>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Copa Libertadores 2017

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Powoli wkraczamy w decydującą fazę w poszczególnych grupach Copa Libertadores. Na rozkładzie 4 i 5 kolejki w poszczególnych grupach.
W nocy z wtorku na środę najciekawiej zapowiada się mecz obrońcy tytułu Atletico Nacional z Estudiantes.
Meczów sporo, każdy powinien coś dla siebie znaleźć ;)



Atletico Nacional - Estudiantes

Ciekawe starcie, gospodarze bez punktu jeszcze w tej edycji! Coś niesamowitego jak zwycięzca sprzed roku spuścił z tonu w tegorocznych rozgrywkach. Zapewne spowodowane to transferami z klubu, ale chyba nikt się nie spodziewał, że wciąż będą bez punktu!
Estudiantes wygrało u siebie, by pozostać w grze o awans. To zapowiada, że szykuje się ciekawa gra.

Przewidywane składy:

Atletico Nacional: Armani - Bocanegra, Najera, Henriquez, Diaz - Arias, Bernal - Torres, Mosquera, Moreno - Ruiz
Estudiantes: Andujar - Aguirregaray, Schunke, Desabato, Dubarbier - Brana - Sanchez, Veron, Cascini, Rodriguez (lub Solari) - Viatri

Mecz jednak ciężki do typowania.
Macie już swoich faworytów? Zachęcam do dyskusji! ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Flamengo - Universidad Catolica
Typ: Flamengo @ 1,35 Expekt
✅✅3:1​

Kurs na Flamengo nie powala na pewno, ale do dubla to dla mnie świetna opcja. Pierwsze o czym pomyślalem, to wygrana Fla w tym meczu. Są też minusy bo kilka absencji, ale po kolei. Najpierw trzeba powiedzieć, że Flamengo ma świetny okres obecnie. W kadrze wielu dobrych graczy, forma też jak należy. Super grali w poprzednim roku w Brasileirao, a to przeniosło się tez na 2017 rok i obecnie w Copa Libertadores są na 2 miejscu w grupie, ale dzisiejszy mecz jest o tyle ważny, że wygrana może już zespołowi zapewnić awans do fazy pucharowej. Do tego celu potrzebna jest wygrana i brak porażki Atletico PR w meczu z San Lorezno. W przypadku spełnienia tych warunków Flamengo melduje się w fazie pucharowej, a to jest cel. Jeżeli miałoby się coś pogmatwać, to w ostatniej serii przed Fla ciężkie zadanie, bo wyjazdowy mecz z San Lorenzo, a na wyjeździe nie gra im się łatwo.

Flamengo grało już z Catolicą na wyjeździe, przegrali 0:1 po główce Santiago Silvy z rzutu wolnego. Ogólnie mecz to spora przewaga Flamengo, którzy z łatwością tworzyli okazje, ale tego dnia, a raczej nocy Gurrero nie potrafił się wstrzelić. Super grał też Diego, który kreował sytuacji mnóstwo. Własnie Diego jest jedną z tych okoliczności in minus dzisiaj, Diego nie gra z powodu kontuzji od jakiegoś czasu więc dzisiaj Diego OUT niestety. Poza Diego zabraknei w dniu dzisiejszym zawieszonego za czerwoną kartkę Berrio i kontuzjowanego w meczu z Fluminense w niedzielę Romulo.

Oto jak skład Flamengo ma wyglądać: Alex Muralha; Pará, Réver, Rafael Vaz e Trauco; Márcio Araújo, Willian Arão, Mancuello e Gabriel (Renê); Everton e Guerrero;

W miejsce Romulo zagra Mancuello, który wcale słabszy nie jest, a ma lepiej ułożoną nogę i potrafi dokładnie zagrywać stałe fragmenty gry. Ponadto jest Everton i Guerrero. Ta dwójka może zrobić róznice, pierwszy przebojowy skrzydłowy, drugi do wykończenia na szpicy, ale Guerrero wszscy znają.

Catolica chaotycznie prezentowała się w meczu u siebie z Flamengo, wieć na Maracanie, która wypełni się po brzegi będzie jeszcze ciężej. Sam trener Ze Ricardo mówi jak wielkie znaczenie ma ten mecz. W meczach z Atletico PR i San Lorenzo u siebie atut Maracany był ewidentny, Flamengo grało tutaj świetnie. Ogólnie nawet te wyjazdwoe mecze przegrane z Atletico PR czy Catlocą to też sporo szans wykreowanych, ale zmarnowanych. nieskuteczność to największa bolącza ekipy z Rio póki co.

Z Fluminense wygrali 1:0 w pierwszym meczu finałowym w Carioca, ale do przerwy grali bardzo dobrze. Po przerwie spuścili z tonu lekko oszczędzając się już na dzisiejsze spotkanie. To pokazuje jak to ważny mecz, mecz, który pokaże i zdefiniować może resztę sezonu.
Atletico PR na własnym obiekcie może się postawić San Lorenzo i awans obu brazylijskich ekip dzisiaj może stać się faktem.

Catolica na wyjazdach ma kłopot nawet we włąsnej lidze. Bilans 1-1-4 i bilans bramek 5-13 nie świadczy najlepiej, a tutaj jeszcze mecz na Maracanie. Flamengo w roli gospodarza ostatnio niemal same wygrane, nie zawsze grali na Maracanie bo końcówka roku woleli rozgrywać na mniejszym obiekcie, ale na Libertadores to Maracana jest domem Fla. Komplet widzów pokazuje jak wierzą dzis w swój zespół.

VS

Santos - Independiente Santa Fe
Typ; Santos @ 1,45 Expekt
✅3:2​

Santos zagra w swoim najlepszym składzie. najlepsi zawodnicy są do dyspozycji trenera Dorivala Juniora. Oto przewidywany skład:

Santos: Vanderlei, Victor Ferraz, David Braz, Lucas Veríssimo e Matheus Ribeiro; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Vitor Bueno, Bruno Henrique e Ricardo Oliveira.

Pierwszy mezc obu zespołów zakończył się remisem 0:0. Santa Fe grali wtedy u siebie, ale nie mieli pomysłu w ogóle na kreowanie sytuacji w tym pojedynku. To Santos miał lepsze okazje na gola, choć też szału po prawdzie nie było. Remis tam był sprawiedliwy. Oba zespoły nie zagroziły zbyt poważnie bramce swojego przeciwnika. Raczej to takie strzały na polepszenie statystyk były tylko..
Teraz jednak Santos gra u siebie, niestety nie na Vila Belmiro, gdzie potrafią każdego stłamsić, ale na Pacembeu, ale na tym stadionie wejdzie więcej ludzi więc atmosfera nie powinna być gorsza. Santos grywał tu już wiele razy i tak.
Dla Santosu to ważny mecz, wygrana daje przekonujące prowadzenie w grupie i awans na wyciągnięcie ręki. Skoro skład dobry to nie ma co kombinować. Ja w Santos bardzo wierzę, wiem na co ich stać, a stać ich na wiele.

Santa Fe ma kiepski okres. Od początku roku im idzie przeciętnie. W lidze dopiero 8 miejsce i po 16 meczach tylko 14 bramek strzelonych! Braki w ofensywie było wyraźnie widać w meczu z Santosem numer jeden. Tam w ogóle sobie nie kreowali okazji.
Santos mając Lucasa Limę, Thiago Maia, czy Bruno Henrique ma te atuty, w dodatku doświadczony Ricardo Oliveira. Myślę, że Santos wygra spokojnie te zawody.


PS. Mecze Flamengo - Catolica &amp; Santos - Santa Fe będzie można w tym tygodniu zobaczyć na antenie SPORTKLUB ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: The Strongest - Sporting Cristal
Typ: 1
Kurs: 1,33
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na początek sytuacja w tej grupie:

Spotyka się tutaj zespół boliwijski z drużyną z Peru. Na wyjeździe na stadionie Trongest w La Paz gra się trudno każdemu ze względu na dużą wysokość na jakiej swoje domowe mecze gospodarze rozgrywają. To główny atut drużyny boliwijskiej w meczach w Copa Libertadores. Myślę, że dzisiaj sobie poradzą ze Sportingiem Cristal, bo również są w wysokiej formie i dwa ostatnie mecze w rodzimej lidze wygrali u siebie z Real Patosi 6-1 i z Petrolero de Yacuiba 5-1. Dziś tak wysokiej wygranej się nie spodziewam ale myślę, że na własnym terenie Strongest zdominuje rywala i wywalczy w tym spotkaniu 3 punkty. Wprawdzie goście zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie, bo w drużynie nie ma żadnych absencji kartkowych i problemów z kontuzjami ale mimo wszystko gram na gospodarzy. The Strongest zagra dzisiaj bez obrońców Maldonado (25 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Bejarano (23 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie). Z pewnością dużym plusem dla gospodarzy jest to, że w zespole zagra ich kapitan i prawdziwy lider Escobar, który w wyjazdowym spotkaniu w Peru nie mógł zagrać. Myślę, że Strongest wywalczy tutaj 3 punkty.
✅ 5-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mch91 261

mch91

Użytkownik
Co powiecie na temat meczu River z Emelec. Kurs niby fajny bo 1,6 na gospodarzy, ale martwi mnie tak znaczączy wzrost kursu na River ponieważ na poczatku bylo to tylko 1,3 czyli wzrost prawie 30 gr a rzadko się to zdarza.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co powiecie na temat meczu River z Emelec. Kurs niby fajny bo 1,6 na gospodarzy, ale martwi mnie tak znaczączy wzrost kursu na River ponieważ na poczatku bylo to tylko 1,3 czyli wzrost prawie 30 gr a rzadko się to zdarza.
Trener Gallardo dzisiaj oszczędza trójkę graczy, Maidana, Casco i Ponzio w ogóle nie znaleźli się w kadrze meczowej i są szykowani na SuperClassico w niedzielę, czyli rywalizacja Boca - River na La Bombonera! A nie trzeba mówić ile znaczy dla obu klubów ten mecz i ta odwieczna rywalizacja.
Jednak kursy jak mówisz na River u siebie wysokie. Kadra na dzisiaj wygląda następująco -&gt; https://twitter.com/CARPoficial/status/861629044571480066
Forma River jest dobra, wysoka wygrana z Temperley w lidze. Z wyjazdu do Emelec tydzień temu też dobry wynik przywieźli.
Pytanie jak podejdą do dzisiejszego meczu? Kwestia awansu niemal pewna, grupowi rywale odstają od River znacznie. 9 pkt w 3 meczach stawia ich w roli rozdającego karty.
Przewidywany skład River na dziś: Batalla; Mayada, Martínez Quarta, Lollo, Olivera; Mora, Domingo, Arzura, Rossi; Auzqui y Larrondo
Widać więc gołym okiem co się święci, ważniejszy mecz z Boca! No, ale zobaczymy czy doniesienia dziennika Ole znajdą potwierdzenie w czynach Marcelo Gallardo i czy faktycznie pośle taki skład w bój.
W każdym razie warto mieć to na uwadze typując dzisiejszy mecz.
Pozdrawiam ;)
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
San Lorenzo - Flamengo
Typ: San Lorenzo
Kurs: 2,2 iforbet
Sytuacja w grupie jest nie zwykle ciekawa ponieważ każda z 4 drużyn ma jeszcze szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek i na pewno nie będzie żadnego odpuszania.
Co do meczu San Lorenzo z Flamengo to jest trochę zdziwiony kursem na gospodarzy ponieważ spodziewałem się kursu w okolicach 1,8-1,9 a to z tego względu, że Argentyńczycy są ostanio w na prawdę bardzo dobrej formie co pokazują wyniki (5 zwycięstw w ostanich 5 meczach). Warto jeszcze wspomnieć o drużynie Flamengo która 9 pkt które posiada zdobyła u siebie a w dwóch meczach wyjazdowych odniosla 2 porażki.
P.S Na pewno szerszą analizę przeprowadzą chlopaki z działu bo kurs według mnie jest na pewno atrakcyjny a wydaję mi się, że przed samym meczem kurs na ten mecz spadnie w granice 2,0
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
San Lorenzo - Flamengo Typ: San Lorenzo Kurs: 2,2 iforBet
ja bym tutaj był ostrożny w typowaniu 1x2... San Lorenzo może i ma dobre wyniki, ale ostatni mecz z Huracanem to im wyszedł.. to, że wygrali zawdzięczają trochę szczęściu, trochę nieporadności napastników Huracanu. Huracan miał kilka dobrych szans na gola. Flamengo natomiast zagrało bardzo dobra pierwszą połowę z przecież nie słabym Atletico Mineiro. Do tego dochodzi sytuacja w grupie - każdy ma szansę na awans do kolejnej rundy - z czego Flamengo wystarczy nie przegrać.

(2:1)

Jak dla mnie dobry typ to bts - @1,9 - forbet ✅
mecz na pewno zapowiada się na ciekawe widowisko.
Niestety składów jeszcze nie ma, jak będą i gdzieś wpadną mi w oko to edytuję posta. Chyba, że ktoś mnie uprzedzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mch91 261

mch91

Użytkownik
ja bym tutaj był ostrożny w typowaniu 1x2... San Lorenzo może i ma dobre wyniki, ale ostatni mecz z Huracanem to im wyszedł.. to, że wygrali zawdzięczają trochę szczęściu, trochę nieporadności napastników Huracanu. Huracan miał kilka dobrych szans na gola.
Jeśli chodzi o mecz z Huracanem to myślę, że zawodnicy San Lorenzo byli po prostu myślami przy meczu z Flamnego i stąd taki przebieg meczu. A co do gości to fakt, że wystarczy im remis, ale uważam, że oni już awansowali do dalszej fazy ponieważ wątpię aby Atletico-PR w takiej formie jakiej są (5 ostatnich spotkań to bilans 0-2-3 a bramki 2-12) byli w stanie wygrać z U.Catolica, która cały czas ma szanse na awans do dalszej fazy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Jeśli chodzi o mecz z Huracanem to myślę, że zawodnicy San Lorenzo byli po prostu myślami przy meczu z Flamnego i stąd taki przebieg meczu. A co do gości to fakt, że wystarczy im remis, ale uważam, że oni już awansowali do dalszej fazy ponieważ wątpię aby Atletico-PR w takiej formie jakiej są (5 ostatnich spotkań to bilans 0-2-3 a bramki 2-12) byli w stanie wygrać z U.Catolica, która cały czas ma szanse na awans do dalszej fazy.
a jednak... Flamengo po za Libertadores - to spora niespodzianka, a Paranaense jednak się spięło i zagrało jak w poprzednim sezonie, czyli skutecznie i do końca i to oni zagrają w następnej fazie CL. Trochę w tym wszystkim szkoda Chilijczyków, bo grali otwarty football i ich mecze obfitowały w gole.
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Również typowałem BTS w meczu San Lorenzo i ponownie CL dało zarobić. Bo to zdecydowanie nie pierwszy raz, jak widziałem ogromne value w tego typu zakładzie. Cała edycja jest pod tym względem niesamowita, z tego co się ten livesports codziennie wertuje, strzelałbym, że 3/4 spotkań pokryło BTS.
Na dzisiejszą noc również jedno spotkanie przykuło moją uwagę. Peruwiański Melgar zagra o życie z pewnym awansu River Plate. Gospodarze mają aktualnie 3 punkty po czterech meczach, a wyprzedzający ich rywale 6 i 7 po pięciu potyczkach. Sytuacja jest jasna - Melgar dziś wygrywa - utrzymuje spore szanse na awans; Melgar nie wygrywa - może co najwyżej pomarzyć o Copa Sudamericana. River Plate z kolei zagra już na większym spokoju - awans mają w kieszeni. Pozostaje kwestia zapewnienia sobie pierwszego miejsca i z pewnością będą chcieli do tego wykorzystać dzisiejszy mecz. Są drużyną zdecydowanie lepszą, mogą zagrać bez presji, jednocześnie zachowując motywację.
Myślę, że Melgar będzie robił wszystko, żeby znaleźć drogę do siatki rywala. Goście ze swoim ofensywnym potencjałem powinni również mieć swoje szanse czy to z kontr, czy z gry.
Na ten moment w grupowych meczach tych drużyn tylko po razie nie padł BTS. W bezpośrednim pojedynku mieliśmy wynik 4:2. Również w rodzimych ligach zespoły te nie stronią od wielobramkowych meczy.
Melgar - River Plate BTS @1.76 Unibet ✅ ✅ ✅
edit: Pomieszałem. River Plate we wszystkich grupowych BTS. Melgar 2 razy bez - raz nie strzelili i raz nie dali sobie strzelić. To jednak nic nie zmienia. Wchodzę w bts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Ostatnia kolejka - znów próbuję BTSy... ????

Santa Fe - The Strongest BTS @2.06 Unibet ✅ ✅ ✅

Santa Fe musi i są lepsi więc o ich gola jestem spokojny. The Strongest ugrało wszystko praktycznie u siebie, bo na wyjazdach nie strzelili bramki, ale myślę, że awans jest tak blisko, że absolutnie nie będą chcieli tego zaprzepaścić. Albo skontrują atakujących gospodarzy, albo rzucą się do ataku całą drużyną w razie niekorzystnego wyniku.

Chapecoense - Zulia BTS @2.07 Unibet ✅ ✅ ✅

Chapecoense murowany faworyt, jednak nie było meczu w tej edycji, żeby nie stracili gola. Grają z najsłabszą drużyną grupy, która jednakowoż zachowuje jeszcze szanse na awans. Wenezuelczycy również powinni coś wpakować &#39;siłą woli&#39;, bo obrona gospodarzy kuleje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 02:45
Spotkanie Santa Fe-The Strongest
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.80
Buk Unibet
Analiza: Ostatnia kolejka grupowa w Copa Libertadores, Santa Fe na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę The Strongest. Gospodarze na chwilę obecną są na 3 pozycji w tabeli, nie daje im to awansu do dalszych gier, gościom do awansu wystarczy remis w tym meczu , dlatego myślę że w tej kolejce to ekipa gospodarzy od pierwszych minut powinna zaatakować ekipę przyjezdnych , którzy będą chcieli ograniczyć się tutaj do kontr. Gospodarze są zespołem znacznie lepszym, który na swoim stadionie już nie raz pokazywał iż grać w piłkę potrafi, Santa Fe tworzy sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych z których strzela bramki, goście natomiast na wyjazdach przegrali 1 mecz u zanotowali 1 podział punktów, nie strzelili jeszcze ani jednej bramki na obcym stadionie i tutaj moim zdaniem będzie również niezwykle cięzko bowiem jak już mówiłem wcześniej to ekipie Santa Fe powinno zależeć na komplecie punktów w spotkaniu przez własną publicznością. Goście w poprzednich 6 kolejkach wyjazdowych zanotowali tylko 1 wygraną remis oraz aż 4 porażki, tu stawiam na wygraną gospodarzy 3:1 ponieważ myślę że goście przy odrobinie szczęscia zdobędą tutaj bramkę honorową.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Z Copa Libertadores ode mnie dzisiaj takie dwa typy:
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Gremio RS - FC Zamora (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tutaj nie ma się co za wiele rozpisywać. Gremio jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i na własnym stadionie powinni wygrać różnica kilku bramek z tym rywalem. Zamora wszystkie swoje mecze w Libertadores przegrali i już na nic nie mają szans. Dziś powinni doznać kolejnej porażki i z zerowym dorobkiem punktowym zakończyć rozgrywki. Ten handicap powinien spokojnie zostać pokryty. Tabela jeszcze dla formalności:

Absencje w Gremio:
obrońca Oliveira (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Ramiro (2 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Douglas i Maicon (obaj bez występu w tym sezonie) i napastnicy Beto Da Silva, Bolanos i Jael (bez występu w tym sezonie cała trójka)
Absencje w Zamora:
pomocnicy Sosa (15 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Melo (13 występów w tym sezonie) i napastnicy Clarke (13 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Uribe (8 występów w tym sezonie)
✅ 4-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:30
Spotkanie: Club Sport Emelec - FBC Melgar (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tutaj też atakuję spotkanie z handicapem. Myślę, że gospodarze wygrają minimum 2 golami. Emelec u siebie jest mocnym zespołem i walczy o awans do dalszej fazy rozgrywek. Melgar raczej tutaj nic nie osiągnie i zakończy rozgrywki na ostatnim miejscu. Tabela wygląda tak:

Gości w ciągu 6 dni czekają 3 spotkania. Dzisiaj Copa Libertadores, za dwa dni inauguracja w lidze w sezonie Apertura i 31 czerwca rewanżowe finałowe starcie w Turniej de Verano z Cajamarca. W pierwszym spotkaniu u siebie wygrał Melgar 1-0 i będzie musiał obronić tę zaliczkę. Myślę, że głównie na tym finałowym starciu zespół dzisiejszych gości się będzie skupiał i dzisiaj nie zagra w swoim najmocniejszym składzie. Emelec jak wygra ma pewny awans do dalszej fazy i myślę, że tak się stanie i to różnicą minimum dwóch goli.
✅ 4-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Pary 1/8 finału Copa Libertadores:
A. Guaraní [PAR] vs River Plate [ARG]

B. Atlético Paranaense [BRA] vs Santos [BRA]

C. Nacional [URU] vs Botafogo [BRA]

D. Emelec [ECU] vs San Lorenzo de Almagro [ARG]

E. The Strongest [BOL] vs Lanús [ARG]

F. Godoy Cruz [ARG] vs Grêmio [BRA]

G. Barcelona [ECU] vs Palmeiras [BRA]

H. Jorge Wilstermann [BOL] vs Atlético Mineiro [BRA]

Drabinka turniejowa wygląda tak:

 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
to co?.. San Lorenzo z pucharem?... ogólnie wydaje mi się, że lewa strona drabinki ciut łatwiejsza...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Hmm, moim zdaniem to złudne wrażenie, że łatwiejsza jest ta lewa częśćw przypadku awansu River Plate i Ateltico Mineiro będziemy mieli kapitalne mecze ćwierćfinałowe. Atletco MG może w lidze zawodzi, ale potencjał w nich jest ogromny, a River gra świetnie, Gallardo tam robi robotę kapitalną. Pytanie co z tego zespołu zostanie po letnim okienku? Bo już czytałem, że Roma kusi Sebastiana Driussiego, a trudno nie oczekwiać, by nikt nie podkupić chciał Gonzalo Pity Martineza.
Gdyby wiesz faworyci awansowali to i tak są ciekawe starcia przed nami, ale jak to Copa Libertadores ma w zwyczaju gdzieś sypnie niespodzianką. Przecież niedawno Independiente della Valle grało w finale czy Penarol itp. Do meczów jeszcze trochę czasu, ale akurat San Lorenzo nie uważałbym za faworyta numer jeden.
Dlaczego tak sądzisz, że wygrają puchar? Moim zdaniem są takim średnim zespołem, a problemy im przewiduję już na wyjeździe z Emelec, bo wiadomo wysokości...
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
to takie przewidywania życzeniowe ???? ... Owszem to puchary, poza tym jeszcze może się dużo zmienić. Bo wiadomo - kluby pokroju Emeleca, Barcelony czy Strongest mogą i są w stanie sprawić niespodziankę - wiedzą, że główny atut to własny stadion.
Z drugiej strony mamy zespoły pokroju River, Santosu czy Gremio. Walczące o mistrzostwo w swoich ligach i jak by nie było mogące najwięcej stracić po oknach transferowych.
I tutaj pojawia się San Lorenzo - w lidze ma w miarę mocną, pewną pozycję - ale już raczej nie ma co marzyć o mistrzostwie. Po oknie transferowym klub już się San Lorenzo zostało mocno osłabione - odeszli praktycznie dwaj najmocniejsi zawodnicy - jednak nie widać tego po grze - czyli skład jest wyrównany i mocny. Są i Blandi i Belluschi i Mussis. Nie są tak przebojowi jak Driussi czy Martinez - ale to ich plus - mniejsze szanse na odejście do Europy czy MLS.
Pierwsza kolejka to bez wątpienia głównie mecz Godoy - Gremio.
Druga - to już powinny być klasyki - San Lorenzo - Lanus, Santos - Palmeiras czy Gremio - Botafogo.
Półfinały - San Lorenzo - River - i tutaj mam nadzieje w dwumeczu San Lorenzo będzie jednak górą - liczę, że będzie mniej zmęczone sezonem. Z drugiej strony - Gremio - Santos - też mecze na wyniszczenie...
i Finał - San Lorenzo - Gremio - i tutaj nadal wydaje mi się, że górą będą Argentyńczycy... - ponowie powiem, że powinni być świeżsi po sezonie i ewentualnie mniej osłabieni kadrowo.
Ale ale.. jak powiedziałem na początku - to takie przypuszczenia życzeniowe.. Tutaj może się sporo stać, i no jakiś klub musi być tym czarnym koniem.
I jeszcze jedna niewiadoma - Atletico Mineiro - to co w lidze pokazują to jest dramat... ale w Copie - zupełnie inny zespół - jak dla mnie wygląda to tak, że sezon odpuszczają i 100% sił wkładają w Libertadores - tylko co będzie jak będą to dalej kontynuować i czy kibicom i zarządowi nie zaczną puszczać nerwy - a wtedy jak to w ligach Latynoskich - prezesi i dyrektorzy potrafią głupimi decyzjami kadrowymi zupełnie popsuć dobrze funkcjonującą maszynę.
Wiem, ze jeszcze wcześnie - ale czekam na Twoje (@Robson), może kogoś jeszcze innego, zdanie i rozważania ???? .
 
jozzy22 546,2K

jozzy22

Użytkownik
Lanus - The Strongest

Typ: over 2.5 Kurs: 1.95 forbet ⛔

Próbuje pograć w tym spotkaniu over. Jest to rewanż.W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1,a więc zasadniczo wszystko jest mozliwe i w tym właśnie upatruje szanse. Nie ma co ukrywać,że granie na 0:0 dla ekipy Lanus jest nieopłacalne bo taki minimalizm rzadko kiedy wychodzi na dobre. Obie ekipy będą musiały atakować zwłaszcza goście którzy myśląc o awansie poprostu nie mogą zakończyć z zerowym kątem. Zapowida sie spotkanie obfitujące w bramki,a jak będzie to sie okaże około 2 w nocy.

Wynik: 1:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 00:15
Spotkanie: Gremio Porto Alegre - Godoy Cruz
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja dziś próbuję tego rewanżowego spotkania w Copa Libertadores. W pierwszym spotkaniu w Argentynie to Gremio zwyciężyło 1-0 i w rewanżu jest w dobrej sytuacji. To Godoy Cruz musi zaatakować i starać się odrobić wynik a o to będzie niezwykle ciężko. Gremio znajduje się w kapitalnej formie i na ich stadionie ograć ten zespół to bardzo ciężkie zadanie. Kadrowo zespół brazylijski jest mocniejszy i myślę, że po raz drugi w tej rywalizacji zwycięży. Gremio jest w gazie, liga brazylijska w pełni rozgrywek natomiast argentyńska zakończyła już sezon i gościom może brakować tego rytmu meczowego. Myślę, że tutaj niespodzianki nie będzie.
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom