>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Do kolegi wyżej: Nie lepiej juz zagrać Messi 2 lub więcej po @6,00?:]

A tak w ogole to widac, ze ostatnio Messiemu wieksza frajdę sprawia dogrywanie pilek niż strzelanie bramek. Przynajmniej w tym turnieju takie wrażenie odnioslem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Myślałem nad dwoma bramkami, kurs też fajny, ale jednak zdecydowałem się zagrać na to z tego względu że:
- jeśli Messi zdobędzie bramkę, a Vargas nie, to i tak będę zarobiony, bo wejdzie kurs @1.50;
- to, o czym napisałeś: Messi woli dogrywać, ale strzelić też może. Chociażby z wolnego;
W ogóle to fenomenem jest to, że Leo może zgarnąć wszystkie nagrody indywidualne + wygrać CA po tym, gdy 2-krotnie przegrywał finał. Jak na moje wyciągnął wnioski i dziś poprowadzi Argentynę do triumfu.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Szkoda mi Messiego. Jeden z najlepszych pilkarzy w historii nie może nic wygrać z reprezentacją. W dodatku nie strzelił karnego w kluczowym momencie. Jak pokazali zbliżenie na jego twarz po karnych...masakra. To chyba taka karma życiowa. Nie można miec wszystkiego.

A wszystko i tak przez Higuaina, który zmarnował &quot;sam na sam&quot; w 1 połowie hehe.
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Szkoda mi Messiego. Jeden z najlepszych pilkarzy w historii nie może nic wygrać z reprezentacją. W dodatku nie strzelił karnego w kluczowym momencie. Jak pokazali zbliżenie na jego twarz po karnych...masakra. To chyba taka karma życiowa. Nie można miec wszystkiego.

A wszystko i tak przez Higuaina, który zmarnował &quot;sam na sam&quot; w 1 połowie hehe.
Według informacji płynących z mediów był to ostatni mecz Leo Messiego w barwach reprezentacji Argentyny.

Potencjał mają niesamowity, niestety nie tworzą idealnego monolitu, który pozwalałby wygrywać wielkie turnieje. A szkoda...
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Buki chyba zadowolone z takiego obrotu sprawy. Nie dość, że remis to jeszcze zwycięstwo Chile ???? Chyba tylko kartki ludziom powchodziły :p
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
To jest tragedia narodowa Argentyny. Mają tak wybitne pokolenie jak nigdy chyba a nic nie potrafią wygrać, nawet Copy gdzie najwięksi rywale w kryzysie. A Maradona ma rację, Messi to leszcz bez charakteru, przegrał kolejny finał i jak dziecko zabrał zabawki i poszedł do domu, chłop ma 29 lat i jeszcze ładnych pare lat gry na wysokim poziomie...
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Jak na moje, Messi wróci. Tylko koledzy zrobią awans na Mundial i Leo wróci. Chociaż sam nie wiem, co bym zrobił, gdybym przegrał 3 finały, w tym finał MŚ.
 
T 6

typer84

Użytkownik
Jak na moje, Messi wróci. Tylko koledzy zrobią awans na Mundial i Leo wróci. Chociaż sam nie wiem, co bym zrobił, gdybym przegrał 3 finały, w tym finał MŚ.
Wizerunkowo nie za dobrze to wygląda, Lubie Messiego ale tu wygląda jak rozkapryszony dzieciak co zwija zabawki i idzie z fochem. Wyobraźcie sobie jakbyście klęli na Lewego w takiej sytuacji
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wizerunkowo nie za dobrze to wygląda, Lubie Messiego ale tu wygląda jak rozkapryszony dzieciak co zwija zabawki i idzie z fochem. Wyobraźcie sobie jakbyście klęli na Lewego w takiej sytuacji
Lewego? Wyobraź sobie to: Ronaldo (dajmy na to, że gra przeciwko Polsce) odpada z Portugalią w ćwierćfinale, gdzie przestrzela decydującego o losie jego reprezentacji karnego. Następnie kończy reprezentacyjną karierę. Już widzę te nagłówki, jak np. &quot;Egoistyczny Ronaldo zakończył karierę w reprezentacji, by móc rywalizować z Messim&quot;. ????
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
współczuję drużynie argentyńskiej, co do Messiego to mógł się póki co wstrzymać, zresztą to jego wina jeśli chodzi o przestrzelenie karnego...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Podjęta decyzja nie jest ostateczna jasno to mówią media, zawodnik mógł poczuć się skompromitowany przegrywając 3 finały, być może potrzebuje czasu a być może już nie wróci do kadry która i tak jest mocna. Spójrzy co się dzieje z Brazylią czołowi gracze za chwile będą grali w Chinach i USA ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom