporo bramek, zwłaszcza wykładnią są tu mecze dzisiejszych gospodarzy (bezpośrednie pojedynki walczących o wyjście z grupy ekip Houston i Olimpii to zupełnie inna bajka) w których mamy średnią bliską 4. Zespół FAS nie jest w tym sezonie zbyt mocny, nawet na krajowym podwórku, w 10-zespołowej lidze zajmują odległe szóste miejsce, w meczach wyjazdowych w Lidze Mistrzów również spisywali się słabo, jednak u siebie z Houston nie było już tak tragicznie, zdobyli bramkę, a w drugiej połowie udało im się nawet osiągnąć przewagę i stworzyli sobie sporo sytuacji, mankamentem tej drużyny zdecydowanie jest gra w powietrzu stracili w ten sposób wszystkie(!) 3 bramki u siebie z Houston ale też nie lepiej wyglądała ich gra w tym elemencie choćby na wyjeździe z Olimpią, dla odmiany stracili w ten sposób 2 bramki, natomiast największe zagrożenie rywalom sprawiają strzałami z dystansu. Jeśli zaś chodzi o Olimpię to o awans decydujący mecz zagrają z Houston na wyjeździe, w rodzimej lidze prowadzą bez porażki na koncie, a w ich meczach pada sporo bramek. Do tego wszystkiego należy dodać że zespoły z tych dwóch krajów szczerze się nienawidzą i w każdym z tych spotkań jest walka na całego, często czerwone kartki, a kiedyś doszło nawet z powodu wyniku meczu do krótkotrwałego konfliktu zbrojnego, także pomimo tego że gospodarze nie mają szans na awans, zagrają z ogromną determinacją i m.in. dlatego liczę dziś na sporą ilość bramek, gospodarze będą chcieli sprawić niespodziankę a goście nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów i komplikację w walce o awans, więc nie powinno być dziś zachowawczej gry. Uważam, że spora ilość bramek jest dziś jak najbardziej realna, podobnie było 2 lata temu w spotkaniu tych samych rozgrywek pomiędzy tymi zespołami, FAS przegrał u siebie z Olimpią 1:4, kursy na overki spadają, nie ma co szaleć ze stawką, ale warto spróbować.
ponad 2,5 gola 2.10 expekt
ponad 3,5 gola 3.75 WilliamHill
ponad 4,5 gola 7.75 unibet
Olimpia 1.73 WilliamHill
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jeszcze dużo czasu do 1/4 ale już zapodam rozpiskę:

Znowu meksykańskie ekipy wiodą prym od 2006 roku zgarniają puchar ,ostatnie dwa lata to dominacja Monterrey wątpię jednak żeby trzy razy z rzędu wygrali to trofeum bo jednak nie grają już tak efektywnie jak w poprzednich latach kadra trochę w ofensywie wiekowa ale dalej mają perełki meksykańskiego futbolu grające w reprezentacji.Raz zdarzyło się że trzy razy pod rząd triumfował ten sam zespół ale były to lata odległe 1969,1970,1971 Cruz Azul .
Tutaj potwierdzenie według państw ,kto króluje w tych rozgrywkach na przestrzeni lat:

Piłka nożna w Meksyku poszła bardzo do przodu ,chciałbym taki progres ujrzeć u nas tam młodzieży mają na pęczki a ich reprezentacja gra co raz lepiej.
Śmiesznie w tej statystyce wygląda USA.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Liga Mistrzów - Play Offy
13.03.2013 03:00
Seattle -Tigres
3-1
Typ:1
Kurs:2.71
Buk:pinnacle Sports
Stawka:6/10

Drużyna Tigres zlekceważyła rozgrywki i przyjechała na ten mecz w rezerwowym składzie:Jorge Díaz de León ( gk 0/0), Aaron Fernández ( gk 0/0), José Rivas (df 13/0), Alonso Zamora (df 2/0), Hugo Rodríguez (df 0/0 ), Manuel Viniegra (mf 15/1), Jesús Dueñas (mf 25/0), Elías Hernández (mf 19/2), Jonathan Bornstein (mf 2/0), Alan Pulido (att 16/3), Abraham Stringel (df 0/0), Alberto Acosta (mf 10/3), Taufic Guarch (att 4/0), Jorge Espericueta (mf 0/0), Josué Aguilar (mf 0/0) y Martín Reyes (df 0/0)
W tym składzie jest tylko 2 zawodników z pierwszej jedenastki ,ale prawdopodobnie zaczną mecz na ławce rezerwowych,więc Tigres zagra samymi rezerwowymi.W pierwszy meczu rozgrywanem tydzień temu Tigres wygrało 1-0 ale zagrało w swoim najlepszym składzie.Myślę ,żeby jak najszybciej grać bo kursy ida mocno w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Santos Laguna - Huston Dynamo
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Po pierwszym spotkaniu wygranym przez Houston w nieco szczęśliwych okolicznościach Los Guerreros będą musieli wykazać się nie lada umiejętnościami - by awansować dalej muszą wygrać conajmniej 2:0. Każdy inny wynik, a juz z bramką gości zupełnie komplikuje sprawę, jednak uważam, że Meksykański klub poradzi sobie, na pewno motywujące jest to, że grają u siebie. Tak jak pokazuje tabelka wstawiona przez TrackBanka Meksykańskie teamy poważnie podchodzą do tych rozgrywek, które mogą dać im możliwość gry w KMŚ, a rywale (oczywiście prócz innych zespołów z Meksyku) są po prostu za słabe by powalczyć o dobry wynik. W szeregach gospodarzy pełna motywacja, mieli trochę okazji w USA, nie udało się, więc muszą to odrobić u siebie i jest to bardzo realne. Typy na ten mecz:
Do przerwy/Koniec meczu 1/1 @2,00 bwin ✅ 2:0/3:0
Santos over 1,5 @1,53 bet365 ✅ 3:0
i dla odważniejszych
Santos over 2,5 @2,62 bet365
✅ 3:0

Łapcie jeszcze skrót pierwszego spotkania, liczę dziś na dużo akcji i oczywiście bramek.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=_s7XI0b04vg

+ taka ciekawostka:
W poprzedniej edycji na tym samym szczeblu w 1 meczu Santos przegrał z Seattle Sounders (z którym może się spotkać ponownie, jeśli pokona Houston) 2:1 by w rewanżu wygrać 6:1. W sezonie 08/09 przegrali w pierwszym meczu 2:0 by w rewanżu wygrać 5:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Pora odkopać temat ;)
Valencia - Cruz Azul (-2AH) 2 @ 1,69 Marathonbet ⛔ 1-2
Cruz Azul 2/2 @ 1,55 Marathonbet ✅ 1-2(0-1)
Dwie drużyny o całkiem innych umiejętnościach. Cruz Azul widać poważnie traktuje rozgrywki Ligi Mistrzów bo w pierwszym meczu wyszedł mocnym składem na kostarykańskie Herediano. Pokonali ich pewnie 3-0. Valencia zaś z tym samym Herediano dostała lanie na własnym terenie aż 1-6. Wniosek nasuwa się sam. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie przewidywanych składów na to spotkanie, jednak wyczytałem że trener ma zamiar dać szansę gry zawodnikom, którzy nie dostawali wcześniej dużo minut na boisku. Szansę debiutu ma dziś dostać nowy nabytek klubu Mauro Formica, były gracz Blackburn, Palermo i Newell&#39;s Old Boys. Myślę że nawet tych kilku mniej doświadczonych graczy meksykańskiego zespołu powinno nastrzelać kilka bramek drużynie Valencii.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Kansas - Esteli

W miarę spoko kurs na czyste konto gospodarzy. Zespół gości to na pewno drużyna klasę gorsza, jak nie więcej. W lidze Nikaragui są liderem, ale jaki tam może być poziom? Uważam, że obecne forma gospodarzy, stabilna pozycja w lidze, dająca play-offy i w sumie łatwe 3 punkty, które powinni zdobyć w nocy to czynniki za nimi przemawiające, dodatkowo mają atut własnego boiska. Z podstawowej grupy LM CONCACAF awansują, to niemal pewne, dzisiaj mogą postawić 3 krok w dobrą stronę. Większego zagrożenia goście stanowić nie powinni, u siebie nic wielkiego nie stworzyli, więc ja nie przewiduję tutaj cudów.

Poniżej link do oficjalnej strony Kansas, tam preview przed meczem z zespołem z Nikaragui i ciekawa &#39;gazetka&#39;.

http://www.sportingkc.com/gameon/09-17-13/sporting-kc-esteli

Kansas czyste konto - TAK @1,57 bet365 [1,5/10]

Rzadko gram tego typu zakłady, ale wg mnie warto spróbować
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
CSD Comunicaciones (-1,5) - Caledonia AIA 1 @ 1,7 ✅ 2-0
W pierwszym meczu 3-0 dla zespołu z Gwatemali. Comunicaciones to najlepszy zespół w swoim kraju w ostatnich latach i drugi w historii pod względem mistrzostw ligi. U siebie - jak z resztą każdy zespół w kraju jest do niezwykle mocny zespół. Jeśli chcą mieć szanse na awans to dziś muszą wygrać wysoko i liczyć na szczęście w ostatnim meczu na wyjeździe z Tolucą, gdzie trzeba wygrać. Caledonia w trzech meczach strzeliła 2 bramki, tracąc 11 i oczywiście wszystkie spotkania przegrała. Ostatnio z Toluca 1-5 na własnym terenie. Wyraźnie odstają od dwóch pozostałych drużyn w grupie dlatego myślę, że i dziś nie stawią większego oporu gospodarzom.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Alajuelense - Arabe Unido
Zdecydowanym faworytem jest oczywiście ekipa gospodarzy. Arabe Unido awansowało do fazy pucharowej tylko dlatego, że zdołali wygrać 2 razy z ekipą W Connection (Trynidad i Tobago) i raz z Houston Dynamo, ale USA dziwnie traktuje te rozgrywki (samo Houston nie potrafiło wygrać z Connection). Tak czy inaczej w ćwierćfinale Arabe zagra z zespołem Kostarykańskim.
Gospodarze pewnie wygrali grupę można powiedzieć, dwa razy rozprawili się z dużo mocniejszą Ameriką wygrywając u siebie i na wyjeździe po 1-0. W lidze pozycja bezpieczna, mają tam mecz mniej od innych więc można się skupić na LM CONCACAF, by tam spróbować powalczyć w 1/2 przynajmniej (przyjmując moją wersję, że z Arabe Unido rozprawiają się bez większych problemów). Wiadomo taki etap to pieniądze i jakiś tam prestiż, wiec warto się pokazać. Nie wiem jak tam stoi Panamska piłka, wątpię, że grają jakiś piękny futbol. Co do Alajuelense to na pewno atutem będzie ich ofensywa, ale i też bardzo zgrana defensywa. W przodzie w formie argentyńczyk Palacio, młody Ortiz też potrafi strzelać, a tyły to mieszanka doświadczenia z młodością, która sprawdza się jak na razie bardzo dobrze, co widać po straconych bramkach w lidze. Myślę, że na Estadio Morera Soto obejrzymy dobry występ gospodarzy i zapewnią sobie awans, lub bardzo się do niego przybliżą już w pierwszym meczu. Nawet kibice Saprissy życzą sukcesu Alejueli w tych rozgrywkach, myślę że są w stanie namieszać.
Alajuelense over 1,5 @1,44 3/10 bet365
Alajuelense i over 2,5 @2,00 1/10 bet365
over 9 rożnych @1,72 4/10 bet365

Szkoda, że nie ma zakładów na strzelców, bo bym chętnie Palacio wziął.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ekipa z Kostaryki swoją nieskutecznością bardzo utrudniła sobie sytuację w dwumeczu i będą musieli walczyć w Panamie. No cóż, tak sobie &#39;wybrali&#39; ????
Ale do rzeczy, dubel.
Cruz Azul + Toluca @2,15 marathonbet
Toluca w sumie ma najlepszą sytuację. Remis w USA to dobry wynik i starczy tutaj wygrać po prostu, bez dziwactw. Cruz Azul ma troszkę gorzej, bo z Kansas ulegli 1-0 i będą gonić wynik, więc jednobramkowe zwycięstwo na awans to za mało (no chyba że chcą męczyć w dogrywce) więc liczę na pewniejsze zwycięstwo.
Ogólnie na te rozgrywki Meksykańskie drużyny spinają się należycie, duży procent zwycięzców LM CONCACAF to właśnie ekipy stamtąd, wygrana to niezła kasa i prestiż, ale patrząc na te rozgrywki to śmiesznie prezentują się ekipy z USA co widać na zdjęciu dodanym przez @TrackBank.
Drużyny z Meksyku straty odrabiać umieją i pokazali to niejednokrotnie, pierwszy z brzegu przykład to Santos Laguna z tamtego sezonu gdzie z Houston przegrali na wyjeździe 1-0 by w rewanżu gładko wygrać 3-0. 2 lata temu podobnie, przegrali 2-1 z Seattle by u siebie rozgromić 6-1.
Cruz Azul jak i Toluca nie kwalifikowali się do tych rozgrywek 3 lata z rzędu, to jest ich pierwsza edycja od 3 lat i myślę że warto tutaj pograć na nich, bo zawsze daleko zachodzili, u siebie są mocni i apetyt rośnie w miarę jedzenia obie ekipy w czubie tabeli więc można zawojować LM, bo awans do play-offów w lidze mają już niemal pewny a grają bardzo fajną piłkę.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mamy 3 ekipy z Kostaryki w pucharowej fazie tych rozgrywek, poszukamy czegoś w ich stronę. Króciutko.
Olimpia (Hon) - Herediano (Cos)
Kursy już poleciały trochę, ale imo nadal warto coś przyłożyć w stronę Herediano. Tutaj różnica klas myślę, że weźmie górę, bo uważam że piłka w Hondurasie jest sporo niżej niż na Kostaryce. Jako, że to 1 mecz to Kostarykanie nastawią się na kontry jakieś jak to w zwyczaju mają, ale dobry wynik mimo wszystko powinni wywieźć.
Herediano +0,25 @1,83 Pinnacle 1/2 ✅ 1-1
Herediano strzeli @1,41 marathon ✅ 1-1
Saprissa (Cos) - Club America (Mex)
Gospodarze w dobrych nastrojach po meczu derbowym z Alajuelense i ja tu bym ich nie spisywał na straty. Przynajmniej w meczu u siebie. Potrafią być groźni, a mimo że Meksykańskie ekipy wiodą prym w tych rozgrywkach, to nie zawsze te mecze wyjazdowe od razu były na ich korzyść. Czuje, że będzie się kręcił wynik wokół remisu.
Saprissa +0,75 @1,61 Pinnacle ⛔ 0-3 w 6 minut..
Alauelense (Cos) - DC United (Usa)
Tutaj z typem się wstrzymam, chociaż kusi kurs na Alajuelense strasznie ???? . Przy dobrych wiatrach na pewno są w stanie 3 punkty zdobyć u siebie, sam Ramirez mówi o dużym ciśnieniu na ten puchar, więc o motywację się tutaj nie obawiam. Jedyne co mnie powstrzymuje w tym momencie to to, że gospodarze lekko się zacięli, wczoraj już 3 mecz bez zwycięstwa i tylko ten z Saprissą można jakoś wytłumaczyć klasą rywala, UCD jak i Limon to typowe dostarczyciele punktów dla tej trójki w lidze, ale i widocznie nie zawsze motywacja na te mecze jest odpowiednia, co się przekłada na to, że outsiderzy ucierają z satysfakcją nosa tym lepszym. Całkiem fajnie wygląda kurs na CS 1:0 ale poczekam jeszcze na więcej zakładów i coś dołożę.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Herediano (Cos) - Olimpia (Hon)
Herediano powinno tutaj już pewnie pokonać zespół z Hondurasu i awansować do 1/2. Dobry remis na ciężkim terenie zawsze w cenie i myślę, że Olimpia już tutaj nie będzie miała zbyt wielu argumentów na terenie Kostarykańskim. Powinno jeszcze spaść, więc biorę teraz.
Herediano @1,90 marathon
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Herediano (Cos) - Olimpia (Hon)
Herediano powinno tutaj już pewnie pokonać zespół z Hondurasu i awansować do 1/2. Dobry remis na ciężkim terenie zawsze w cenie i myślę, że Olimpia już tutaj nie będzie miała zbyt wielu argumentów na terenie Kostarykańskim. Powinno jeszcze spaść, więc biorę teraz.
Herediano @1,90 marathon ✅
Coś z reprezentacji.
Kostaryka U17 - Haiti U17 over 2,5 @1,6 marathon 3/10 ✅ 2:1 20&#39; minuta i over 1,25 do przerwy @1,97 Sbobet 1/10 ✅ 2:1 20&#39; minuta
Typ przeciwko Haiti bardziej, bo tu oni powinni tracić bramki. Różnica w grze spora, tzn nie oglądałem meczu Haiti jeszcze, ale dostali 0-7 od Panamy, która jest imo od Kostaryki gorsza, i 1-3 z Kanadą, z którą Kostaryka grała jak równy z równym. Fajnie prezentuje się tam przód - z Kanadą przegrali 2-3, tyle że no defensywa nie chciała współpracować i stracili jednego więcej. Tutaj myślę, że sama Kostaryka jest w stanie tą linię pokryć luźno a i nawet czysta jedynka do dubla niezła. Mecz o 21:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Meksyk U17 - Haiti U17 ov1,5 do przerwy @1,47 marathon 2/10 ⛔ 1-0 Awans pewny i człapią, a szkoda ????
Meksyk dużo lepszy od Kostaryki, która bez problemu sobie z Haiti poradziła, Meksykanie z Kanadą się nie popisali i na pewno będą chcieli sobie postrzelać.
Saint Lucia U17 - Canada U17 ov5,5 @1,89 marathon 1/10 ⛔ 1-3 też przetruchtali niestety
Tutaj też powinny padać bramki. Saint Lucia w sumie taka kiczowata do końca nie jest, udało im się strzelić 2 gole Panamie ostatnio, a Kanada powinna swoje dołożyć. Można też bezpieczniej ov4,5.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Meksyk i Kanada punktów stracić prawa nie mają, więc już po 10 punktów no i powinni narobić sobie bramek, więc bilanse będą git.
Kostaryce prócz potyczki o północy zostaje mecz z Meksykiem, Panamie zostaje mecz z Kanadą, więc nie za ciekawie.
O północy zmierzą się Kostaryka z Panamą. Dla obydwu zespołów mecz o wszystko w sumie. Zwycięzca ma praktycznie zapewniony awans do półfinałów, bo w sumie tak czy siak Kanada jak i Meksyk odstają od nich, więc z nimi punkty będzie zdobyć ciężko. Tutaj się musi rozstrzygnąć.
Można patrzeć dwojako na to spotkanie, ja spojrzę na nie bardziej, jakby to nazwać, pozytywnie - czyli z bramkami. Myślę, że nie będzie tutaj takiego żmudnego grania pan do pana, to jeszcze dzieciaki i widać często w grze, że bawią się jeszcze i oswajają z tego typu turniejami. Zawsze do przerwy wpadała przynajmniej jedna bramka w każdym z dotychczasowych meczów obu drużyn na tym turnieju, więc idę w to dalej.
ov 1,25 @2,02 Sbobet
⛔ 2-0 (0-0) a tu jednak szachy na początku
Mam jeszcze 2 typy na oku, ale nie ma ofert na razie, dam znać.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Alajuelense (Cos) - Montreal Impact (Can) Alajuelense @2,20 marathon ✅ 4-2
Montreal przyjedzie bronić swojego 2-0 z meczu u siebie, więc to Alajuelense będzie prowadziło grę. Podopieczni Ramireza nie mają nic do stracenia, myślę że tutaj ruszą od początku i kwestia tego jak szybko zostanie strzelony gol, szykuje się bardzo ciekawy mecz. U siebie są bardzo mocni i szkoda, że w Stanach ni udało się nic strzelić, dlatego teraz będzie gonitwa, ale tempo mocne trzymać umieją i tak jak zabiegali DC United, gdzie tam chyba sie 5:1 skończyło, tak tutaj może byc podobnie jesli chodzi o tempo. Do meczu pewnie spadnie poniżej dwóch więc biorę teraz, Ramirez już mówił, że będzie w lidze oszczędzał zawodników w miarę możliwości, więc tutaj będzie pełen ogień. Imo awans przesądzony nie jest, ale nie zdziwie się jak będzie 1-0/2-1 bo jednak Montreal ma kim grać i na pewno lekceważyć ich nie można.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Los Angeles - Central

Faworyt jeden i to nie podlega żadnej dyskusji. Różnica między tymi zespołami jest ogromna i jeśli w tym spotkaniu Galaxy nie wygra sporą przewagą, to osobiście dla mnie będzie niespodzianka. W Kalifornii troszku dmuchają na zimne i dość asekuracyjnie podchodzą do tego meczu. Prawda jest taka, że jeśli nie zlekceważą rywala to powinni gładko to wygrać strzelając przy tym 3-5 bramek. Strzelać ma kto, bo w dobrej formie jest Robbie Keane (czym starszy tym lepszy), do tego dodamy Godrona, czy młodego Zaradesa, w pomocy jest przecież Gerrard, Husidić, Juninho czy Lletget. Forma jest, co pokazują ostatnie wyniki zespołu trenera Areny. U siebie na Stubhub Center grają ostatnio świetnie, 5-2 z San Jose, 4-0 z Toronto, 5-0 z Portland oraz 5-1 z Philadelphią. Skoro z takimi zespołami wygrywają taką przewagą, to nie oszukujmy się, z mistrzem Trynidadu i Tobago powinien być spacerek. Z reguły w takich rozgrywkach mocni faworyci nie zawodzą co pokazali już w ostatnich dniach zarówno Santos Laguna, Queretaro czy Club America, którzy w lidze może i grają słabo, ale w meczach tamtejszej Ligi Mistrzów po prostu robią swoje i ogrywają słabszych bez większych problemów. Wydarzeniem dnia na pewno będzie debiut, nazywanego już wielką gwiazdą Dos Santosa. Zobaczymy co pokaże w Ameryce, bo ostatni sezon w Villareal do najlepszych zaliczyć nie może.
Wiele o Central nie powiem, bo po prostu nie śledzę tamtejszej ligi. Paru zawodników grało w Europie czy na boiskach USA. Gwiazdą jest Willis Plaza, sporo bramek w poprzednim sezonie strzelił Guerra. Doszedł do nich Da Silva, który ma epizod w Minnesota United (druga liga), a w pięciu meczach w których zagrał, wpisywał się za każdym razem na listę strzelców. To też w pewien sposób pokazuje jak &#39;silna&#39; jest to liga.
Tak jak wspomniałem, jeśli Galaxy nie zlekceważy przeciwnika to Keane i spółka powinni strzelić przynajmniej te trzy bramki, jeśli nie więcej. Potencjał mają ogromny i myślę, że aktualne 1,66 na over 2,5 bramki gospodarzy jest bardzo dobrą opcją.

Los Angeles Galaxy - Central @ LA Galaxy over 2,5 bramki - 1,66 Bet365 ✅ 5-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Tigres - Metapan Tigres -3 @1,69
LAG - Comunicaciones bramki w obu połowach @1,28
AKO @2,16 marathon 2/3
Herediano rozbiło Metapan 3-0. Tigres to jeden z 4 meksykańskich przedstawicieli, którzy pretendują do zwycięstwa w turnieju. Jeśli kostarykański klub, który również zostanie pożarty przez Tigres wygrywa z Metapan 3-0 no to liczę tutaj na zabawę i luźne zrobienie manity przez Meksykańców.
W drugim meczu liczę też na bramki ale nieco inny zakład, bo jest cień nadziei że może i paść po stronie Comunicaciones. Początek sezonu falstart, ale zawsze sie na CONCACAF spinali, LAG mocne i też dołoży coś od siebie, bramki w obu połowach jak dla mnie pewniejszy zakład do dubla i to dokładam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Tigres - Real Salt Lake @ Tigres -1,5 - 1,75 Bet365 ✅ 2-0
Meksykanie już w pierwszym spotkaniu powinni zaklepać sobie awans i do Stanów jechać w lekko okrojonym składzie, gdyż w lidze na chwilę obecną troszku zawodzą. Ich przewagą w tym spotkaniu prócz terenu będzie na pewno rytm meczowy i ogranie, bo w przeciwieństwie do Amerykanów grają ligę, puchar i mecze rozgrywają regularnie co parę dni. W świetnej formie jest Gignac, którego pewnie większość kojarzy z francuskiej Marsylii. Lideruje w tabeli strzelców ligi, a w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył łącznie siedem bramek, strzelając w każdym meczu! Po woli ogrywa się młody Fernandez, który przybył z Guarani, gdzie w dwa lata strzelił blisko sześćdziesiąt bramek! Jest Rafael Sobis, głównie kojarzony z Fluminense, który prócz tego że strzela to i sporo asystuje. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Aquino, bo na lewym skrzydle rozbiły niezłe spustoszenie, ale w jego miejsce może właśnie zagrać Sobis czy Fernandez. A nie wolno też zapominać o Zelarrayanie, którego Tygrysy kupili za 4,5 mln euro z Belgrano i już w trzecim meczu strzelił swojego debiutanckiego gola. W defensywie powinno się nic nie zmienić, bo wszyscy z podstawy są powołani.
Real dopiero co przygotowuje się do sezonu i jak do tej pory rozegrali dwa oficjalne mecze w turnieju Desert Diamond Cup i oba zremisowali. Ciężko jest ocenić w jakiej dyspozycji się znajdują, ale nawet jakby byli w formie, to niestety, ale umiejętnościami i ogólnie kadrą odstają od ich dzisiejszych rywali. O dziwo brak w zespole gwiazd europejskiego pokroju, a grę tam ciągnie wiekowy już, bo 36 letni Javier Morales, od bardzo wielu lat związany z klubem. W ataku jest Martinez, który jeszcze nie dawno odchodził z Valez za grube pieniądze, a teraz Boca oddaje go za free. Nie ma już Jamiego, Garcia i Devon to raczej nie ten poziom, Plata gdzieś się pogubił i właśnie ciekawe co pokaże Movsisyan, który kiedyś grał całkiem nieźle dla Spartaka Moskwa. Nie widzę ich po prostu w starciu z dobrze grającą obroną Tygrysów. Defensywa słaba, dzięki której stracili prawie najwięcej bramek w konferencji wschodniej.
Uważam, że Tigres w tym spotkaniu zrobi to co do nich należy, czyli wygrają wysoko, bo tak jak wyżej napisałem, to praktycznie wszystko przemawia właśnie za nimi, a zaliczka na rewanż się przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom