>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia (Puchar Włoch) 2017/18

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP

Zanim najlepsze kluby dołączą do boju o ligowy Puchar wcześniej swoją szanse dostają zespoły słabsze oraz też z niższych szczebli rozgrywek. Zawody potrwają do końca maja, zwycięzca zapewnia sobie miejsce w LE. Aktualnym triumfatorem jest Juventus. W Polsce partnerem TV jest Polsat Sport.

Oficjalna strona - http://www.legaseriea.it/it/tim-cup/...io-e-risultati W tej chwili jesteśmy już po pierwszej wstępnej rundzie.


Zachęcamy do pisania/dyskutowania/analizowania. ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek -
Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
2 runda Coppa, przystępują już do niej spadkowicze z Serie A i duża część zespołów z Serie B. Palermo i Empoli dostają III ligowców, Pescara jeszcze łatwiej bo będzie to ekipa z IV ligi.
Jak co roku trzeba sobie zadać pytanie czy aby na pewno wszystkim zależy na tych rozgrywkach, co prawda ciężko to zweryfikować ale jak wiemy Puchar Włoch przeżył już nie jedną niespodziankę.
Hitem tej rundy bez wątpienia mecz Bari - Parma.
Zapraszamy do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To dopiero początkowa runda Pucharu Włoch, specyficznych rozgrywek bo najlepsi wcale nie muszą się za wiele napocić by dojść do decydujących faz, ale taki już urok Coppa Italia.

VS

Bari - Parma
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,62 Fortuna
⛔2:1 eh ta 90 min​

Mimo iż początek to uwagę przykuwa jedna świetna para, a mianowicie Bari - Parma. Ten wielki klub (Parma) wraca już na zaplecze, w tym roku będzie występował w Serie B. Także odbudowa idzie jak należy, a nikomu nie trzeba mówić co ten klub znaczy na mapie włoskiej piłki.

Bari w poprzednim sezonie 12 miejsce w Serie B, na ławce trenerskiej Mistrz Świata z 2006 roku - Fabio Grosso, w składzie kilku znanych z występów w Serie A piłkaryzy jak chociażby Franco Brienza.

Parma skoro wraca na zaplecze to i przebudowuje kadrę na lepsze. Dlatego też do klubu przyszli m.in. Luca Siligardi, Antonio Di Gaudio, Riccardo Gagliolo, Roberto Insigne czy Jacopo Dezi. Mają oni za sobą już występy w elicie. Gwiazdą Parmy jest rzecz jasna Lucarelli, ale za strzelanie goli odpowiada Calaio, który swego czasu strzelał dla Sieny czy Napoli w Serie A.

Mecz zapowiada się ciekawie. Dwie znane marki we włoskiej piłce.

Statystycznie to piłkarze Parmy nie wygrali wyjazdowego spotkania w ramach Coppa Italia od 14 sierpnia 2005 roku, kiedy to skromnie pokonali Padovę 0:1. Od tego czasu w spotkaniach w delegacjach odnotowali oni 3 remisy i 4 porażki.
Z drugiej jednak strony to Parma nie przegrała w Bari od 1989 roku! Od tamtego czasu odbyło się 13 gier z czego Parma wygrała 8 i 5 remisów padło.
Teraz szykuje się ciekawe granie, ale też wyrównane. Nie spodziwam się wielu bramek. Bari przed rokiem w 42 meczach Serie B, aż 30 razy wykręciło wynik underowy!
Strzelili tylko 39 bramek co jak na 42 spotkania to kiepski rezultat.
Parma jeszcze nie wiadomo czy poziomem do Serie B pasuje, kilku nowych graczy, ale zgrania może brakować. Parma w Lega Pro też za wiele goli nie strzelała. Przewaga underów także była na ich stronie bo 24 z 38 meczów to under.

Ostatnie 6 meczów Bari - Parma to 6 underów. Więc po takim kursie czemu nie spróbować?

Jakby ktoś chciał rzucić okiem na Parmę to mecz będzie na kanale RaiSport.

A Ty @Grac45 coś ruszasz? Słyszałem, że zachwycony jesteś Palermo bo Murawski i grande gioccatore Dawidowicz, który będzie krył chłopa koszula w koszulę tam przyszedł, prawda? ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Chyba kursy ci się pomyliły, bo na under w meczu kurs oscyluje w granicach 1.6, więc jak możliwe żeby Fortuna takiego babola strzeliła?

W Fortunie 1.62

Robson// tak racja, źle wpisałem po prostu, dzięki za zwrócenie uwagi ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A Ty @Grac45 coś ruszasz? Słyszałem, że zachwycony jesteś Palermo bo Murawski i grande gioccatore Dawidowicz, który będzie krył chłopa koszula w koszulę tam przyszedł, prawda? ????
Tak.
Robi się powoli sycylijska Sampdoria, tylko szkoda że Zamariniemu nikt nie powiedział że ta trójka jest o 2 klasy słabsza od takiego Linnettiego. Chociaż nie powiem, Murawskiego lubię za efektywną grą. Młody, bardzo dobrze trzymał środek w Gliwicach. Dawidowicz to wiadomo.
Zamparini tak jak szybko oddał klub w ręce innego *****a to jeszcze szybciej wrócił. Tamten gościu naopowiadał o Bóg wie jakich projektach na przyszłe lata świetności najważniejszego klubu na wyspie i zawinął się po ilu? 5-6 miesiącach? Szkoda gadać. Zamaprini wracając, od razu uspokoił region i jak to on, rzucił &quot;Mamy taki skład, takie transfery że nie widzę innego scenariusza jak minimum 10 punktów przewagi nad drugim zespołem na konic sezonu w Serie B&quot; :grin: Śmiało już można ładować over 2,5 wyrzuconych trenerów w przeciągu całego roku.
Ale poważnie mówiąc skład nie wygląda źle. Mocno jestem zdziwiony, że nikt nie wziął Nestorovskiego. Takie Udinese czy ktokolwiek inny, nawet Torino. Macedończyk b. dobry sezon rok temu, jszcze pamiętam jak ładował bramki w Skopje przeciwko Itali. Trochę tam jakości jest, Jajalo, Chochev, Rispoli, Morganella, Teraz dostają najłatwiejszego rywala w całym zestawieniu, bo IV ligowca.
Widzę tutaj brak BTS @1,6 1x bet. ✅ 5-0

------------------------
Na samym wstępie gdy zobaczyłem, że już Coppa rusza pierwszym pomysłem było zagranie Carpi u siebie z III ligowym Livorno, które ledwo co awansowało do tej rundy. Jak się bliżej przyjrzałem Carpi i takiej ilości wymiany składu, odpuszczam i radzę zrobić to wszystkim którzy chcieliby na nich postawić. Jak podliczyłem to z 6-7 nazwisk z pierwszej 11stki opuściło zespół(!). Co by nie mówić, w Serie B zawsze jest duży ruch w kadrach zespołów, wypożyczeń cała masa. Nie pierwszy raz się zdarza, że zespół po roku jest w zupełnie w innym składzie i na innym poziomie. Tu w Carpi też znajdzie się jakaś wartość dodadnia typu Blanchard wracający z wypożyczenia. Też żelazna logika, najpierw go wykupili z Frosinone za 800 tysięcy by go wypożyczyć...
Wczoraj już taki potentat jak Empoli dało pokaz co się nie raz wyprawia w Coppa. Sama formuła pucharu zawsze o tym powtarzam też śmieszna, u nas w Polsce czy nawet innych krajach promuje się grę na zasadzie, że im lepszy klub czy liga to zawsze jadą w gości na mecz jak gdyby promując i dając większe szansę słabszym i przede wszystkim robiąc fajne święto w takich małych regionach. Tutaj jest przyjęte, że faworyt zawsze gra u siebie i tak było zawsze. Dla mnie trochę dziwne, bo jak kiedyś powtarzałem. Nawet była większa i lepsza okazja do grania, jakby takie Juventusy i inni grali na wyjazdach, albo na odwyrtkę grać tych słabszych gdzie na własnych śmieciach mają 2 razy większą pewność w samym graniu. No ale jest jak jest.
Co do pozostałych meczów, jeszcze coś wrzucę po 19. Tylko muszę mieć pewność dobrych składów u dwóch zespołów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
III Runda Coppa Italia 11.08 - 13.08 /2017

Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
10 zespołów z Serie A + 3 beniaminków. Tak przedstawia się 3 runda rozgrywek o Puchar Włoch. Ostatni test przed ligą. W następnej rundzie możliwe są derby miasta Romea i Julii, czyli co?
Hellas&amp;Chievo można ładować w ciemno czy nie? :cool:
Zapraszamy do dyskusji ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wczoraj piękna kanonada w wykonaniu Torino i hattrick Belottiego już po 40 minutach. Wesoły futbol Byków jak zawsze w tej rundzie Coppy. Ostatnie mecze z tego typu rywalami robili 3x po 4-1. Warto się cofać z wynikami bo jest wypisz wymaluj jak zespoły to wszystko traktują.
Swoją drogą wczoraj nowym zawodnikiem Byków został Tomas Ricon (jak dobrze wiemy zawodnik Juventusu, ale ledwie z półrocznym stażem) ma zastąpić sprzedanego dwa dni wcześniej Basellego za 10 mln do Fiorentiny.
----------
Co dzisiaj?
Bolonia to ekipa, która przed erą Donadoniego potrafiła 3 lata z rzędu u siebie przegrywać (!). Pogromcy; Pavia, L&#39;Aquila ????, Siena. Teraz jak jest już szef na miejscu (Donadoni) rok temu odpadli dopiero na 5 rundzie z Milanem. Nie powinni pokpić sprawy i w tym roku. Kadra na dzisiaj:
Questo l’elenco dei convocati di Roberto Donadoni per #BFCCittadella di stasera alle 20.
Portieri: Da Costa, Mirante, Ravaglia, Santurro
Difensori: De Maio, Gastaldello, Gonzalez, Helander, Krafth, Maietta, Masina, Mbaye, Torosidis
Centrocampisti: Crisetig, Nagy, Poli, Pulgar, Taider
Attaccanti: Destro, Di Francesco, Krejci, Okwonkwo, Petkovic, Verdi.
SPAL mimo, że jest beniaminkiem i wiadomo jakie będzie miał priorytety to raczej nie powinien sobie narobić wstydu. Renate to 3 poziom rozgrywek, w dodatku średniak tej ligi. SPAL o czym szerzej napiszę wraz z 1 kolejką Serie A zrobiło b. dobre transfery. Widać, że ten klub jest prowadzony przez ogarniętych ludzi, którzy potrafią ogarnąć sytuację w jakiej się znaleźli, przypomnę tylko - to był beniaminek Serie B rok temu. Chociaż na koniec warto wspomnieć, że Renate jest w tej rundzie po wyeliminowaniu Empoli, ale oprócz kursów gdzie byli ponad @7 to nie była wielka niespodzianka. Empoli jest w grubej rozsypce.
Przeciwieństwem dla mnie jest Benevento, które dzisiaj może pójść w różny wynik. Możliwe, że odpadną jak najszybciej. To będzie zdecydowanie najbardziej surowy beniaminek z całej trójki.
Kadra Sassuolo
Jest cała paka. Berardi i te sprawy. Nie da się nie zrobić z tego słabej 11stki, nawet jakby nowy trener Sassuolo chciał wystawić możliwe najsłabszy skład. Poza tym raczej średnio zacząć robotę od takiej porażki. Spezia bardzo poważnie traktuje Coppę(pamiętny półfinał z Romą 2 lata temu) w zeszłej edycji między innymi wygrana z Udinese, ale no moje Sassuolo może szybko ich skarcić w tej edycji.
Crotone/Chievo/Sampdoria pozostawiam do czasu poznania składów.
Calgiari - Palermo bardzo dobry mecz się szykuje. Dwie wyspy naprzeciwko sobie. Będzie się działo. Calgiari jeśli podejdzie poważnie do Coppy to pewnie zdaje sobie już sprawę, że mają w następnej rundzie Lecce/Pordenone i dalej już czeka Inter. Warto się spocić, aby zagrać w takim meczu. Palermo jak pisałem rundę temu źle nie wygląda i z Trajkovskim na szpicy mogą coś nawet zdziałać. Sardyńczycy z reguły nie odpuszczają pierwszych rund bez względu na to w jakiej lidze grali. Tylko tutaj jest taka sprawa, że trafią najtrudniejszego rywala, można było łatwiej wylosować. Więc te @1,5 jest dosyć złudne i raczej nie do gry pre.
------
Kto będzie zainteresowany to typy wrzucę w edycji chwilę po 19.
Skład Bolonii
Wychodzi najlepszy możliwy skład.
Bologna -1,25 @2,02 Uni ⛔⛔ 6 minuta i czerwona Bolonii, widać że dalej mają nie równo pod sufitem, od zeszłego sezonu nic a nic się nie zmieniło
Bolonia zajebiście zaczęła z tym czerwem.
Sassuolo + Sampdoria @ 2,2 Uni ✅✅ 2-0 i 3-0
SPAL skromnie 1-0 podobnie jak Crotone 2-1, ale do przodu i bardzo dobrze
Benevento tak jak się spodziewałem
Monco in minus to remis Chievo u siebie, tak doświadczona ekipa z reguły zjadała u siebie słabsze drużyny ( a jednak wyciągnęli na sam koniec meczu )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bologna - Citadella
Typ; Bologna @ 1,45 Totolotek
⛔0:3

Faktycznie Bologna chyba najmocniejszym z możliwych składem wychodzi. Myślę, że w tym sezonie może tam na wyżyny wspiąć się Di Francesco, już poprzedni sezon miał dobry i jak mawia klasyk momenty były, dawał dobre ofensywne wejścia. Do tego Destro na szpicy, który zawsze dostawi tę nogę jak trzeba i Verdi, specjalista od pięknych bramek.
Ogólnie to każda pozycja dobrze obsadzona i nie ma jakichś testów widać, tylko Donadoni wysłał to co najlepsze. Pobieram więc samą wygraną Bologni


Sassuolo - Spezia
Typ: Sassuolo @ 1,60 Totolotek
✅2:0

Kadra Sassuolo jak wspomniał wyżej @Grac45 naprawdę wyrównana i mocna. Odeszli co prawda Pellegrini i Defrel, ale nadal jest tam komu grać, bo Sassuolo świetnie prowadzi politykę kadrową. Można ich pod tym względem podziwiać.
Oto jak wygląda skład, który ukazał się raptem 3 minuty temu, jest moc, Politano i Berardi z przodu, Lirola na boku, jest Sensi itp itd.

https://pbs.twimg.com/media/DHC_LJXWAAAgJIc.jpg:large


Ja z kolei wrzucę kadrę Spezii na dziś:
PORTIERI: 1.BASSI, 12.PAGNINI, 32.SALONI

DIFENSORI: 2.CANDELA, 3.CALABRESI, 5.GIANI, 6.CECCARONI, 15.CORBO, 19.TERZI, 22.CAPELLI, 23.DE COL, 31.AUGELLO

CENTROCAMPISTI: 7.SCIAUDONE, 8.JUANDE, 14.AWUA, 21.BASTONI, 24.VIGNALI, 27.BENEDETTI, 28.ACAMPORA

ATTACCANTI: 9.FORTE, 10.PICCOLO, 11.SOLERI, 26.MASTINU, 29.GRANOCHE

Nie będę czarował, że kojarzę tych zawodników bo nie kojarzę...
Dla mnie anonimowi. Większość nazwisk nic mi nawet nie mówi. Jedynie Terzi i Candela coś mi mówi, ale uprzedzę Wasze domysły, to nie ten Candela o którym myślicie też ???? haha

Niby pucharowy mecz, ale u siebie na MAPEI Stadium, w dodatku prawdziwy test przed ligą, która rusza już za tydzień.

Dubel Sassuolo + Bologna @ 2,32 Totolotek
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spal-Cittadella
remis lub goście
@1.98
Uni✅✅

Pierwszoligowiec kontra drugoligowiec. Trener Spal powiedział, że ten mecz nadszedł dla nich w złym momencie. Po tych słowach wydawać się może, że nie zagrają na 100% i nie będą gryźć murawy. Pozycja w lidze wygląda słabo, a nawet bardzo słabo. Na triumf w Pucharze nie mają szans, więc powinni skupić się na lidze, aby uniknąć spadku do Serie B, mimo że zostało jeszcze dużo spotkań do rozegrania, ale ich gra nie wygląda i na pewno są gł. faworytem do spadku.
Cittadella ostatnio dwie pewne wygrane, w tym pokonali Palermo vice lidera Serie B 3:0.
Mimo, że 3 ostatnie mecze na korzyść Spal, to według mnie nie są aż takim faworytem, jak przedstawiają to kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Spal-Cittadella
remis lub goście
@1.98
Uni

Pierwszoligowiec kontra drugoligowiec. Trener Spal powiedział, że ten mecz nadszedł dla nich w złym momencie. Po tych słowach wydawać się może, że nie zagrają na 100% i nie będą gryźć murawy. Pozycja w lidze wygląda słabo, a nawet bardzo słabo. Na triumf w Pucharze nie mają szans, więc powinni skupić się na lidze, aby uniknąć spadku do Serie B, mimo że zostało jeszcze dużo spotkań do rozegrania, ale ich gra nie wygląda i na pewno są gł. faworytem do spadku.
Cittadella ostatnio dwie pewne wygrane, w tym pokonali Palermo vice lidera Serie B 3:0.
Mimo, że 3 ostatnie mecze na korzyść Spal, to według mnie nie są aż takim faworytem, jak przedstawiają to kursy.
Zgadzam się z tobą w 100%,sam pograłem trochę odważniej bo na awans Cittadelii za 2,50.
Powodzenia i oby na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8,9K

trema11

Użytkownik
wszytsko ok ale cittadella zagra rezerwą
0-2
Jak widać na załączonym obrazku,nawet rezerwa wystarczyła.
A poza tym na piłce to trzeba się znać i już.
No i Karty(ciarz(* nie kłamią jak mawiała 35 lat temu pewna cyganka,która wyciągła odemnie wszystką kase na dworcu PKP i do domu wracałem na gapę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 18:00
Spotkanie Udinese-Perugia
Typ: 1/1
Kurs 2.09
Buk fortuna
Analiza: Spotkanie pucharowe w którym pierwszoligowe Udinese jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Perugia w tej chwili zajmuje dopiero 14 miejsce we włoskiej serie B i na pewno w tym spotkaniu goście faworytem nie są , gospodarze natomiast są na 14 pozycji w ligowej klasyfikacji ,ale jest to najwyższa klasa rozgrywkowa. Gospodarze na swoim stadionie niezwykle rzadko dzielą się punktami, zazwyczaj wygrywają lub ponoszą porażki. Goście natomiast nie wygrali spotkania wyjazdowego od 8 meczy i w tym czasie ponieśli 5 porażek i 3 podziały punktów. Co prawda udinese nie ma jakiegoś dobrego bilansu z zespołem przyjezdnych ,ale tutaj powinno spokojnie sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, tym bardziej iż ich forma ostatnio rośnie, znaczy ich gra wygląda lepiej bo nawiązali walkę z zespołem lidera z Neapolu. W tym meczu myślę że Udinese wygra dwiema bramkami , postawiłbym na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę żę goście nie strzelą tutaj nawet gola honorowego.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Torino - Carpi
Toro wjeżdża na pełnej. Najlepszy skład, właściwie nie mają wytłumaczenia by pomijać Coppę. Poza tym, Torino lubi lać drugoligowców lub jeszcze niższych rywali. Polecam zobaczyć historę poprzednich edycji. W poprzedniej rundzie machnęli 7-1 Trapani. Niang, Falque i Belotti mogą tutaj zrobić kolejną rozwałkę.
Carpi wystawia rezerwowy skład(!) 2 bramkarz bez minuty gry w Serie B, paru małolatów. Może jest z 2-3 co grało od dechy do dechy. Mają inny cel na głowie jakim jest powrót do Serie A albo chociaż granie w play offach.
Wszystkie azjany i zabijanie live pierwszej połowy też wskazane.
Torino -1,75 @2,00 Uni 2-0 ✅ połowa / i druga do zwrotu
Torino wygra obie połowy @2,43 Uni⛔
i tak dalej
Ehh kicha straszna, że nie dorzucili przez drugie 45 minut trzeciej bramki. Sytuacji dwa razy więcej jak w pierwszej połowie w tym komiczna sytuacja w doliczonym czasie gry, gdzie Vanja Milinković-Savić wykonuje wolnego z okolic 20 metra minimum i trafia w poprzeczkę. Co to by była za historia, gdyby wpakował z tego bramkę. Już nawet nie chodzi o postawiony zakład a o samą historię jakiej by dokonał pod okiem Sinisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Puchar wloch jak zwykle z niespodziankami, do wczoraj tak myslalem. Wystarczy spojrzec na drabinke by zauwazyc ze niektorych sie po prostu nie chcialo awansowac bo w nastepnej rundzie szans nie ma. Dzis genoa - crotone zwyciezca meczu gra z juve, udinese - perugia z napoli. przyklad chievo-verona w nsatpen j rundzie milan.cagliari-pardenone z interem. spal - citadella z lazio. Uwazalbym na te dzisiejsze mecze, osobiscie ide w bramki dla perugii i crotone.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Puchar wloch jak zwykle z niespodziankami, do wczoraj tak myslalem. Wystarczy spojrzec na drabinke by zauwazyc ze niektorych sie po prostu nie chcialo awansowac bo w nastepnej rundzie szans nie ma.
Coppę trzeba brać na poważnie tylko i wyłącznie przed poznaniem składów bądź mając jakieś fajny insider wcześniej. Żeby się dowiedzieć czegoś więcej typu kto chce zajść wysoko, kto chce od razu odpaść można łatwo wychwycić patrząc w poprzednie edycje. Takie Udinese mając tak szeroką kadrę i grając rok w rok praktycznie o nic w lidze powinno maksymalnie skupiać się na pucharze.
Z Serie A odpadli ci co musieli, ci co mają priorytet w bronieniu się przed spadkiem, także żadna nowość tak naprawdę. Benevento wolało już w 2 rundzie odpaść, Spal i Cagliari teraz. Sassuolo wygrało bo tam mieliśmy efekt nowej miotły i im generalnie zależało na wygranej jakiejkolwiek. W tym sezonie &quot;u siebie&quot; mają zaledwie 2 wygrane i to w dwóch rundach Coppa, zero w Serie A.
Udinese - Perugia
Udinese ma jak zwykle szeroką kadrę i nie powinni mieć za nic problemów z średniakiem z Serie B. Ostatnie lata traktowali w miarę poważnie puchar bo dopiero odpadali z Fiorentiną w 2013, z Napoli w 14, bądź z Lazio w 15. Nabrałem do nich na tyle zaufania, że zagrałem w poprzedniej edycji ich win i powieźli mnie na 2-3 w dupę oczywiście u siebie z... Spezią. Teraz czas na Perugię, Perugię która walnęła bezlitośnie 4-0 Benevento, ale to raczej mało miarodajne porównanie bo wiadomo kim jest Bene i co reprezentuje sobą w tym sezonie. Z reguły w Coppie gdy trafiali na przedstawicieli Serie A odpadali.
Wracając do Zebretty, od około dwóch tygodni a na pewno po debiucie z Napoli funkcje trenera po dziadku Del Nerim przejął Massimo Oddo. Facet co ostatnio trenował Pescarę jeszcze za czasów Serie A z biegiem czasu zwolniony w trakcie sezonu. Jak można ocenić jego pracę z Delifnami? Wyniki fatalne, gra również ale to głównie za sprawcą wykonawców jakich miał w kadrze. To był dramatyczny poziom jak się spojrzy na każdego piłkarza z osobna. Wydaje mi się, że nie znalazłby się żaden cudotówrca, który uratowałby im Serie A. Także trzeba patrzeć przez pewien pryzmat na wyniki Oddo w Pescarze. Udine to zespół o co najmniej 1,5 klasy lepszy z potencjałem nieporównywalnym to zeszłego spadkowicza i tu dopiero będzie można zweryfikować Massimo. Po debiucie z Napoli mimo porażki nie wyglądało to źle nie wyglądało to dobrze. Jak pisały włoskie dzienniki &quot;Gorszego debiutu jak przeciwko Napoli nie mógł trafić&quot; a przypomnę że Del Neri przejmując w zeszłym roku Udine miał nie wiele lepiej bo jechał do Turynu na Juventus. ???? Pamiętam ten mecz, wyszli na prowadzenie po bramce Jankto koniec końców przegrali, ale też tylko jedną bramką jak teraz za debiutu Oddo. Już wtedy Dybala ładował bramki z wolnych. Jakieś podobieństwa są.
Udinese w weekend gra ważny mecz z Crotone na wyjeździe, ale nie mają żadnego wytłumaczenia na dzisiejszy wynik bo Crotone również dzisiaj gra w pucharze wieczorem i to w dodatku na wyjeździe z Genoą.
Mała ciekawostka, dzisiaj w Udine 4 stopnie i lekka połać śniegu rano na murawie. Jak na klimat Włoch piździ jak w kieleckim.
-----------------
Czekam na oficjalny skład i za chwilę zedytuje w razie czego post. Wstępnie upieram się przy wygranej Udinese i prywatnym pomszczeniu przegranego hajsu z zeszłego roku.
936266468295094277
Skład przystępny. Do gry w porównaniu z meczem z Napoli wchodzi 5 nazwisk, ale żeby nie było to nie są przeciętniacy z ławki nie łapiący się do składu bo każdy z nowych ma od 8 do 10 meczów w Serie A w tym sezonie. Właściwie duet Maxi Lopez - Lasagna ma 4 bramki do 1 Pericy, który grał z Napoli. Jankto też bardzo fajny motor napędowy w ofensywie. Tak to mniej więcej wygląda z tymi zmianami.
To jeszcze czekamy na Perugię.

@ACPerugiaCalcio
Rosati, Zanon, Belmonte, Dossena, Pajac, Bianco, Colombatto, Emmanuello, Falco, Mustacchio, Cerri. A disp. Nocchi, Santopadre, Coccolo, Casale, Di Carmine, Buonaiuto, Han, Bandinelli, Terrani, Choe.All. Breda
Skład w miarę najlepszy (bez dwóch strzelb w ataku), tylko jeden małolat wchodzi bez gry na pułapie ligowym, w tym może 2-3 którzy mają trochę gry ale nie są podstawowymi, tutaj takiej akcij jak z wczorajszym Carpi jednak nie mamy.
Gram Udinese ale na live, od minimum @1,8 do 2,00/2,10 w zależności jak będzie wyglądał mecz i czy chwilę będzie można odczekać.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Perugia: Rosati, Zanon, Belmonte, Dossena, Pajac, Bianco, Colombatto, Emmanuello, Falco, Mustacchio, Cerri
W obronie młody Dossena, atak Cerri. Na ławie najlepsi strzelcy Han i Di Carmine.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To się dzisiaj Udinese pobawiło ????

Genoa - Crotone

Ostatni mecz w Coppa. Genoa od 5-6 lat ma niesłychane problemy z przejściem chociażby 2 spotkań, czyli tej obecnej rundy. A jak już wygrywają to po dogrywkach (ostatnie 2 lata). Sytuacja w Serie A dosyć skomplikowana bo są niżej od...Crotone a lada chwila bo w poniedziałek czeka ich &quot;mecz o 6 punktów&quot; na wyjeździe z Hellasem. Jak na razie za rządów Ballardiniego są po dwóch meczach i 4 zgromadzonych punktach a 3 zdobyte właśnie w starciu na wyjeździe z Crotone.
Jak na razie i Sassuolo i Hellas i przed chwilą Udinese awansowały dalej. W każdej z tych drużyn jest od tygodnia maks dwóch nowy trener. Zobaczymy jak Gryfioni zareagują.
Na zwycięzcę czeka Juventus tym razem w dwumeczu.
936309099951738883
To już jest mocna rezerwa taka w sam raz pisana przez duże r. Tylko Rossettini z całej 11stki ma więcej jak 10 gier na głowie w tym sezonie. W podstawie znalazł się nawet Brlek z Wisły. Brak liderów środka pola i ofensywy mocno się tu odbije. Inna sprawa, że lepszej okazji każdy zawodnik z osobna długo nie dostanie aby pokazać się przed nowym trenerem.
Tylko teraz pytanie, czy Crotone ponownie uśmiecha się granie z Juventusem jak 4 dni temu gdzie mieli 17% posiadania piłki w 1 połowie by później w drugiej odsłonie dostać 3-0 w łeb.
Niemniej nie warto grać Genoii w takim skleconym składzie na jeden mecz.
---------------
Jeszcze czekam w sumie na skład Crotone, ale pewnie też rotacja pójdzie.
 
taszi7 35

taszi7

Użytkownik
Fiorentina-Sampdoria Genua 13.12.2017 godz.17.30. TYP 1 1.85
Stawiam na zwycięstwo zespołu z Florencji wydają się być w dobrej formie podobała mi się mi ich gra w meczu z Napoli mimo kryzysu formy jaki ten zespół przeżywa. Sampdoria mimo dobrego początku w meczu z Cagliari i prowadzenia 2:0 po golach Quagiarelli dała sobie wbić dwa gole i wywieść tylko punkt z tego wyjazdowego meczu.
AC Milan-Hellas Verona 13.12.2017 godz. 20.45 TYP 1 1.28
MIlan nie gra może ostatnio rewelacyjnie ale wydaje mi się że Gennaro Gatusso nie pozwoli sobie na odpadnięcie z Coppa Italia i znając jego charakter zmobilizuje Rossoneri do zwycięstwa w tym meczu.
Ako 2.37
https://callcio.blogspot.com/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom