• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

KONKURS: Austria - Polska [1. kolejka kwalifikacji Euro 2020] do wygrania 15 freebetów!

1. Betrally

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2019

Temat na forum 'Ligi Latynoskie i Copa Libertadores' rozpoczęty przez wielki_gracz, Styczeń 23, 2019.

Więcej tematów od wielki_gracz
    1. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      842
      Reputacje:
      6142
      Copa Libertadores bronić będzie River Plate Buenos Aires z Argentyny natomiast Copa Sudamericana Atletico Paranaense z Brazylii​

2. wielki_gracz Moderator

OP
      OP
      wielki_gracz
      Polubienia:
      842
      Reputacje:
      6142
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
      Godzina: 00:30
      Spotkanie: Bolivar - Defensor Sporting
      Typ: handicap 1 (-1.5)
      Kurs: 1,83
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Spotkanie eliminacyjne Copa Libertadores. Zwycięzca tego dwu meczu spotka się w kolejnej rundzie z ekwadorskim zespołem SC Barcelona. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa zespołu Bolivar z handicapem -1.5, bo myślę, że gospodarze poradzą sobie na tyle, że wygrają różnica minimum 2 goli pokrywając tę linię. Wiadomo czym charakteryzują się mecze u siebie drużyn z Boliwii czy reprezentacji. Przede wszystkim swoje mecze rozgrywają na dużej wysokości, z która rywale mają problem. To spotkanie będzie rozgrywane na wysokości około 3 600 metrów i spodziewam się problemów z tego powodu po stronie gości. Bolivar wiadomo gra tutaj na co dzień, piłkarze są przystosowani do takich warunków ale zespół Defensoru może z tym mieć konkretny problem. Do tego może dojść brak ogrania, bo zespół z Urugwaju swój ostatni mecz o stawkę rozgrywał na początku listopada w rodzimej lidze i od tamtej pory liga Urugwaju nie gra, a boliwijska wręcz przeciwnie, była rozgrywana w grudniu jak i teraz w niedzielę Bolivar rozgrywał swój mecz ligowy więc oni są w lepszym cyklu meczowym niż rywal.

Absencje w Bolivar:
      obrońca Pedraza i pomocnik Enrique Flores

Absencje w Defensor:
      pomocnicy Matias Santos i Ergas

:minus: 2-4

Ostatnia edycja: Styczeń 24, 2019
    3. Ziomeczek9393 Dobrze znany użytkownik

Ziomeczek9393
      Polubienia:
      286
      Reputacje:
      1309
      ale w nocy fajny bet na Atletico Nacional grają ze słabiutkim La Guaira oglądałem ich w poprzedniej rundzie grali z Peruwiańskim Garcilaso na wyjeździe potrzebowali bramki do awansu a w ogóle nie atakowali jakby sił nie mieli i wiary tylko jakimś cudem poszła jedna akcja na koniec i wbili na wagę zwycięstwa w dwumeczu. jak dla mnie rozstrzygną to już w pierwszym spotkaniu i odważnie wchodzę w Atletico które regularnie gra w rozgrywkach Copa Libertadores

La Guaira vs Atletico Nacional

Atletico Nacional @2.00:plus:

Ostatnia edycja: Luty 9, 2019
      piele lubi to.
    4. wielki_gracz Moderator

OP
      OP
      wielki_gracz
      Polubienia:
      842
      Reputacje:
      6142
      Spotkanie: Independiente Medellin - CD Palestino
      Typ: 1
      Kurs: 1,57
      Analiza:
      Spotkanie rewanżowe w kwalifikacjach Copa Libertadores. W pierwszym spotkaniu w Chile padł wynik 1-1. Teraz pora na rewanż. To już przed ostatnia runda kwalifikacji i zwycięzca tej pary w kolejnej rundzie zagra już o faze grupową Copa Libertadores. Stawiam tutaj na gospodarzy, na zespół z Kolumbii, bo wydaje mi się być zespołem mocniejszym i na własnym stadionie powinni sobie poradzić. Dziś oba zespoły zagrają praktycznie w najmocniejszych składach. Jedynymi nieobecnymi po stronie Independiente są obrońca Pertuz (2 występy w tym sezonie) i pomocnik Macias (bez występu w tym sezonie) a po stronie Palestino nie zagra obrońca Diaz (17 występów w tamtym sezonie). Za gospodarzami przemawia również fakt, że liga kolumbijska już ruszyła natomiast ta w Chile jeszcze nie, więc też Independiente powinno być lepiej zgrane.

:minus: 1-1

Ostatnia edycja: Luty 13, 2019
    5. wielki_gracz Moderator

OP
      OP
      wielki_gracz
      Polubienia:
      842
      Reputacje:
      6142
      Spotkanie: Atletico Nacional - Deportivo La Guaira
      Kurs: 1,21
      Analiza:
      Spotkanie rewanżowe, w pierwszym spotkaniu wygrał zespół z Kolumbii na wyjeździe 1-0. Drużyna wenezuelska Deportivo La Guaira nie ma w tym spotkaniu zbyt wielu atutów. Zapewne głównie postawi na obronę i kontrataki ale na papierze kadrowo Atletico Nacional bije swojego rywala na głowę. Ja tutaj nie widzę szans na niespodziankę i pytanie chyba tylko brzmi iloma golami różnicy gospodarze wygrają. Ja wybieram bezpieczny typ bez udziwnień na "gołe" zwycięstwo gospodarzy na podwyższenie sobie kursu. Goście słabo wystartowali w lidze rodzimej, tutaj w kwalifikacjach Copa Libertadores przegrali pierwsze spotkanie na własnym stadionie i nie widzę nic co miało by sprawić, że w jakimś stopniu nawiążą w tym spotkaniu w miarę wyrównaną walkę.

:minus: 0-0

Ostatnia edycja: Luty 15, 2019
    6. wielki_gracz Moderator

OP
      OP
      wielki_gracz
      Polubienia:
      842
      Reputacje:
      6142
      Godzina: 01:30
      Spotkanie: Grêmio Porto Alegre - Club Libertad Asuncion
      Kurs: 1,42
      Analiza:
      Druga kolejka fazy grupowej Copa Libertadores. W 1 spotkaniu Gremio zremisował na wyjeździe z argentyńskim Rosario Central 1-1, natomiast Libertad u siebie pokonał Chilijski zespół U.Catolica 4-1. Zespół brazylijski ma jeden z mocniejszych kadrowo zespołów w Ameryce Południowej i myślę, że po tym remisie w 1 kolejce dziś przed własną publicznością wygrają z zespołem z Paragwaju. Oba zespoły są w dość dobrej formie w ostatnim czasie ale jednak Gremio ma zdecydowanie większa siłę rażenia i u siebie nie powinni mieć w tym spotkaniu problemów. Dla mnie to jeden z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa w tych rozgrywkach.

:minus: 0-1

Ostatnia edycja: Marzec 13, 2019

Poleć forum