>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Coppa America

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moim zdaniem mozna bylo przewidziec scenariusz ze Brazylia wygra spotkanie, mimo ze nic na to nie wskazywalo sam obstawialem Argentyne jako zwycięzce finału.Argentyna od kilku lat na wielkich turniejach pokazuje na początku ze nie ma sobie równych az w pewnym momencie przychodzi rozczarowanie
 
D 0

damian591

Użytkownik
Brazylia też szczesliwie znalazła sie w tym finale w półfinale wygrali dzieki ogromnym szczęszciu w rzutach karnych. Jednak oglądając finał, wygrali go zdecydowanie. Byli zespołem o klase lepszym.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem mozna bylo przewidziec scenariusz ze Brazylia wygra spotkanie, mimo ze nic na to nie wskazywalo sam obstawialem Argentyne jako zwycięzce finału.Argentyna od kilku lat na wielkich turniejach pokazuje na początku ze nie ma sobie równych az w pewnym momencie przychodzi rozczarowanie
Podaj argumenty które będą przewodzić na korzyść twojego zdania?? Bo ja ich nie widziałem przed tym spotkaniem i dlatego odpuściłem bo mecz był ostry i cięzki do obstawienia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
doberman90 napisał:
Podaj argumenty które będą przewodzić na korzyść twojego zdania?? Bo ja ich nie widziałem przed tym spotkaniem i dlatego odpuściłem bo mecz był ostry i cięzki do obstawienia
Jak napisalem rowniez stawialbym na Argentyne która grala w silnym skladzie i przez caly turniej prezentowala sie lepiej od Brazyli więc to tylko moje gdybanie.Argentyna zawsze robi wrazenie jednak w pewnym momencie cos pęka i odpadają ,mam na myśli min.ostatni Mundial.Może za duzo sil wkladają w początkowe mecze.Myśle że ta reprezentacja ma największy potencjal lecz nie potrafi do konca go wykorzystac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom