>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Już wczoraj grał na Imperial i radził sobie bardzo przyzwoicie ;). Poza tym przed przyjściem Rubino grał normalnie z chłopakami, więc raczej nie powinien być to problem (doceniając oczywiście indywidualne umiejętności Jugiego).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzięki za odpowiedź, ja akurat nie oglądałem ich wczorajszego meczu. Ale może faktycznie nie będzie takiej tragedii, lecz z jakiegoś powodu jednak go z drużyny odsunęli
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Nie uważacie że kursy wystawiane na VP w tej Esei to przesada? Handicap -3.5 rundy na vp w meczu z singularity po kursie 1.9? Zwłaszcza że na samo zwycięstwo 1.48
I podobnie z NV academy, 1.65 na zwycięstwo, może i są to młode talenty ale aim to nie wszystko. Co sądzicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jak to brzmi że zespół który ma ambicje być Tier 1 nie odstaje aimowo od zespołu Tier 3-4 ???? ???? ???? Ale takie realia. Mi wczoraj zepsuli kupon vs BiG. Ja nie wiem jak oni banowali że ich stały ban na ostatnich dwóch turniejach nagle jest grany w BO1 gdzie mają 3 bany do dyspozycji
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Zna ktoś buka na którym jest oferta na zwycięzców grup WESG? 1xbet ma najlepszą z tych co znam, ale to nadal tylko wejście do finału
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Myślę, ze turniej takiej rangi, ze warto zrobic osobny. Ja póki co napisze tylko, że &quot;lokata&quot; na noreg w grupie po 1.73, głównym rywalem będzie order, ktore jedzie bez dwóch podstawowych zawodników i trener powiedzial ze nie przygotowują sie zbytnio i traktują turniej 4fun.
 
uzytkownik-24118 2,1K
GODSENT - Heroic
Finał drabinki przegranych eliminacji do ECSa. Wydaje mi się, że możemy być świadkami podobnego meczu do wczorajszego starcia Heroic z AGO. Z tą różnicą że GODSENT na moje jest zespołem (w chwili obecnej) lepszym od AGO. Ustabilizowali swoją grę na fajnym poziomie, na HLTV cały czas jest es3tag zamiast JUGIEGO (było info że jest chory kilka dni temu) Bany to będzie nuke i cache, picki to znowu mogą być overpass i inferno. Deciderem może pociągi albo mirage. Powinny być 3 mapy, gdybym miał grać na zwycięzcę to chyba Szwedzi
Powyżej 2.5 @1.80 STS ⛔
Bawi mnie w ogóle fakt, że STS ma dużo lepszą ofertę na jakiś śmieszny mecz &quot;gwiazd PLE&quot; niż na normalne mecze ???? ???? ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pewnie dlatego, że od tego sezonu STS został oficjalnym sponsorem PLE, a to oni organizują ten mecz. Przy ogłaszaniu tego mówili, że dla PLE będą specjalne oferty, wraz z zakładami live których nikt inny nie będzie oferował.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Fortuna została partnerem AGO i w kwestii oferty na esport nic nie drgnęło. Mają tylko na Pro Ligę i to też 1-2 tylko. A STS-owi w sumie trudno się dziwić - szukają jeleni trochę na takim meczu. Ja trochę tego nie rozumiem ale może za mało się na marketingu znam ???? Zobaczymy jak będzie wyglądać oferta jak ruszy ten sezon PLE
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kolejne zmiany na scenie międzynarodowej, tym razem we Francji. Z g2 odchodzi shox (niby hltv podaje, że na czas leczenia jest przesunięty na ławkę, ale cały Twitter informuje, że raczej to jego koniec w drużynie). W jego miejsce wchodzi Mixwell. Dodatkowo z posadą trenera żegna się Smithzz, a zastąpi go na razie Niak.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też to odbieram jako stałą zmianę. Tyle tylko że jeszcze przyszły tydzień będzie grać shox, bo mixwell gra na WESG. Zwłaszcza że wcześniej było ogłoszone że to Smithzzz ma być zastępstwem za shoxa na czas leczenia (szacowali około 1-2 miesiące przerwy dla niego).
&quot;Once mixwell joins the team, shox will no longer be a part of the starting roster.&quot; To cytat ze strony G2. Raczej jednoznaczny, do tego shox na Twitterze pisze że jest benched - raczej nie takie komunikaty by szły gdyby to była przerwa czasowa.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pride po odejściu reatza i minise&#39;a do Kinguin nie ogarnęła zastępstw i będzie grał Spławik i neqs (CEO Pride). Movistar do spróbowania IMHO w tej sytuacji. mecz o 20
973542453453172737

Movistar Riders - Pride @1.55 Forbet (u innych podobnie) ✅ 16:13
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Startuje ECS, ale tematu nie ma, jakikolwiek argument, żeby nie grać na 0-4 Virtus.pro dzisiaj?
Różnica chyba jest zbyt duża, żeby chociaż nie spróbować.

@3.18 LVB
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też nie wierzę żeby powalczyli. Za mocni rywale. Smutna prawda jest taka, że jak ktoś chce jechać na lanowe finały to IMHO musi VP ogrywać 2-0
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
ESL Pro League
13.03 17;00
Mousesports - Faze (1 mapa) @2,15 LVBet ✅✅ 16-10 chociaż mogło i powinno skończyć się dużo szybciej.
Wracamy w nowym tygodniu do rozgrywek ligowych ESL&#39;a od spotkania Mousesports z Faze. Obie drużyny w dobrej formie, co pokazały ostatnie turnieje - SLTV w przypadku Mous czy SLTV i IEM dla Faze.
Pierwszą mapą w tym spotkaniu będzie Mirage. Jakie inne przezwisko oprócz mysz jest w przypadku Mousesports? Miragesports. I nazwa ta nie wzięła się bez powodów, w obecnym składzie jest to ich zdecydowanie najlepsza mapa. Gra na 2 AWP Oscara i ChrisJ pozwala na totalną dominację środka, co jest kluczową sprawą na tej mapie. Na 14 rozegranych map mają 12 wygranych i tylko 2 porażki, w większości grając z drużynami z Tier1- robi wrażenie. Co do Faze, to również jest to ich dobra mapa, statystyki można porównywać do tych myszek, jednak grają oni tę mapę dużo rzadziej. O historii tych drużyn na tej mapie ciężko coś powiedzieć, ostatni raz spotkali się oni na Majorze, więc to było już dawno temu i od tego czasu sporo się zmieniło w grze obu drużyn.
Jak dla mnie myszy są lekkim faworytem na tej mapie, a kurs zdecydowanie zachęca do grania na nich, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom