>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coppa Italia (Puchar Włoch) 2017/18

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20;45
Spotkanie Atalanta-Juventus
Typ: Over 2.5
Kurs 2.58
Buk Fortuna
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Atalanty Bergamo z zespołem Turyńskiego Juventusu. Goście oczywiście sa faworytem do awansu do następnej rundy pucharu włoch, ale myślę że nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, Atalanta potrafi grać w piłkę po pokazywała już nie jednokrotnie, potrafi również punktować z mocnymi zespołami , wygrane na wyjeździe z Roma w lidze i z Napoli w pucharze nie są przecież przypadkowe, do tego ogranie Lyonu u siebie czy remis chociażby z Rzymskim Lazio to dobre wyniki, Juventus również nie wygrał tutaj od dwóch sezonów a ostatnio jest w bardzo dobrej formie, nie licząc porażki na stadionie Sampdorii to wygrywa praktycznie w każdym możliwym spotkaniu . Goście zanotowali 13 spotkań bez porażki, w tym 11 kończyli zwycięstwami i 2 podziałami punktów, na pewno gospodarze mają się czego obawiać, ale jak już wspomniałem wcześniej Atalanta jest bardzo niewygodnym rywalem i goście muszą się pilnować, tym bardziej iż widać że gospodarzom na pucharze zależy. Stawiam tutaj na remis oraz na dokładny wynik 2:2 , liczę że zobaczymy w tym spotkaniu sporo bramek, pomimo tego iż bukmacherzy twierdzą inaczej...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia Serie C
Godzina: 17:30
Spotkanie: US Pontedera - Calcio Padova
Typ: 2
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie pucharu Włoch ale Serie C odpowiednika 3 ligi. Dla mnie tutaj zespołem mocniejszym są goście, którzy w lidze w grupie B zajmują 2 miejsce. Pontedera z kolei w grupie A jest na odległym 14 miejscu. Tak po prawdzie to gra w tym pucharze to nic innego jak poligon doświadczalny i grają w nim głównie ci, którzy nie łapią się w meczach ligowych bądź siedzą na rezerwie. Nie inaczej będzie w tym spotkaniu. Trenerzy obu drużyn zapowiedzieli, że dają pograć rezerwowym i nowym nabytkom w zespołach. Stawiam na Padovę, bo rezerwowy skład wydaje mi się u nich być mocniejszy jak u gospodarzy. Padova przed sezonem wzmocniła się kilkoma graczami z Serie B i dzisiaj w tym spotkaniu powinniśmy ich zobaczyć. Dla mnie na papierze goście wyglądają na zespół mocniejszy i idę w stronę ich zwycięstwa.
⛔ 2-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia Serie C
Godzina: 16:30
Spotkanie: AS Viterbese Castrense - Paganese Calcio
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierć finałowe pucharu Włoch Serie C (odpowiednik 3 ligi). Spotyka się tutaj zespół, który w ligowej tabeli w swojej grupie jest na 3 miejscu z zespołem, który w swej grupie znajduje się na 17 miejscu (spadkowym). Krótko stawiam na gospodarzy, bo oni tutaj wystąpią prawie w najmocniejszym składzie a jedyna rotacja nastąpi w bramce gospodarzy, gdzie zagra rezerwowy. W zespole gości z kolei dużo więcej roszad i w tym spotkaniu w głównej mierze zagrają rezerwowi i nowe nabytki. Zespół Paganense w tym momencie dużo bardziej koncentruje się na walce o utrzymanie w lidze niż na tym pucharze więc myślę, że Viterbese bez problemu sobie tutaj poradzi.
⛔ 1-1
EDIT:

Niestety wyrównanie przez Paganese w ostatniej akcji meczu
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
W Coppa Italia czekają nas półfinały. Spotkanie w Turynie jednak schodzi moim zdaniem na drugi plan bo nie chce mi się wierzyć że Juve po zaliczce z pierwszego spotkania pozwoli Atalancie na zdobycie J stadium. Bardzo ciekawie za to będzie w Rzymie gdzie pierwsze spotkanie rozgrywane w Mediolanie nie wyłoniło faworyta. No właśnie czy przewaga boiska faworyzuje Lazio??!! Chyba jednak nie. Milan wydaje się ruszył z miejsca i Gennaro jakoś to poukładał. Pokonanie Romy w takiej formie nie jest według mnie wielkim wyczynem ale wiadomo że spotkania pomiędzy najlepszymi drużynami wyzwalają dodatkowe emocje. Gracze AC Milan naprawdę imponują, 12 spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach robi wrażenie szczególnie gdy przypomnimy sobie jakie wyniki ten zespół miał wcześniej. Orły po lekkiej zadyszce wydaje się że odzyskały równowagę i znów zaimponowały ofensywną grą w 3 meczach aplikując 10 bramek. Półfinał będzie moim zdaniem zamkniętym spotkaniem, wynik z pierwszego meczu pozwala na spokojną grę obu drużyn bez szaleńczych ataków i odrabiania strat. Priorytetem będzie uważna gra w obronie bo wagą tego spotkania jest finał rozgrywek. Czuje remis w tym spotkaniu i być może dogrywkę. Jako że Milan ostatnio wstał z kolan wydaje mi się że nie przegra. Jeszcze jedna istotna sprawa oba zespoły w weekend ciężkie spotkania, Lazio z Juve w Rzymie a Milan derby z Interem.
Milan lub remis @@@@ 1.92 @@@@ fortuna
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Wydaję mi się że Milan nie może odpuścić obu tych spotkań. Jeśli chce zaistnieć w PW to musi zrobić wszystko aby ten mecz z Lazio wygrać, bez jakichkolwiek kalkulacji o dogrywce lub rzutach karnych. Bo jak wspomniałeś już 4 dniu później gra derby Mediolanu, a to jak wiemy jest dla nich bardzo prestiżowy mecz. Ja osobiście w PW gram over 2,5, w derbach Mediolanu czysta jedyna (AC Milan), patrząc na to co robi Gattuso w Milanie nie boje się zagrać i zaufać w tym przypadku drużynie Rino.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Atalanta
Juve i poniżej 3.5 gola @2.16✅✅
LvBet

Allegri na konferencji powiedział, że skład powinien być podobny do tego z niedzieli z jedną lub dwoma zmianami. Markiz na 99.99% zagra. Igła maksymalnie na ławie. Dybala zagra ale nie wiadomo czy od początku czy wejdzie w trakcie.
Stara Dama pierwsze spotkanie wygrała 0:1 i to piłkarze Juve są bliżej awansu. Jednak w piłce nic nie jest pewne, dlatego piłkarze Maxa muszę wygrać to spotkanie, łatwo na pewno nie będzie. Jednak spotkanie rozgrywane jest w turyńskiej twierdzy, gdzie rywalom ciężko jest wywieźć korzystny rezultat.
Znając Juventus, znając trenera, to Stara Dama będzie spokojnie prowadzić mecz, szukając okazji do zdobycia bramki.
Atalanta wyjdzie swoim najlepszym składem, tylko czy to pozwoli przejść defensywę Juve? W ostatnich 10 meczach, obrona Juventusu straciła tylko 3 gole.
Spróbuję jeszcze, że obie strzelą @2.07⛔⛔

Atalanta ostatnio bardzo fajnie wyglądała w meczu przeciwko Borussi. A tego spotkania nie potraktują obojętnie - dla nich to jest święto.
Żółte kartki powyżej 3.5 @1.8✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie dzisiaj finał Pucharu Włoch, a tu cisza?. Na przeciwko siebie staną drużyny Juventusu oraz Milanu. Stara Dama wydaje się być w tym spotkaniu faworytem, i na jej zwycięstwo znajdziemy kurs w granicach 1.80. Milan jednak tak łatwo się nie podda, a Gattuso będzie chciał zdobyć swoje pierwsze trofeum. Mecz za parę godzin, ale na pewno znajdzie się ktoś kto poda jakieś konkrety.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Juventus - Milan
Obie drużyny strzelą gola - tak @2.19, LVbet

Ja w tym spotkaniu idę w BTS po atrakcyjnym kursie. O ile bramka dla Juve wydaje się raczej pewna, o tyle pozostaje kwestia tego, czy wturlać zdoła coś Milan. Na początku liczby - aktualnie defensywa drużyny Allegriego spisuje się znacznie słabiej niż w pierwszej fazie sezonu, w 10 ostatnich meczach tylko dwukrotnie udało jej się zachować czyste konto, a bramki Juventusowi potrafiło zdobyć Benevento, Crotone czy Bologna. Oczywiście, mecze ligowe z outisderami to znacznie inna motywacja, a także taktyka całego zespołu, jednak nawet w starciu z Napoli - w którym Juve było całkowicie nastawione na defensywę - goście potrafili strzelić jednego gola. Nie ma co ukrywać, że spory wpływ na te statystyki ma Gianluigi Buffon, który w 2018 roku wyraźnie spuścił z tonu i który dziś rozpocznie ten mecz od początku.
Poważniejszym problemem może się okazać ofensywa Milanu, dla której minione dwa miesiące były ciężkim okresem. Bez goli w spotkania z Benevento, Interem i Napoli, a od marca - nie licząc ostatniego starcia z Hellasem - średnia bramek na mecz w wykonaniu Milanu oscyluje w granicach jednej. Tutaj należy jednak pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, finał to jednak finał - zawodnicy Gattuso wyjdą na ten mecz maksymalnie zaangażowani, nie postawią autobusu i zapewne już w pierwszej połowie będą dążyć do bramki, zwłaszcza w przypadku gdyby to oni stracili gola jako pierwsi. Po drugie - mam w pamięci ligowe starcie obu zespołów w kwietniu, gdzie Milan przez długi fragment prowadził grę, stwarzał sytuacje i gdyby nie poprzeczka po strzale Calhanoglu, mógł z Turynu wywieźć przynajmniej punkt. I wreszcie po trzecie - pod koniec 2016 roku Juventus zmierzył się z Milanem w meczu o Superpuchar Włoch (również formuła jednego spotkania), w którym był faworytem jeszcze większym niż dziś, a kurs na BTS również oscylował powyżej 2.0. Wówczas mieliśmy wynik 1:1 (i zwycięstwo Rossonerich w karnych), który teraz też nie brzmi jakoś nieprawdopodobnie. Konkludując - po takim kursie i szansie prawdopodobieństwa, tego typu po prostu żal nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom