>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
&quot;po czym kompletnie nic nie pokazali po stronie atakującej&quot;
dokladnie wygrai slownie 1 runde i to dlatego, ze Nasi &quot;zaksiegowali&quot; jej wygrana
1vs5 clatch smiesznie to wygladalo ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Space Soldiers – Natus Vincere
Mecz w ramach baraży o awans do ESL Pro Ligi. Cały turniej miał być w formie LANA w Nowym Jorku, ale wobec problemów z lotem GODSENT (zawrócili ich lot) to jedyny mecz europejskiej części turnieju jaki zostanie rozegrany. NA gra zgodnie z harmonogramem. EU dogra w późniejszym terminie (bez decyzji kiedy i czy LAN/online)
Turecka formacja kompletnie mnie nie przekonała swoimi występami podczas ESEA Global Challenge – przegrali na AGO na jednej ze swoich lepszych map – cobblestone, przegrali swój wybór na eXtatus, przegrali 2:0 finał na AGO, gdzie decyzja o banowaniu była dziwna. Woleli grać na AGO traina zamiast overpassa, po czym kompletnie nic nie pokazali po stronie atakującej na tej mapie. A NaVi to jednak nieco lepszy rywal.
Space Soldiers muszą zbanować nuke, NaVi odpowie banem cache (nie tylko dlatego że to dobra mapa SS). Space Soldiers powinno picknąc Mirage, natomiast NaVi odpowie wyborem zapewne overpassa. Trzecia mapa może być bez znaczenia bo i tak Ukraińcy mogą to zamknąć w 2 mapach.
Over 26,5 [1. Mapa] @1,88 LVBet ⛔⛔ 26 (16:10) Po mapach już wiedziałem że będzie slabo
Natus Vincere -3,5 [2. Mapa] @1,95 LVBet
ewentualnie NaVi -1,5 @2,25 (osobiście tego nie gram) LVBet
Stawki ostrożnie bo simple narzekał na TT że taki turniej w ostatniej fazie przygotowań do majora to słaby pomysł

E. Znowu inaczej mapy - poprzednie baraże i cały Global Challenge niższy seed wybierał pierwszy tu na odwrót. Pewnie będą minusy - jak ktoś grał to przepraszam
Trudno nie masz się czym przejmować, tym bardziej że jest szansa na dwa pozostałe typy ????
Akurat na inferno zabrakło jednej rundy lecz pamiętajmy, że Navi też potrafi grać na mirage więc nie zdziwię się jak wejdzie handicap rund -3,5 i map -1,5 ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wiadomo, że nie wszystko zawsze będzie wchodzić. Zobaczymy jak to wyjdzie. Global Challenge wyszedł nieźle, liczyłem na jakieś stawianie w barażach ale odwołali a w amerykańską część nie będę się pchał raczej (a jeśli już to za symboliczne stawki).
Z taką formą jak tutaj prezentują to o awans na majora Space Soldiers może mieć problem. Niby zostało kilka dni ale na tle tych rywali nie wygląda to za dobrze - zwłaszcza że mają pewnego bana w postaci nuke na właściwie wszystkich rywali. Pewnie sporo będzie zależeć od tego kogo im tam będzie dobierać w kolejnych rundach.
 
S 0

sziroki

Użytkownik
Obecnie nadal STS ma najlepszą ofertę do obstawiania CS:GO?
Chodzi mi o dobrego buka, który będzie miał w ofercie jak najwięcej spotkań.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
sziroki LVBet przebija ofertę STS jeżeli chodzi o kursy
Tymczasem trzy polskie drużyny zaczynają walkę o miejsce na IEM Katowice 2018. Aczkolwiek tylko pierwsze miejsce zgarnia slota.
Na początek orły z PRIDE zmierza się z Valiance o 14:00. Następnie aniołki z AGO zagrają ze Spilit o 17:00, na koniec czeka nas spotkanie Kinguin z Windigo. Wszystkie mecze są BO 3.
I właśnie na tym ostatnim chciałabym się skupić.
20:00
Kinguin - Windigo
Typ: zwycięstwo Windigo
Tak naprawdę Kinguin już nie jest do końca całkowicie polskim składem gdyż ich szeregi zasiliło dwóch Portugalskich zawodników. Jest to ich pierwszy oficjalny mecz. Odrazu są &quot;rzuceni na głęboką wodę&quot;. Bowiem przeciwko ich stanie solidny bułgarski zespół. Po odejściu Szpera i kap3ra do Kinguin doszedł 31 letni sniper Fox oraz 25 rifler Mutris. Według mnie nie jest to jakieś ogromne wzmocnienie tynbadziej, że Fox lata swojej świetności ma już za sobą. Na dodatek dojdą zapewne problemy w komunikacji oraz słabe zgranie.
Dla mnie to hit dnia @1.94 Windigo LVBet
✅
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Data: 23.01.2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: EPG - Nemiga
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Uzasadnienie:

Pisząc zwięźle i na temat, postaram się przedstawić argumenty przemawiające za zespołem z Białorusi.
Biorąc pod uwagę trzy ostatnie mecze drużyny, mogę niejednoznacznie stwierdzić że wygląda to niemal bajecznie w porównaniu z EPG. Rosyjski skład nie wygrał żadnego z trzech ostatnich meczy, co świadczy o ich słabej formie. Nie oszukujmy się, że zespoły były dobre, bo wcale do najlepszych nie należały, a Nemiga moim zdaniem jest lepsza. Skład pokonał Epsilon, ukradł mapę po dogrywce zespołowi mousesports - drużynie, która na majorze stanowi problem dla niektórych drużyn, (pomimo jednej mapy, na innych również wywalczyli sporo rund!) ale jest też porażka z Codewise przy wynikach 14-16 i 13-16. Być może nie przyłożyli się do meczu, bądź zlekceważyli przeciwnika. Moim zdaniem tak czy inaczej wygląda to lepiej niż u drużyny z Rosji. Moim zdaniem warto się pokusić, lecz do jakiegoś AKO za grubą forsę bym tego nie wkładał.
⛔⛔⛔
Nie doceniłem potencjału EPG. Niepotrzebna zmiana typu po analizie i mylące spotkania Nemigi. Tak czy inaczej żyje się dalej, mam nadzieję że następnym razem pójdzie lepiej.
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Data: 24.01.2018
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pompa - AGO
Typ: 2
Kurs: 1.15
Bukmacher: STS
Uzasadnienie:
Okej, zanim stwierdzicie że jestem niespełna rozumu, żeby grać po takim kursie to zastanówcie się czy na pewno w swoich taśmach nie chcecie umieścić podbicia waszego kursu! Mecz jest za darmo, drużyna Pompa nie ma szans na to spotkanie. Ich obecna forma jest wystarczającym argumentem, ale podeprę to dodatkowo formą AGO. Wygrana z PRIDE, Spirit, oraz Space Soldiers! Wszystkie te mecze zakończyły się po 2-0, a dodatkowo każda z tych drużyn jest 100 razy lepsza niż Pompa. Myślę że niewielka ilość informacji wystarczy, bo naprawdę mecz jest oczywisty. Nawet jeśli AGO będzie grało swoją najsłabszą mapę to nie zmienię zdania.
⛔⛔⛔
Zbyt dużo rund przegranych po stronie TT. Nie będę się wypowiadał bo aż wstyd, jak bardzo faworyzowałem AGO. Pompa zagrała bardzo dobrze, fake&#39;i z ich strony można powiedzieć że dały im zwycięstwo. Zyskałem z tego meczu jedynie doświadczenie, że meczów na podbicie się nie daje, i była to zwykła pazera z mojej strony, na przyszłość będę wiedział.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
19:00
Kinguin - ALTERNATE aTTaX
Typ: zwycięstwo Alternate attax
Kurs 2.50 STS
Kwalifikacje do IEM&#39;a. Na pewno polskiej drużynie mocno na tym meczu zależy, gdyż walczą o awans na turniej, który odbędzie się w Katowicach. Mecz 50/50 a bukmacherzy wystawiają takie kursy, to trzeba korzystać. Pomimo, ze Kinguin wygrało ostatnie dwa mecze z Extatus i Enyoy to nadal moim zdaniem Tylko trójka Polaków ciągnie ten zespół. Portugalczycy są sporym osłabieniem i prawdopodobie znów będą szykowac się zamiany gdyż w takim składzie Polacy niczego nie osiągną. Gram na zwycięstwo Niemców bo mają stabilny sklsd, który był w stanie wygrać z Kinguin 16:5 podczas gdy w naszej drużynie grali jeszcze Szpero i kap3r
ALTERNATE aTTaX 16:10 Kinguin
✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jakby ktoś miał ochotę stawiać dzisiejsze mecze Flipside w ESEA MDL to nie ma sensu - spotkania przełożone na inny termin z powodu choroby jednego z graczy (za cybersport) a dalej wiszą w ofertach więc bez sensu zamrażać sobie kasę.
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Sprout - Windigo
Zwycięstwo Sprout @2.05 STS
O 19 zobaczymy całkiem ciekawy pojedynek pomiędzy Sprout a Windigo. Dlaczego kusi mnie typ na Sprout? Otóż Windigo nie pokazuje nam nic specjalnego, i takich też ma przeciwników. Sprout natomiast walczy z ciężkimi dla siebie drużynami takimi jak Renegades, NaVi, Cloud9, Space Soldiers czy Heroic. Owszem - z każdą drużyną poza Space Soldiers Niemiecki (nie do końca) zespół przegrał, lecz nie skreślam ich totalnie. Te porażki moim zdaniem powinny podbudować skład do działania. Moim zdaniem to idealny czas na przełamanie serii porażek, ponieważ w końcu będą mogli zmierzyć się ze słabszym zespołem. Ciekawostką jest fakt, że w zespole Sprout nie zagra zehN. Tak czy inaczej nie będzie to jakieś mega osłabienie dla drużyny, ponieważ w przeciągu trzech ostatnich meczy nie zagrał jakoś wybitnie. Mam nadzieję że Sprout w końcu pokaże pazury, i nie podejdą do tego meczu z lekceważeniem przeciwnika. W końcu jest to jeden ze słabszych przeciwników!
✅✅✅
W końcu coś siadło. Nie tylko Sprout przełamało passę przegranych, ale i ja podając typy w temacie ogólnym. Teraz będzie tylko lepiej! :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Meh. Tyle fajnych meczy dziś, a człowiek musi iść do pracy :confused:
Tak czy inaczej nie byłbym sobą, gdybym nie przeanalizował przynajmniej jednego :rolleyes:
BIG - Vega Squadron
Zwycięstwo Vega Squadron @1.42 STS
Moim zdaniem faworytem spotkania jest Vega Squadron. Bardzo dobrze pokazali się na turnieju, lecz nie powinno brać się meczy BO1 pod uwagę, ze względu na niespodzianki. Tak czy inaczej przed Majorem, Vega Squadron zagrała więcej meczy i radziła sobie świetnie. Pokonała nawet niebezpieczne AGO 2-0, więc jest to kolejny argument który przemawia za Rosyjskim składem. BIG niestety nie wyglądało tak dobrze na evencie. Odpadli oni dość szybko, pozostawiając w pewnym stopniu podpowiedź na ten mecz. Co prawda BIG pokonało na początku 2017 roku Vegę, ale ja nie patrzę na mecze które sięgają tak dalekich dat.
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
ESEA MDL Season 27 Europe
Gambit - aAa 21:00

aAa @2.925 /1xbet lekko ⛔ chłopaki zapomnieli jak sie strzela xD 16-1
Handicap 2 (+4.5) @1.7 /1xbet grubiej ????⛔
Nie było mnie niestety wcześniej i kursy poleciały, ale imo nadal do grania. Na papierze faworytem Gambit - zwycięzcy m.in majora w Krakowie w zeszłym roku, posiadający o wiele bardziej doświadczonych graczy. Pamiętajmy jednak, że są oni świeżo po ELEGUE i nie wiadomo czy w ogóle myśleli w tym tygodniu o grze w kantera. Idąc dalej, jeśli popatrzymy na ich zmagania w ESEA choćby w poprzednim sezonie to kolorowo nie jest. Dobre mecze przeplatane słabszymi i finalnie bilans 9/7, 9 miejsce i brak awansu do fazy playoff. Francuzi w tym samym sezonie zakończyli zmagania w grupie wyżej od Kazachów z dorobkiem 10 zwycięstw, odpadając dopiero w ćwierćfinale z SS po 3-mapowym pojedynku. W bezpośrednim pojedynku w listopadzie zwyciężył Gambit 16-12, ale kilka miesięcy wcześniej też w ESEA górą byli Francuzi. Do tego wszystkiego z tego co widzę dzisiaj Gambit bez fitcha, a z Seizdem na standinie, co może sprzyjać. Reasumując: standin, możliwe roztrenowanie po majorze, niezbyt poważne podejście do ESEA otwierają tu mega szansę dla aAa i w tym kierunku dziś idę. Powodzenia ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Meh. Tyle fajnych meczy dziś, a człowiek musi iść do pracy :confused:
Tak czy inaczej nie byłbym sobą, gdybym nie przeanalizował przynajmniej jednego :rolleyes:
BIG - Vega Squadron
Zwycięstwo Vega Squadron @1.42 STS
Moim zdaniem faworytem spotkania jest Vega Squadron. Bardzo dobrze pokazali się na turnieju, lecz nie powinno brać się meczy BO1 pod uwagę, ze względu na niespodzianki. Tak czy inaczej przed Majorem, Vega Squadron zagrała więcej meczy i radziła sobie świetnie. Pokonała nawet niebezpieczne AGO 2-0, więc jest to kolejny argument który przemawia za Rosyjskim składem. BIG niestety nie wyglądało tak dobrze na evencie. Odpadli oni dość szybko, pozostawiając w pewnym stopniu podpowiedź na ten mecz. Co prawda BIG pokonało na początku 2017 roku Vegę, ale ja nie patrzę na mecze które sięgają tak dalekich dat.
Ciekawy mecz. Obie drużyny po Majorze więc może być różnie.
Zobaczymy jak Ago sobie poradzi z HR. Polacy ostatnio trochę slabiej sobie radzą a myślę że podejdą do tego meczu mega na poważnie i powalczą bo rywal mocny
 
uzytkownik-24118 2,1K
To może i ja coś zaproponuję?
Teoretycznie sezon &quot;ogórkowy&quot; w CS:GO - poważne organizacje dokonują zmian w zespołach po majorze (North, 100 Thieves, EnVy). Poważnego grania niewiele, raczej kwalifikacje do przeróżnych turniejów.
19:00 Space Soldiers - eXtatus
Mecz drabinki przegranych w barażach o ESL Pro Ligę - przegrany z tego meczu odpada z walki o awans i będzie występował w ESEA MDL. Faworyta wskazać nietrudno - Turcy całkiem przyzwoity występ na majorze, natomiast ich rywale chyba mają zadyszkę - porażki z przeżywającymi kryzysy Kinguin i Godsent to raczej nie najlepszy prognostyk przed dzisiejszym meczem. A Turcy to obok NaVi dla mnie faworyt do awansu.
Turcy wyrzucą nuke a Słowacy cache. Pickiem Słowaków może być mirage a Turcy przypuszczam cobble. Na LIVE (jeśli gdzieś będzie grałbym chyba ujemne handi na Turków na swojej (jeżeli linia byłaby w granicach 3,5; 4,5) i over26,5 na mapie wybranej przez eXtatus.
Space Soldiers @1,37 ✅
20:00 Hell Raisers - AGO Gaming
A tutaj początek kwalifikacji do Starladdera. Do awansu potrzebne są dwie wygrane - zwycięzca dzisiejszego meczu musi wygrać z wygranym BiG/Vega aby zagrać na turnieju głównym. AGO ostatnio trochę słabiej - zaskakująco odpadali z kwalifikacji do IEMA (z Pompa Teamem) i z Farmskins Championship (ze Spirit, BO3). Dziś jest o co walczyć - wyjazd na Starladdera i możliwość sprawdzenia się z najlepszymi na świecie. H2H korzystne dla Polaków. Jakoś nie sądzę jednak żeby dali radę ogarnąć ten mecz - są już na takim etapie że nikt ich raczej nie zlekceważy. HR dużo bardziej doświadczona ekipa jednak bez ogrania - ponad miesiąc od ostatniego meczu oficjalnego. W grudniu jednak wyszli z grupy podczas finałów ESL Pro League, grać pewnie potrafią. Przerwa była spora więc nie szaleję ze stawką
Powyżej 2,5 mapy @1,84 ⛔
Hell Raisers @1,81 ✅
21:00 Gambit - aAa

Mecz w ramach ESEA MDL, przewaga umiejętności raczej po stronie Gambit. Gdyby nie dziwnie wybierane mapy w meczach przeciwko fnatic i SK może zachowaliby status legendy? Tego się w sumie najbardziej obawiam, że znowu dokonają dziwnego wyboru mapy przeciwko aAa. Dla Francuzów będzie to już czwarta potyczka w ESEA MDL dotychczas pokonywali Red Reserve i DIVIZION a po dogrywce ulegli Fragsters. W 25 sezonie Francuzi wygrali do 9 na mirage, w poprzednich rozgrywkach przegrali do 12 na cache&#39;u
Gambit @1,42 ✅
over 26,5 @2,02
(bardzo delikatnie) ⛔

wszystko LVBET
Space + Gambit @1,95 ✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co myślicie o dzisiejszych meczach w kwalifikacjach do Starladdera? Ja mam na razie pograne ponad 2,5 mapy w meczy Envy - Heroic. Chociaż jestem coraz bliżej decyzji by grać na Duńczyków. Francuzi z dwoma standinami (za xmsa i Rpk będą grać hadji i maka. Tyle że kursy na to nie powalają. hadji przyzwoicie przedwczoraj, maka trochę gorzej. Poradzili sobie bez straty mapy ze Space Soldiers. Wydaje mi się że tu może być potrzebny decider. Jakby gdzieś dawali ~1.50 na Heroic to też bym grał.
Over 2,5 mapy @1,90 STS ✅
BTW. Czemu nie widzę drugiego półfinału w ofertach buków ?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Hej no wiesz co ja też w pierwszym półfinale grałbym delikatnie na EnVyUs. Bo zaskakująco wygrali 2:0 z SS. A 1.30 na heroic sobie odpuszczę. Mam nauczkę po finale majora faze vs C9 ????
A drugi półfinał też powinien być wyrównany i myślę, że obie drużyny wygrają po jednej mapie.
Generalnie zwycięstwo upatruję w Hellraisers bo Vega wczoraj nie zachwyciła z BIG. Wygrali co prawda 2:0 ale się niesamowicie męczyli na cache po dogrywce a mirage przegrywali już 11:6 lecz zdołali zrobić comeback.
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Nie ma co robić w nocy, więc odwiedzam forum. Witajcie :cool:
Luminosity - Splyce
Zwycięstwo Splyce @2.3 LVBET
lub pewniej (moim zdaniem)
Suma map - poniżej 2.5 @1.8 LVBET
Kwalifikacje na finały LAN, w regionie North America pełną parą, zaczynamy. Ćwierćfinałowe wydarzenie, więc niespodzianki nie wchodzą w grę. Niedawno temu, Brazylijski skład Luminosity pokonał Splyce dwukrotnie. Na Cache 16:4, a na Trainie 16:6. Sugerując się ostatnimi wynikami obu drużyn, po długich namysłach mogę stwierdzić że to Splyce wychodzi lepiej. Luminosity natomiast miało trudniejsze drużyny do pokonania, co z resztą widać po ich rezultatach. (Nie biorę pod uwagę meczy BO1, ze względu liczne niespodzianki. Przykładem był Major.) W połowie grudnia Brazylijczycy trafili na niebezpieczne myszy w gazie, i przegrali 0-2. W meczu o wszystko, gdzie wszystko=IEM Katowice 2018 zespół trafił na Renegades, z którym polegli 0-2. Ich forma jest niezwykle zaskakująca, (W jakim znaczeniu to chyba wiecie) bo liczyłem na coś więcej w meczu o IEM.
Splyce natomiast radzi sobie troszkę lepiej. Skład stoi przed szansą na kolejny turniej, gdzie kilka dni temu pokonali compLexity w finale o zamknięte kwalifikacje. Kolejnym przeciwnikiem bezpośrednio na zamkniętych kwalifikacjach był również Renegades, lecz ta drużyna zdołała urwać mapę przeciwnikom. Moim zdaniem świadczy to o chęciach, zapale do walki i próbie pokazania się z jak najlepszej strony. Nie wykluczam, a tym bardziej nie podważam &quot;stwierdzenia&quot;, że LG jest tutaj faworytem, lecz wierzę w Splyce. Pora odgryźć się za 2 przegrane mecze H2H, i pokazać się na StarSeries!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Godzina: 17:00
Spotkanie: Heroic - Hell Raisers
Typ: HR wygra 2:0 (handicap -1,5)
Kurs: 3.0

Bukmacher: LVBet
Analiza:
Czas na finał europejskich kwalifikacji na finały LAN&#39;owe turnieju Starseries, który odbędzie się w Kijowie.
Heroic kontra HR, konfrontacja dwóch najlepszych drużyn w kwalifikacjach.
Oglądając wszystkie mecze kwalifikacji mogę śmiało powiedzieć, że faworytem tego meczu jest drużyna Hellraisers. Widać, że są w formie. Każdy zawodnik sporo fraguje i nie ma takiej sytuacji, że ktoś odstaje od reszty.
Poza tym, HR wie jak się gra na Duńczyków ponieważ od września zeszłego roku nie przegrali z nimi żadnej mapy w 8 pojedynkach! To naprawdę świetny wynik. Liczę dzisiaj na podtrzymanie dobrej passy, tymbadziej że Heroic nie radzi sobie tak bezbłędnie. Wczoraj bowiem zdazylo im się przegrać swoją mape - nuke - na mocno osłabione EnVyUs, którzy grali z dwoma standinami czyli rezerwowymi/zastępcami podstawowych graczy.
A HR nie straciło mapy z AGO oraz Vega to pokazuje, że są mocni na większości map oraz mega zmotywowani i zmobilizowali na zajęcie 1 miejsca w tym turnieju. Oni tego meczu nie powinni przegrać i stawiam na wygraną 2:0 ale dla mniej odważnych polecam również poprostu wygrana HR 1.65 LVBet

???? ✅2:0
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak naprawdę mecz o pietruszkę, bo dwie ekipy jadą na LAN. Bez sensu się pakować w ten mecz, nawet jeśli HR wygląda bdb.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom