>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A co myślicie o plotkach, że Simple i Flamie mieli by dołączyć do trójki z SK czyli Fallena, Colda i Fera? Nie wiem jak u wszystkich Brazylijczyków wygląda angielski i jak wyglądało by to komunikacyjnie. No i nie za duże stężenie gwiazd? Przecież na papierze byliby dużo mocniejsi niż takie Faze.
Dobrze napisałeś, na papierze. A wiemy, że teoria nie idzie w parze z praktyką.
Jak wiemy na przykładzie Kinguin mieszanie narodowści bez perfekcyjnej znajomości języka nie jest dobrą sprawą. Wiem, że może nie do końca trafiłem z porównaniem ale myślę, że mniej więcej wytłumacze na przykładzie naszego zespołu. Nie mam pojęcia, czy chłopaki między sobą się tak dogadali, czy na przykład organizacja ich do tego zmusza ponieważ nie odnoszą ostatnio żadnych sukcesów.
Z tego co pamiętam, to Simple już miał krótki epizod w składzie amerykańskiej drużyny Liquid. Ciekawe jak będzie teraz, być może z flamie jakoś to lepiej pójdzie. Na pewno jest to coś interesującego i trudno mi przewidzieć co będzie dalej z SK ale życzę im jak najlepiej.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dobrze napisałeś, na papierze. A wiemy, że teoria nie idzie w parze z praktyką.
Jak wiemy na przykładzie Kinguin mieszanie narodowści bez perfekcyjnej znajomości języka nie jest dobrą sprawą. Wiem, że może nie do końca trafiłem z porównaniem ale myślę, że mniej więcej wytłumacze na przykładzie naszego zespołu. Nie mam pojęcia, czy chłopaki między sobą się tak dogadali, czy na przykład organizacja ich do tego zmusza ponieważ nie odnoszą ostatnio żadnych sukcesów.
Z tego co pamiętam, to Simple już miał krótki epizod w składzie amerykańskiej drużyny Liquid. Ciekawe jak będzie teraz, być może z flamie jakoś to lepiej pójdzie. Na pewno jest to coś interesującego i trudno mi przewidzieć co będzie dalej z SK ale życzę im jak najlepiej.
Tylko, że Mutiris z tego co wiem nie mówi po angielsku praktycznie wcale, nasi też orłami z angielskiego nie są, foxa widać poniżej mimo że video z 2k15


Transfer Foxa i Mutirisa był pomysłem CEO Kinguin, gdyby Fox i Mutiris wypalili podejrzewam że nastąpiłaby wymiana trzech Polaków na graczy zagranicznych.
Lecimy z typami na lana na Węgrzech
Spotkania bo2, 2 grupy po 4 drużyny, dwie wychodzą:

@5.53 Fortuna ⛔
Taki wariat, mouz i FaZe powinni skończyć grupy na pierwszym miejscu, stąd moje 3 typy na Faze, dwa pierwsze raczej no brainer, można brac handicapy ujemne na mapy, ale będę w pracy więc nie będę oglądał od początku.
Trzeci mecz z HR to mecz o 1. miejsce w grupie, myślę że oba zespoły przed tym meczem będą miały wynik 4:0 i tutaj się wszystko rozstrzgnie, zakładając mouz wygrywające drugą grupę to FaZe będzie chciało ich uniknąć w półfinale, więc mam nadzieję, że się zepną na HR.
HR powinni łatwo poradzić sobie z Dark Tigers, to zespół mi nieznany, zresztą hltv niewiele o tym zespole wie https://www.hltv.org/results?team=7842, motywacja do pokazania się to jedno, ale umiejętności zabraknie.
Pierwszy na liście, ostatni do omówienia mecz, jak wspomniałem myszy powinny wygrać swoją grupę gdzie oprócz x-kom grają też eXtatus i Virtus.pro. Oba ostatnie zespoły mają jednak potencjał urwania im mapy, więc nie dorzucam tych meczów do kuponu. X-kom a.k.a. Venatores to jednak poziom niżej niż eXtatus, chociaż potrafili zaskoczyć, dlatego nie typuję 2:0 przeciwko nim w meczach z eX i VP, na mouz jednak nie powinno starczyć im umiejętności.
 
uzytkownik-24118 2,1K
pasek jak Ci fortuna rozliczyła HR z Dark Tigers (jakbyś mógł napisać jak już rozliczą)? To może być cenna informacja bo nie ma dogrywek w fazie grupowej. W sumie to nie wiem jak liczyć ale na logikę powinny być zwroty za taki mecz. Ciekaw jestem
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
Wygląda na to że nie i szczerze to w szoku jestem
Mam postawione w kuponie własnie HR i jestem ciekaw jak to rozliczą, teoretycznie nie było żadnego zakładu odnośnie takie obrotu sytuacji, więc nie wiem czego się spodziewać
 
uzytkownik-24118 2,1K
Spodziewałbym się zwrotu ale napisz jak to rozliczyli ;) A w regulaminie jak byk &quot;. If neither team reaches 16 round victories during the two halves (30 rounds), the teams will have to play overtime.&quot;
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Haha wszedłem tu szukać odpowiedzi, też jestem w szoku ze w bo2 jest możliwy remis, będę dochodził rozliczenia jako wygrana, bo w tabeli hr ma 2 punkty za win i oba teamy po 1 punkcie za remis, więc pynktowo jest 3-1 a nie remis. Dam znać jak policzą.
Jest rozliczenie jako win 1:0,zielona ikonka także 2/5 siedzi a/OrxOh
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
&quot; Otrzymałam informacje od Działu Analiz, iż zakład zostanie rozliczony jako zwrot po kursie 1,0&quot; Tak sytacja ma się w sts&#39;ie. Jeśli o fortunę to sądze, że tak samo, ale róznie może być
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
&quot; Otrzymałam informacje od Działu Analiz, iż zakład zostanie rozliczony jako zwrot po kursie 1,0&quot; Tak sytacja ma się w sts&#39;ie. Jeśli o fortunę to sądze, że tak samo, ale róznie może być
Masz odpowiedź powyżej, tam nie może być zwrotu, mapy zostały rozegrane, wynik 1 do remisu więc 1,5:0,5 nie daj za wygraną
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ale teoretycznie wynik 1:0 nie pasuje do BO2. A zwykle przy zmianie sposobu rozgrywania to dochodzi do anulowania zakładów. Dla mnie to ten przypadek i na moje powinny być zwroty w tej sytuacji, dokładnie tak jak zrobił STS.
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
Masz odpowiedź powyżej, tam nie może być zwrotu, mapy zostały rozegrane, wynik 1 do remisu więc 1,5:0,5 nie daj za wygraną
Myślisz, że jest sens i jakakolwiek szansa na pozytywne roztrzygnięcie tej sprawy w przypadku nękania ich czatu ?
Tak btw. to co myślicie o +1.5 na Dark Tigers w meczu z Game Agents ? Czesi dość solidnie zaprezentowali się przeciwko HR, oczywiście było widać duży luz zawodników HR co też przekładało się na grę Dark Tigers, ale imo myślę, że to dobry typ.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja na LVBET miałem początkowo rozliczone jako zwrot, a teraz mam wszystko jako otwarte (to HR też), z wyjątkiem mous-xkom, które zostało rozliczone na +(a wcześniej też był zwrot), więc pewnie sami nie są przekonani co zrobić.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
niestety przez problemy techiczne nie moge zrobic nowego tematu na play-offy, zatem napiszę tutaj:

Spirit - B.O.O.T-dreamScape

godz. 06:00
niestety ale zespół z Singapuru - B.O.O.T skazuje w tym meczu na porażkę z prostych względów. Przede wszystkim różnica skillowa jest na korzyść Spirit i są oni w stanie wygrać samym aimem ten mecz. Rosjanie na pewno podejdą z szacunkiem do rywala i na pełnym skupieniu nie powinni nawet oddać mapy. Ale ja polecam bardziej bezpieczniejszą opcję. Mianowicie wygrana Spilit po kursie @1.40 fortuna. ✅✅

AGO Esports - TyLoo

godz. 09:00
zdecydowanie ciekawszy półfinał i to nie tylko dla nas Polaków, ponieważ obydwie prezentują dobry poziom. Tyloo ładnie wyeliminowało Vega Squadron z turnieju oddając im tylko łącznie 8 rund na dwóch mapach. Z kolei AGO w moim odczuciu z turnieju na turniej zalicza progres. Widać, że są drużyną, świetnie się dogadują, poważnie myślą o swojej przyszłości. Jak kiedyś krytykowałem ich grę, tak teraz mogę śmiało powiedzieć, że to ekipa, która może osiągnąć spory sukces grając w CS&#39;a. Pamiętamy jeszcze niedawno ich ćwierćfinał podczas WESG 2017 na Rosję, niestety pojedynek zakończony porażka AGO - trzeba dodać, że po zaciętym spotkaniu. Uważam, że są lekkim faworytem ale z gospodarzem turnieju na pewno nie będą mieli łatwo. Zatem na ten mecz mam dwie propzucje:
AGO wygra @1.64⛔
powyżej 2.5 map @1.83⛔
????

kursy fortuna
Powodzenia i pozdrawiam!

 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Pewny awans, opóźnienia i Faze zupełnie olali cache i grając na odpierdol uwalili mi piękny kupon, szkoda :) widać było wyraźnie że nawet nie próbują.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mega kurs na Virtus pro w pojedynku z Faze bo aż @5.10 na LVBet ????
Szczerze mówiąc jestem trochę rozbity i nie wiem co robić. No jakieś tam pozytywy w grze Polaków widać ale czy to staczy by wygrać dwie mapy? Faze już troszkę spuścili z tonu lecz mini wszystko wydaje się że wezmą ten mecz 2:0 ale polecam odpuścić, ewentualnie coś live pograć. Faze już nie raz mnie nauczyli, żeby się w nich nie pchać gdy są takimi faworytami ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja tam idę w VP wygra 1. mapę @3.45 ✅ LVBet i jeśli ktoś zaoferuje to DW 2:1 FaZe. FaZe powinni zbanować cobble i pozwolić VP wybrać mapę jako pierwsi i pewnie wezmą traina, ostatnio ograli tam FaZe, wczoraj myszy, wcześniej NiP. Jak wygrają chociaż jedne pistole to czemu nie? Przy takim kursie za 1-2 j to sobie spróbuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Niesamowite jak vp w końcu odblokowali się na pistoletach. To co przyczynialo się w znacznej mierze do przegranych map w ostatnim czasie dzisiaj uratowało im skórę, bo bez 2 wygranych pistoletów na cache byłoby niesamowicie ciężko, to samo na nuke (no, tu raz wygrali force). To co mogło się podobać szczególnie na 1 mapie to agresywna gra, a nie granie tylko standardów i przewidzianych taktyk. I dzisiaj już grali wszyscy, bo w piątek bardzo widoczny był brał neo. Jak zagrają tak samo w finale, to może być ciekawie.
No a Faze kolejny raz pokazuje jak niesamowity problem ma z wygrywaniem turniejów. Wydawałoby się ze turniej idealnie pod nich, z mocniejszych drużyn, które były w formie tylko mous a tu znowu taki psikus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom