• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez Carlito, Listopad 11, 2015.

Więcej tematów od Carlito
    1. Maćko18 Administrator Członek Załogi

Maćko18
      Polubienia:
      35
      Też mi wiele ta kazachska drużna nie mówi, ale popatrzyłbym na samo hltv. Wiadomo, że tam często ludzie kręcą bekę, ale prawie 60% głosów jest na przeciwników NaVi, a to jednak już spory odsetek.

2. Vidal Forum VIP

Vidal
      Polubienia:
      36
      Space Soldiers - AGO 1 @1.52:plus::plus:
      SS -1.5 mapy @2.65 Uni:plus::plus:

Turcy na pewno są w chwili obecnej zespołem lepszym. Raz na jakiś czas potrafią pokonać zespół z topu, ale brakuje im 1-2 zawodników z większym skillem. Xantares i Calyx robią robotę, to jest już 1/2 turnieju, a tylko zwycięzca awansuje do turnieju głównego do Szanghaju. Ostatnio pokazali klasę pokonując Envyus 2:0. Dziś na przeciw nim stanie dobrze rokujące AGO, którzy bardzo szybko idą w górę i zaliczają solidne wyniki.

Dzisiaj nie widzę możliwości wygranej Polaków, może nawet SS ogarną 2:0. Myślę, że kurs na wygraną Turków powinien oscylować w granicach 1.30.

Ostatnia edycja: Październik 10, 2017
    3. Maćko18 Administrator Członek Załogi

Maćko18
      Polubienia:
      35
      Dzisiaj bardzo ciekawy mecz w ESEA z perspektywy polskiego kibica. VP kontra AGO. Kursy w granicach 1.6-1.7 na Paszę i jego kolegów. 2.0-2.1 na Grubego i resztę. Z perspektywy formy obu drużyn widać tutaj szansę dla dogów. Virtusi od dawana pod formą, zaś AGO na krzywej wznoszącej. W weekend zaliczyli drugie miejsce na lanie w Niemczech i nie wygląda to źle. Co myślicie o tym meczu? Jakieś pomysły?

4. Dovver Nowy użytkownik

Dovver
      Polubienia:
      1
      Dzisiaj już półfinały ELEAGUE, a w nim spotkanie Astralis na Cloud9. Astralis jest tam zdecydowanym faworytem. Ostatnio mieli kilka wpadek w grach online, ale że jest to typowa drużyna turniejowa, to wczoraj gładko poradzili sobie z Fnatic. C9 również dobrze sobie poradziło z G2, ale G2 to nie jest dla mnie topowa ekipa... Miał być superteam, niby coś tam już ugrali, ale to dalej nie jest to... a czasu na zgranie mieli już wystarczająco.
      Co do dzisiejszego półfinału, widzę tu 2-0 dla Astralis patrząc na ich mapy.
      C9 banować zapewne będzie Nuke/Overpassa, i której by nie zbanowali, mają mapę w plecy. Szansę mogliby mieć na cobblu, ale to raczej będzie ban od Astralis. Tak więc zostaje im mirage/inferno/train, na których parę rund mogą mieć, ale nie widzę ich wygranej. Tak więc:
      Cloud9 - Astralis (-1,5) 2 @2.25 STS

Poleć forum