>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
NiP @ 1,60 Pinnacle ✅

NiP wczoraj świetny comeback na duscie z Astralis.Maikelele odpalił z awką.Cache słaby i terro na duscie ale po ct to już był ten NiP,którego chce się oglądać.Kapitalny teamplay,na bsy nie było wgl wjazdu.Cloud wygląda na prawdę solidnie,są dobrze przygotowani,mają dobrych skilowo grajków,bardzo dobrego snajpera ale NiP to jest doświadczenie i jak narzucą ten swój styl to będzie finał i na to liczę.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
NiP @ 1,84 Pinnacle ✅

Dla mnie NiP bierze ten finał.G2 jak najbardziej zasłużenie awansowało do finału.Bardzo dobra dyspozycja Screama,shoxa i bodyy też fajnie dzisiaj strzela ale zdecydowanie więcej atutów moim zdaniem ma NiP.Świetny Krzysiu,mogą grać na dwie awki Forest z Maikelele.Bardziej podoba mi się gra NiPu bo więcej w ich grze jest niekonwencjonalnych zagrań i narzucają rywalowi ten swój styl,który bardzo ciężko jest sforsować.NiP to doświadczenie i team play na najwyższym poziomie,dawno nic nie wygrali już ale to nadal klasa i potwierdzili to m.in z Astralis.G2 w ostatnim czasie zrobiło ogromny progres ale wg mnie nie wytrzymają ciśnienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
No i mamy 3 mapę więc można powiedzieć że jak ktoś posłuchał to ✅ . sam osobiście nic nie grałem, ale teraz na 3 mapie (cobblestone) EnvyUs zaczyna po stronie terro, więc chyba się nie doczekam odpowiedniego kursu na ich zwycięstwo.
Swoją drogą na później:
Godzina 20:00
CS:GO ECS-kwalifikacje
Mecz: Renegades-SofaKingGood
Renegades -6.5 @1.83 1 mapa 4/10 ✅ 16:2 Dust2
Renegades -6.5 @1.83 2 mapa 3/10 ✅ 16:4 Cobblestone
Godzina 23:00
CS:GO IBP Invitational
Mecz: SK-Splyce
SK -6.5 @1.90 1 mapa 8/10 ✅ 16:9 Train Było już 15:5 i wtedy SK zlekceważyli przeciwnika, przegrali 4 rundy z rzędu nie grając eko mimo braku pieniędzy i rushując od ct
SK -6.5 @1.90 2 mapa 5/10 ✅ 16:6 Overpass Słabe CT, T miazga na poziomie SK

Jak dla mnie 2 wyraźnych faworytów, SK najlepszy obecnie team w cs:go, Splyce nie mają podjazdu. Sk niszczy wszystkich na swojej drodze jak leci (prócz 0:16 przeciw renegades -&gt; wypadek przy pracy)
Co do Renegades, tutaj także mamy wyraźnego faworyta, ostatnio świetna forma. Także prócz meczu z Optic lecą z wszystkimi jak chcą. Handicapy może i duże, ale myślę że 10 rund nie oddadzą
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina 13:00
World Champs qualification
Szwecja- Kazachstan
Szwecja 1 mapa -4.5 @1.83 6/10 ✅
Szwecja 2 mapa -4.5 @1.83 6/10 ✅
Szwecja 3 mapa -4.5 @1.83 6/10 ✅
Suma map under 3.5 @2.25 4/10 ✅
Szwecja wygra 3:0 @2.37 4/10 ✅

Szwecja : flusha, pronax, olofmeister, Xizt, draken
Kazachstan: fANTASTIKA, 5TRYK#R, zLex, Appachi, NUR

Kazachstan wystawia w zasadzie 3? 4? skład. Nie ma mou,adrena, hobbita,fitcha, zlexa czy nawet keena. Nie ma nikogo kto się liczy na scenie CS:GO
Szwecja także nie jest w optymalnym składzie, brakuje chociażby Get Righta ale Olofmeister, Pronax,Flusha, Xizt? Tych panów nie trzeba nikomu przedstawiać, Zawodnicy topowych zespołów takich jak: Fnatic, NIP,Godsent. Po prostu nie ma opcji żeby kazachstan ugrał cokolwiek wystawiając taki skład. Szykuje się szybkie 3:0 i bardzo duży pogrom.
Co tu więcej napisać można, szwedzi zawsze byli bardzo mocni, w sumie to szwecja mogłaby wystawić 2 zespoły i oba byłyby w czołówce. Ostatni pojedynek między tymi teamami zakończył się 16:6 i 16:4, okej może i były inne składy ale nawet wtedy kazachstan wystawił lepszy skład niż to robi teraz. Według mnie -4.5 handi to promocja ze strony bukmachera i ja to biorę z pocałowaniem ręki.

P.S. Nie ma odpowiedniego tematu dlatego tutaj wrzucam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Szwecja wygra 3:0 @ 1,83 Bet365 ✅

Też miałem na oku ten mecz.Valentine &#39;zLex&#39; akurat ma grać ale to jedyny gracz,który będzie z tego podstawowego składu.Sporo zostało wyżej napisane,sporo spotkań Kazachów oglądałem i tam gre zawsze carruje mou,AdreN,hobbit i nawet z tymi graczami moim zdaniem jedyne na co by było ich stać przy takim składzie Szwedów to jedna ugrana mapa a tutaj kompletne no nejmy.Po drugiej stronie Flusha,Olof,Pronax,Xizt to będzie rzeź.Będą ich robić jak dzieciaków i będą chcieli na pewno jak najszybciej skończyć to w 3 mapach.Spadł kurs na te 3:0 ale prawidłowy powinien być i tak z 1,50-1,60 przy takich składach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
G 0

gabrielsky

Użytkownik
Pojawił sie nowy lineup. Nadal brakuje Mou i Adrena.
** keeN, Hobbitt and fitch have been added to the lineup
*** znajder replaced pronax in Sweden&#39;s lineup
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mou i adren wracają z Bukaresztu więc na 100% nie będą grać. Za pronaxa wchodzi znajder- w sumie to złośliwi mogą mówić że może i nawet lepiej dla Szwedów patrząc na ostatnią formę zawodników.
Hobbit, keen i Fitch zbyt dużo nie zmienią w tym meczu. Olof i spółka ich zmiotą ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Szwecja vs Kazachstan pograne -5.5 na każdą z map także duży plus dla valenitne ✅

Turniej: Betway WCA 2016 EU Main Qualifier
Mecz: HellRaisers vs PENTA
Typ: Penta wygra 2.290 Pinnacle⛔
Typ: Penta sport wygra dokładnie 2:1 4.0 Bet365⛔

Nie za bardzo rozumiem czemu HR jest stawiane w roli faworyta. Od dłuższego czasu nie grają nic, doszedł do nich Smike (według mnie świetna decyzja) to zamienili go na gorszą wersje DeadFoxa. Nadal jest zero, styko czy bondik jednak widać, że brak im spoiwa.

Penta ostatnio naprawdę dobrze walczyła z G2 czy dignitas. Zwłaszcza lowel czy krystal którzy ciągnęli grę . Penta już gra razem, spokojnie i powoli-czasem zbyt wolno i brakuje czasu na podłożenie czy rozbrojenie, ale są znaczenie lepiej zorganizowani. Mają 4 mocne mapy cache/mirage/overpass i cobbel (tutaj mają słabe win ratio, ale były to pojedynki na mouse i inne ekipy z topki). Obstawiam wynik 2:1 dla Penty, trzy mapy zostaną rozegrane.

E: Szkoda 3 rund na cachu. 2:0 HR.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Szwecja vs Kazachstan pograne -5.5 na każdą z map także duży plus dla valenitne ✅
Turniej: Betway WCA 2016 EU Main Qualifier
Mecz: HellRaisers vs PENTA
Typ: Penta wygra 2.290 Pinnacle
Typ: Penta sport wygra dokładnie 2:1 4.0 Bet365
Nie za bardzo rozumiem czemu HR jest stawiane w roli faworyta. Od dłuższego czasu nie grają nic, doszedł do nich Smike (według mnie świetna decyzja) to zamienili go na gorszą wersje DeadFoxa. Nadal jest zero, styko czy bondik jednak widać, że brak im spoiwa.
Penta ostatnio naprawdę dobrze walczyła z G2 czy dignitas. Zwłaszcza lowel czy krystal którzy ciągnęli grę . Penta już gra razem, spokojnie i powoli-czasem zbyt wolno i brakuje czasu na podłożenie czy rozbrojenie, ale są znaczenie lepiej zorganizowani. Mają 4 mocne mapy cache/mirage/overpass i cobbel (tutaj mają słabe win ratio, ale były to pojedynki na mouse i inne ekipy z topki). Obstawiam wynik 2:1 dla Penty, trzy mapy zostaną rozegrane.
Do tych zakładów dodałbym jeszcze:
1 mapa Penta Sports +2.5 @1.80 4/10 ⛔
1 mapa Penta Sports @2.10 2/10
⛔ Źle spojrzałem na veto czyja jest pierwsza mapa... ale to bez znaczenia bo penta przegrała 2:0, zwłaszcza 2 mapa to kpina w wykonaniu tahsina (2 rundy afk) i krystala. lowel ze stfnem 44 i 37 killi, a tahsin i krystal 15 i 18
Penta Sports +1,5 mapy @1.40 4/10 ⛔
Nic dodać nic ująć, mecz 50/50 oba teamy ostatnio nie zachwycają i ponoszą porażki, ale to penta gra lepiej ostatnimi czasy. HR to już nie ten sam zespół co kiedyś. Nie mam zbytnio czasy analizować dokładnie meczu, misiek napisał wystarczająco dużo, ale spodziewam się takiego wyboru map:
Penta ban -&gt; Train -&gt; mocna mapa HR&#39;ów, Penta jej unika. Generalnie Permban.
HR ban -&gt; Overpass -&gt;mocna mapa penty, HR jej unika. Generalnie Permban.
Penta wybiera -&gt; Mirage (możliwy też cobblestone)
HR wybiera -&gt; Dust2 (możliwy też cache)
Penta ban-&gt;Cache -&gt; Chyba najlepsza mapa HR&#39;ów w obecnej chwili, jeżeli jej nie wezmą to będzie ban
HR ban -&gt; Cobblestone -&gt; Penta jest mocna na cobblu, a jest to niewdzięczna mapa, nie widzę powodów dla której HR miałby ją zostawić
Zostaje nam Nuke
Jeżeli się sprawdzi to pierwsza mapa (Mirage) idzie dla Penty, są na niej po prostu lepsi
@Edit, gramy Nuke,Cache i Cobblestone. Pierwsze 2 bany trafiłem dobrze, ale wybór map mnie już zaskoczył, może być ciężko pencie
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina 13:00
World Champs qualification
Francja Turcja
1 mapa Francja -5.5 @1.83 8/10 16:10 Dust2
2 mapa Francja -5.5 @1.83 7/10 16:12 Cobblestone Generalnie słaba gra francuzów, a konkretnie apex&#39;a i nbk, do tego zmiana calyxa na sassuke i gość im robi grę, szkoda ale lekki ✅ jest
Francja -1.5 mapy @1.44 9/10
Francja wygra 2-0 @1.44 9/10

Francja : apEX,NBK,kennyS,bodyy,matHEND
Turcja: XANTARES, paz, DESPE, Calyx, mini
Dzisiaj bukmacher już wystawia trochę gorsze kursy niż wczoraj na szwecję. Szkoda że gramy do 2 wygranych bo gdyby to było do 3, to znowu mielibyśmy kursy ponad 2, ale i tak jest całkiem nieźle i linia dużo za niska.
Francuzi praktycznie w optymalnym składzie, brakuje shoxa i SmithZZa. Zamiast nich mamy bodyy&#39;ego z G2 oraz matHenda (były gracz LDLC). Zawodników takich jak apex, nbk, kennys czy też bodyy nie trzeba nikomu przedstawiać. Mamy tu 3 zawodników EnvyUs oraz jednego G2. Generalnie światowa czołówka. Po drugiej stronie mamy najlepszy możliwy skład: 3 turków którzy grają na codzień ze sobą w Space Soldiers i 2 z Dark Passage. Nie można powiedzieć że są to jakieś randomowe zespoły, ale są to zespoły tak jakby z 2 ligi cs-a, delikatnie mówiąc nie liczą się zbytnio na scenie i nie osiągnęły za wiele poza podwórkiem turcji czy turniejach azjatycko-afrykańskich. Ostatni raz zespoły te grały przeciw sobie 2 lata temu (bardzo dawno ale niewiele się zmieniło od tego czasu, francuzi dalej w czołówce, a turcy dalej daleko w tyle) mecz wtedy zakończył się wynikiem 16:5 i podobnych wyników spodziewam się dzisiaj, 11 rund ugranych przez turków uważam za niemożliwe. Francuzi podobnie jak szwedzi idą jak burza i tutaj nie mogą mieć jakichkolwiek problemów mimo że turcy w najlepszym składzie. Xantares sam tego nie wygra ^^. Gramy i wygrywamy

Dzisiaj kilka naprawdę fajnych meczów, ale to już analizy zrobię jak się wyśpię i podam typy po tym meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
miri0 936

miri0

Użytkownik
Macie jakieś pomysły skąd taki bet365, jest aż tak do przodu z ofertą live? Przykładowo na oficjalnej stronie ESLa, hltv, czy streamach jest runda do tyłu w stosunku kursów wystawionych przez beta. Tam można sobie spoilerować czy drużyna wygra rundę :p A do scorebotów esla wynik idzie bezpośrednio z konsoli serwera.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A nie wynika to przypadkiem z tego że hltv, streamy i widzowie meczu mają opóźnienie 1,5 minuty/1 rundy?? Nie pamiętam jak to dokładnie wygląda ale chyba coś w ten deseń było. A skąd bet jest na bieżąco, nie wiem ????
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Z tego wynika, że przedstawiciele beta siedzą u nich na chacie, albo tak się rozwinęło, że już umowy mają popodpisywane ????
 
P 60

provz

Użytkownik
na hltv jest ustawiony delay, min. 1min. a z tego wynika ze bet365 bezpośrednio w czasie bieżącym pobiera wyniki z serwa
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Francja - Dania 2 @2.00 ✅ ✅
Dania -1.5 mapy @3.25
✅ ✅
Dania 1 mapa +2.5 @1.72 :O
✅ ✅
b365
1-3 wynik map, choć powinno być gładkie 0-3.

Francja w składzie
KennyS, NBK, DEVIL, bodyy, matHEND (tylko w 1 mapie - potem KIOshima).
Dania w składzie
Dupreeh,
Kjaerbye, CandiaN, valde, Gla1ve.

Dużo będzie zależeć od Kennego, bo Candian nie dorasta do pięt w pojedynku snajperskim.
Ale myślę, że reszta składu Francuzów bardzo średnia. O Ile NBK spoko, to bodyy i DEVIL mnie nie przekonują w swoich teamach (g2 i Envyus). To właśnie po przyjściu tych zawodników te zespoły się stoczyły i nie potrafią wejść do największego topu. MatHEND już nie wspominam, bo to inna bajka.
Dania mi się podoba, oprócz wspomnianego już Candiana, to reszta spoko. Dwóch z Astralis, Valde zdolny i Gla1ve też solidny. Ostatnio grali takim samym składem przeciwko Belgom i wygrali 2-0. Myślę, że ich skład czuje grę i zespołowość tutaj wygra.
Mecz BO5, więc wyniki 1-3 0-3 nas interesują lub 2-3 jeżeli stawiamy tylko zwycięstwo Duńczyków. Według mnie ogarną. Szczególnie 1 mapę, kiedy nie będzie KIOshimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
k!ck - fnatic Acdeme 2 @ 2,21✅✅
Wedlug mnie fnatic ma lepszych sklad niz hiszpanie. yazaR , PlesseN , Karus powini ogrnac i sa jakby na fali wznoszacej. Natomiast w k!ck tylko amile i czasami soker teraz ogarnia co widac po ostanich wynikach. Dlatego fnatic powinienien wziasc ten mecz
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina 13:00
World Champs qualification
Francja- Kazachstan
Kazachstan wygra mecz @2.25 3/10 Pinnacle
Kazachstan 2 mapa +2.5 Handi @1.83 6/10 Pinnacle
Kazachstan wygra 2 mapa @2.14 5/10 Pinnacle
Kazachstan wygra 4 mapa @2.14 5/10 Pinnacle
Kazachstan 4 mapa +2.5 Handi @1.83 6/10 Pinnacle
Ogólnie to masakra, gdyby sprawdziło się to że Kazachstan wybiera 2 i 4 mapę to byśmy wszyscy byli zarobieni i wszystko by weszło bez problemów, niestety podałem złe info i kazachstan wybierał mapę 1 i 3, przez co niestety mamy minus. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Kazachstan +1.5 mapy @1.72 5/10 Pinnacle
Jeżeli będą to można jeszcze próbować : OVER 3.5 Mapy

Francja : xms, nonick, mistou, matHEND, kioShiMa
Kazachstan: mou, AdreN, Hobbit, zLex, fitch
Kazachstan w optymalnym składzie. Z mou, AdreNem i Hobbitem kazachstan jest dużo lepszą drużyną niż ten który grał ze szwedami. Francja by to pewnie wzięła, gdyby nie fakt że wystawili 3? skład. Brak Kennego, NBK, Devila, Bodyy&#39;ego, Apex&#39;a, SmithZz&#39;a, Happiego czy chociażby shoxa. Z tych lepszych graczy dostępny jest tylko kioShima no i powiedzmy że matHEND (chociaż to dużo powiedziane). Skład ten na spotkanie z kazachstanem bo5 (do 3 wygranych map) dziwi o tyle, że ten kto wygra, ten zgarnia 3 miejsce na mistrzostwa, więc jest o co grać. Wydaje mi się że francuzi wystawiając taki skład liczą na cud, albo pokazują że nie zależy im na tym turnieju. Kazachstan w takim składzie potrafił wygrywać z Finlandią czy chociażby Polską , w której w składzie grał Neo i Snax. Według mnie przy takich składach mają bardzo duże szasne na wygranie tego meczu. Wystarczy że AdreN, mou i Hobbit będą grać tak jak w swoich zespołach i tak jak nas do tego przyzwyczaili i francuzi będą musieli się bać o zwycięstwo w tym meczu. Kazachstan wybiera 2 i 4 mapę, więc te mapy gramy na pewno, do tego próbujemy grać na wygraną kazachstanu, myślę że over 3.5 mapy także (jeżeli będzie) Niestety w czasie pisania postu nie ma jeszcze wszystkich zakładów w bet365 . Ale Handi +2.5 na drugą mapę dla kazachstanu wygląda bardzo smakowicie. Nie wiem dlaczego bukmacher faworyzuje francuzów wśród których nie ma zawodników 1 ani 2 składu... Jak dla mnie promocja.
WSZYSTKO PODAJE Z PINNACLE, BO BET365 NIE WYSTAWIŁ JESZCZE OFERTY NA TO SPOTKANIE. NIE POWINNA SIĘ ONA ZNACZĄCO RÓŻNIĆ, DLATEGO TAK PODAJE (JA GRAM W BET365 WIĘC DOPIERO POSTAWIE ZAKŁADY)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom