>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Centroamericana - 2014

macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
The 2014 Copa Centroamericana



Drużyny i stadiony po kliknięciu.


-----------------------------------------------------------------------------------------

No to na początek mój pierwszy typ na dzisiaj:

Guatemala - Belize ✅ 2-1
Typ: 1
Kurs : 1,35 (Bah)

Po pierwsze w tym turnieju grają tak naprawdę trzy mocno drużyny są to: Costa Rica, Honduras i Gwatemala. Tak zaliczyłem tutaj Gwatemalę bo w tym turnieju zarówno w drużynie Kostaryki i Hondurasu nie ma Europejskich gwiazd a głównie piłkarze z rodzimego podwórka, ale my nie o tym. Po pierwsze Gwatemala w ostatnim spotkaniu wygrała 2-1 po dwóch bramkach Marco Pappy, który obecnie jest podstawowym zawodnikiem Seattle Sounders. Po drugie w ataku jest Carlos Ruiz który ma już swoje lata jednak nadal jest wiodąca postacią piłkarską w Gwatemali, gdzie strzela bramki. W bramce stoi doświadczony Ricardo Jerez, Jr. Gwatemala w ostatnim meczu z Salvadorem dobrze grała, utrzymywała się przy piłce, stwarzała sytuacje bramkowe, ogółem była lepszą drużyną. Natomiast Belize to amatorzy z jedną gwiazda jaką jest Deon McCaulay jednak na nic jak strzeli on jakąś bramkę bo i tak stracą 2-3 w konsekwencji przegrywając mecz. Smaczku temu spotkanie daje fakt że ostatni nie przegrany mecz Belize rozegrało 11 czerwca 2013 roku właśnie z Gwatemalą! Był to mecz sparingowy który zakończył się nudnym remisem 0-0. Kończąc moim zdaniem Gwatemala bez problemu wygra to spotkanie i zrewanżuje się za ostatni remis.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Copa Centroamericana. Czwartek godz 0:00
Panama - Nikaragua 1 (-1eh) @ 1,7...3/10

Muszą wygrać dwoma golami**
Jeśli Kostaryka wygrała z Nikaraguą 3-0 to myślę, że i Panama da radę.
W bezpośrednim meczu Kostaryki z Panamą to ci drudzy moim zdaniem byli lepsi.
Livesports.pl nie pokazał wszystkie, także ja dodam. Ten drugi gol dla Kostaryki to z rzutu karnego. Karny trochę wymuszony. Faul niepotrzebny, bo zawodnik Kostaryki był między 3 czy 4 zawodnikami Panamy. z 30-50cm od linii pola karnego faul był. Peszek Jeszcze co do tego meczu dodam coś ważnego. Panama też miała karnego, ale Kostarykańczyk obronił Ogólnie dobra gra Panamy.
Co do Nikaragui...Z Kostaryką co prawda mieli tam jakieś sytuacje z kontry, może jedna to jakaś dobra. Ogólnie duża przewaga Kostaryki. Kostaryka... sama nazwa Nikaragui mogła przerazić. Drużyna, która wyszła z teoretycznie najmocniejszej grupy na ostatnim Mundialu.
Przez co Nikaragua od razu przyjęła taktykę &quot;autobus&quot;.
Panama nie jest tak mocna z nazwy, ale to zdaje się jednak niezła ekipa.
Czemu Panama ma wygrać tak wysoko skoro i tak mają awans z grupy?
A dlatego, że jak wygrają 4 golami (lub nawet 3-ma) to będą na pierwszym miejscu i zagrają z drugim miejscem z grupy B, a nie z pierwszym. Pierwszy = lepszy zazwyczaj, więc oczywiście lepiej na słabszego trafić
Żeby do wygranej czterema golami dojść to trzeba do 2-0, 3-0 dojść, a może tylko tyle da radę zdobyć... Także stąd typ

-------------

Salvador - Belize 1 @ 1,44
Honduras - Guatemala x2 @ 1,75
AKO @ 2,5
3/10


Nie powiem, że Belize słabo grało w dwóch pierwszych meczach (jak na swoje możliwości), ale z Salvadorem powinni przegrać!
Salvador omotał Honduras jak chciał. Mimo, że wygrali tylko 1-0, to byli zdecydowanie lepsi (a kurs był 5 na Salvador!). Z Gwatemalą zagrali pozytywnie. Niestety Gwatemala była po prostu skuteczna i to tyle pochwał dla nich.

Mnie obie drużyny nie przekonały tak naprawdę, mimo to stawiam na gości.
Głównym powodem jest mecz Salvadoru z Belize. Jeśli Salvador wygra to ma awans, a Honduras będzie miał mecz o pietruszkę. I tak będą mieć 3 miejsce, nawet jak wygrają. Tyle samo punktów będą mieć, ale w drugiej kolejności liczy się mecz bezpośredni, który jest na korzyść Salvadoru.
Honuras z Salvadorem beznadziejnie... ze 3 straty, z których wyszły akcje podbramkowe. Na zamach to by 10 latek każdego ich obrońcę wziął ???? Z Belize zagrali też cienko. 2-0 po 2 samobójczych bramkach... no ciekawe to było. Pierwsza to piękne okno z rzutu rożnego głową, a druga... zdarza się raz na milion. Mieli tam jakieś sytuacje (np przewrotka z 5 metra w środek bramki), ale ogólnie dość słabo.
Gwatemala wygrana 2-1 w obu meczach. W jednym i drugim zagrali dość słabo, ale jak zobaczyłem mecz Hondurasu z Salvadorem i Gwatemali z Salvadorem to moim zdaniem faworytem w tym meczu jest Gwatemala.

KONIECZNIE GRAJ TO W AKO!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
No to pierwszy mecz tak jak mówiłem w Gwatemali cały czas im starszy tym lepszy Carlos Ruiz, po za tym widać że gra im idzie. No a Belize jak to Belize. wszystkie piłki do McCaulay i coś strzelili.;)

No to lecimy z kolejnymi typami na ten turniej. ????

El Salwador - Belize✅
Typ: 1
Kurs: 1,40 (Bah)

Salwador po ostatnim zwycięstwie nad Hondurasem gdzie wygrał 1:0 (ale mógł wygrać więcej bo widać było wyraźną przewagę w grze Salwadoru) zachował całkiem realne szanse na awans do kolejnej fazy pucharowej musi po prostu wygrać z Belize, a Honduras musi przegrać z mocną Gwatemalą. W ekipie Salwadoru gra Rafael Edgardo Burgos, który jest obecnie w bardzo dobrej formie i w tym meczu powinien coś strzelić. Salwador jakby nie patrzeć gra prawie najmocniejszym składem jaki może mieć, a taki skład jest o niebo lepszy od ekipy Belize która jak pisałem wcześniej opiera się tylko na Deon&#39;ie McCaulay. Podsumowując tak jak pisałem wcześniej Salwador ma bardzo korzystną sytuację mimo że zajmuje 3 miejsce w grupie to musi ograć Belize które nie gra już o nic bo odpadło i zapewne będą grać gorzej niż w dwóch ostatnich spotkaniach i nie sprawią kłopotu ekipie Salvadoru.

----------------------------------------------------------------------------------

Panama - Nikaragua

Typ: 1✅
Typ Drugi: over 2.5 bramki 1,70 (Bah)⛔
Kurs: 1,21 (Bah)

Mimo że mój poprzednik grał tutaj handicap, ja jednak wybiorę typową &quot;1&quot; która jest pewnym bezpiecznym typem. A i zapodam drugi typ na powyżej 2,5 bramki. Po pierwsze Panama bardzo sobie skomplikowała sytuację po tym jak prowadziła z Kostaryką 2-0 do 80 minuty by później w 81 stracić bramkę a w 87 stracić kolejną z karnego i ostatecznie zremisować 2-2 co daje zdecydowanie lepsze miejsce ekipie Kostaryki. Panama, aby awansować na 1 miejsce musi ograć Nikaraguę trzema bramki i żadnej nie stracić. Zawodnicy o tym wiedzą że strzelenie trzech bramek przeciwnikowi jest bardzo możliwe i mogą osiągnąć upragniony finał. Który stracili na własne życzenie. Typ na 3 bramki wydaje się być optymalny gdyż Panama ruszy do ataku i będzie chciał koniecznie coś strzelić a i może Nikaragua coś z kontry zdobędzie. Ciekawie wygląda też skład Panamy na to spotkanie który jest bardzo mocny. Kończąc dla ludzi którzy lubią pewniaczki proponuje grać typową &quot;1&quot;, dla bardziej ryzykownych over 2.5.

------------------------------------------------------------------------------------

Honduras - Guatemala

Typ: 2✅
Kurs: 3,15 (Bah)

Co tu dużo pisać Gwatemala jest w gazie i bez problemu powinna ograć słabiutki Honduras, który prawie nic nie pokazał w ostatnim spotkaniu z Salwadorem. Większość co miałem napisać na temat Gwatemali napisałem w pierwszym poście kurs 3,15 wydaje się być promocją i proponuje brać póki jest.

Mam jeszcze drugi typ na to spotkanie jakim jest over 2,5 bramki⛔ (2,00 w Bah) Gwatemala w dwóch spotkaniach tego turniej zawsze przekroczyła 2,5 z Belize i Salvadorem było po 2-1. Więc idąc tym tropem tutaj również powinno być powyżej 2 bramek. Honduras który ma nadal szanse na awans jednak nie sądzę, aby się tak szybko pozbierał po tym co było w ostatnim meczu. Tym bardziej że teraz gra w mocną Gwatemalą i co najwyżej może strzelić jedną bramkę. Jednak to Gwatemala z bardzo dobrym Carlos&#39;em Ruiz&#39;em wygra spokojnie to spotkanie i strzeli 2 bramki albo i więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Salvador-Belize over 2,5@1,90
bet365

Koledzy ładnie już opisali obydwie drużyny.Na plus za typem przemawia ostatnie pięć meczy między tymi zespołami, gdzie tylko raz nie padł over 2,5.Belize nie ma już szans na awans, ale będą chcieli się pokazać z dobrej strony i liczę że jedną bramkę strzelą, ale Salvador strzeli przynajmniej 2 bramki i wygra i przy okazji będzie over 2,5.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
No to ostanie typy nawet udane bo podstawowe wszystkie trzy weszły gorzej z dwoma dodatkowymi no cóż tak gra. ;) Ostatni kupon.
Dobra to czas teraz wytypować trzy ostanie mecze tego turnieju. Kurs na razie nie podam bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Honduras - Nikaragua✅
Typ:1

Mecz o 5 miejsce co tu dużo pisać obie drużyny zawiodły w tym turnieju i to po całości. Honduras w swojej grupie wygrał tylko z Belize... Natomiast Nikaragua przegrała oba mecze z Panamą i Kostaryką po bezbarwnej grze praktycznie była tak słaba jak Belize które rozegrało trzy mecze i miało bilans bramkowy 1:6 a Nikaragua która grała tylko dwa mecze ma bilans 0:5. Moim zdaniem Honduras po klapie w tym turnieju będzie chciał chociaż ten ostatni mecz wygrać i chociaż trochę osłodzić sobie ten przegrany turniej, tym bardziej że Nikaragua to przeciwnik spokojny do pokonania.

----------------------------------------------------------------------------------

El Salvador - Panama✅
Typ: X2

Stawiam tutaj bezpieczny typ ponieważ Panama ma bardzo słabą głowę którą to pokazali w meczu z Kostaryką, gdzie prowadzili do 80 minuty 2-0 by zremisować 2-2, i tego właśnie się obawiam dlatego jest &quot;2 z podporą&quot;. Panama tak jak pisałem wcześniej gra dobry futbol i tylko gdyby w końcówce grali rozsądnie to teraz grali by o 1 miejsce a nie o 3. Natomiast z drugiej strony jest moim zdaniem czarny koń tych rozgrywek czyli Salwador. Salwador przegrał swój pierwszy mecz z fenomenalną Gwatemala 2-0, by później wygrać z Hondurasem 1-0, a mógł o wiele więcej bo to on przeważał w spotkaniu i na sam koniec fazy grupowej ograł chłopca do bicia czyli Belize. Ja natomiast nie sądzę, aby Salvador dał sobie radę z mocną ekipą Panamy i powinien przegrać to spotkanie, jedynie na co może liczyć Salwador to chwila słabości i ugranie remisu w 90 minutach by później przegrać z Panamą bo ta moim zdaniem będzie 3 w tym turnieju.

----------------------------------------------------------------------------------

Guatemala - Costa Rica⛔
Typ:1
Typ 2: Handicap (0-1), Wygra Gwatemala.

Faworyt jest tylko jeden i jest nim Gwatemala, Kostaryka gra tutaj tylko dzięki temu że wygrała 3-0 z Nikaraguą a Panama wygrała 2-0 i zdecydował bilans, i do tego te dwa gole z meczu z Panamą w ostatnich 10 minutach w tym jeden z karnego. Moim zdaniem limit fartu w tym turnieju wykorzystali i tutaj ekipa Gwatemali z Marcosem Pappą(król strzelców) i Carlosem Ruizem na czele wygra spokojnie to spotkanie bo ich przeciwnik zdecydowanie nie zasłużył na finał. Dla bardziej ryzykownych można grac tutaj handicap 0-1 bo Gwatemala jest po prostu w tym turnieju fenomenalna i powinna rozbić Kostarykę 2-0 a może i 3-0.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Dzisiaj w nocy odbyły się już ostatnie mecze tego turnieju, dzięki wszystkim co się udzielali w temacie. Teraz zostało już tylko podać wyniki i ostateczne miejsca drużyn.

Salvador - Panama 0:1
Guatemala - Kostaryka 1:2
Honduras - Nikaragua 1:0

Król strzelców: Marcos Pappa

Oficjalne wyniki podane przez organizatora:

1er lugar Costa Rica
2do lugar Guatemala
3er lugar Panamá
4to lugar El Salvador
5to lugar Honduras
6to lugar Nicaragua
7mo lugar Belice
 
Do góry Bottom