>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Coral

M 2

michol-barca

Użytkownik
www.sports.coral.co.uk witam,zamierzam wpł a ci ć troche kaski na tego buka,przegl ą dałem go na tym forum, ale ostatnie posty s ą sprzed kilku lat ,wi ęc chciałbym odświeżyć temat .Jestem c iekaw jak u nich wygląda gra live czy s ą szybko limity, metody wpłaty itp.
 
R 0

raf007

Użytkownik
Coral nie przyjmuje rejestracji z Polski
Witam, postanowiłem nieco odkopać temat - widzę że są tam niezłe kursy i warto tam grać.Z tego co widzę to owszem nie przyjmują rejestracji z Polski..z tym że jakbym się zarejestrował z zagranicy to później będzie problem przy rejestracji kiedy podam adres z Polski, czy może chodzi o samo miejsce rejestracji? jak sądzicie?
 
rafikic 14

rafikic

Użytkownik
Znacie może jakiś odpowiednik tego buka? Chodzi mi o tzw. sobowtór z identycznymi kursami jak np. tipico i rivalo
 
rafikic 14

rafikic

Użytkownik
A czy może ktoś podać wszystkie odpowiedniki/klony buków (które mają identyczne kursy lub kursy wystawiane przez te same firmy), gdzie u jednych nie ma możliwości gry dla Polaków, a dla drugich jest?
Ja znam np. tylko 2 takie przypadki:
Tipico-&gt;Rivalo
Nordicbet-&gt;Triobet
Oczywiście lista wszelkich klonów byłaby również bardzo przydatna (czyli dodatkowo takich gdzie u wszystkich z nich można grać, czy też u żadnego z nich nie można).
Z tych pozostałych to znam takie:
1) można i tu i tu:
-expekt-betclick
-betsson-betsafe
-ónibet-888sport -(PAF?)
2) w obydwu nie można:
-coral-eurobet (dzięki uprzejmości yam ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yam 93

yam

Użytkownik
- Oddsring (mozna grac), Leonbet (tylko Ci, ktorzy maja tam konto, nowi juz nie zagraja).
- 10bet, Comeon mozna w obu (Come on nie ma skrilla)
- 12bet (nie mozna), Dafabet, Mansion88 mozna
Jeszcze kursy te same:
- bwin, gamebookers ale nie wiem jak jest obecnie
- Mybet, jaxx
- Jetbull, Teambet, 24hpoker i jeszcze inne jakies
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 18

sebastiann

Użytkownik
wiecie może czy jest jakiś określony czas na odebranie nagrody w punkcie ? tzn wymiany kuponu na kasę ... chodzi dokładnie o Corala bo nigdzie na ich stronce nie mogę znaleźć
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Jeśli chodzi o kursy, to dla mnie bardzo dobry buk, często przysypia z dostosowywaniem. O ile dobrze pamiętam, jakiegoś free beta dostałem na start, bodajże 20 euro. Mimo gry niezbyt wysokimi stawkami (i niezbyt intensywnie), po ok. 3 tygodniach gry limit od razu do zera. Wypłata środków w ciągu kilku godzin (na plus zaliczam brak jakiejkolwiek weryfikacji, o nic nie prosili).
 
K 0

kwoy

Użytkownik
Jeśli chodzi o Coral, to u tego buka nie tyle nie zagrają Polacy, co nie zagrają mieszkańcy terytorium Polski. Jeśli masz &quot;papiery&quot; na adres zagraniczny (np. UK), to bez żadnych problemów można założyć konto, nawet jeśli jest się Polakiem.
Na pierwszym koncie zarobiłem jakieś 1000 GBR i zostałem zlimitowany do zera na wszystkie dyscypliny. Grałem po kilkadziesiąt funtów na zakład i limit przyszedł po jakichś 3 tygodniach.
 
Do góry Bottom