>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Czy można zmienić skład w trakcie meczu?
Jeżeli nie to lece gruuubo w kazachstan. Mają szansę a po tym kursie warto. W swoim najlepszym składzie ostatnio Francja grała na lekko wyższym poziomie niż Turcja i jeżeli nie da się zmieniać składu to Kazachstan to bierze.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Czy można zmienić skład w trakcie meczu?
Jeżeli nie to lece gruuubo w kazachstan. Mają szansę a po tym kursie warto. W swoim najlepszym składzie ostatnio Francja grała na lekko wyższym poziomie niż Turcja i jeżeli nie da się zmieniać składu to Kazachstan to bierze.
Jest możliwość, jednak na 100% nie będzie całego envy tj. Kennego, devila, NBK i apexa ponieważ pojechali na turniej gfinity invitational, do tego dochodzi fakt że gracze G2 tj. Shox i rpk nie są zgłoszeni do francuskiego teamu. Problemy jakieś mieli że terminarz będzie kolidować z G2 a głównie spiny z kapitanem niak&#39;iem
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Godzina 13:00
World Champs qualification
Francja- Kazachstan
Kazachstan wygra mecz @2.25 3/10 Pinnacle
Kazachstan 2 mapa +2.5 Handi @1.83 6/10 Pinnacle
Kazachstan wygra 2 mapa @2.14 5/10 Pinnacle
Kazachstan wygra 4 mapa @2.14 5/10 Pinnacle
Kazachstan 4 mapa +2.5 Handi @1.83 6/10 Pinnacle
Kazachstan +1.5 mapy @1.72 5/10 Pinnacle
Jeżeli będą to można jeszcze próbować : OVER 3.5 Mapy

Francja : xms, nonick, mistou, matHEND, kioShiMa
Kazachstan: mou, AdreN, Hobbit, zLex, fitch

Kazachstan w optymalnym składzie. Z mou, AdreNem i Hobbitem kazachstan jest dużo lepszą drużyną niż ten który grał ze szwedami. Francja by to pewnie wzięła, gdyby nie fakt że wystawili 3? skład. Brak Kennego, NBK, Devila, Bodyy&#39;ego, Apex&#39;a, SmithZz&#39;a, Happiego czy chociażby shoxa. Z tych lepszych graczy dostępny jest tylko kioShima no i powiedzmy że matHEND (chociaż to dużo powiedziane). Skład ten na spotkanie z kazachstanem bo5 (do 3 wygranych map) dziwi o tyle, że ten kto wygra, ten zgarnia 3 miejsce na mistrzostwa, więc jest o co grać. Wydaje mi się że francuzi wystawiając taki skład liczą na cud, albo pokazują że nie zależy im na tym turnieju. Kazachstan w takim składzie potrafił wygrywać z Finlandią czy chociażby Polską , w której w składzie grał Neo i Snax. Według mnie przy takich składach mają bardzo duże szasne na wygranie tego meczu. Wystarczy że AdreN, mou i Hobbit będą grać tak jak w swoich zespołach i tak jak nas do tego przyzwyczaili i francuzi będą musieli się bać o zwycięstwo w tym meczu. Kazachstan wybiera 2 i 4 mapę, więc te mapy gramy na pewno, do tego próbujemy grać na wygraną kazachstanu, myślę że over 3.5 mapy także (jeżeli będzie) Niestety w czasie pisania postu nie ma jeszcze wszystkich zakładów w bet365 . Ale Handi +2.5 na drugą mapę dla kazachstanu wygląda bardzo smakowicie. Nie wiem dlaczego bukmacher faworyzuje francuzów wśród których nie ma zawodników 1 ani 2 składu... Jak dla mnie promocja.

WSZYSTKO PODAJE Z PINNACLE, BO BET365 NIE WYSTAWIŁ JESZCZE OFERTY NA TO SPOTKANIE. NIE POWINNA SIĘ ONA ZNACZĄCO RÓŻNIĆ, DLATEGO TAK PODAJE (JA GRAM W BET365 WIĘC DOPIERO POSTAWIE ZAKŁADY)

Miałem zamiar napisać prawie identyczną analizę, ale kolega mnie uprzedził ???? . W pełni podpisuję się pod każdym z typów i pozostaje czekać aż bet doda ofertę.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
mógłby mi ktoś wytłumaczyć co znaczy zakład: zwycięzca rundy? np. mapa 1 (runda 1) albo (runda16)?

kto po której stronie sie zaczyna to jest chyba automatycznie, jak któryś zespół jest &quot;gospodarzem&quot; to z automatu jest CT, poprawcie mnie jak sie myle ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Początkowo są rundy &#39;na noże&#39;, a zwycięzca wybiera stronę po której zaczyna. Jeśli chodzi o runda 1 i 16, to są to rundy pistoletowe. To ciężko obstawiać, dla mnie prawie* jak grać nieparzyste/parzyste w liczbie punktów w koszykówce.
Można jechać w Kazachstan, ale na pewno trzeba uważać. Mimo, że potrafili takim składem wygrywać z Polską, Norwegią, to potrafili tracić mapy z Chorwatami, czy męczyli się kiedyś z Rumunami.
*Oczywiście są drużyny, które mają specjalistów od pistoletów i jeśli grają z jakimiś znacznie słabszymi drużynami, to kursy są na nich znacznie niższe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i dla mnie to jest kpina. Esport juz jest tak bardzo rozwinięty a oferty bukmacherów to nadal tragedia
Skąd mogę wiedzieć jakie będą grali mapy i która drużyna je wybrała jeszcze przed spotkaniem. Przecież to jest dopiero wybierane jak sie zacznie spotkanie
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
KINGUIN - PRIDE 1 @1.28 b365 ✅ ✅
KINGUIN -1.5 MAPY @2.00 b365 ✅ ✅

Dla mnie kurs bdb. KINGUIN po zmianie składu spisuje się bdb. Są solidni. Jeśli byłby to mecz o nic to bym pewnie odpuścił, ale tutaj jest walka o wejście na LAN. Niedawno KINGUIN walczyli na równi z G2 przegrywając dwie mapy po dogrywkach.
Wczoraj w ćwierćfinale w systemie BO1 KINGUIN rozprawili się ze swoimi rywalami 16-0. Oczywiście rywale byli słabsi od tych dzisiejszych, ale nie wierzę, by obecny PRIDE mógłby się im postawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A ktoś się orientuje, czy pro teamy lepiej graja w ct czy tt na nuku ?
Po stronie ct
Co do map, jeżeli faktycznie wkradł mi się błąd to przepraszam najmocniej, ale myślę że 2 mapę u tka ogarną zarówno z handi jak i sam win. Jeśli wygrają pistoletówki to na lajcie wejdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom