>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Sudamericana 2008

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie :Estudiantes - Argentinos
Typ: X/1 (I połowa/Koniec spotkania)
Kurs : 5.00
Bukmacher : Bet365

Analiza:
2 spotkanie 1/2 finału Copa Sudamerica 2008... Pierwszy mecz między obiema ekipami w tym pucharze to wynik 1:1 na stadionie Argentinos... Dzisiaj to Estudiantes jest faworytem bo w tym sezonie na własnym stadionie spisują się bardzo dobrze... 4 dni temu obie ekipy zagrały ze sobą mecz w ramach argentyńskiej 1 ligi i górą było Argentinos które wygrało aż 5:0... Nie mam dokładnych informacji, ale prawdopodobnie Estudiantes lekko odpuściło bo nie chce mi się wierzyć żeby po 1:1 w pucharze nagle po 2 dniach było 5:0 bez jakiś poważnych przyczyn... Jeśli chodzi o H2H to Estudiantes w ostatnich latach na własnym stadionie radzi sobie bardzo dobrze z Argentinos... 2 lata wstecz to 2 pewne zwycięstwa Estudiantes... Jednak dzisiaj stawka meczu jest inna... Gra warta jest świeczki bo nie codziennie występuje się w finale Copa Sudamerica... Sądzę, że Estudiantes bardzo poważnie traktuje ten puchar i ma duże szanse na zrobienie kolejnego kroku w celu jego zdobycia... Własny stadion, niezłe H2H z dzisiejszym przeciwnikiem i przed ewszystkim dosyć dobra gra w 1 meczu wyjazdowym... To wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy i moim zdaniem tak też będzie... A jako, że jest to mecz o byćalbo nie być w finale to sądzę, że nawet latynosi zagrają troszkę w piłkarskie szachy i będą starali się coś pobronić... Co poskutkuje remisem do przerwy... A kolejne 45 minut myślę, że gospodarze będą starali się jeszcze bardziej i w końcu coś &quot;wpakują&quot; ????
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Estudiantes - Internacional
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher:Sportingbet


Analiza:

Spotkanie w ramach pucharu Copa Sudamericana w którym zmierzą się Amerykański Estudiantes z Brazylijskim Internacionalem. Argentyńczycy zanim dotarli do finału tygo prestiżowego pucharu na swojej drodze wyeliminowali min. CA Independiente , Arsenal de Sarandí , Botafogo Rio Janeiro oraz w pół finale Argentinos Juniors . Zauważyc możemy, że Eustadiantes na swojej drodze pokonał niemal same kluby z Argentyny co na pewno było łatwiejszym zadaniem a niżeli pojedynek z jakimś zespołem z ligi Brazylijskiej. Brazylijczycy natomiast zanim dotarli do finału pokonali takie drużyny jak Gremio Porto Alegre , Univ Catolica , CA Boca Juniors i ostatnio CD Chivas de Guadalajara . Patrząc na przeciwników jakich miały w/w zespoły mogę jednoznacznie stwierdzic, że to Brazylijczycy pokonali bardziej utytułowane zespoły niż Argentyńczycy dlatego też jeśli zagrają oni w tym meczu na podobnym poziomie jak w dotychczasowych rundach to Argentyński Estudiantes będzie miał olbrzymi problem zdobyc chociaż remis w tym meczu. Reasumując myślę, że kurs 4.00 na wygraną gości jaki znalazłem w Sportingbet jest warty zaryzykowania.

0:1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom