>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Space Soldiers - Gambit Gaming 1 @9.00 bet365 ✅
Mecz bo2, typ na 3-way win czyli remis powoduje, że bet jest przegrany. Dlaczego tak gram?
AdreN dzisiaj nie zagra, zamiast niego zagra Kane, coach ekipy Gambit, zakładając, że Space Solders powinni ugrać swoją mapę, wtedy kurs 9.00 jest grubo przesadzony, szczególnie gdy wiadomo jak kluczową postacią dla Gambit jest AdreN.
Warto spróbować, kurs apetyczny, choć nie musi się udać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ex-Dark Passage - Outllaws 2 @1.86 betsson ✅
Wszędzie po 1.40, ten kurs to jakiś błąd betssona. Choć rano było po normalnym kursie, to we wszystkich nawet zajmujących się E-sportami bukmacher daje ledwie wspomniane 1.40.
Byli gracze Dark Passage są w rozsypce. Po odejściu Calyxa to już nie ta sama ekipa. Z resztą ostatni pojedynek BO3 nawet z Calyxem przegrali 2-1. Warto na Bułgarów, którzy są w niezmienionym rosterze.
 
A 0

aali

Użytkownik
Witam ma Panowie i Panie mam pytanie ???? . Jak sobie sprawdzam na hltv jakie meczyki będa i np: jest mecz w systemie bo2 i wiadomo ze nie ma jeszcze map to jak się dowiedzieć która mapa będzie czyja. Jak gra np team A vs team B to pierwsza mapa będzie zawsze team A czy jest to różnie.
 
W 0

wowek5

Użytkownik
Hmm ciężko powiedzieć, ja często po prostu wchodzę na yt/twitcha na 10 minut przed i się pytam kogo 1 pick mapy i zwykle dostaje odpowiedz
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam ma Panowie i Panie mam pytanie ???? . Jak sobie sprawdzam na hltv jakie meczyki będa i np: jest mecz w systemie bo2 i wiadomo ze nie ma jeszcze map to jak się dowiedzieć która mapa będzie czyja. Jak gra np team A vs team B to pierwsza mapa będzie zawsze team A czy jest to różnie.
Najlepiej sprawdzić zasady turnieju w ramach którego odbywa się interesujący Cię mecz i wychodzi że np. pierwszą mapę banuje drużyna wyżej rozstawiona (czyli ta która w poprzednim turnieju zajęła wyższe miejsce).
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kto zamknął temat ESL Pro League i z jakiego powodu?
Ktoś musiał przypadkowo to zrobić. Dzięki za uwagę i już otworzone./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
NVIDIA GeForce CUP
Kinguin - Outlaws - Kinguin @ 1,44 - 1xBET
✅ 2:0 (16:10, 16:12) ✅

Kinguin od początku był moim faworytem, do tego doszła informacja, że jeden z zawodników Outlaws został zdyskwalifikowany/nie może zagrać w tym meczu (na dzień dzisiejszy nie wiem dokładnie o co chodzi) i jego miejsce w ostatniej chwili zajmuje trener. Jak wiadomo, ta rola ogranicza się głównie do analizowania gry przeciwnika itp (nie będę pisał, bo każdy wie jak to wygląda) i nagłe wejście w skórę zawodnika nie będzie łatwe. Dodatkowym atutem jest to, że LAN odbywa się w Polsce.
Mecz można obserwować na twitchu.
https://www.twitch.tv/nvidiageforcepl
e: co lepsze jest to manager, a nie trener
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
NVIDIA GeForce CUP
Kinguin - Red Reserve 1 @2,25 UNI ⛔
Kinguin nawet nieźle wczoraj zagrało na Outlaws, ale wiadomo tamta drużyna grała osłabiona grając ze standinem. Dzisiaj w półfinale rozgrywek zagrają ze szwedzką formacją z Maikelele na czele. Grają ze sobą od niedawna i widzę tutaj szansę dla Polaków, którzy mimo, że mieli zmianę w składzie (-Furlan +Hyper) radzą sobię troszkę lepiej, lecz nie jest to jeszcze poziom, na którym powinni grać. Dodatkowo wspierani dopingiem przez polskich kibiców powinni poczuć gaz i pokonać przeciwników. Bukmacherzy lekko faworyzują Red Reserve, ja bym wystawił kursy na ten mecz 55-45 na korzyść Kinguin.

edit: Wiedziałem, że Kinguin jest słabe, ale nie aż tak, żeby przegrywać z 10-cio dniowym mixem... Chyba niedługo będą musieli sobie poszukać nowej organizacji ????
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Co myślicie o obecnej formie VP? Ukrywają taktyki na majora czy poprostu zaliczyli taki regres, że przegrywają teraz z każdym. Bo aż żal na te ich mecze patrzeć i nie wiem czy nie sprzedać biletów na majora w krakowie ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP nie tylko w tym sezonie odpuścili ESL i ESC, więc to dla mnie nie jest zaskoczenie. To już nie są chłopacy, którzy poświęcają większość czasu grze, tylko mają rodziny, więc nie na rękę im co chwilę wyjeżdżanie na kolejne Eventy. Swoje i tak mają, zarabiają dobrze. Teraz 16.06 mają jeden mecz w Stanach z Astralis o 250tys$ no i zbliżający się wielkimi krokami Major. Myślę, że chcą zrobić coś wielkiego, bo w Katowicach zawiedli, ale formuła Bo1 nie jest łatwa, tym bardziej jak VP nie ma mocnych pistoletówek.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
ESEA Premier EU
Penta - Flipside - 1 @1,55 forbet ⛔ Zehn zagrał tragicznie, słabe ct, w terro próbowali robić comeback, ale zabrakło. Z taką grą na majorze nie zaskoczą.
Obaj uczestnicy zbliżajacego się majora stoczą dzisiaj pojedynek na mapie mirage.
Penta ze stosunkowo nowym składem spisuje się do tej pory wyśmienicie. Co prawda nie udało im się dostać do ESL PRO LEAGUE, ale oprócz tego turnieju wyniki świetne. Po kolei zaliczali awans do kwalifikacji w europejskim Minorze, tam pewny awans do eliminacji do majora i ostatecznie spokojny awans na najważnieszy turniej - to też było ich głównym celem na pierwsze miesiace współpracy. Grają dużo małych lig, aby cały czas się zgrywać, ostatnio na miragu wygrane z Liquid do 3 i Dignitas do 13 - bardzo przyzwoicie.
Flipside zupełnie inny tok przygotowania się do eliminacji do Majora. Odpuścili wszystkie małe ligi, jako uczestnicy poprzedniego Majora miejsce w kwali mieli pewne. Kwalifikacje zaczęli niby od bilansu 2-0, ale wygrane z Renegades czy (jak się później okazało słabym) HR szału nie robią. Awans wywalczyli dopiero po dogrywkach w 5 meczu z Liquid, electronic sam im ugrywał rundy i jakoś się udało.
I właśnie ten ostatni wygrany mecz był na miragu. Co ciekawe wcześniej na tej mapie mieli serię.... 10 przegranych pod rząd (a takie serie na mapach dla czołowych drużyn zdarzają się WYJĄTKOWO rzadko). Dla mnie Penta to bierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
crazer 39

crazer

Użytkownik
Panowie dzisiaj mecz piłkarski VP - SK o 19. Jakieś typy? ???? Na STS kurs 2,35 na VP, pasha coś tam pogrywał w piłkę, neo też, snax pewnie na bramce. Nie mam żadnych wiadomości nt. brazylijczyków. Ktoś coś?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bez sensu takie coś stawiać. Będzie granie dla jaj i szanse raczej 50/50. VP mają Snaxa z nadwagą i Pashę, który więcej spędza czasu na siłce i idzie w masę aniżeli w kondycję.
Neo pewnie najlepszy, bo dobra kondycha, jeździ na rowerze i dużo się rusza. Nawet nie znam całych składów, ale z tego co wiem, to ktoś z VP z sekcji LOLa/Doty ma grać, więc zupełnie nie wiem. Brazole wszyscy szczupli, pewnie też jak to Brazylijczycy kopać potrafią.
 
D 12

dawid750s

Użytkownik
ESEA
pro100 vs Gux&amp;Friends //2. @2.55
Spore value, rozgrywany jest mirage, duże szanse dla G&amp;f typowo aimowy skład na mocno przeciętnych Ukraińców. Mapka prosta jak dust2, myślę że nie taktyki a skill przesądzi o wyniku. Dobry underdog, polecam
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kiedyś była pamiętna akcja summita z molotovem, dzisiaj zawodnicy CLG pozazdrościli mi tego i postanowili konkurować głupotą, a mianowicie:
https://clips.twitch.tv/DependableCourteousKleeCorgiDerp

Zawodnicy Red Reserve wyszli już z serwera będąc pewnym, że przegrali. Gdyby FNS bronił pakę z defem, a przecież stał tuż obok, to wygrali by rundę i jednocześnie mecz, a tak przegrali po dogrywkach 24-28 ???? :browar565:
PS: Jeśli tego typu linki są niedozwolone, to proszę o usunięcie posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Na 2 tygodnie odpuściłem CS&#39;a a teraz rzuciłem okiem po składach, a tu Olof w Faze razem z Guardianem, OpTic totalnie przebudowany z Magiskiem.... prawie jak zamknięcie okienka transferowego w piłce ;)
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Na 2 tygodnie odpuściłem CS&#39;a a teraz rzuciłem okiem po składach, a tu Olof w Faze razem z Guardianem, OpTic totalnie przebudowany z Magiskiem.... prawie jak zamknięcie okienka transferowego w piłce ;)
Generalnie mnóstwo zmian na scenie nastąpiło, jeszcze czegoś takiego nie było. Warto zwrócić uwagę na powrót Zeusa do NaVi. Seized także powrócił, choć jego nie było tylko kilka tygodni. Zobaczymy co NaVi będzie w stanie zwojować w nowym składzie, Simple będzie snajperem, ciekawie.
W USA także mnóstwo zmian. Wspomniane przez Ciebie Optic się rozpadło, został tylko Mixwell ze starego składu, utworzy on drużynę z graczami, którzy zostali wyrzuceni ze swoich zespołów, z Fribergiem, Magiskiem i Allu. Może być to bardzo ciekawy zespół. Mouz także wymieniło Denisa oraz Lowela na Sunnego oraz Styko. Zmiany wg. mnie na plus, Sunny jest zdecydowanie lepszy od Niemca a Styko ma ogromny potencjał. Zmiany nie ominęły także Szwedów. Z Fnatic odeszli Dennis i olof, a w ich miejsce przyszli Golden i Lekro. Cieszy fakt, że Fnatic ma w końcu prawdziwego IGL&#39;a, bo Flusha będzie mógł znów się skupić na grze.
Patrząc na to z perspektywy polskiej sceny.. Nie wygląda to dobrze. Jest coraz więcej bardzo dobrych zespołów i mam spore wątpliwości czy Virtusi są w stanie nawiązać z nimi walkę o najwyższe cele.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj Faze z eNvy i jestem pod wrażeniem jak aimowo w tym momencie mocne jest Faze. Olof+Niko to moim zdaniem największa siła rażenia i jeśli nie idzie w trudnych momentach ktoś z tej dwójki jest zawsze w stanie clutchować, zrobić coś z niczego. Przy tak wyrównanej scenie jaką możemy oglądać teraz mieć w składzie jednego takiego gracza to skarb, a w Faze jest przynajmniej dwóch. Widać jeszcze braki w zgraniu i problemy z komunikacją w trakcie trwania rundy, np zupełne nieporozumienie w kryciu elki na trainie dzisiaj. Jednak po jakimś czasie będzie to top1 deklasując SK. Jak tak patrzę na naszych Virtusów, u których bez zmian od.. zawsze to niestety, ale odjechał nam cs&#39;owy świat. Raz już tak było półtorej roku temu, gdy nikt w VP nie wierzył, a okazało się, że nasze leśne dziadki mają w rękawie kilka sztuczek. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem, bo za plecami nie widać następców ;/ Kinguin ? No proszę was..
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Nie ma tematu innych turniejów więc napiszę w najbardziej &quot;świeżym&quot; temacie
Dzisiaj o godzinie 16 w ramach kwalifikacji Epicenter zmierzą się Navi z AVANGAR
O ile Navi to wiadomo, skład silny chociaż ostatnio trochę pod formą. Mając w składzie simple`a można zawsze liczyć na jakiś poziom.
Avangar natomiast jakaś drużyna z Kazachstanu, nigdy nie widziałem w akcji, nigdy nie widziałem meczu z Europejskim tier 1/2 nie wiem skąd ta drużyna się wzieła, nie znam zawodników, ale to znaczy, że jako takiego poziomu nie prezentują.
Kursy na to spotkanie wystawione przez pinbet88 to
Navi win 1.359 ( do dubelka jak znalazł)
Navi -1.5 mapy (2.15 i to myśle zagrać)
Mam nadzieję że ktoś coś ciekawego do tego meczu dopowie (coś o czym nie wiem) i wspólnie uda się wybrać najlepszą opcję. Pytanie też brzmi czy Navi naprawdę zależy na tym turnieju i czy będą w 100% zaangażowani w ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom