>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Copa Sudamericana 2015

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik

14 edycja turnieju, obrońcą tytułu River Plate. Zwycięzca gra w Recopa Sudamericana z River Plate i w Suruga Bank Championship ze zwycięzcą Japońskiej J.League Cup.
1 runda

2 runda


 
Otrzymane punkty reputacji: +7
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Awanse
Emelec + Santa Fe + wygrana Junior ✅ @2,24 marathon
Dla mnie mocne bety już pograne. Emelec z Santa Fe pierwsze mecze grają na wyjazdach i myślę, że już tam zrobią dobre wyniki i w rewanżach nie będzie co zbierać. Trzeci mecz Kolumbia &gt; Peru zdecydowanie, poza tym Melgar stadion ma na sporej wysokości, Junior powinien tutaj 3 punkty zdobyć bez dramaturgii. 2/3
Bolivar awans @2,25 marathon
Pierwszy mecz będzie bardzo ciężki, wiadomo. Grają z Defensorem z Urugwaju. Ogólnie spore siły idą na CS i tutaj liczę na niespodziankę. Defensor jeszcze nie zaczął ligi, grali tylko kontrolne spary, także to będzie ich pierwszy poważny sprawdzian. Bolivar już po turnieju towarzyskim w Boliwii i inauguracji ligi, także są imo w lepszym stopniu przygotowani. Minus to tutaj oczywko podróż i gra na niskiej wysokości, ale jeśli Bolivar tutaj nie przegra dwoma bramkami to awans jest bardzo możliwy, bo u siebie będzie dominacja. 1/3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aurora - Sportivo Luqueno Aurora DNB @1,82 marathon ⛔ 1-2 typ na minus, ale kto zrobił jak pisałem nie przegrał
O umiejętności to tutaj bym się mocno kłócił która jest lepsza, bo Aurora to naprawdę nic niezwykłego i nie zdziwie się, jak u siebie dostaną, ale mimo to to jest value na nich. Po pierwsze wysokość, po drugie Boliwia na wyjazdach nie istnieje praktycznie jeśli chodzi o te słabsze zespoły, w sumie Bolivar czy Strongest też mają olbrzymie problemy, ale grali z mocniejszymi rywalami dużo. Do meczu na zwykły win to myślę, że spadnie do około ~2 no i pójdzie konterka najwyżej. 1/3
Juventud - Real Potosi Juventud @2,04 marathon ✅
Dla mnie super kurs, moim zdaniem Real już po 1 meczu będzie realnie myślał o pożegnaniu z turniejem. Poza ojczyzną boliwijskie zespoły mają strasznie mało do gadania. Urugwaj zdecydowanie &gt; Boliwia jeśli chodzi o umiejętności i samą filozofię gry. Myślałem, ze tu będzie spadało gdzieś do 1,7 a trzyma się powyżej 2. Biorę z pocałowaniem ręki, 2/3

i bez głębszej analizy, gdzie widzę overy. Wszystko płasko.
Olimpia - Huachipato @2,39 Pinnacle ⛔ 1-0
Catolica - Danubio @2,09 marathon ⛔ 2-0
i w sumie chyba tylko tu ????

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Co do awansu Bolivaru to masz racje, powinni awansować ale ten kurs może sporo wzrosnąć jak przegrają 1 mecz. Defensor to jedna z lepszych ekip u siebie, zawsze się tam świetnie prezentują. W rewanżu to nawet 3:0 mogą odrobić bo wiadomo magia wysokości.
Catolica - Danubio - 1 i Catolica over 1.5 gola.
Widziałem ich w tym sezonie i jest moc w ofensywie, gorzej w obronie ale w ataku miażdżą. Danubio to nie Penarol czy Nacional żeby się przeciwstawić a poza tym i oni mieli by problem bo Catolica to marka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@kostuchi
Typ na Catolikę dobry, na start dawali win nawet @1,9. Choć trochę mogę podyskutować nt. UC. Otóż wydaje mi się że na razie Cruzados nie są w niewiadomo jakiej formie. Raczej się na razie rozpędzają - takie moje zdanie. Za tym typem wg. mnie przemawia postawa Danubio. Nie wiem jak tam ze wzmocnieniami przed sezonem ale kojarzę styl gry tej ekipy z CL2015. Co prawda mieli mega ciężką grupę ale prezentowali się fatalnie. Także Catolica powinna wygrać ten pierwszy mecz.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Wymeczyli 1:0, nie widziałem spotkania ale pewnie coś spartolili i to pewnie nie jeden raz. Widzę Czaro też się wyłożył na bramkach w tym spotkaniu.
Ciekawe kursiwo jest też na mecz Itequi z U.Comercio. Kolumbijska ekipa niezły gaz mają u siebie a peruwiańskie ekipy nie szaleją na wyjazdach, mowa o tych słabszych.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Bolivar - Defensor Bolivar @2,00 marathon 2/3 ✅ 2-0
Trzeba brać, bo pewnie więcej nie będzie. Bolivar podłożył się w lidze, zagrał tam mieszanym składem, trochę ludzi odpoczywali przed tym rewanżem. Wyjść z 0-3 to mission imposibble, ale wysokość i tempo powinno tutaj mocno Defensor zmęczyć. Tutaj liczę na przynajmniej 2-0 dla Bolivaru, na 3 nie wiem czy im starczy czasu i skuteczności, chociaż bardzo byłbym zadowolony. Defensor jasna sprawa przyjeżdża bronić znakomitego wyniku, ale nie chce mi się wierzyć, że tutaj ugrają jakieś punkty. Dodatkowo od 2002 roku Bolivar nie oddaje zagranicznym rywalom nawet punkta. Grali 8 spotkań, wszystkie wygrane, 20 bramek strzelonych i 6 straconych.

FBC Melgar - Junior Melgar DNB @1,73 marathon 1/3 ✅ 4-0
Junior musi mecz odbębnić, Melgar jeszcze zagra na otarcie łez myślę. Wiadomo z 0-5 nie wyjdą już, Junior też pewnie nie jest podekscytowane wycieczką do Peru. Plusem będzie na pewno własny stadion i wysokość ok. 2000m n.p.m no i jak pisałem, że wątpię, żeby goście tutaj mocno zaciskali zęby i gryźli trawę o dobry wynik, biorąc pod uwagę pierwszy mecz. Value na pewno jest, ale zabezpieczam się DNB, bo jednak z obroną nigdy nie wiadomo, ostatni ligowy Melgar zagrało o dziwo perfekt z tyłu i z przodu, może ta fala ich poniesie. Over chyba też do przemyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Brasillia - Goias 2 @1,85 Will Hill, b&#39;win ⛔ 0-0
Nie wierzę własnym oczom ???? Brasilia w Copa Sudamericana...
CBF to ma na prawdę poczucie humoru żeby nominować do takich rozgrywek zwycięzcę jakiegoś Copa Verde - podrzędnego pucharu dla amatorskich drużyn. W tamtej wygranej przez Brasillię edycji grały drużyny max z Serie C! Na dodatek puchar odbywał się w okresie luty-kwiecień, a więc większość drużyn traktowała te rozgrywki jak stanówki, czyli po prostu jako treningi do sezonu. No, ale ktoś musiał go wygrać. Wygrał go reprezentant Serie D - czwartego poziomu rozgrywek i w nagrodę zagra w drugiej rundzie CS. Zagra dziś na Estadio Mane Garrincha z pierwszoligowcem Goias. Jedynym kontrargumentem przeciwko grze na Goias może być ich pozycja w lidze. Otóż zajmują oni 17 miejsce w lidze które jest zagrożone spadkiem. Trener powiedział, że priorytetem jest teraz gra o ligowy byt i w meczu w stolicy da odpocząć swoim najlepszym graczom. Jednak jestem pewny, że nawet rezerwowi są spokojnie w stanie pokonać 4-ligowca. To nie są stanówki, gdzie wielcy przyjeżdżają do drużyn z niższych lig i się oszczędzają. Tutaj jest Copa Sudamericana i nawet kilku zawodników z ławki Goias będzie się starało o jak najlepszy występ, bo może to im dać przepustkę do pierwszego składu w lidze.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Club Nacional - Oriente Nacional @1,4 Óni
Santa Fe - LDU Santa Fe @1,23
AKO: 1,71 Ónibet
Na Nacional to powinno być jak na Emelec z Huanuco. Biorę z pocałowaniem ręki. W pierwszym meczu gładkie 3-0 ale tutaj nie wierzę, że nie wygrają znów, Boliwia na wyjazdach to cienko piszczy, ale i też wiadomo silić sie na niewiadomo co nie powinni, 1-0/2-1 coś takiego może, ale win na pewno.
Santa Fe to w Ekwadorze strasznie męczyła bułę, ale wynik dowieźli bardzo dobry. U siebie powinni załatwić sprawę już definitywnie. Mecz powinien od początku pod dyktando Santa Fe i do końca kontrolować przebieg spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom