>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Jak grają na nowym nuke (a pewnie tak będzie) to te statystyki mogą być bardzo niemiarodajne. Nie widziałem jeszcze meczu na tej mapie po aktualizacji. Poza tym tak naprawdę przy tym becie to duże znaczenie będzie mieć pistoletówka - przegrane pistole i jest teoretycznie 3-0. Heroic ostatnio 1-16 i 5-16 ze Space Soldiers, są po zmianach. W przeciwieństwie do Astralis które wygląda OK (2-0 vs FaZe i LDLC i 1-1 z myszami w ESL Pro League). Ostatnie dwa nuke po CT to przegrane pistolety Heroic.
Dla mnie to w tym kursie nie ma żadnego value
 
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
Po aktualizacji mapa jest bardziej ct-sited według prawie wszystkich ekspertów. Heroic w ostatnich 21 meczach na nuke wygrała 14 razy jako pierwsza 5 rund w ct. Dodam jeszcze że kursy spadły do 2.03 na ten zakład więc w tym momencie nie ma value ale przy kursach 2.4 zdecydowanie jest.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie musimy się zgadzać ze sobą - nudno by było. Wiem że jest CT-sided teoretycznie ale zobaczymy jak to będzie na nowej mapie i w nowych składach. To nowe Heroic mnie zawiodło vs SS. Wiadomo inny rywal inna mapa ale no nie wiem, kompletnie nie jestem przekonany do grania czegokolwiek w stronę Heroic.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nieco w cieniu kijowskiego LANA rozgrywane są także spotkania w ramach ESEA MDL

19:00 GODSENT - Fragsters
Szwedzi musieli znaleźć zastępstwo za Brollana który jest zbyt młody aby móc rywalizować w tej lidze. Padło na konshiego który w obu dotychczasowych meczach był jednym z najsłabszych w szwedzkiej formacji. Oba te spotkania GODSENT wygrało - 16:14 z Nemigą i 16:11 z SUPERJYMY. Duńczycy rozegrali w ramach tej ligi zdecydowanie więcej spotkań - podejmowali (jeszcze w styczniu) aAa (19-17), SuperJymy (16-14), Pride (15-19) a w lutym Windigo (16-8), Gambit (4-16), Red Reserve (16-10), Stifmeister (17-19). Widać tutaj dość sporo dogrywek i raczej długie spotkania. GODSENT ewidentnie dołuje z formą, spadli z ESL PL, tutaj grają ze standinem, dodatkowo online BO1
Dla mnie mecz 50/50 (może 55/45 dla GODSENT) ale i tak próbuję
over 26,5 @1,90 ✅
Fragsters @ 2,10 LVBET ✅
Wynik: 12:16 ( 8:7; 4:9) overpass

19:00 PRIDE - Gambit
Równolegle do poprzedniego meczu PRIDE podejmie Gambit. Kazachsko - rosyjski team jest świeżo po rozgrywkach w Kijowiie mogą nie być w pełni skoncentrowani na zwykłym BO1. STS oferuje za zwycięstwo Polaków aż 3,20. Wydaje mi się, że kurs jest mocno przesadzony. W poprzednim sezonie było 16-11 dla Polaków, a w tym sezonie ESEA zdarzało się już Gambit przegrywać z takimi zespołami jak Stifmeister czy aAa. Dla mnie za drobne warte ryzyka.
Pride @3,20 STS ✅✅
Pride +4,5 @1,80 STS ✅
Wynik: 22:18 (8:7; 7:8; 2:1; 1:2; 3:0; 1:0) cache

minise jaka bestia 46 fragów ????
Dodatkowo:

22:00 SuperJymy - Izako Boars (Esportbet Promo Cup)
Tutaj będzie typ zdecydowanie przeciwko Dzikom. Którzy są jedną z najbardziej przecenianych ekip na polskiej scenie, zapraszanych na niektóre eventy ze względu na osobę właściciela. Dodatkowo kolejne (nie liczę które) przetasowanie w składzie - tym razem od drużyny odsunięty Kamil który &quot;ograniczał rozwój ekipy&quot;. A przy ostatnich zmianach to miała być osoba wokół której będzie budowany skład. No cóż. SuperJymy to może nie potęga ale zespół grający choćby w ESEA MDL, potrafiący ograć nawet Gambit w ramach tej ligi
SuperJymy -4,5 @1,81 LVBet ⛔ (mecz jeszcze trwa ale jest 9:2 dla iB więc już rozliczam jako przegrany, trudno, ale z tych 5 betów i tak coś tam na plus wyszło. Zrobili comeback z 5:13 na 16:13. No cóż szkoda.
Wynik: 16:13 (5:10;11:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-24118 2,1K
15:00 Gambit - GODSENT (ESEA MDL)
Wczoraj grałem przeciwko obu ekipom i bety były zielone. Teraz mierzą się ze sobą więc ktoś wygrać musi. Wydaje mi się, że Gambit. Dlaczego? Przede wszystkim GODSENT to bardziej znana marka niż Pride więc raczej nie powinno dojść do zlekceważenia przeciwników. A, że Gambit grać potrafi jak im się chce i im zależy to udowadniali nie raz. Szwedzi to obecnie wg mnie bardzo przeciętna ekipa ze znaną (po rozpadzie fnatic) nazwą. Zwłaszcza, jeżeli chcą powalczyć o awans do ESL PL powinni zacząć wygrywać bo bilans 6-4 po 10 meczach w takiej lidze nie powala. GODSENT rozegrało zaledwie 4 pojedynki i legitymuje się bilansem 2-2. Pride wygrało grając właściwie w 3 osoby ale super mecz zagrał minise. No i Szwedzi cały czas ze standinem który właściwie co mecz zamyka tabelę. Naprawdę w Szwecji nie dało się znaleźć nikogo lepszego?
Szczerze to miałem proponować -3,5 na Gambit ale patrząc na mapy to będzie overpass, mirage lub train. (IMO oczywiście) Jedni i drudzy lubią te mapy ale i jedni i drudzy są chimeryczni. Taki hc w formule ujemnej jest o tyle fajny że wchodzi nawet przy dogrywce (np. 19:15 czy 22:18) ale mimo wszystko zagram sobie over rundowy. Oczywiście oba bety mogą wejść jednocześnie (np. 16-11, 16-12, 19-15), ze stawkami nie szaleję bo to jednak internetowe BO1 a Gambit miewa różny stosunek do ESEA MDL - z tym składem powinni walczyć o awans do Pro Ligi (co najmniej) a w poprzednim sezonie byli od tego dalecy.
Jak to wygląda na poszczególnych mapach?
de_overpass
Ostatnie mecze GODSENT - porażki z Fragsters (wczoraj 12-16), AVANGAR (13-16), Alternate Attax (11-16), wcześniej wygrana z AVANGAR (16-7).
Gambit trzykrotnie grało tą mapę podczas ostatniego eventu w Kijowie - wygrana z NaVI (16-13) i fnatic (16-6), porażka z HR (8-16).
de_mirage
Gambit na Starladderze dwie porażki z HR (10-16) i NaVI (13-16), wcześniej wysokie wygrane w ESEA MDL z Alternate Attax (16-11) i Fragsters (16-4).
GODSENT ostatnie 4 mirage wygrane: z BIG i Nemigą (po 16-14), Epsilon (16-7) i Valiance (16-8), porażka z NaVI do 8 w meczu o utrzymanie w ESL PL
de_train
Gambit na 6 ostatnich trainów 5 porażek ale rywale (z wyjątkiem SuperJymy) to zdecydowanie silniejsi rywale: Astralis, Heroic, mousesports czy NaVi. Ta jedyna wygrana vs Unity. w ESEA MDL wygrali tutaj też z aAa 16-1
GODSENT na trainie porażki z Windigo i BIG, wcześniej wygrane mapy z SuperJymy, HAVU , Alternate AttaX czy Heroic
over 26,5 rundy @1,97 LVBET 3/10 ⛔
Gambit -3,5 @1,87 LVBET 2-3/10 ✅
Gambit @ 1.45 LVBET 4-5/10 ✅
Wynik: 16:2 (14:1;2:1) train
Myślałem że GODSENT się bardziej postawi, ale jak się w CT ugrywa 1 rundę to nie ma o czym marzyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uzytkownik-24118 2,1K
15:00 Pompa Team - AGO Gaming
Ćwierćfinał Pucharu Polski Cybersport. Pompa zacznie BO3 z przewagą 1-0 z powodu faktu, że AGO olało pierwszy termin spotkania. Będą więc maksymalnie dwie mapy. To po pierwsze. Po drugie - Polacy przebywają na turnieju w Mińsku gdzie za chwilę będą grać pierwszy mecz więc do meczu z Pompą przystąpią bezpośrednio po zakończeniu tamtego pojedynku. Po trzecie - Polacy niespecjalnie lubią i umieją grać na inne polskie ekipy - z tym nowym składem PT zdążyli przegrać w otwartych eliminacjach do Katowic.
A ten skład prezentuje się naprawdę ciekawie - Markoś, Hyper, repo, LTN i rastik to całkiem solidny zestaw jak na polską scenę. Oczywiście, w normalnej sytuacji AGO powinno ten mecz łatwo wziąć 2:0 ale to IMHO nie jest normalna sytuacja. A dodatkowo AGO &quot;lubi&quot; grać długie mecze, zwłaszcza na Polaków.

1. mapa - over 26,5 @2,00 ZWROT
2. mapa - over 26,5 @1.85 ZWROT

i delikatnie (nie żeby to powyżej było jakoś grubo - powiedzmy to powyżej stawkowanie 4/10, poniżej 2/10)
Pompa Team @ 2.15 ZWROT (oczywiście pewnie na $$ będę musiał poczekać aż miną 24h)
Kursy z LVBetu (STS daje @2,20 na wygraną PT). Mecz o 15:00 (pewnie odbędzie się z opóźnieniem bo AGO nie zaczęło jeszcze meczu na Białorusi)
W/O dla Pompy (przynajmniej wg strony ESL). W ogóle niepoważne zachowanie AGO - w pierwszym terminie woleli showmatch na Abstra zamiast poważnych rozgrywek. Nie no super poważne zachowanie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Play2Live Cryptomasters
15;00 (chociaż są opóźnienia i zacznie się sporo później)
Godsent - Sprout
Typ - Sprout @2,19 LVBET ⛔⛔⛔ Jak krystal robił 2 fragi w internecie, tak na lanie kolejny raz zagrał beznadziejnie. Niestety, ale ten skład nie ma przyszłości.
Dzisiaj zaczyna się lan w Mińsku z pulą 100 000$. Turniej typowego Tier2 ale fajna pula zapowiada sporo emocji.
Na pierwszy typ biorę mecz szwedzkiego Godsent z międzynarodowym Sprout.
Oba teamy ostatnio nie powalają swoją grą. Godsent w sumie nigdy tego nie robiło, ciągłe zawirowania w składzie. Teraz poprzez obostrzenia względem wieku Brollan (czyli jeden z najmłodszych i najbardziej obiecująco zapowiadających się zawodników) nie może grać w sporej ilości turniejów, przez co są zmuszeni grać ciągle ze standinami. Tutaj młody zawodnik zagra ze swoim zespołem, ale należy zastanawiać się jak pokaże się na LAN&#39;ie,
Sprout po odejściu Sunnego i HS strasznie obniżyło loty. Ciągłe poszukiwania formy niczego nie dawały, w końcu pożegnano się z Zehnem biorąc w jego miejsce Natosaphixa i pozmieniano role w zespole. Nowy nabytek został głównym snajperem kosztem Krystala i trzeba przyznać, że robi niesamowitą robotę dla zespołu, bardzo często będąc na szczycie tabeli.
Dodatkowo należy zaznaczyć, że Sprout jedzie na turniej prosto z bootcampu - tam na pewno poprawił swoje błędy, oraz jeszcze lepiej zgrali się z Nato.
Obie drużyny ostatnio kompletnie pod formą, ale mimo wszystko chyba Sprout bardziej równe. Gdyby nie klasyczne throwy z Flipside czy wcześniej z RedReserve nie wyglądałoby to źle.
Podsumowując - według mnie na LAN&#39;ie Sprout zagra dużo lepiej niż w internecie, są po bootcampie i dlatego w mojej opinii kurs na nich jest warty grania.
Powodzenia! ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Envyus Academy - GODSENT
Może zwariowałem ale idę w stronę Szwedów. Przede wszystkim dlatego, że powinna nastąpić zmiana w składzie szwedzkiej formacji - fatalnego konshiego (który dalej widnieje w awizowanych składach na HLTV) zastąpi allu. Podobno konshi miał jakąś kontuzję ręki. Nie wiem, nie wnikam ale zmiana w składzie na plus. W weekend z Brollanem w składzie powalczyli w Mińsku ze Sprout (2:1) i SS (0:2), w ostatnim meczu w ESEA MDL wygrali z VP do 3. Może to nie pewniak ale IMHO warte ryzyka. Jeśli miałbym typować mapę to będzie to cobblestone albo mirage.
GODSENT @1.42 STS ✅
GODSENT -3.5 @1.80 STS ✅ 16:8
 
uzytkownik-24118 2,1K
16:00 GODSENT - Fragsters
Mecz w ramach Betsnet Challenger Series. Turniej z dość sporą pulą nagród - co prawda tutaj jedynie 2 tysiące dolarów dla zwycięzcy ale z tego turnieju 4 miejsca do turnieju Betsnet Masters a tam pula nagród to już 100 tysięcy dolarów (50 zgarnie zwycięzca). Jak na turniej dla Tier 2-3 (przynajmniej tak to wygląda na tą chwilę) to całkiem solidna pula moim zdaniem.
Jestem mocno zaskoczony kursami - w sensie że są tak zbliżone. Nie wiem, może ma to związek z niedawno rozgrywanym meczem w ESEA MDL gdzie górą byli Duńczycy? GODSENT rozegrało w tym turnieju 4 mecze: wygrywali z Valiance, HAVU i Epsilon a wczoraj nieco zaskakująco ulegli NOREG. Wcześniej w tym składzie (z Brollanem) grali w weekend w Play2Live Cryptomasters, gdzie przegrali Showmatch z BiG, wygrali ze Sprout (2-1) i przegrali ze Space Soldiers (0-2). Grali w tym zestawieniu także w Farmskinsie: 2-0 z AVANGAR, 1-2 z Alternate Attax i 0-2 z AVANGAR. Największym problemem GODSENT jest fakt, że nie w każdym turnieju mogą grać z Brollanem który np. do ESEA MDL jest za młody (cokolwiek dziwne regulacje - jak już chcą ustalać granicę wieku to niech to zrobią kompleksowo bo teraz traci i organizacja i sam zawodnik).
Fragsters to drużyna bardzo nierówna - potrafią ograć GODSENT czy Sprout czyli w miarę znane zespoły Tier 2 żeby za chwilę przegrywać na nasze Venatores (które na europejskiej scenie jest jednak no name&#39;m) czy jakieś Asterion. W tym turnieju (betsnet) grali kilka spotkań: wygrali ze Sprout, Valiance i Game Agents ale musieli uznać wyższość Red Reserve (14-16), Pride (5-16), Venatores (12-16) czy NOREG (8-16). Spodziewałem się kursów w okolicy 1.4 - 1.45 na Szwedów ale 1.65 które daje STS uważam za lekkie value.
W BO1 ciężej wytypować mapy. Na pewno wyleci nuke (którego Szwedzi nie grają) i inferno (najlepsza mapa Fragsters).Fragsters powinno wyrzucić mirage (jako najczęściej graną mapę przez GODSENT) i cobblestone którego nie grają. zostaje cache, train i overpass. Fragsters z tej trójki najgorzej idzie na cache więc pewnie go wyrzucą. Pytanie czy GODSENT zbanuje traina i zobaczymy rewanż na overpassie (był areną ich pojedynku w ESEA MDL) czy jednak będą woleli traina. Ostatnie wyniki Szwedów na pociągach to wysokie porażki z Windigo i Gambit w ramach ligi ESEA ale jednak z konshim w składzie więc może w pełnym składzie spróbują się na tej mapie?

Ja delikatnie w stronę Szwedów (to jednak GODSENT i BO1)

GODSENT @1.65 STS ⛔⛔
GODSENT -2.5 @1.95 STS ⛔⛔

Jak oni banowali że mecz się odbył na najlepszej mapie Fragsters to ja nie ogarniam kompletnie. Chyba czas na jakiś odpoczynek od obstawiania bo czerwono ostatnio​
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Godzina: 18:00
Spotkanie: AGO vs GODSENT
Typ: Godsent wygra
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna. Jednak wydaje mi sie, że to narazie za szybko, żeby tak pompować ten młody zespół.
Szwedzi są groźni i nie zaskoczy mnie jak postawią opór, zatem Polacy będą mieli naprawdę ogromne problemy z pokonaniem Szwedów więc stawiam na undergoda, który defacto nie jest wcale na straconej pozycji. Powodzenia ????
✅✅
Jak macie jeszcze jakieś propozycję na dzisiaj to zapraszam żeby podawać ????
A co sądzicie o plotkach na temat drużyny Taza?
Podobno ma dołączyć do Kinguin i skład ma wyglądać następująco:
Taz, rallen, mouz, minise, reatz ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co myślę? Dziwny skład. Znaczy fajnie że polski ale to kolejna dla mnie w pewnym sensie niezrozumiała decyzja - podobnie jak ostatnio. Dobierają kapera żeby go po chwili wymienić na portugalskie duo a teraz gdzie grali ze sobą miesiąc czy półtora (potem michu do VP) kolejna zmiana. Do tego tutaj byłaby spora wymiana na polskiej scenie - kto do Pride za minise&#39;a i reatz&#39;a? Poza tym kuben w wywiadzie w niedziele mówił że sprawa wykupu micha nie jest jeszcze klepnięta. No i różnica wieku - chłopaki mają 22-24 lata a TaZ 32. Trenerem w takiej ekipie - to spoko ale aktywnym zawodnikiem? To się nie może udać.
Co do typów - też miałem szukać czegoś w kierunku GODSENT ale nie wiem czego dokładnie. Szumielewicz (CEO AGO) mówił kiedyś tam że będą musieli wybierać turnieje na których mają się skupić - za chwilę mają WESG w Chinach może po prostu odpuszczają HellCase Cup? Z GODSENT jest ten problem że oni co turniej grają z kimś innym i trzeba uważać.
Ja dziś Pro Ligę próbuję - kurs na myszy na trainie i na NaVi na inferno wygląda super a nie sądzę żeby North i SS sprawiło im problemy. Tak North na trainie jak i SS na inferno wyglądają blado - zwłaszcza na tle rywali Z kolei na inferno w meczu mouz - North i na mirage w meczu NaVi - SS widzę jakieś overy rundowe czy tam handi w stronę dogów.
North - mouz - over 26.5 (mecz 1) @1.90 ⛔
North - mouz - Remis @2.10 ✅

NaVi (mecz 1.) @1.30 + mousesports (mecz 2) @1.42 (AKO @1.85) ⛔ &lt;- zwłaszcza taki dubelek wygląda spoko
NaVi - SS - over 26.5 (mecz 2) @1.90 ⛔
EnVyUs nie ruszam dziś, chociaż powinni sobie poradzić na inferno, na nuke może być over rund. Ale np. RpK pierwszy mecz od majora, w ogóle EnVy dawno nie grało a jak to wpływa na formę to wiadomo - może być różnie.
Z mniejszych turniejów to IMHO do pogrania do kompletu do jakiegoś dubelka wygrana Red Reserve z Game Agents. Mapą dla mnie tam będzie mirage lub inferno, Szwedzi trochę przegrywali ale na lepsze niż dzisiejszy rywal ekipy (GODSENT, Epsilon, Sprout) a kurs to 1.52
Red Reserve @1.52 (mecz o 17:00 w CSGOFAST.COM Cup) ✅ 16:5
Kolejny mecz na przełamanie jaki widzę to Pride po serii porażek powinno sobie poradzić z Game Agents. Wczoraj moim zdaniem dziwne picki (zwłaszcza grać traina z Windigo). Dziś mi się widzi cache lub mirage z GA. Obie ekipy w miarę regularnie grają te mapy więc oprócz wygranej Pride można próbować IMHO over 26.5 W ogóle GA ma na dziś zaplanowane 6 meczy BO1 - sporo grania - ciekawe czy się wszystkie odbędą.

Pride @1.55 (20:00 w Bets.net Challenger Series) ZWROT
over 26.5 @1.85 ZWROT

Zastanawiam się tylko co z meczami NaVi - na 18:00 mają zaplanowany mecz BO3 w ramach ECS Challenger i nawet jakby rozbili rywali do zera na obu mapach to marne szanse że zdążą na 19:15 na swój mecz w ESL PL.
Kursy z STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Poza tym kuben w wywiadzie w niedziele mówił że sprawa wykupu micha nie jest jeszcze klepnięta.
Pewnie przejście Taza ma obniżyć koszty przejścia Micha, bo wątpię aby była to tylko wymiana 1-1.
Akurat ta decyzja jest zdecydowanie bardziej zrozumiała niż poprzednia z zatrudnieniem Fox&#39;a i Mutirisa. Umówmy się - mix polsko-portugalski od samego początku był skazany na niepowodzenie. Jeszcze gdyby była jakaś chemia między zawodnikami to może, ale nie w przypadku gdy organizacja narzuca w jakim składzie mają grać.
Skład na pewno ciekawy, a co chyba ważniejsze na polskim podwórku to wszyscy zawodnicy już mocno doświadczeni (no może z wyjątkiem reatza) i po wielu przejściach będą wiedzieć czego chcą, co zapowiada ze nie rozpadną się po 3 miesiącach (chyba, że znowu organizacja wpadnie na jakiś &quot;genialny&quot; pomysł). I myślę, że kwestia wieku nie musi być tutaj problemem, znają się od dawna i powinni się dogadać. Z resztą znając charaktery zawodników nie widzę przeszkód, aby współpracowali ze sobą.
Prawda jest taka, że minise w formie (a ostatnio w niej jest, na prawdę fajne raitingi kręci) przewyższał skillowo Pride o klasę i trochę się tam marnował. Bierze ze sobą reatza, który był drugą wyróżniającą się postacią w zespole. Rallen jeden z inteligentniejszych zawodników na naszej scenie, mous super wyglądający aimowo, czemu miałoby to nie zadziałać? Wszyscy zaznali już grania na większych turniejach i mają głód osiągnięcia czegoś więcej niż grania w Hells&#39;cupach czy innych turniejach organizowanych przez strony ze skinami.
O shuffle na scenie mówiono już od jakiegoś czasu, a teraz podczas finałów pucharu Polski ten temat był poruszany w każdej przerwie - już wtedy musiało być coś na rzeczy z tym składem.
W tym wszystkim szkoda mi w sumie Pride, bo fajna z nich organizacja budowana praktycznie od zera, fajnie zarządzana. Ciekawe jak to dalej u nich będzie wyglądało.
No i szkoda mi też Szpera, który dalej pozostanie bez teamu. Czy pójdzie on do Pride? Szczerze wątpię, pewnie nie będzie ich stać na wykupienie go i będzie czekał na koniec kontraktu i aż Mocek wróci do Polski, bo od dawna wiadomo, że chcieliby razem skleić team.
Trzeba czekać na potwierdzenie tego składu i na kolejne zmiany, bo zarówno Pride będzie ich potrzebowała, a kilku wolnych zawodników dalej będzie na scenie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie no ten polsko - portugalski skład nie ma żadnej przyszłości. Ostanio szpero grał tam jako standin i wrzucił jakąś swoją akcję na cobblu i było słychać tsa. Portugalczycy dają info po angielsku a jak oni zginą i zostają Polacy to Ci między sobą gadają po polsku. ( id=1718271054897492;type=video )
Nie wiem czy TaZ ma czas budować coś od zera jako gracz a taki mix (2 z Kinguin, 2 z Pride i TaZ) musiałby tak do tego podejść. Pasha ostatnio mówił że chce skończyć karierę po przyszłorocznym IEMie więc zakładam że TaZowi zostął też maksymalnie rok gry na tym poziomie, zwłaszcza że TaZ jest dwa lata starszy. No i kolejna kwestia -&gt; GODSENT czy inne zespoły jak szukają talentów to wyciągają chłopaków 15-17 lat i dają im się ogrywać. A u nas buduje się ekipy w oparciu o gości 22 - 24 czy nawet więcej jako przyszłościowe. Może takie nowe otwarcie jest potrzebne - ale mi się wydaje że tej polskiej scenie to przydałoby się trochę stabilizacji - ciągle ktoś gdzieś kogoś wymienia, zmienia (Kinguin, Pompa. iBoars, Venatores, Pride, tomorrow). Nie przez przypadek TOP 2 w Polsce to teraz AGO i VP. Cała reszta z tyłu jak ciągle coś w tych składach zmienia.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Co do szukania młodych zawodników to masz kawałek wywiadu z Kubenem &quot;– Nigdy nie śledziłem zbytnio polskiej sceny, gdyż nie miałem ku temu powodów – stwierdził wprost 29-latek.&quot; No po czymś takim to czego my się spodziewamy? ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jeżeli zapraszasz do komentowania to wyraże swoje zdanie na temat niektórych meczów.
Takie kursy na australijskie zespoły? Chyba trochę za odważnie. Nigdzie nie ma pewniaków a kursy 1.02, 1.07 to lekka przesada. Po za tym mecz Tainted Minds - Dark Sided jest dopiero 15 marca.
SPROUT Z Gambit ryzykownie ale ze względu na kurs można spróbować ale jak dla mnie skip
Kinguin vs x-kom można faktycznie spróbować dać coś na ten nowy zespół x-kom. Grają o 16 z godsent więc zobaczę jak się na nich zaprezentują i wtedy coś puścić bo zaraz potem właśnie czeka ich mecz z Kinguin
 
uzytkownik-24118 2,1K
x-kom to po prostu Venatores, na IEMie ogłosili zmianę nazwy. Co do Sprout to innocent sam mówił, że cały czas szukają bo coś nie działa a sami nie wiedzą co. I oni mają ten problem co VP - nie ma stabilnej formy. Poza tym Sprout to żaden no name więc Gambit może ich nie zlekceważyć. Przy takich kursach bym chyba szedł na Kazachów (jakbym musiał wybierać). Gdybym miał stawiać to chyba też Spirit a nie SEAL.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Kinguin na dniach ma zostać ogłoszone, stark (z x-kom) pisał że dziś ostatni mecz grają w tym składzie, easy (ten streamer) także potwierdza, plus podobno Spławik do Pride (obecnie w Akademii) i transferowa bomba w iBoars (może kap3r którego chciano tam podobno jak wybierał Kinguin - ale to moje domysły) . Wygląda na lekkie trzęsienie ziemi na polskiej scenie. Oby na plus i oby naprawdę była później dłuższa chwila stabilizacji
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja tego Spirit bym nie ruszał. Zagrali fatalne Katowice i Kijów ale gdy nie odstawali tak bardzo aimowo od rywala (MVP i G2) to nie wyglądało to źle. Przegrali te turnieje nie przez brak pomysłów na grę tylko przez słabą formę indywidualną IMHO. Takie Spirit mogą dziś pocisnąć.
NaVi też IMHO nie zlekceważy Szwedów, zbyt ważny turniej, do tego BO3.
Ja się zastanawiam nad innymi typami. North z LDLC na Duńczyków. LDLC co prawda wczoraj 5 punktów (16:13 i 19:16 z EnVy ale dla mnie to EnVy przegrało bardziej niż LDLC wygrało ten mecz. Na inferno EnVy mega pasywna strona CT i LDLC skrzętnie z tego korzystało, a nuke to już totalna parodia -w drugiej połówce ( LDLC w CT grało) to właściwie co chwilę jedni i drudzy wygrywali force (na CZ-tach i deaglach), no i ta próba nożowania w smoke mając 2 na 1 i mnóstwo czasu na retake w ostatniej rundzie w wykonaniu EnVy, zrobiło się 1 na 1 i po mapie. Głupota. Chłopaki z LDLC mają niby mnóstwo godzin, były ciekawe pomysły ale tak generalnie to słaby mecz jednych i jeszcze gorszy drugich IMHO.
North @1.55 STS (to kurs na BO2 gdzie są 3 opcje do wyboru)
VP gra dziś 3 mecze w ESEA MDL i myślę że mogą powalczyć. O ile kursy ze Spirit i Movistar nie wyglądają zachęcająco o tyle w meczu z BiG? Z niemieckiej formacji też została w dużej mierze nazwa, ostatnie mecze to wymęczone wygrane. A kurs na Virtusów to 2.02 w LVBecie. Godziny na steamie niby nie jakoś bardzo duże - 50 - 60 za ostatnie dwa tygodnie ale aż żal nie spróbować.
Virtus Pro @2.02 LVBet
Zastanawiam się też nad czymś w kierunku AGO z NaVi. Zwłaszcza na overpassie kusie dodatni hc na Polaków ale kurcze liczyłem na linię 6.5 - 7.5 a nie 5.5 . Ale może też zaryzykuję.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A ja się bardzo zastanawiam nad Godsent. Aimowo wczoraj świetnie wyglądali. Co prawda przeciwnicy nie byli jakoś z górnej półki (mowa tu o x-kom i AGO).
A Navi jest bardziej drużyna lanową i sądzę że on-line mogą mieć problemu ze Szwedami. Tymbadziej, że z EPG wygrali mapy do 13 oraz 14 więc żadnej dużej przewagi nie było. A z SS remis w mapach 1:1. Niestety kurs w STS na handicap 1,5+ dla godsent to śmieszne @1.57 :/ poczekam co wystawi LVBet mam nadzieję, że coś wyżej

Osobiście meczów z ESL pro league czy ESEA gdzie jest BO1 w ogóle nie ruszam. Jakoś nie mam przekonania do tego.
Wczoraj typ przeciwko ago wszedł lecz postanowiłem sobie nie tykać meczow polskich zespołów przez najbliższy czas...
Ale kusi bardzo pograć przeciwko AGO bo jak widzę @4.1 na to, że przegrają z ruskimi to aż chce się stawiać ????
Na szczęście oba mecze są o 21 więc jest sporo czasu na przemyślenia ????
@edit: co do tego Hollywood to omijam to szeeerokim łukiem. AVANGAR w BO3 niepowinni mieć problemow lecz że względu kursów to dla mnie no bet
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Uwaga!
Przestrzegam Was przed błędem, który mi się zdażył :/
Widząc ofertę u bukmachera na drużynę Heroic z Gambit w ECS bez większego namysłu postawiłem na Duńczyków. Niestety wchodzę później na hltv i widze, że zamiast JuGiego gra es3tag. Więc pomimo tego, że gambit online nie gra w stu procentach na swoje możliwości to mimo wszystko nie polecam obstawiać w tym meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom