>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia (Puchar Włoch) 2017/18

Status
Zamknięty.
taszi7 35

taszi7

Użytkownik
Lazio - Cittadella 14.12.2017 godz. 21.00 przedział bramek 2-3. 2.18 (Fortuna)
W ostatnich 4 meczach na 5 Citadelli padły właśnie bramki pokrywające ta linie.
Sześć ostatnich meczów Lazio to też mecze w których rzymianie strzelali i tracili gole cztery z nich to tez przedział 2-3 gole.
https://callcio.blogspot.com/
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Coppa ma taką formułę, że faworyt a zwłaszcza TOP8 ligi czekają na granie właśnie dopiero od tej rundy dostaje mecze na własnych stadionach co od razu niweluje emocje i nie daje słabszym rywalom święta w postaci przyjęcia takiego przykładowego Juventusu bądź Interu.
Niemniej cztery ostatnie spotkania zapowiadają się ciekawie. Udinese w mocnej formie od czasu przejęcia sterów przez Massimo Oddo. Mają szeroką kadrę, więc wybór podstawowej 11stki nie będzie problem przy ewentualnej rotacji składem. Napoli w sumie zagadka, chcą nie chcą uczestniczyć w Coppa tego nie wie nikt. Kilka zmian w składzie będzie bankowo.
Atalanta w sumie to samo, jadą zdrowo na 3 frontach, pierwszy raz &quot;od stu lat&quot; mają taką sytuację. Tutaj również rotacja jest wnet wskazana.
Roma - Torino to z kolei najciekawszy mecz. Torino z reguły Coppę traktuje poważnie i tutaj można spodziewać się najmocniejszej jedenastki, Roma z pewnością rotacja.
Juventus - Genoa to mecz skazany na granie do jednej bramki nawet w sytuacji gdy w ataku na 9iątce miałby zagrać Asamoah.​
Ewentualne pary w następnej rundzie:
Juventus - Roma/Torino
Napoli/Udine - Atalanta/Sassuolo
Transmisje spotkań na Polsacie Sport.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Udinese w mocnej formie od czasu przejęcia sterów przez Massimo Oddo. Mają szeroką kadrę, więc wybór podstawowej 11stki nie będzie problem przy ewentualnej rotacji składem. Napoli w sumie zagadka, chcą nie chcą uczestniczyć w Coppa tego nie wie nikt. Kilka zmian w składzie będzie bankowo.
Znając Sarriego to tych kilka zmian to będzie max 3-4. Tj Diawara i Zieliński w środku pola, ewentualnie Maggio na prawej stronie obrony i hmm Maksimović lub Chiriches na stoperze. Jak będzie więcej to będę zdziwiony mocno ;)
Sarri po prostu tym meczem dodatkowo zajedzie swój zespół.
ja bym w takim meczu dał Giaccheriniego chociażby, przecież on nie grał od stu lat już chyba, to masakra jakaś.
Hamsik też zajeżdzany był przez tygodnie, nie grał pełnych meczów, ale wreszcie zdjął klątwe Maradony, wreszcie strzelił tego gola, ufff. Zrównał się z Diego! Sami spójrzcie na to, wyraża więcej niż tysiąc słów! Brawo Mareczek, trzymałem kciuki by wreszcie mu się to udało i jest.
942091546278711297

Co do meczów, to wszystkie będą na sportowych antenach Polsatu. Dlatego też trzeba wziąć poprawkę na komentarz, a ten będzie tragiczny zapewne. Już przed tygodniem mogliśmy słuchać tego łysego durnego Łapińskiego w duecie z Rojkiem, no po prostu tragedia. Łapiński co mecz to samo, no kuźwa, człowiek zero wiedzy o calcio, a pieprzy swoje wywody jak tępak jeden. Rojek też zagaduje hymny, nie da posłuchać reakcji kibiców, myli piłkarzy, jednym słowem dramat goni dramat w tym Polsacie.
Ogarnięty w klimacie calcio Marcin Lepa jeździ sobie na siatkówkę, a Coppa Italia komentują Przybysze czy Czarki z tępym pazurem...
Ale na szczęście w piątek już powrót do prawdziwej #włoskarobota i spora dawka na Eleven, ufff. Jakoś to wytrzymamy mam nadzieję.

Roma - Torino to z kolei najciekawszy mecz. Torino z reguły Coppę traktuje poważnie i tutaj można spodziewać się najmocniejszej jedenastki, Roma z pewnością rotacja.
Roma wiadomo, że ma przed sobą w sobotę wyjazd na J-Stadium i mecz z Juventusem. Pewnie w środę kilka zmian będzie. Miejmy nadzieje, że Skorupski w bramce, pewnie taki Bruno Peres, Emerson, Gerson, Pellegrini, Schick dostaną szansę. Roma ma narpawdę ciekawą całą kadrę. Torino jest do ogrania, ale mecz jak mówisz szykuje się na ciekawy i najciekawszy w tej rundzie bodajże. Przeciez Torino jak wystawi najlepszych z Rinconem, Belottim itp to mogą namieszać. A już tydzień temu zdobyli Stadio Olimpico pokonując tu w lidze Lazio 3:1.
Ale mimo wszystko Forza Roma!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Znając Sarriego to tych kilka zmian to będzie max 3-4. Tj Diawara i Zieliński w środku pola, ewentualnie Maggio na prawej stronie obrony i hmm Maksimović lub Chiriches na stoperze. Jak będzie więcej to będę zdziwiony mocno
Jednak 6 zmian. Zostaje K2 na stoperze, Hysaj, Jorginho w środku i Cajellon.
Eksperymentalny skład, ale z drugiej strony ciężko przewidzieć czy aż tak źle wygląda bo w końcu Zielu czy Rog grają choć krótko to regularnie.
Czekałem na Udine i tam jednak też zmiany, nie wychodzą najlepszym składem. Też tak na oko z 6 zmian minimum w tym Bochniewicz zagra od 1 minuty co dodaje fajnego smaczku.
Generalnie jeden z ciekawszych meczów Napoli bo można zobaczyć kogoś innego w składzie i oprócz Ligi Europy parę lat temu to jedyne mecze gdzie Sarri szaleje ze zmianami.
Do typowania pre dla mnie totalny no bet. Nie zdziwiłaby mnie dogrywka.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: 1x
Kurs: 1,63
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Owszem ,w lidze Inter sprawuje się lepiej, zajmuje 3 miejsce, zaraz za Napoli i Juve,ale musimy wziaść po uwagę, że to puchar i niekoniecznie będą gryźć trawę, aby to wygrać.
Kto wie, czy nie lepiej się skupić na lidze. Milan natomiast po środku tabeli, stracił dystans do czołowki i daleko mu do strefy spadkowej.
Ostatnio wtopił przegrywając przed własną publicznością przegrywając 0-2 z Atalantą.
Może zechcą tym razem pokazać publiczności, że w Mediolanie są jeszcze dwie silne ekipy i się postawią rywalowi.
 
taszi7 35

taszi7

Użytkownik
Obydwie ekipy nie mają teraz dobrej passy w Serie A przegrywając ostatnie dwa spotkania. Gennaro Gattuso prowadzi Milan od sześciu spotkań a już zaliczył dwie bardzo duże wpadki przegrana z Veroną 0:3 i remis z Benevento 2:2. Frustracja w ekipie Milanu sięga już zenitu, czy przegrana w derbach będzie ostatnim meczem Gattuso w roli szkoleniowca Rossonerich?? Inter przegrał z Udinese 1:3 i Sassuolo 1:0 czy to spotkanie będzie punktem zwrotnym w ekipie Nerazzurich?? Cztery ostatnie spotkania tych ekip pokrywały linie over 2,5 gola i tak też bym zagrał po kursie 1.83(fortuna). Intuicyjnie sądzę że Inter wyeliminuje pogrążony w kryzysie Milan kurs 2.5(fortuna).
[URL='https://callcio.blogspot.com/']https://callcio.blogspot.com/[/URL]
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Derby Mediolanu

W dzisiejszym meczu po stronie Interu zabraknie w defensywie Jao Mirandy (1520 minut na 1620 możliwych), D&#39;Ambrosio (1589/1620min) i w bramce Handanovicia (grał wszystko do tej pory). Do gry za nich wchodzą odpowiednio, Ranocchia, Cancelo i Paddeli cała trójka ma lekko powyżej...200 minut w tym sezonie. Można powiedzieć spokojnie, że to jest głęboka rezerwa. Wymienić jednego zawodnika okej nie ma problemu, ale stracić dwóch obrońców i przy tym postawić na ręcznik w postaci Padellego to już jest szalony pomysł i to na zero z tyłu nie może się skończyć nawet jeśli mówimy w tej chwili o przeciwniku jakim jest Milan.
Milan, Milan, Milan...Czy da się coś sensownego w tej chwili o nich napisać? Ja się tego nie podejmuje. Nie chcę mi się opowiadać o dwóch ich przegranych spotkaniach z Hellasem i ostatnio z Atalantą. Oglądam ich z pewną dozą ciekawości o co tam chodzi, czemu nic nie idzie do przodu i to w zasadzie tyle. Co mogę w skrócie napisać to fajny początek z Atalantą taki typowy charakter Gatusso nam się objawił, ale żeby już takie rzeczy wyciągać jako jakiś plus po stronie piłkarzy to ja się poddaje, naprawdę.
Co by było gdyby nie małolat idiota Cutrone faulujący bez pół powodu piłkarza Atalanty w momencie gdy goście odbili się od ściany i chcieli tworzyć ponownie pozycyjny od tyłu tego nie wie nikt. Raczej nie poszłoby tak łatwo Atalancie, a tak dostali fajny rzut wolny za mega frajer i wykorzystali strzelając na 1-0.
Gattuso całą kadrę ma pod ręką za wyjątkiem Donnarummy w bramce, wypada przez jakiś uraz mięśniowy i to tyle właściwie. Do bramki wchodzi nie kto inny jak 40 letni Marco Storrari. Do gry jeszcze wraca Suso pauzujący za kartki w meczu z Atalantą, być może po tygodniu spokoju wróci na właściwie tory. Paradoksalnie taki mecz dla całego Milanu może wyjść tylko na dobre. Dzisiaj nie są faworytem, mecz z gatunku gdzie charakter może wznieść zespół na wyższy poziom. Umówmy się Inter + rezerwowy skład w defensywie to nie znowu taki straszny diabeł jak go malują.
Ostatnie cztery spotkania derbowe to uwaga, łącznie 16 bramek (!) kalkulacja najprostsza z możliwych.

Over 2,5 @1,91 Uni⛔ 0-0
Żółta kartka Ranocchia @3,20 Uni⛔
Powyżej 2,5 gola i powyżej 5,5 kartki - 3,45 Superbet ⛔
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: 1x
Kurs: 1,63
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Owszem ,w lidze Inter sprawuje się lepiej, zajmuje 3 miejsce, zaraz za Napoli i Juve,ale musimy wziaść po uwagę, że to puchar i niekoniecznie będą gryźć trawę, aby to wygrać.
Kto wie, czy nie lepiej się skupić na lidze. Milan natomiast po środku tabeli, stracił dystans do czołowki i daleko mu do strefy spadkowej.
Ostatnio wtopił przegrywając przed własną publicznością przegrywając 0-2 z Atalantą.
Może zechcą tym razem pokazać publiczności, że w Mediolanie są jeszcze dwie silne ekipy i się postawią rywalowi.
Jak pisalem...brak akcji ze strony Interu, bo to puchar ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Składy zapewne będą bliskie optymalnym, ale należy pamiętać,że mówimy o pucharach, więc mogą pojawić się kalkulacje. Jeśli miałbym się o coś pokusić to chyba BTTS po @1,85 (STS).
Personalia Napoli: Reina, Rafael, Sepe, Albiol, Chiriches, Mario Rui, Scarf, Hysaj, Koulibaly, Maksimovic, Maggio, Tonelli, Rog, Jorginho, Allan, Diawara, Hamsik, Ounas, Zielinski, Callejon, Leandrinho, Mertens, Insigne.
Atalanta:
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Wiadomo,że Puchary Krajowe rządzą się swoimi prawami,ale ja dziś stawiam na Napoli. Atalanta myślę,że nie jest zespołem,który może zagrozić zmobilizowanemu zespołowi z Neapolu,pytanie tylko jak to z tą mobilizacją u nich będzie.Mimo wszystko sądzę,że Napoli będzie chciało powalczyć o jakieś trofeum bo ostatnia ich zdobycz na krajowym podwórku to 2014 r. gdzie zdobyli Puchar i Superpuchar Włoch.Jak na taki zespół to trochę za długo już czekają.W półfinale najprawdopodobniej czekają ich spotkania z Juventusem,a wiadomo że spotkanie między tymi zespołami zawsze ma jakiś dodatkowy smaczek i Napoli na pewno będzie chciało się zrewanżować za porażkę u siebie i wyeliminować z Pucharu głównego przeciwnika do walki o tytuł Mistrza Włoch.
Napoli @ 1.6 Fortuna
Napoli/obie drużyny strzelą gola - tak @ 3.1 Fortuna
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Napoli-Atalanta
1x/(+1.5)
Typ: mecz z podpórką / ilość goli (+1.5)
Kurs: 1.49 (Millenium)
Edit: Wynik: 1:2 (Over, easy :cool: ale i tak Napoli ci kupon sp......i.???? )

Myślę, że Napoli powinno poradzić sobie z niżej notowanym przeciwnikiem. To idealne spotkanie do pokazania groźnemu rywalowi jakim jest Juventus, że w Neapolu, Pucharu Włoch nie zamierzają sobie odpuścić. Zwycięstwo Napoli nad Atalantą będzie miało też znaczenie psychologiczne bo kibice już ładnych kilka lat czekają na triumf w PW a poza tym będzie to wzmocnienie morale w walce o utrzymanie fotela lidera w lidze wszak Napoli czuje na plecach oddech wielkiego Juve. Dlaczego więc gram asekuracyjnie z &quot;podpórką&quot;? Jest w sieci takie powiedzenie, że czasami &quot;Napoli ci kupon sp...li&quot; dlatego nie chcę niespodzianek. Wierzę w faworyta ale strzeżonego...:cool:
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Osobiście polecam wpakowanie się w rzuty rożne ???? Nie od dzisiaj wiadomo, że obie drużyny słyną z wykonywania wielkiej ilości tychże stałych fragmentów.. Historia pokazuje, że między sobą potrafili w ostatnich meczach pakować po 17 czy 18 roznych, a kursy na overy są naprawdę mega fajne, zaczynając od dobrego do jakiegoś ako czy dubla over 8.5 po +/- @1.4, az do najwyższych overkow. Liczę, że Atalanta zagra lepszy mecz, niż jak to było w ostatniej kolejce ligi włoskiej, gdzie chyba po prostu zlekcewazyli rywala. Natomiast Napoli niech zagra swoje, co do tego overa - mecz z Crotone zagrany mega oszczednie, a tak sami wbili chyba z 15 roznych. ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Atalanta
Wyjściowe składy;
Sepe; Hysaj, Chiriches, Koulibaly, Mario Rui; Rog, Diawara, Hamsik; Ounas, Callejon, Zielinski
XI: Berisha; Toloi, Caldara, Palomino; Castagne, de Roon, Freuler, Gosens; Cristante; Cornelius, Gomez
Po zapoznaniu się ze składami idę w stronę gości. Napoli w ofensywie wiele nie zdziała w takim zestawieniu. W takim samym składzie grali w Coppa z Udinese i co? Dopiero wejście w podwójnej zmianie Mertensa i Insigne i bramce tego drugiego dało wygraną 1-0. Atalanta dobry skład wystawiała, defensywa w porządku łącznie z pierwszym bramkarzem. Środek pola z De Roonem jako wariant defensywny też w porządku. Dwaj młodzi w Neapolu Rog - Diawara to inny poziom w tej chwili przy dwójce podstawowych Allan-Jorginho.
Z racji tego, że znów w drugiej połowie wejdą na pewno lepsi zawodnicy od tych z podstawy biorę pod grę w głównej mierze 1 połowę. Jedynie na cały mecz widzę under a tak upatruje szansę Atalanty, ale tylko do przerwy.
1 połowa, Atalanta 0,0 azjan @2,85 ZWROT 0-0
Under 2,5 @1,85 ⛔ 1-2
Napoli under 0,5 w pierwszej połowie @1,93 ✅ 0 bramek

Wszystko Uni
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Juventus-Torino
1/(+1.5) ✅
Typ: mecz/ilosc goli (+1.5)
Kurs: 1.63 (Millenium)

Edit: Wynik: 2:0 :cool:
Dziś czeka na nas, kibiców piłki, bardzo ciekawy mecz a mianowicie derby Turynu w Pucharze Włoch. Po wczorajszej &#39;czkawce&#39; zafundowanej przez Napoli (spodziewałem się prędzej remisu po 90 min. ale nie przegranej) dziś myślę, że gole również nie będą problemem a, że dwanaście z ostatnich czternastu spotkań między klubami wygrywał Juventus pozwala to bardzo optymistycznie stawiać &quot;Starą Damę&quot; w roli faworyta tego spotkania. Oczywiście z racji tego, że jest to Puchar Włoch + prestiżowe derby Turynu, Torino na pewno nie zafunduje Juve &quot;spacerku&quot; ale w Turynie liczę na spokojne rozstrzygnięcie meczu już w 1 połowie.
Zobaczymy...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus pierwszy strzeli i wygra mecz
@1.46✅✅
Uni

Ciężko jest coś fajnego znaleźć na to spotkanie. Stara Dama mocnym faworytem i słusznie z resztą. Mimo, że puchary rządzą się swoimi prawami, to tutaj tak nie będzie. To są derby Turynu, w których to Stara Dama jest przeważnie lepsza.
Maxa ma bardzo komfortową sytuację, ponieważ dużo rotuje składem i każdy jest przez to spragniony gry. W środku najprawdopodobniej zobaczymy Pjanic/Sturaro-Bentcur-Marchisio; techniczni zawodnicy, może poza Sturaro ????
W ataku z pewnością Pipita. Z pewnością zobaczymy Berne, który w ostatnim meczu bardzo fajnie wyglądał.
W bramce Wojtek Szczęsny. W obronie pewnie zobaczymy też innych zawodników, ale myślę że powinni sobie poradzić, bo jak dostawali szanse, to nie marnowali jej.
Torino spisuje się przeciętnie. W tabli plasują się na 10. pozycji. Grają w kratkę. To może być za mało na Juventus.
19-go listopada br. wtedy Juve jako pierwsze nie strzeliło gola.
Należy zaznaczyć, że słabsza części Turynu dość często traci bramki.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Pilka nozna/Wlochy (Puchar)
Godz: 20:45
Juventus-Torino
typ: bts
kurs: 2.05
Buk : Totolotek
Analiza: Ćwierćfinałowe spotkanie w ramach pucharu Włoch, Juventus u siebie na stadionie podejmował będzie drużynę Torino. jest to spotkanie derbowe więc na pewno się będzie w nim sporo działo, podejrzewam że większość pogra tutaj na overy w kratkach, ja jednak myślę że gospodarze w obecnej formie spokojnie powinno sobie poradzić z niżej notowanym rywalem w Turynu. Juventus ma bardzo dobry bilans z zespołem Torino, na własnym stadionie nie poniósł żadnej porażki w 12 rozegranych spotkaniach , wygrał 9 razy i 3 razy podzielił się punktami, gospodarze u siebie grają bardzo dobrze, wygrywają praktycznie wszystkie mecze, nie licząc wpadek z zespołem Interu remis po 0 oraz porażki z Lazio. Torino natomiast na wyjazdach wygląda znacznie słabiej i często notuje wpadki , znaczy gra bardzo w kratkę. W tym spotkaniu moim zdaniem gospodarze są faworytem do zwycięstwa i to oni spokojnie powinni powalczyć o awans do kolejnej rundy tych rozgrywek, stawiam więc na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji , myślę że Torino bramkę będzie w stanie strzelić na tym cięzkim terenie, ale chyba na nic więcej ni może tutaj liczyć.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
W Anglii czerwień &quot;przechodzi&quot; również na spotkania ligowe, tak więc we Włoszech jest zapewne podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom