>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2016

Status
Zamknięty.
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Polecam juz lepiej grac na Plate -3,5. Pewniejsze ;)
wiem.. już po meczu odpowiadam, i jestem &#39;mądrzejszy&#39; bo znam wynik.. ale właśnie dlatego River nie ufałem (4:3). Mecz u siebie - to +, ale awans mieli zapewniony i mogli odpuścić - a to już -. No i takie mecze &#39;o pietruszkę&#39; w Ameryce Południowej czy w Afryce często się kończą niespodziankami... a stawiać czystą 1 na River - kurs był bardzo niski.
A tymczasem zakończyła się faza grupowa Copa Libertadores. Była emocjonująca i było kilka niespodzianek. Pierwsza to grupa B i awans urugwajskiego Nacionalu kosztem brazylijskiego Palmeiras. Czy ostatnie miejsce w 3 grupie kolumbijskiego Deportivo Cali, czy odpadnięcie Colo Colo (grupa 5). Ogólnie mam już kilku faworytów (UNAM (Mek), Rosario (Arg)) + czarny koń (Atletico Nacional (Kol)). Fajnie na tle zespołów z Brazyli czy Argentyny zaprezentowały się teamy z Meksyku. Teraz poczekajmy na losowanie par 1/8 finału.

\\edit: thx @robson United - czyli już wiem, że warto stawiać na win u siebie UNAM i Corinthians. Natomiast mocno się upiekło i Boce i River - powinny przejść dalej

pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Teraz poczekajmy na losowanie par 1/8 finału.
Losowania nie ma. Jest ustalana tabela po fazie grupowej zespołów które awansowały i tak 1 msc z wszystkich grup gra z zespołem z bilansem nr 16. 1 z 15 itd.

Oto jak wyglądają pary 1/8 finału:

Atlético Nacional (COL/N.1) - Huracán (ARG/N.16)

Pumas (MEX/N.2) - Deportivo Táchira (VEN/N.15)

Corinthians (BRA/N.3) - Nacional (URU/N.14)

Atlético Mineiro (BRA/N.4) - Racing (ARG/N.13)

Toluca (MEX/N.5) - Sao Paulo (BRA/N.12)

Boca Juniors (ARG/N.6) - Cerro Porteño (PAR/N.11)

River Plate (ARG/N.7) - Independiente del Valle (ECU/N.10)

Rosario Central (ARG/N.8) - Gremio (BRA/N.9)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Huracan - At.Nacional
Powyżej 1,5 bramek (1,57) Oddsring ⛔

Kompletnie nie rozumiem kursu, na minimum dwa gole w tym spotkaniu. Rozumiem że są mecze gdzie w Argentynie nie zdobywa się tych bramek dużo, ale to jest Copa. Taka inna trochę Liga mistrzów dla Latino ;) Dlaczego? Chociażby dlatego, że Huracan jest niezwykle groźną ekipą potrafiącą sklepać niemal każdego w Ameryce Południowej. Do tego mają solidną ofensywę, która też potrafi namieszać, a także przysporzyć wiele kłopotów rywali. Potrafią też strzelić w pierwszej połowie kilka bramek, żeby w drugiej dobić delikatnie rywala, stawiając kropkę nad i. Goście, też nie byle kto bo i oni grają całkiem poprawnie. Aczkolwiek ich mecze wyjazdowe bywają że wygrywają wysoko, ale i bywają takie że grają totalny piach. Spotkali się niedawno z Huracan i to właśnie Nacional był górą, bo wygrał 2:0 Czyżby dzisiaj Huracan będzie głodne rewanżu? Liczę że będzie dobre spotkanie, z minimalnym stażem dwóch bramek w całym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Atletico Huracan – Atletico Nacional

Do meczu pozostało niewiele czasu, a więc krótko. Moim zdaniem drużyna z Argentyny będzie bardzo zdeterminowana i zmobilizowana do tego spotkania. W trzech ostatnich spotkaniach nie strzelili żadnego gola. Mecze ligowe przeplatane pucharem Copa Libertadores. Ostatnie spotkanie przegrali kilka dni temu, będąc w delegacji z nie byle kim, bo z samym San Lorenzo, bynajmniej wydaje mi się- nie grając z największym zaangażowaniem, w dodatku mając w perspektywie spotkanie pucharowe. Z dzisiejszym rywalem mierzyli się ostatnio dwukrotnie- niestety bez powodzenia. W grupowych meczach wprawdzie nie strzelili gola zespołowi z Kolumbii, ale to ma zmienić się właśnie dzisiaj, przynajmniej głęboko w to wierzę. W dniu dzisiejszym nie może być mowy o żadnych kalkulacjach punktowych, które często występują podczas rozgrywek grupowych. To jest dwumecz, a więc gdzie jeśli nie na własnych śmieciach. Gospodarze dzisiejszego spotkania to drużyna ograna w tego typu imprezach. Być może goście przystąpią do tego meczu w roli lekkiego faworyta, ale stawiam, że piłkarze z Buenos Aires strzelą przynajmniej jednego gola.

Typ: gospodarze strzelą gola &lt;Unibet&gt; 1.52
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Witam,
wczorajsze mecze były z gatunku tych nieprzyjemnych... + ja mam fatalną passę...dlatego nic nie wystawiałem w Copa. Dziś jednak próbuję ją przełamać. Na pierwszy ogień idzie pojedynek Urugwajsko - Brazylijski:

Club Nacional (Uru) - Corinthians (Bra)
- Corinthians ov 0,5 - @1,44 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
Gram co prawda niski kurs.. ale jak dla mnie value jest (no i to fatum). Urugwajska obrona do zbyt szczelnych nie należy. W ostatnich 10 meczach stracili 10 bramek. A jak spojrzeć na mecze z w miarę mocnymi drużynami to wygląd jeszcze bardziej obiecująco:
2 stracone z Rosario (Arg), 2 stracone z River Plate (Arg), 1 stracona z Cerro (4 miejsce w lidze), 1 stracona z Palmeiras (Bra).
Dodatkowo dochodzi Nacionalowi walka o mistrzostwo w lidze i dość napięty terminarz - już 1 maja wyjazd na mecz z IA Sud America. Na pewno priorytetem jest Copa - ale i stawiają na ligę. Na obu frontach długo nie da się grać na najwyższym poziomie. A i przeciwnik jest z wysokiej półki - Corinthians. Zespół, który ma coś do udowodnienia - dość niespodziewanie odpadł z rozgrywek stanowych - ale to tylko rozgrywki stanowe (można poczytać na stronie radiabrazylia - link dałem w temacie rozgrywek brazylijskich). Corinthians strzela bramki - 10 meczy - 28 strzelonych. Część nawbijali zespołom dużo słabszym, ale strzelali też 6 - Cobrasel (Chi), 1 Santa Fe (Kol) czy 2 Audaxowi - półfinał rozgrywek stanowych. No i teraz Corinthians miał 5 dni wolnego, i tylko skupia się na Copa. Liga rusza dopiero 14 maja. Także myślę typ fajny do dodania na jakąś taśmę.. a dla zabawy można zagrać jeszcze ov 1,5 Corinthians - @3,4 - bet3.6.5. ⛔ (0:0)
drugi mecz to:
Gremio (Bra) - Rosario Central (Arg) - 1 - @2,1 - bet3.6.5 ⛔ (0:1)
\\edit - pora rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady
Tutaj skłaniam się ku Gremio. Podobnie jak Corinthians już odpadli z rozgrywek stanowych, ligę zaczynają za 2 tyg.. mogą się skupić na Copa. A, że te rozgrywki traktują poważnie świadczy chociażby fakt, że w grupie zostawili daleko w tyle San Lorenzo (Arg) i potrafili wygrać na ciężkim terenie w Quito (3:2) oraz w ostatniej kolejce pokonali Meksykańskie Deportivo Toluca. Gremio na własnym stadnie jest mocne i strzela dużo bramek - 5 meczy - bramki 13:4. Dlatego myślę będą chcieli wypracować tutaj jak największą przewagę nad Rosario. Rosario, które ma jeszcze w nogach rozgrywki ligowe i puchar ligowy. W lidze zajmuje 9 pozycję i raczej o czołówkę już nie ma co walczyć. W Copa grupę wygrało - ale za przeciwników miało 2 zespoły z Urugwaju i Palmeiras w kryzysie. Ostatnie mecze to remis z Newells (24 w lidze) i porażka z San Lorenzo (to samo San Lorenzo, które było w grupie z Gremio). Dodatkowo patrzę na ten zespół przez pryzmat ostatniej kolejki - która była fatalna - i jeżeli nie będzie jakiejś diametralnej zmiany to nie dotrzymają kroku Gremio - stąd mój typ.
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gremio - Rosario

mogą się skupić na Copa. A, że te rozgrywki traktują poważnie świadczy chociażby fakt, że w grupie zostawili daleko w tyle San Lorenzo (Arg)
I tak i nie, zależy jak na to spojrzeć. Kto oglądał dwumecz tych zespołów ten wie, że duuużo lepszą piłkarsko drużyną w tych meczach było San Lorenzo. Na boisku dwukrotnie remis 1:1, ale polecam chociażby obejrzeć rewanż San Lorenzo - Gremio gdzie Gremio było tylko i wyłącznie tłem, gol strzelony z przypadko po prezencie od gospodarzy, a ponadto mnóstwo szans San Lorenzo na gole, lecz zawiodła skuteczność...

Gremio na własnym stadnie jest mocne i strzela dużo bramek - 5 meczy - bramki 13:4
Tutaj akurat zgoda, Gremio u siebie potrafi grać, nawet w którymś z postów wyżej przytaczałem ich bilans na Arena do Gremio gdzie w lidze notowali świetne wyniki, ale te zwycięstwa są wymęczone po prostu.

Rosario, które ma jeszcze w nogach rozgrywki ligowe i puchar ligowy. W lidze zajmuje 9 pozycję i raczej o czołówkę już nie ma co walczyć. W Copa grupę wygrało - ale za przeciwników miało 2 zespoły z Urugwaju i Palmeiras w kryzysie. Ostatnie mecze to remis z Newells (24 w lidze) i porażka z San Lorenzo (to samo San Lorenzo, które było w grupie z Gremio). Dodatkowo patrzę na ten zespół przez pryzmat ostatniej kolejki - która była fatalna - i jeżeli nie będzie jakiejś diametralnej zmiany to nie dotrzymają kroku Gremio - stąd mój typ.
Az tym to już nie zgadzam się w ogóle.

Po pierwsze Rosario jest na 5 miejscu w swojej grupie i ma na cztery kolejki przed końcem stratę 5 pkt do miejsca nr dwa, które pozwoli walczyć o awans do przyszłorocznej Libertadores.
Po drugie ostatnie mecze ligowe Rosario były bardzo trudne. Raz to porażka z San Lorenzo, którego widac, że w ogole nie doceniasz, a to jest mocna ekipa. Nie wyszła im Libertadores, ale walczą drugi sezon o mistrza.
A remis z Newell&#39;s to derby, po kolejnych kilku porażkach z rzędu w których NOB dostawało po prostu lanie, wreszcie się postawili, spięli się i wyciągneli remis, nie ma co wyciągać wniosków z tych dwóch meczów.

Powtorzę to co pisałem przy okazji fazy grupowej. Gremio jest przeciętne, na ich korzyść działa dziś fakt, że wraca Miller Bolanos, ale czy zagra czy nie jeszcze nie wiadomo, jest do dyspozycji w kazdym razie.

Grêmio: Marcelo Grohe; Ramiro, Fred, Bressan e Marcelo Oliveira; Walace, Maicon, Giuliano, Douglas e Luan; Bolaños (Bobô).
Rosario Central: Sosa; Salazar, Donatti, Pinola e Álvarez; Montoya, Musto, Cervi e Lo Celso (Fernández); Herrera e Marco Ruben.

Dla mnie faworytem dwumeczu jest po prostu Rosario, szkoda, że nigdzie nie ma kursów na awanse, albo ja nie widziałem, ktoś widział?
Poza tym to powodzenia dziś z typami i za odwagę w typowaniu, choć czasami jak możesz przykładaj większą uwagę nie tylko do samych statystyk ;) Pozdrawiam


----------------------

W ogóle w tych pierwszych meczach nie mam jakichś typów żadnych na oku... Wczoraj szukałem tych kursów na awanse bo mam w kilku parach faworytów i ich odpadnięcie mnie zdziwi, aczkolwiek czekamy na rewanże.

Teraz wrzucę jesczze tylko składy na pozostałe dzisiejsze dwa mecze jakie przewidują w mediach, może to kogoś natchnie do większych wywodów.


Nacional- Corinthians

Nacional pełna kadra. Coritnhians bez Giovanni Augusto i Rildo. Pierwszego brakowao już ostatnio więc to nie nowość. Corinthians słabo w stanówkach, przegrali i to zasłużenie bo prezentowali się przeciętnie.

Nacional: Conde, Fucile, Victorino, Polenta e Espino; Romero (Carballo), Gonzalo Porras, Barcia e Ramírez; Nico López e Fernández.

Corinthians: Cássio, Fagner, Felipe, Yago e Uendel; Bruno Henrique; Alan Mineiro, Elias, Rodriguinho e Lucca; André.



Racing -Atletico MG

Racing bez Gustavo Bou, ale mają Liche Lopeza czy Diego Milito przecież, choć Bou to Bou, ale Racing ma kim straszyć z przodu jednak.
Atletico dziś bez rezerwoego bramkarza Giovanni, a także Patric i Luan są nie do dyspozycji.

Chyba najbardziej wyrównana para tej fazy, ciężko tutaj cokolwiek przewidzieć więc najlepiej oglądac i się emocjonować.

Racing: Saja (Ibañez); Iván Pillud, Sánchez, Vittor e Grimi; Noir, Videla, Aued e Acuña; Romero e Lisandro López.
Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Leonardo Silva, Erazo e Douglas Santos; Rafael Carioca e Leandro Donizete; Júnior Urso, Dátolo e Robinho; Lucas Pratto.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
wiem wiem.. statystyki nie grają... ale na Rosario po ostatniej kolejce ligowej zupełnie się zawiodłem... może to fakt - byli myślami już przy dzisiejszym meczu.. ale od tej klasy zespołu na ten moment wymagam więcej - stąd mój typ na Gremio. Pamiętaj, że wcześniej Gremio miało na karku stanówki, Primeira Ligę i Copa - i w takich okolicznościach wymęczyło remisy z San Lorenzo - z tym samym San Lorenzo, które w lidze pokonało Rosario... teraz ma już tylko Copa i za 2 tyg. dopiero Serie A. Jak dla mnie najlepszy moment, żeby na gazie wejść w mecz. No i jeszcze końcówka rozgrywek grupowych pokazała, że Gremio potrafi się spiąć i coś zagrać
Co do pozycji Rosario - to pozycja po zsumowaniu obu stref.
Tradycyjnie - dziękuję za składy - jak zawsze to ważna informacja.

\\edit - @kapszti - zdaję sobie sprawę, że ocenianie zespołu na podstawie jednego meczu jest błędne. Co więcej na podstawie meczu który odbył się 10 dni temu jest totalnie słabym wyznacznikiem.. no ale jakimś tam jest. I masz rację - niestety 85% mojego typowania to statystyki, pozostałe to jednak otoczka meczu (i miejsce). Pewnie masz rację i przykładam do nich zbyt małą wagę - stąd pewnie ta moja zła passa z ostatnich dni. A co do derbów i zaangażowania - to wiadomo.. z tego latynoska piłka słynie. i właśnie dlatego ja lubię i śledzę. Ale czasami jak za bardzo się zaangażują to trochę gubią taktykę i wychodzi ciężka do oglądania kopanina.
A co do meczu - jedno jest pewne - będzie zacięty. Więc mam nadzieje na dobre widowisko.


pozdrawiam
m
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
wiem wiem.. statystyki nie grają... ale na Rosario po ostatniej kolejce ligowej zupełnie się zawiodłem... może to fakt - byli myślami już przy dzisiejszym meczu.. ale od tej klasy zespołu na ten moment wymagam więcej - stąd mój typ na Gremio. Pamiętaj, że wcześniej Gremio miało na karku stanówki, Primeira Ligę i Copa - i w takich okolicznościach wymęczyło remisy z San Lorenzo - z tym samym San Lorenzo, które w lidze pokonało Rosario... teraz ma już tylko Copa i za 2 tyg. dopiero Serie A. Jak dla mnie najlepszy moment, żeby na gazie wejść w mecz. No i jeszcze końcówka rozgrywek grupowych pokazała, że Gremio potrafi się spiąć i coś zagrać

Co do pozycji Rosario - to pozycja po zsumowaniu obu stref.

Tradycyjnie - dziękuję za składy - jak zawsze to ważna informacja.

pozdrawiam
m
Człowieku uczepiłeś się tego meczu San Lorenzo-Rosario, jakby on był ostatecznym wyznacznikiem tego jak wszystko dzisiaj będzie wyglądało. Idąc twoim tokiem rozumowania, to skoro Barcelona wygrała z Atletico w lidze, a Real pokonał Barce, więc Real powinien ograć bez problemu Atletico, a tak nie było jak dobrze wiemy...

Teoria o odpuszczeniu derbów przez Rosario baaaaaaardzo nietrafiona. Dlaczego? W Argentynie te derby to naprawdę jedne z najważniejszych i chyba po meczach River-Boca i Racing-Independiente to derby numer 3, a na pewno w regionie zdecydowany numer jeden, więc zły trop. Z resztą skład Rosario na to wskazuje, a 0:0 nie dziwi, bo w innych derbowych meczach również takie wyniki były...

Poza tym mam taką małą dygresje(może niecelną, ale jednak), że swoje typy opierasz jedynie na statystykach, a nie bardzo śledzisz grę zespołów czy ewentualne osłabienia i inne czynniki - derby albo wysokość nad poziomem morza w przypadku Boliwii czy innych górzystych państw.

Dla mnie faworytem dwumeczu jest po prostu Rosario
Przychylam się, bo Rosario trochę zepsuło sobie sytuacje końcową tymi straconymi punktami w domu. Przede wszystkim powinni wysoko ograć Palmeiras i Nacional. Właściwie jedynymi minusem jest zdrowie Marcelo Larrondo, bo on wraz z Rubenem w ataku to gwarant większej ilości goli. Herrera może się przydać, bo wiele lat spędził w Brazylii, więc też zna sposoby grania obrońców stamtąd i ogólnie kilmat gry w Brazylii.

Racing bez Gustavo Bou, ale mają Liche Lopeza czy Diego Milito przecież, choć Bou to Bou, ale Racing ma kim straszyć z przodu jednak.
Atletico dziś bez rezerwoego bramkarza Giovanni, a także Patric i Luan są nie do dyspozycji.
Bou najważniejsza postać, ale mi się wydaje, że jednak więcej szans w CL powinien dostawać Roger Martinez, bo naprawdę jak gra, to robi swoje i średnia goli na ilość przebywanych minut na boisku naprawdę robi wrażenie. Z drugiej strony, tak jak Robson mówisz: Lisandro, Milito, to naprawdę pakieta mocna, a ważnym ogniwem jest Oscar Romero, który potrafi super czarować i na mecz La Academia-Galo czekam z niecierpliwością.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Cerro Porteno - Boca Juniors


Pierwsza runda 1/8 w Copa Libertadores pomiędzy paragwajskim Cerro Porteno a argentynskim Boca Juniors.
Gospodarze mieli ostatnio trudny czas w Copa Libertadores jak również w ich lidze i zdołałi zakwalifikować się z drugiego miejsca w ostatnim wygranym meczu przeciwko Santa Fe 1:0. W lidze paragwajskiej ostatnio przegrali dwa mecze wiec mozna stwierdzic ze skupili sie na grze w CL.
Goscie wygrali swoja grupe majac 3 zwycięstwa i 3 remisy i tracac tylko cztery gole. Ostatni mecz grupowy zakonczony wysokim 6:2.
Choc patrzac po wynikach to Boca Juniors wyglada dzis na faworyta ja ide w kierunku wyrownanej gry .Oba zespoly spotkaja sie po raz pierwszy w Copa Libertadores , dotychczas grali ze soba tylko w Sudamericana. Zostaja jeszcze rewanze i dzis licze na remisowy wynik. Jesli mialbym obstawiac to delikatne zwyciestwo gospodarzy. Ligi napewno nie odpuscili ale powalcza w CL i moga sprawic niespodzianke.

1X - @1.83 Bet365
X/X - @4.33 Bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Noc z wtorku na środę, rewanże 1/8 finału


Atletico Nacional - Huracan
Typ: Nacional awans @ 1,33
✅Agg.4:2
UNAM Pumas - Tachira
Typ: Pumas awans @ 1,40
✅Agg.2:1
AKO @ 1,86 Rivalo


Pary, w których zespoły grały już ze sobą w fazie grupowej.

Nacional to jest niesamowita paczka, ekipa która jak burza przeszla fazę grupową. W siedmiu meczach nie stracili jeszcze bramki, a do tego grają bardzo widowiskowo i ofensywnie. Huracan w pierwszym meczu 0:0, ale teraz poprzeczka będzie wyżej, jak dla mnie Nacional spokojnie awansuje.
Nie ukrywam, żę nieco zaspałem w tej parze bo jeszcze wczoraj był kurs @1,45 nawet na wygranie meczu przez Kolumbijczyków... Coż, szkoda.
O Nacional więcej można sobie poczytać tutaj -&gt; http://zzapolowy.com/z-medellin-po-puchar-wyzwoliceli/

Dziś przewidywane składy takie:

Atlético Nacional: Franco Armani; Daniel Bocanegra, Davinson Sánchez, Felipe Aguilar y Farid Díaz; Alejandro Guerra, Alexander Mejía y Sebastián Pérez; Marlos Moreno, Víctor Ibarbo y Andrés Ibargüen

Huracán: Marcos Díaz; José San Román, Martín Nervo, Federico Mancinelli y Luciano Balbi; Mauro Bogado, Matías Fritzler y Lucas Villarruel; Mariano González, Daniel Montenegro; y Ramón Abila


Meksykańskie PUMAS musi odrabiać 0:1 z pierwszego meczu. Fazę grupową też przeszli jak burza, wygrali z Tachirą 4:1 u siebie. Wenezuelskie zespoły są słabe, Tachira na wyjazdach same trzy wysokie porażki w grupie, bilans bramek 1:10 mówi wiele z wyjazdów. Pumas u siebie błyszczy za to.

Nie ma co tutaj za wiele się rozwodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Copa Libertadores
Data: 5.05/2:45
Spotkanie: Corinthians - Nacional Montevideo
Typ:
1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Niniejszy mecz odbywa się późno w nocy, więc śledzenie relacji live jest tylko dla najwytrwalszych! Jednak tzw. &#39;zarywanie nocki&#39; wcale nie jest potrzebne skoro grające u siebie Corinthians będzie walczyło o awans do ćwierćfinału rozgrywek. Pierwszy mecz zakończył się rezultatem bezbramkowym, a Brazylijczycy nie oddali choćby jednego celnego strzału na urugwajską bramkę. Mimo to wywieźli cenny remis i w nocy ze środy na czwartek grać będą o awans. Dlaczego wygrają? Z kilku powodów. Po pierwsze już w fazie grupowej pokazali, że własny stadion to twierdza nie do zdobycia. 3 mecze, 3 zwycięstwa, bilans goli to 9 do 0! Nacional w fazie grupowej zajął miejsce numer 2 tuż za plecami Rosario z Argentyny., a na wyjeździe odnotowali dwa remisy i jedno zwycięstwo. Po drugie Brazylijczycy są w formie co pokazują ostatnie mecze, w lidze choć nie wygrywają wszystkiego to są na pierwszym miejscu, więc można odnieść wrażenie, że grają na tyle na ile wymaga od Nich sytuacja. W Copa Libertadores na pewno chcą zajść dalej, więc nie ma innej możliwości jak zwycięstwo w meczu z Nacionalem, który również jest w formie, w lidze zajmuje 3 miejsce, jednak na wyjazdach nie gra już tak dobrze i skutecznie jak u siebie. Po trzecie Corinthians na 8 ostatnich meczów, aż w 7 zdobywało chociaż 2 gole. Tylko raz zdarzyło się, że trafili do siatki rywali tylko raz. Nacional na wyjazdach grają w kratkę, a należy tu też uwzględnić fakt, że liga urugwajska jest słabsza jak brazylijska. Corinthians musi wygrać i wygra, pewnie niejedną bramką. Można w tym meczu także stawiać na powyżej 2,5 gola, ponieważ kurs jest bardzo atrakcyjny i oscyluje wokół 2,50. Jednak bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Brazylijczyków. Powodzenia!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po drugie Brazylijczycy są w formie co pokazują ostatnie mecze, w lidze choć nie wygrywają wszystkiego to są na pierwszym miejscu, więc można odnieść wrażenie, że grają na tyle na ile wymaga od Nich sytuacja
Corinthians jeszcze nie zaczęło ligi.
Te mecze Corinthians to rozgrywki Campeonato Paulista czyli stanówki, z których już odpadli w półfinale.


Przy okazji wrzucam przewidywane składy:

Corinthians: Cássio, Fagner, Felipe, Yago e Uendel; Bruno Henrique; Giovanni Augusto, Elias, Rodriguinho e Lucca; André.
Nacional: : Conde, Fucile, Victorino, Polenta e Espino; Romero, Gonzalo Porras, Barcia e Ramírez; Nico López e Fernández.
 
kyrn 4

kyrn

Użytkownik
@Szatar, pierwszy mecz pokazał że drużyna z Urugwaju ma charakter.. posiadanie piłki, rzuty rożne 6:2, strzały na bramke 9:3.. Corintians jest tu na papierze zdecydowanie faworytem, lecz przy obecnych kursach jakie wystawili tu bukmacherzy, poszedłbym w strone gości przy podobnym kursie:

Club Nacional +1,5AH @ 1.50 Marathonbet.. ✅✅✅
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Tak, zagalopowałem się za co przepraszam. W Brazylii sezon się jeszcze nie rozpoczął, a to co napisałem wcześniej dotyczy innych rozgrywek. W każdym razie Corinthians to aktualny mistrz Brazylii, a nikomu nie trzeba tłumaczyć, że liga brazylijska jest silniejsza od urugwajskiej, choć Nacional to aktualny mistrz w swoim kraju. Być może Urugwajczycy zagrali widowiskowo w pierwszym meczu, ale nie zagrali skutecznie, bo mecz zakończył się wynikiem 0-0. Na wyjazdach nie idzie Im już tak dobrze i w meczu tym faworytem i to dużym jest drużyna brazylijska. Mimo, że w Urugwaju sezon trwa i Nacional jest aktualnie na 3 pozycji to Ich gra nie zachwyca. Zanotowali aż dwie porażki na ostatnich 5 meczów na wyjeździe. Do tego są to porażki do zera (2-0, 1-0) z Plaza Colonia i Cerro CA, czyli z zespołami grającymi także o najwyższe cele. Ponadto zanotowali dwa zwycięstwa, lecz z zespołami dużo słabszymi (River Plate, Defensor Sp.) Z kolei remis z Sud America, czyli typowym średniakiem ligowym także chluby nie przynosi. Widać zatem, że Nacional gra w kratkę, a na pewno nie gra tego co by chciał. Corinthians nie zaczęło jeszcze sezonu, więc na pewno ma więcej świeżości, a u siebie regularnie wygrywają. Nie przegrali meczu od 27.08.15 (!) z Santos (1-2). Poza tym w ostatnich 25 meczach wygrali aż 21 razy, 2 razy zremisowali i raz mecz zakończył sie remisem 2-2 i doszło do rzutów karnych, które przegrali. Zatem jak widzicie Ich rezultaty na własnym stadionie są bardzo, ale to bardzo przyzwoite. Dzisiaj w nocy tez wygrają, bo nie mają innego wyjścia. Poza tym statystyki stoją po Ich stronie !
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Witam,
@Szatar:
Corinthians nie zaczęło jeszcze sezonu, więc na pewno ma więcej świeżości
z ta świeżością bym nie przesadzał... jednak dopiero co skończyli rozgrywki stanowe + CL... mimo odpuszczania stanowych rozgrywek to jednak w Brazylii tych meczy graja od groma. Prawda Corinthians jest faworytem ale ja bym poszedł w coś innego:
Corinthians (Bra) - National (Uru) - un2,5+no bts - @1,9 - bet3.6.5 ⛔(2:2)
\\edit - no to mamy niespodziankę... jak by ktoś chciał zerknąć na bramki - proszę -

https://www.youtube.com/watch?v=spJEiobvCTs

Czemu - bo Corinthians u siebie jest bardzo mocne, ale myślę, że przede wszystkim będzie starało się nie stracić bramki. Jeżeli coś strzela to dodatkowo postawia na obronę. Nacional jest słabszy - ale jednak jakaś siłę jednak reprezentuje skoro wyszedł z grupy (na 3 pozycji w grupie było Palmeiras). Jednak nie jest to zespół mocno overowy. Dlatego przewiduje, że oba teamy postarają się jednak nie stracić gola... a koniec w końcu o ta 1 czy 2 bramki lepsze będzie Corinthians, które zagra na 0 z tyłu.
@robson United - Giovanni Augusto - na pewno będzie grał? - 365score informuje, że ma kontuzje stopy ale z drugiej strony nic nie mówi o tym injuriesandsuspensions.com (tylko o absencji w meczu z Audaxem)
\\edit - dzięki.. fakt źródło masz pewne, i fakt jego powrót daje dużo. Więc tym bardziej można grać Brazylijczyków, a ja mam nadzieje, że tym samym nie pozwolą nic pograć Nacionalowi i mój typ będzie trafny ????
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@robson United - Giovanni Augusto - na pewno będzie grał? - 365score informuje, że ma kontuzje stopy ale z drugiej strony nic nie mówi o tym injuriesandsuspensions.com (tylko o absencji w meczu z Audaxem)
Takim stronom nie ma co ufać w kontekście absencji itp. Nigdy tam nie sprwadzam. Zawsze tylko zapowiedzi meczowe na stronach brazylijskich albo argentyńskich.

Globo w zapowiedzi podało taki skład jak wrzuciłem, a tam jak widać Giovanni Augusto widnieje, a tutaj news o tym dlaczego będzie grał -&gt; http://globoesporte.globo.com/futebol/times/corinthians/noticia/2016/05/veja-o-que-ganha-o-corinthians-com-giovanni-augusto-de-volta-ao-time.html
Jego powrót do składu to spory atut, zastępujący go Romero nie dawał jednak tego samego i nie wykorzystał swojej szansy w pełni.

Moim zdaniem awans uzyska Corinthians, też bym szedł w kierunku zwycięstwa gospodarzy, może po LM coś skleję, jakiegoś dubla jeszcze na Libertadores, zobaczymy.

Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
mogę gdzieś znaleźć kadrę River Plate na nocny mecz z del Valle? oglądałem pierwszy mecz i planuje zagrać over 2,5. ewentualnie jakby ktoś już miał wcześniej składy na to spotkanie żeby tutaj wrzucił będę wdzięczny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Ziomeczek9393 tutaj masz kadrę River na dzisiejszy mecz -&gt; https://pbs.twimg.com/media/Chd7lX2WkAAih5O.jpg:large

A przewidywane składy na mecz River Plate wyglądają tak:

River Plate: Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonatan Maidana, Eder Alvarez Balanta y Milton Casco; Camilo Mayada, Leonardo Ponzio e Ignacio Fernández; Andrés D’Alessandro; Rodrigo Mora e Iván Alonso.

Independiente del Valle: Daniel Librado Azcona; Christian Núñez, Arturo Mina, Luis Caicedo y Luis Ayala; Dixon Arroyo, Jefferson Orejuela, Bryan Cabezas y Junior Sornoza; Julio Angulo y José Angulo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom